Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137751) Ringman válasza venember83 (#137749) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez elég szerencsétlen basszus.
ilyenkor halasztást lehet kérni?

(#137752) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#137753) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#137750) üzenetére


bagyulajuve
addikt

3-1 lett: Dzsudzsi gólpassz, + 1 jó elfutás, nuku védekezés + tapsolva biztatta a csapattársakat
amúgy gyenge meccs volt

Resistencia eterna

(#137754) venember83


venember83
nagyúr

Egy kis juvés értékelés Kéri András Dánieltől: [link] . Elnézést azoktól, akiket ez egyáltalán nem érdekel.

(#137755) venember83 válasza Ringman (#137751) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilván AdL majd köpköd a Juventusra, bármit is dönt a liga meg a szövetség, mert az hátrányosan fogja érinteni valamilyen/bármilyen szempontból a Napolit. Kb. erre számítok.

Mattia Perin és Lasse Schöne már a Napoli elleni meccs előtt pozitív mintát produkált, a Napoli elleni meccset mégis megtartották. Talán ez mutatja, hogy mi az eljárás ilyen esetben? Az elmúlt szezon végén arról volt szó, hogy a bajnokság nem áll le, ha egy csapatnál pozitív mintát észlelnek, és a csapatot sem tolják mellékvágányra. Nem tudom, mi lesz a protokoll, de sok jóra nem számítok, bárhogy is döntsenek odafent.

(#137756) venember83


venember83
nagyúr

"Ha Biraschi egy a 14 koronavírusos genovai közül, akkor Koulibalynak bánni fogja ezt a szóváltást a 6-0-ra megnyert meccsen. Olaszországban nincs meghatározva határérték, hogy hány fertőzöttől lehet halasztást kérni (az UEFA-nál ez a szám 13), így még nem is tudjuk, mi történik a Genoa Toro elleni meccsével. Az viszont talán többeket érdekel, hogy mi lesz a hétvégi Juve-Napolival, hiszen óriási meglepetés lenne, ha egyetlen nápolyi játékos se fertőződött volna meg a képen láthatóhoz hasonló érintkezések miatt. Mennyire torzítja a Serie A-t, ha mondjuk a Napolinak Koulibaly nélkül kell elutaznia Torinóba (tavaly szeptemberhez képest mondjuk nem nagyon, hehe)? És mi lesz így a bajnoksággal, mert az látszik, hogy a vírus nagyon keményen lecsap a sportolókra is."

Il Nostro Calcio.

A nagyon keményen lecsap az kicsit bulváros, hisz eddig talán egy eset volt, ahol futballista lélegeztetőgépre került a vírus miatt, de amúgy igen, lesznek emiatt meglepetések és vitatható döntések/ítéletek a pályán kívül a vírus miatt.

[ Szerkesztve ]

(#137757) Ringman válasza venember83 (#137756) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem tudom mi lesz ebből így.

(#137759) Cartevo válasza bagyulajuve (#137753) üzenetére


Cartevo
őstag

Őt így lehet formába hozni. :C

(#137760) bagyulajuve válasza venember83 (#137756) üzenetére


bagyulajuve
addikt

miért kellene halasztani? az mekkora torzulás, amikor egy csapatnak mondjuk a 2 legjobb játékos sérült? vagy a legjobb kapusa? vagy hogy közelebbi dolgot mondjak, influenzás 4 játékos, ilyenkor se szoktak ezzel foglalkozni

inkább az a gond, hogy simán továbbadják egymásnak és jövő héten majd 5 Juve játékos is beteg lesz, meg majd később Inter, stb csapatok is, de végül is hosszú távon amúgy kiegyenlítődik

Resistencia eterna

(#137761) venember83 válasza bagyulajuve (#137760) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy elhalasztott Derby d'Italia miatt állt a bál, pedig ott nem is voltak érintettek játékképtelen futballisták... Folyamatosan megy a lázongás, a mutogatás, az alibikeresés, kiabálás csalás miatt, csak ürügyre vár az olasz futballkultúra. Nem lesz ez másképp most sem.

