Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137851) perempe válasza villamos (#137850) üzenetére


perempe
addikt

Madrid / vmelyik Manchester / Inter

* Brahms: 4. szimfónia *

(#137852) forceberg válasza salesman (#137849) üzenetére


forceberg
veterán

Ó-Bé-eL-éra, sok boldog ember, oh-oh-oh-oh-ó-vakációóó!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137853) venember83


venember83
nagyúr

400 millió védőkre. Kár, hogy a védekezés valahogy mégse megy, az elköltött százmilliók ellenére.

[ Szerkesztve ]

(#137854) Pkc83 válasza DeathAdder (#137844) üzenetére


Pkc83
őstag

Én megnéznék egy
Bayern,City,Inter,Fradi csoportot is. ;]

(#137855) dudu5130 válasza DeathAdder (#137844) üzenetére


dudu5130
őstag

Két év sz*pó roller után jöhetne valami lazább csoport az Internek. Elég volt a Barcabol ;]

(#137856) atee_13 válasza venember83 (#137853) üzenetére


atee_13
őstag

:C :C

(#137857) Tibiajax válasza salesman (#137845) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd..örülök. persze hogy örülök. ennek csak max az utésok nem tudnak gondolom semennyire sem örülni. én semleges vagyok, nekem aztán mindegy, de ha elhozzák pestre az inter-t vagy a barcát, az mindenkinek jó lesz. főleg nekem

persze, biztos nem lesz ilyen mákunk. kapnak valami langyosabb csoportot.. amiből persze szintén nem fognak tudni továbbjutni, de még unalmas is lesz
legyünk őszinték, a lóvé másodlagos :) az egész ország azért örül ennek nyilván, mert elhozhatnak hozzánk sztárokat
fu de megnéznénk mondjuk egy man city v fradi-t :) vagy egy psg v fradit... ;]

(#137858) venember83 válasza Tibiajax (#137857) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezek a meccsek ideiglenesen, pár hétig tán még a koronavírust is eltüntetnék, s így a stadionokat sem kellene üresen hagyni a meccsek idejére... :K

(#137859) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A képeket látva egy kérdés merült fel bennem, egy ismerős arcot látva.

De mit keres ott Rudolf Gergely?

Kis keresgélés után:

a MARSO Kft. hulladékgazdálkodási menedzsere, Rudolf Gergely

Legalább ő azon kevés focisták egyike, aki a karrierje után egy 27 MRD éves árbevételű helyi családi cégnél eltudott helyezkedni normális pozícióba. :DDD Lehet kevesebbet fog a stúdióban elemezni? :( :D

(#137860) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#137859) üzenetére


Soulfly842
addikt

Azért eszembe jutott, amikor a Levszki ellen bejutott a Loki a BL-be... Mekkora gólt lőtt akkor.. ő is kellett akkor, hogy BL-be szerepeljen a Loki :D

Az volt az utolsó BL szereplésünk, nekünk magyaroknak... de persze ezt a tegnap este felülírta. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#137861) atee_13 válasza Soulfly842 (#137859) üzenetére


atee_13
őstag

"De mit keres ott Rudolf Gergely?"

Diplomata útlevelet ;]

(#137862) Soulfly842 válasza atee_13 (#137861) üzenetére


Soulfly842
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#137863) viharhozo válasza DeathAdder (#137844) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem neztem utana, de az orosz-ukran mintha tiltott lenne. Szoval max. Porto-Donyeck lehet gyogycsoportnak az elso kettobol.

Egy Fradi-MU mekkora cripple fight lenne!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#137864) Noukoum válasza Soulfly842 (#137860) üzenetére


Noukoum
veterán

Sajnos neki is elment a karrierje pedig jó focista volt. A stúdióbeszélgetések alapján pedig ért is hozzá.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137865) #16741888 válasza viharhozo (#137863) üzenetére


#16741888
törölt tag

Simán lehetne egy Ajax-Real csoport is a régi szép idők emlékére. :)

Amúgy a Real jó lenne... Puskásban sztem meglehetne a pontszerzés... elnézve a Real kis csapatok elleni teljesítményét idegenben a csoportkörben. :)

(#137866) perempe válasza #16741888 (#137865) üzenetére


perempe
addikt

pontszerzés a Real ellen?

szerintem a járványnak érdemei vannak a Fradi csoportkörében.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#137867) Soulfly842 válasza perempe (#137866) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szögezzünk le valamit, nem szeretem a fradit.

