Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136851) forceberg válasza máyköl (#136850) üzenetére


forceberg
veterán

Kb. épp annyira alulértékelt, mint Benzema.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136852) venember83 válasza omfgk (#136849) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindenhol ez a fillérb@szás megy Olaszországban. A Napoli Koulibaly várható eladása miatt kivétel. Az Internél is 100 milliós mínusszal zártak, a Juve mínusz hetvennel. Douglas Costát vagy Bernardeschit eladták volna Paraticiék, de nem kell senkinek 30-40 millióért. Perin és Romero csak kölcsönben távozott. Bevétel nélkül nehéz.

Sok a magas fizetésű játékos, akiért nem kap pénzt a Juve. Pipita távozása könyvelésben -18 millió eurót jelent amortizáció miatt. Plusz a bánatpénze, ami a bérének 50%-a. Sami nem is tárgyal, neki kell a 6 milliós fizetése az utolsó évre. Mandzu valószínűleg összeférhetetlen volt Sarrival, szerintem ez lehetett az indok.

[ Szerkesztve ]

(#136853) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Húbazzz :DDD

(#136854) omfgk válasza DeathAdder (#136853) üzenetére


omfgk
addikt

Bélának 43 millió van. Csak tudnám miért...
Vigyék akkor őt is.

De láthatjuk ,hogy az insta az nem minden.
CR-nek van 240 millió. Aztán lehet ,hogy hoznak mellé egy Giroud-t. A CR fanok fele lehet ,hogy azt se tudja ,hogy az ki a fene.

(#136855) Noukoum válasza DeathAdder (#136853) üzenetére


Noukoum
veterán

Jól mutatja hogy nem csak a játékost veszed meg, hanem a nevét is.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#136856) Tibiajax válasza omfgk (#136849) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

És gólt se nagyon tud lőni
GIF: Olivier Giroud goal 1-1
GOAL OF THE SEASON!! Giroud INSANE Scorpion Kick Goal Against Crystal  Palace 201... | Gfycat
hát perszeee, hogy nem tud

(#136857) omfgk válasza Tibiajax (#136856) üzenetére


omfgk
addikt

Hűha, lőtt egy szép gólt.

Akkor tuti ,hogy szupersztár a csávó...

Remélem azt tudod ,hogy minden egyes focistától lehetne egy-két szép gólt linkelni.
Böde is rúgott szép gólokat ám. Jó lesz ő is CR mellé?

---
Mostantól rajtad ám a szemem...
Merj rosszat írni egy játékosról. És neked véged!!! ;]
Ha egy darab gólt lőtt életében, megkeresem, belinkelem.

[ Szerkesztve ]

(#136858) Tibiajax válasza omfgk (#136857) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az nem szép gól, hanem skorpió-gól volt. ilyen gólt igazán nem látsz máskor. aki ilyenre képes, bármikor bármire képes.
böde? az csak egy bírkózó magyar legény, nem?

(#136859) Citroware válasza Tibiajax (#136858) üzenetére


Citroware
addikt

Igen? Őt miért nem vitte még el a Barcelona?
[link]

(#136860) mephi666 válasza Citroware (#136859) üzenetére


mephi666
nagyúr

pedig igaza van: aki ilyenre képes, bármikor bármire képes... be is mutatta azóta, milyen szépen képes kiállíttatni magát :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136861) Tibiajax válasza mephi666 (#136860) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#136862) venember83


venember83
nagyúr

Eriksent és Brozovicsot ajánlotta az Inter Kanté játékjogáért, de mivel a Chelsea vezetősége szerint parasztosan távozott Tonio, nem kívánnak tárgyalni sem az Interrel. Olykor talán kifizetődőbb kicsit diplomatikusabbnak maradni.

[ Szerkesztve ]

(#136863) Tibiajax válasza venember83 (#136862) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pedig elég korrekt ajánlat... mármint, a chelsea-szemszögéből is

(#136864) sh4d0w válasza Tibiajax (#136858) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ne essünk túlzásokba, Giroud meg a világsztár focista kb. 30 különböző postai küldemény.

https://www.coreinfinity.tech

(#136865) Ringman válasza venember83 (#136862) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát nem tudom, ér annyit kanté? (kb 40+40m€-t?)