Korrupció egy olasz útlevélért egy Atlético játékosnak, most a partnercsapat Genoánál felmerült koronavírus, ez a Juve mindent elkövet azért, hogy könnyebb legyen az út a sorozatban 10. scudetto felé.

A fenti szösszenet csak egy vicc persze, de a Juve-antipátiával megáldott, összeesküvés-elméletekben hívő szurkolók számára kitűnő kiindulási pont az elmúlt időszak.

[ Szerkesztve ]

(#137762) bagyulajuve válasza venember83 (#137761) üzenetére


bagyulajuve
addikt

haha, még a végén kiderül, hogy az Exor irányítja a világot :DDD

Resistencia eterna

(#137763) Tibiajax válasza venember83 (#137761) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
komolyan elhiszed azt, hogy nem mozgatnak meg minden követ Olaszországban ebben az idényben, hogy meglegyen a 10. bajnoki címe a legnépszerűbb csapatnak? tényleg elhiszed, hogy lehet ez másképp, hogy órási meglepetésnek, nem várt fordulatnak kell ahhoz történnie, hogy mégsem nekik adják oda majd, ezt az eddig sosem látott teljesítményért járó elismerést?
:)
majd pont a 10-ket fogják elbukni, mi?....

(#137764) Ringman válasza Tibiajax (#137763) üzenetére


Ringman
nagyúr

vsz. rano így maradni fog, hogy koronás lett a fél genoa-keret. közben vsz. darmian 4 (négy!) éves szerződést fog kapni, pedig padra vesszük és majdnem 31 már.

alig van pár nap a mercatoból, aztán ki kell szórni még vagy 5-6 embert.

(#137765) venember83 válasza Tibiajax (#137763) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor Agnelli is koronavírust vitt a hátizsákjában Milánóba a minap, hogy ezzel megfertőzze Zhangot, és ezzel kiüsse az Intert a nyeregből. Megvilágosodtam, köszönöm. :)

(#137766) Tibiajax válasza venember83 (#137765) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

semmi sem elképzelhetetlen.... :)
..csak a te és az optimizmus

(#137767) venember83 válasza Tibiajax (#137766) üzenetére


venember83
nagyúr

Megkeseredett vagyok, megkaptam már máshol is. Legyen, minek vitassam.

(#137768) Tibiajax válasza venember83 (#137767) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne kezd, hogy az elmúlt tíz évvel kapcsolatban vagy megkeseredett, mert azonnal küldök egy adag közérzetjavítót, meg egy inter-mezt 2014-ből Schelotto vagy Kuzmanović névvel a hátán...
jó, bl-ben lehetett volna épp még több, ennél is. de mindig csak az az elégedetlenség..

(#137769) venember83 válasza Tibiajax (#137768) üzenetére


venember83
nagyúr

Cserébe kaphatsz Padoin, Estigarribia, Martínez, Bendtner, Anelka stb. mezt. :))

[ Szerkesztve ]

(#137770) Ringman válasza Tibiajax (#137768) üzenetére


Ringman
nagyúr

choutos lamprosos mezed nincs?

(#137771) Tibiajax válasza venember83 (#137769) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Bendtner, Anelka... xd jézusom
minden klubnál vannak meg voltak igazán csicska, besült igazolások..
de ezeket ki a jóisten találja ki mindig? :) sose fogjuk megérteni
persze, ki tudja, milyen üzletek lehettk velük kapcsolosan a háttérben.. mindjárt megértenénk dolgokat jobban

(#137772) Tibiajax válasza Ringman (#137770) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ő? :D
https://static.inter.it/img/383425-fa49a45de3ced671de716e8fc66f9ce4d6a1dbae03fdcd5754c8a4e5b8d8a7e5.jpg
kicsivel fiatalabb, mint én.. :) nem emlékeztem rá, amúgy
nna, én is így néznék ki biztos most ha leigazolnának, egészen véletlenül

(#137773) Ringman válasza Tibiajax (#137771) üzenetére


Ringman
nagyúr

tommaso rocchi, forlan, zarate...