Viszont ha megnézzük, hogy pl. a Molde-nek milyen ellefelei voltak és a Fradinak a párharcig, akkor sokkal nehezebb ellenfeleket kapott.

S rengeteg ilyen példát lehetne hozni szerintem.

Azt mondom kivételesen, hogy le kalappal és szurkolok nekik, mint bármelyik magyar csapatnak tenném egy BL csoportmeccsen.

Bár a Real elleni pontszerzés sci-fi kategóriának tűnik, ez tény :D

(#137868) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sheringham cikket olvastátok FFT-n? Érdekes volt.

(#137869) perempe válasza Soulfly842 (#137867) üzenetére


perempe
addikt

mondtam én, hogy nem szurkolok nekik?

Azért ha két meccset kellett volna játszani a Celtic és a Dinamo ellen, akkor nem biztos, hogy ilyen jól állnának.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#137870) Peterhappy válasza Soulfly842 (#137867) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R

Azért valljuk be őszintén, nem volt gyenge csapat a Molde. Néha nagyon szép, nagyon gyors lapospasszos támadójátékot mutattak be, volt hogy csak nyomoztuk a labdát.
Hazai pályán pedig a műfű egyértelműen a malmukra hajtja a vizet. Biztos vagyok benne, hogy szereznek majd egy-két értékes pontot az EL-ben.
De a lényeg, hogy az EL-ben :)

Nem tegnap voltunk a legjobbak, de ahogy írod, végignézve a névsoron, akit magunk mögött hagytuk, azt hiszem baromira a CSAPAT és talán mondhatom, hogy megérdemeltük mi, szurkolók is.

(#137871) omfgk válasza DeathAdder (#137844) üzenetére


omfgk
addikt

Legyen inkább Bayern, City, Atalanta. Már az is siker lenne ha a 6 meccsen nem kapnak 30 gólnál többet.

(#137872) #16741888 válasza Soulfly842 (#137867) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azért a Real képes volt meglepetésre az elmúlt években kis csapatok ellen... oda vissza kikaptak a CSSZKtól for example... Plzen ellen is volt egy izzadós meccsük.

Nyilván csoda kell, de elnézve mennyire nyűg a kis csapatok ellen például egy Madridnak játszani... simán benne van egy csodával egyenlő brusztolós X pláne ha már eldőlt a továbbjutás...

(#137873) Tibiajax válasza omfgk (#137871) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bayern... őket azért ha lehet, ne
10-et biztos rúgnának.. az egész országnak fájna, nem csak nekik

(#137874) omfgk válasza Tibiajax (#137873) üzenetére


omfgk
addikt

az egész országnak fájna :F

Klubfoci ≠ válogatott

(#137875) forceberg válasza omfgk (#137874) üzenetére


forceberg
veterán

Méretes zakó esetén természetesen már magyarrá változik a Fradi :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137876) Tibiajax válasza omfgk (#137874) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úgy értettem, hogy annyi gólt kapnának a bajoroktól, hogy.. az már tőrdöfés lenne az egész lakosságnak, szimpátiától függetlenül

(#137877) Peterhappy válasza Tibiajax (#137876) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azért kellett mindenáron megcsípni a BL-t, mert ha az EL-be kerültünk volna, összefuthattunk volna a Hoffenheimmel. Ők meg a minap négyet gurítottak a savanyúkáposztás bőrnadrágosoknak, szóval lehet hogy tőlük annyit kaptunk volna, hogy az már egész Kelet-Európának felért volna egy fizikai fájdalommal.

Persze az EL kiesési szakaszban még mindig meccselhetünk velük, de ezen a hídon majd átmegyünk akor, ha odaértünk.