--
első körben a rano+godin+perisic+gagliardini+asamoah+joao mario+vecio+dalbert csapatot kellene kiszórni és mondjuk nem zsiru-gervinho(!)-acerbi(!!) szintű tagokat a helyükre igazolni.

(mondjuk így maradna kb. 15 mezőnyjátékos összesen, ha a fenti csapat menne)

(#136866) Ringman válasza viharhozo (#136764) üzenetére


Ringman
nagyúr

még meg is érteném, de juvésként azért érdekes büdösbunkózni, mikor 10 éve náluk játszott felipe melo, caceres, chiellini, zebina, poulsen és camoranesi is.

(#136867) venember83 válasza Ringman (#136866) üzenetére


venember83
nagyúr

Büdösbunkózni? Ezt nem értem. Milyen buliról maradtam le?

(#136868) Ringman válasza venember83 (#136867) üzenetére


Ringman
nagyúr

be lett idézve egy régi benitos cikkből, nézd meg amire válaszoltam :)
viharhozo (#136764)

(#136869) venember83 válasza Ringman (#136868) üzenetére


venember83
nagyúr

764, nem 864. Mi scusi.

[ Szerkesztve ]

(#136870) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

https://www.coreinfinity.tech

(#136871) mephi666


mephi666
nagyúr

Méri épp a fradi a paks zakóját... volt már egy kiállítás is... itt is van szabály, hogy 2szék és 1 sor maradjon ki? Ha igen, szépen betartják :C vagy csak meg akarják koronázni az eredményt?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136872) sh4d0w válasza mephi666 (#136871) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az egy dolog, hogy a 3 E betűből most az erkölcs erősen hiányzott, de azt fel nem foghatom, hogy ez az edzőmeccs mennyiben szolgálta a felkészülést a Zagreb ellen, kb. pont ugyanez lett volna az eredmény, ha a Fradi II-vel játszanak...

https://www.coreinfinity.tech

(#136873) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Két pont ottmaradt Bordeauxban. Ez még a végelszámolásnál fog hiányozni. :W
De kaput találó kísérletek nélkül nehéz lesz. Most is több szállt a kapu fölé, mellé, és még a faszomtudja hova, mint egyenesen a kapura.
Depay gyengén tolta, ő már fejben másik ország másik városában van. Aouar jól szállt be. A távozása komoly érvágás lenne. És a Juventus inkább azt a ""fölös"" 50 misit kiadja Moratára?! Aouar helyett. De ezek is csak plettykák.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136874) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Sikeres volt a sorsolás az UEFA Super Cup 2020™-ra. :)
Már csak egy Sevilla mezt kéne szerezni addig. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#136875) Peterhappy válasza sh4d0w (#136872) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mondjuk ha a Paks nem csütörtökön jelzi, hogy halasztást kérne, mikor 6000+ jegy már eladásra került... :U

Hajdúbé a bevételre hegyezte ki az egészet, pedig itt sokkal többről volt szó. Csak magam is több srácot ismerek, aki műszakot cserélt, vagy éppen szabadságot vett ki a meccs miatt. Rengetegen vidékről jöttek fel, megszervezték az utat, volt kollégámék pl. pályamatricát vettek, de olyanról is tudok, aki szállást intézett Pesten, mert haza csak holnap tud menni.

Kérdem én, ha 72 óránál nem régebbi PRC teszt kell, miért csütörtökön kérnek halasztást? Miért nem kedden jelzik hogy para lehet és legfeljebb szerda reggel hivatalosan.

Abban pedig igaza volt Hajdúbének, hogy a meccset kizárólag nk meccsnapon (adják az égiek, hogy érdekeltek legyünk) vagy válogatott NL forduló alatt lehetett volna pótolni - amikor a kezdő 50+%-a válogatottnál van.

Ez most épp hogy egy lejárató kampány volt a Fradi ellen már megint. Legalább megint legálisan lehet a Fradi ellen szurkolni és örömködni, ha esetleg úgy alakul az eredmény... :(
És mindezek fejében a mi vezetőségünk is elkúrta, mert ezeket nem nekem kellene leírnom, hanem nekik kellett volna azonnal lenyilatkozniuk.