szerk:
(#137772) Tibiajax
valami 1 (egy) tétmeccsen játszott emlékeim szerint

[ Szerkesztve ]

(#137774) bagyulajuve válasza venember83 (#137769) üzenetére


bagyulajuve
addikt

na, ez volt az igazi embert próbáló időszak :DDD

Resistencia eterna

(#137775) Scarabeus


Scarabeus
tag

Hú srácok, itt csak a topligákról szoktatok cseverészni? 11 év után a magyar klubfutballnak reális esélye van a BL csoportkörre, de senki nem izgul mi sül ki belőle ma este? :U (Én kicsit szenvedős meccset várok, de ha döntetlennel is, meg kell lennie!)

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#137776) Tibiajax válasza Scarabeus (#137775) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát velem annyira nem, de a többiekkel simán, akár.. sokan szeretik a magyar professzionális labdarúgást
és hát most bizony, nagyon nagy siker előtt állnak

(#137777) Citroware válasza Scarabeus (#137775) üzenetére


Citroware
addikt

Ez itt a fociról szól, és ehhez sajnos nincs sok köze Magyarországnak. :DDD

(#137778) Pkc83 válasza Scarabeus (#137775) üzenetére


Pkc83
őstag

Ne izgulj majd úgy fél kilenc körül
lesz egy két lábjegyzet. :D
Hajrá Fradi! :R

(#137779) Scarabeus válasza Citroware (#137777) üzenetére


Scarabeus
tag

Jó rendben van, 2-3 magyar szokott kezdeni, és nem is miattuk olyan jó most ez a Fradi, szerintem Rebrovnak van hatalmas érdeme az eddigiekben.
Attól én bízok még az EB részvételben is, bíztató volt a 2 NL meccsünk. (és a 2016-os feeling felejthetetlen számomra, jó lenne még hasonlót átélni) :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#137780) sh4d0w válasza Scarabeus (#137779) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az lenne az igazi, ha a mi kispadunkon még Sousa ülne... Megjegyzem, ha marad nálunk, akkor valószínűleg zsinórban húzzuk be a bajnoki címeket...

https://www.coreinfinity.tech

(#137781) Peterhappy válasza Scarabeus (#137775) üzenetére


Peterhappy
őstag

- magyar klubfutballról
- könnyedén
- baráti társaságban

A háromból kettőt választhatsz :K

Én jóformán alig aludtam, napok óta csak a mérkőzés körül forognak a gondolataim és belül zokogok, hogy nem lehetünk kint a stadionban, de bárhol és bármikor aláírtam volna korábban, hogy jussunk BL-be zártkapus meccsen - hát legyen akkor így.

Az ilyenféle comingoutok itt bőven a szánalmas kategóriába esnek. De ezen felül amúgy jóféle társaság ez (még Tibi is, bár remekül álcázza).

[ Szerkesztve ]

(#137782) Peterhappy válasza Tibiajax (#137772) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egy nappal sem tűnik nálad fiatalabbnak.

Na jó, talán eggyel. Maximum kettővel. De többel biztosan nem ;)

(#137783) Cartevo válasza Peterhappy (#137781) üzenetére


Cartevo
őstag

Az 1. percben biztosan továbbjutásra fogunk állni! :P

(#137784) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#137753) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A veget mar nem lattam, bealudtam rajta. :D
Amugy nem volt egy hudejo meccs. Mar amennyit lattam belole.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137785) salesman válasza sh4d0w (#137780) üzenetére


salesman
őstag

Hát ahhoz a Fradinak is lenne egy két szava... :P
Sousat bűn volt elüldözni, de hát a Vidinél is a fejétől büdös a hal!
Hajrá Fradi, ma tovább kell jutni!

Türűűűdrááá!

(#137786) mephi666


mephi666
nagyúr

'pool - arsenal -t senki nem nézett tegnap?

eléggé fel volt borulva a pálya: robertson adta a passzt az arsenal góljához, majd 10 percen belül szépen javított

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137787) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bayern
sziti
Inter
Ferencváros

;] ;]

(#137788) Peterhappy válasza mephi666 (#137786) üzenetére


Peterhappy
őstag

De, de bár ne tettem volna... :U
Jó lesz a 'pool idén is.