(#137878) Tibiajax válasza Peterhappy (#137877) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:Dahogy olvastam az első mondatod, felnyerítettem a végén
de amúgy ez bennem is megmoccant mikor néztem a hétvégi eredményeket, uram irgalmazz, ha a hoffenháim négyet gurított a terminátornak (és csak egyet kapott tőlük), mennyit toltak volna be a barcának???? inkább ne is gondoljunk bele

(#137879) #16741888


#16741888
törölt tag

Amúgy a Fradinak az is kellemetlen lesz hogy sokkal gyorsabban lemennek az őszi meccsek mint egyébként...

CSOPORTKÖR
Sorsolás időpontja: október 1. (Athén)
Játéknapok: október 20. és 21.; október 27. és 28.; november 3. és 4.; november 24. és 25.; december 1. és 2.; december 8. és 9.

Ez brutál szerda-szombat lesz ősszel...

(#137880) DeathAdder válasza venember83 (#137853) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez sem volt rossz

(#137881) Soulfly842 válasza perempe (#137869) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én se mondtam, hogy te ilyet mondtál volna (ilyen állítás nem szerepel az írásomban) - csak a véleményem pozícionálása miatt mondtam el, hogy nem szeretem őket, de szurkolok nekik - s azért válaszoltam neked, mert mondandóban az írásodhoz kapcsolódtam. :)

(#137882) forceberg válasza venember83 (#137853) üzenetére


forceberg
veterán

Mondjuk ebből Cancelo 60-át kb. le is lehet venni, ha jól emlékszem, +- nem sokkal cserélték Danilora, de feltornázott számokkal, mint a Pjanic-Arthur sztoriban.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137883) Ringman válasza forceberg (#137882) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem követem a pl-t, bl-t se nagyon, de kik ezek az arcok?
a lista felének a neve sem ismerős.

(#137884) forceberg válasza Ringman (#137883) üzenetére


forceberg
veterán

PL-ben vagy itt-ott Pep focijához jónak mutatkozó játékosok :D
Aztán minden évben jön az egyéni hibák sorozata. Hogy mondják teniszben? "Unforced errors"

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137885) DeathAdder válasza forceberg (#137882) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor 400 helyett csak 350 ment el a hátsó sorra, nem rossz egy olyan csapattól aki már akkor a bajnokság legjobbja volt amikor Pepi átvette :D

S ha idén se nyernének bajnokságot, bl-t meg úgysem fognak, akkor lehet kissé csalódás lesz hogy Pepi 5 szezon alatt hozott két bajnokságot, úgy hogy lehet már a milliárdot is elköltötte.

(#137886) viharhozo válasza #16741888 (#137879) üzenetére


viharhozo
addikt

Majd nem jatszanak bajnoki meccset osszel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#137887) omfgk válasza forceberg (#137882) üzenetére


omfgk
addikt

Danilo + 30 millió euró volt Cancelo.

A két kapussal együtt a teljes védelem kb 480 millió euró volt.

Amúgy a Pep előtti évben vették meg a KdB + Sterling + Otamendi triót úgy 180-ért. Otamendi 45 volt. Előző évben Mangala volt 45 millió. Na ez a 45 millió egyenesen a kukába ment úgyszintén.

[ Szerkesztve ]

(#137888) Cartevo


Cartevo
őstag

Nem valószínű, hogy beengedik a nézőket a BL-meccsekre, mert túl sok meccset érintene. A kivételezés meg nem fér bele a rendszerbe. Arra van 1 érv, hogy a mi 3 meccsünk a Puskás Arénában lehessen, hogy a szuperkupa döntő után is információt kapjunk a helyzetről, tehát továbbra is kísérleti céllal. De azt nem tudom, hogy a Fradi vállalná-e ezt a megoldást?

(#137889) Noukoum válasza omfgk (#137887) üzenetére


Noukoum
veterán

Az a kérdés hogy mit keres még a City-ben Pep. Szerintem a név/reklám miatt + könnyebb játékost hozni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137890) atee_13 válasza Noukoum (#137889) üzenetére


atee_13
őstag

"Az a kérdés hogy mit keres még a City-ben Pep"

Vannak olyanok akik úgy gondolják, hogy a korábban elért eredményeinek semmi köze ahhoz, hogy játékosminőségben az adott bajnokságot nagyon erősen dominálta, sokkal inkább az ő edzői kvalitásai voltak a sikerek okai.