Lefogadom, hogy nekünk is sokkal jobb lett volna, ha elmarad a meccs, és egész héten csak a Zagreb ellen készülhetünk. Mert jöhet Rebrov illemből a ritmussal, meg a játékbahozással, de most többet adott volna, ha legálisan elmarad a mai meccs, mint ez a nyílt kapus edzőmeccs élő adásban.

Csúnya szegény Paksot bántja mindenki, az meg senki fejében nem fordul meg, hogy itt most ők voltak inkorrektek. És akkor finoman fogalmaztam.

(#136876) forceberg válasza Peterhappy (#136875) üzenetére


forceberg
veterán

Itt és most nincs jó megoldás!

(#136874) gyuromoj: aztán a meccs után két hétig ne gyere a topik környékére! :))
Mi inkább nem igényeltünk, majd, ha egyszer normális légkörben lesz meccs...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136877) Tibiajax válasza Ringman (#136866) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

zebina, á, az nem is volt bunkó..

(#136878) sh4d0w válasza Peterhappy (#136875) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tény, hogy a Paks is szólhatott volna korábban, de a tavaly őszről elmaradt Loki elleni meccs is tavasszal lett bepótolva, nem hiszem, hogy ez most is gondot okozhatott volna.

Eladták a jegyeket? Nem gond, érvényes a pótlás idejére.
Az a véleményem, ha nagyon akarták volna, megoldható lett volna...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#136879) Cartevo válasza sh4d0w (#136878) üzenetére


Cartevo
őstag

A semleges nézőknek jobb, ha tiszta a táblázat.

(#136880) Peterhappy válasza sh4d0w (#136878) üzenetére


Peterhappy
őstag

Teljesen más eset a kettő.

A jegyek a pótlás idejére is érvényesek voltak - megint más kérdés, akkor még mehetnek-e nézők.
De pl. a pályamatrica, a szállásfoglalás nem lett volna máskorra érvényes. És hiába vered az asztalt a benzinkúton vagy a hotel portáján, pont hidegen fogja őket hagyni, miért maradt el a meccs. Fizettél, hogy végül nem veszed igénybe a szolgáltatást, nem az ő bajuk.

Nem, ezt most egyértelműen a Paks szúrta el. Sorra jöttek a pozitív tesztek, péntek 0:00-ig karanténban voltak a játékosok, nyolc napja edzettek stb. Én ezt mind értem és megértem, de akkor melyik felelős vezető dönt úgy, hogy egyetlen nappal a meccs előtt jelzi a kérelmét.
Lehet ezt csűrni és csavarni, itt most a Paks a hunyó.
És igen, tiszta lelkiismerettel kijelentem, akkor is pontosan ugyanígy gondolnám, ha épp a Vidi fogadta volna a Paksot.

(#136881) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ne magyarázzáá
:DDD
hát ezen jót röhögtem... hogy ki tudták zökkenteni a derék honfitárs focistánkat

de ezt leszámítva amúgy ezekről az interjúkról mindig gálvölgyi jut eszembe.. :) :D
hiába, nem véletlen volt az olyan jól sikerült paródia
hogy most akkor "igeen, meglátjuk hogyan sikerül a regenerálódásom" meg "bízom benne hogy sikeresek leszünk"

(#136882) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#136881) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Erről nekem Szentes Lúzer, mármint Lázár ugrott be. :D

Lázár ne magyarázzá, kint megvárunk. :C
Ez is egy istencsapás volt nálunk. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136883) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#136882) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD felnyerítettem
óriási. ezek nagyon jók
:D kint megvárunk, lááázár
kurva nagy. van még ilyen? :D

(#136884) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

hu b+ mekkora gólt lőtt a honvédos :Y

Resistencia eterna

(#136885) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#136884) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

És már 2:2 :C
A hátsó hibákat az elöl lévők kompenzálják. Polgár sok láda sörrel tartozik Molnárnak. ;]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136886) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#136885) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kemény volt ez az utolsó néhány perc :DDD