@DeathAdder: illusztris társaság, csak a Bayern nem kéne bele.
Meg a Sziti.
Meg az Inter. :)

(#137789) bagyulajuve válasza Scarabeus (#137775) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én tegnap kinn izgultam hogy a munkás kikap-e Lokitól és Dzsudzsi mikor áll be

amúgy szó szokott lenni a mennyeiről is itt, ma este pedig nyilván hajrá Fradi

(#137784) LyonnaisFan1- ha nem lett volna hideg, akkor bealszok én is :D

Resistencia eterna

(#137790) bagyulajuve válasza venember83 (#137765) üzenetére


bagyulajuve
addikt

sőt még atomháborút is kivált a csapat, csak hogy meglegyen a 10 egymásutáni bakjnoki cím:

A Juventus az ENSZ célkeresztjébe került . Le' Equipe azt írja az észak-koreai Han Kwang-Song eladása a Juventus klubtól az Al-Duhail katari társasághoz megtörhette az észak-korea ellenes szankciókat, aki nem adta fel atomprogramját. Az ENSZ Biztonsági Tanácsának szakértői szerint röviden: Han áthelyezése Olaszországból Katarba sérti azokat az állásfoglalásokat, amelyek megtiltják az észak-koreaiaknak a külföldi munkát. :DDD

Resistencia eterna

(#137791) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lampard kivágta Durcis Alonsot a keretből.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137792) mephi666 válasza Peterhappy (#137788) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nagyon bízok benne, hogy így lesz :) milyen szép lenne egy pl-bl-fakupa tripla idén... (de nem akarok nagyravágyó lenni) ...nézem közben ezt a tottenham sorozatot is: még 1 rész van hátra... érdekes volt látni, ahogy "megélték" a koronát, valamint verte őket a balszerencse is ész nélkül: hihetetlen, ahogy sorban sérültek a legjobbjaik hónapokra... az összes célkitűzésükről is sorban lemaradtak: kupát szerettek volna, valamint top4-et... egyik sem jött össze... még a fakupára is gyúrtak rendesen, amit pl a 'pool inkább kukázott (egy ilyen sorozat jó lenne a 'pool-lal is: érdekes kis betekintést látni a játékosok mindennapjaiba... az "inside anfield" részeket is bírom a csapat hivatalos csatornáján)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#137793) DeathAdder válasza mephi666 (#137792) üzenetére


DeathAdder
veterán

próbálkoztak de a klub nem egyezett bele, amit nagyon helyeslek :K

bár van az a pénz amiért korpásodik :DDD

(#137794) viharhozo válasza Scarabeus (#137775) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem gondolnam, h szenvedos meccs lenne. A Molde szetfocizta az elozo meccs masodik felidejeben a Fradit, most gyozelmi kenyszerben van, ugyh tamadni fog, aztan vagy meglesz vagy nem.

Penzt - a Fonokkel ellentetben - inkabb a Moldera tegyetek, a 3,05 nagyon csabito, ennyire azert nem jo a Fradi.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#137795) venember83 válasza bagyulajuve (#137790) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is kérdés. Ha atomháború az ára, hát legyen!

[link]

(#137796) gyuromoj válasza DeathAdder (#137787) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha sikerül a csoda, akkor angol csapatot kapjanak mindenképp, az még hiányzik a listámról. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#137797) sh4d0w válasza salesman (#137785) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem üldözték el (hogy paprikajancsik mit gondoltak róla, hidegen hagyta), a Maccabitól kapott egy jó ajánlatot - sajna. Véleményem, hogy se előtte, se azóta nem volt olyan jó edzőnk.

Na mindegy, gyerünk, csináljátok meg azt a BL-t!

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#137798) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Civic lerobbant?

(#137799) Richard! válasza DeathAdder (#137798) üzenetére


Richard!
addikt

Egy Honda soha nem robban le! :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#137800) Peterhappy válasza DeathAdder (#137798) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, megsérült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.