Én speciál pont az ellenkezőjét gondolom.

(#137891) Citroware válasza atee_13 (#137890) üzenetére


Citroware
addikt

Én meg azt gondolom, hogy részben igaz.

Más csapatok is költöttek világba, MU, Chelsea, PSG, egy időben a Real is, sőt a Monacónak is voltak kirohanásai, és még lehetne sorolni, mégsem jelentette azt feltétlenül, hogy agyonnyernek mindent. Az ő tehetsége is kellett ehhez, és a nagy költés is.

[ Szerkesztve ]

(#137892) atee_13 válasza Citroware (#137891) üzenetére


atee_13
őstag

Az én szempontjaim tömören:

Eljött a Barcától nyeregették a bajnokságokat ugyan úgy.
Heynckes váltotta aki akkor szerintem jó focit játszva megnyert mindent Pep hozta a kötelező bundás címeket és unalmassá tette a játékukat.
City előtte is nyerte a PL eket BL-re vele sincs sok esélye a klubbank.

Nyilván ért hozzá, de kb TOP 3 edzőnek van kikiáltva és szerintem annyira meg nem jó.

Mondjuk kíváncsi lennék, ha pl egy Ancelotti szituációba kerülne (bár szerintem nem fog olyan munkát elvállalni) egy everton szintű csapatból mit hozna ki. Én arra tenném a pénzem, hogy középmezőny fölé nem jutna.

(#137893) ZavaBalazs válasza atee_13 (#137892) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

unalmassá tette a bayern játékát? :F roppant szórakoztató volt a bayern játéka alatta (főleg, hogy utána Carlo meg Kovac alatt kaptunk mintát abból, hogy milyen, amikor nem az), csak európában hasalt el rendre.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#137895) Noukoum válasza ZavaBalazs (#137893) üzenetére


Noukoum
veterán

"csak európában hasalt el rendre." - Magyarul ahol megmutathatta volna tudását.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137896) atee_13 válasza ZavaBalazs (#137893) üzenetére


atee_13
őstag

Nekem Heynckes lendületes játéka tetszett Pep passzolgasunk körbe állandóan mindegy mi van kifejezetten nem, a Bacában is az volt, de ott volt egy Messi vagy Ronaldinho aki egyéni kvalitásból villantani tudtak valami extrát ez dobott rajta, de nálam ennyi.

"csak európában hasalt el rendre." Ancelottit Európába meg csak a játékvezetés hasaltatta el a döntőtől.

(#137895) Noukoum

Pontosan így van. Nemrég volt itt linkelve, hogy mennyit is nyert a Bayern zsinórban. A hazai kb kötelező terep nekik.

[ Szerkesztve ]

(#137897) Tibiajax válasza atee_13 (#137896) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nemrég volt itt linkelve, hogy mennyit is nyert a Bayern zsinórban. A hazai kb kötelező terep nekik.
tényleg, a bayern amikor megnyer egy bajnokságot, már nem is annyira szokta ünnepelni, mi?
:) (nem csodálkoznék rajta, egyáltalán )

(#137898) atee_13 válasza Tibiajax (#137897) üzenetére


atee_13
őstag

Nyilván örül a címnek. Nem vagyok Bayern drukkel, nem tudom akkoriban mi volt az elvárás, de meglepődnék, ha az vezetés azért vitte volna oda Pepet, hogy a cél a bundástál legyen. Azt gyanítanám a BL ben akartak vitézkedni Heynckes után is.

(#137899) salesman válasza Tibiajax (#137857) üzenetére


salesman
őstag

Maga egy úr, földi! :R

Türűűűdrááá!

(#137900) DeathAdder válasza Noukoum (#137889) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mert nincs jobb nála. Kire váltanák le? Az ő focija még mindig lehengerlő, és a neve garancia a létező leghatékonyabb pozíciós játékra, ez meg már sokkal több, mint amit az összes többi edző garantálni tud.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.