Resistencia eterna

(#136887) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#136886) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Jaja. :R
Tudják vajon ezt folytatni a felek? A szünet a lehető legrosszabbkor jött, mert a Diók és a Honvéd is lendületben volt.
Lesz vajon győztes? Nagyon X-es meccs ez. Bódog azért összepakolta a csapatot, és most Kamugrai sem olyan edzőbuktatós játékot mutat.
Az a Gazdag gól pedig. Klasszis teljesítmény, mint nálunk az előző fordulós Molnáré. Egy megoldás volt, amivel gólt lehetett szerezni, éltek is vele. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136888) Tibiajax válasza bagyulajuve (#136884) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mint a múltkor Ansu Fati?.. mer akkor meg se nézem

(#136889) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#136883) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Biztos lenne még, de most perpill nem tudom. :D
Ja de! Várjál.

Bobby Go Home! :C
F..k U Bobby, F..k U Mother, Bobby Go Home. :DDD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136890) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#136882) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kinek mi ugrik be róla. Kinek Gálvölgyi, kinek Lázár... nekem Dini... :DDD

(#136891) Peterhappy válasza Tibiajax (#136888) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tényleg szép gólt szerzett. Ilyen az, amikor egy játékos egyszerre technikás és rendelkezik bizonyos szintű játékintelligenciával. Nem egyedi ez, csak magyar pályákon nem megszokott látvány.

(#136892) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#136890) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Szlamb :C
Az itt volt nálunk Miskolcon még a régi szentélyben. Asszem vereséget szenvedtünk.
Hogy azon volt-e Rados legendás potyája már nem emlékszem. Amikor egy visszapasszt bénázott el, és egy görönygyön megpattanva bement a hálóba.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136893) bagyulajuve válasza Tibiajax (#136888) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az nem tudom milyen volt, de ez tényleg penge volt, majd nézd meg, amikor felrakják a zinternetre

(#136887) LyonnaisFan1- szerintem behúzza a Diósgyőr

Resistencia eterna

(#136894) Peterhappy válasza bagyulajuve (#136893) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azóta lőtt még egy pofás gólt, annyira topon volt a védelem, hogy Gazdagnak még reklamálni is volt ideje gólszerzés előtt, hogy ő nem is volt lesen (pedig de).

Megint más kérdés, hogy a védők ha nem intenzív kalimpálásba kezdenek, hanem mennek, mint a meszes, utólérték volna... De a lényeg, hogy minek ide VAR :U

(#136895) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#136893) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem valószínű, hogy innen megfordítjuk. :(
A Honvéd #3 gólja lesgyanús volt. Perdöntő kameraállást még nem láttam, hogy az volt esetleg, vagy sem.
Ha les épphogy nem, ha nem les épphogy nem.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136896) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#136889) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Peterhappy ja, ezt az egyet ismertem én is :D persze classic

(#136897) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#136895) üzenetére


Peterhappy
őstag

De, ez egyértelmű les, főleg hogy előrefelé dőlt Gazdag és a feje még előrébb volt, mint a lába. Megkockáztatom, ezt szabad szemmel is egyértelműen látnia kellett volna a sporinak vagy az asszisztensnek.

Lesz itt lassan Feczkó go home!

(#136898) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Legalább Polgár Kristóf a következő 2 körre jegelve lesz. Hajmeresztő hibái voltak.
De mivel kurva kevés a védőnk ez nagyon nem jó. De Karan talán vissza tud térni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136899) bagyulajuve válasza LyonnaisFan1 (#136895) üzenetére


bagyulajuve
addikt

főleg így kiállítással

(#136894) Peterhappy én nem néztem, a visszajátszást, de a VAR már időszerű lenne, még ha az sem tökéletes - és főleg a benne lévő emberi tényezők miatt

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#136900) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#136897) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Alaposan ki lesz vesézve az biztos. A góóóól műsorban erről csak szót ejtenek, mert általában ha a mi meccseinkről van szó, akkor bizonyos gyanús szituációkat egyszerűen még az összefoglalóból is kihagynak, így megemlítésre sem nagyon lesz méltó. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.