Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136201) mephi666 válasza Redneck (#136199) üzenetére


mephi666
nagyúr

Na igen, most lesz 15perc javítani ezen a statisztikánkon... nem kellene itt is 11esekig menni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136202) BenHans válasza Tibiajax (#136200) üzenetére


BenHans
addikt

Ki az a madár aki így nyomja a fekvőt? :DDD
Mi az a tartás meg a kifeszített könyök?
Nem csoda, hogy Pirlo papa kineveti...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#136203) hobizoli válasza BenHans (#136202) üzenetére


hobizoli
nagyúr

nem biztos, hogy nyomja, ez lehet planking is
probald meg egyszer kitartani magad igy 2-3percig :DDD

több drón kell ;P

(#136204) BenHans válasza hobizoli (#136203) üzenetére


BenHans
addikt

Egyenes háttal kell azt is.
Btw szoktam. :) CR féle program nehezebb mint amilyennek tűnik, próbáljátok ki.
A bokaérintéses az 4x30 hasprés után csinálva keményen szétszed, ég az egész. :D 🔥

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#136205) venember83 válasza BenHans (#136202) üzenetére


venember83
nagyúr

Hajkoronából ítélve Rabiot? De a nők edzője, Rita Guarino is felmerült bennem opcióként. Amúgy nem fekvőtámasz, a videóban látszik, ez valami kitartott póz.

(#136206) mephi666 válasza mephi666 (#136201) üzenetére


mephi666
nagyúr

altatónak jó volt ez a honvéd meccs: szerintem ahogy lefújás után 2 másodperccel kikapcsoltam a tv-t, fél percre rá már aludtam is :D pafc kivételével kedvező eredmények születtek az elmúlt 2 napban, akkor is ha néhány meccsen irtózatosan játszottak a hazaiak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136207) ZavaBalazs válasza mephi666 (#136206) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

már megbocsáss, de miért is nem kedvező a pafc eredménye?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136208) omfgk válasza ZavaBalazs (#136207) üzenetére


omfgk
addikt

Mert nem kaptak ki 7:0-val...

Legalábbis én ennek szurkoltam.

Sajnos a Vidi továbbment.

(#136209) mephi666 válasza omfgk (#136208) üzenetére


mephi666
nagyúr

Kb :D igazi tömést vártam, de végtére így is kiestek (szerencsére)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136210) perempe válasza Redneck (#136181) üzenetére


perempe
addikt

Az első gólnál a jobbhátvéd lassan fordult - ezzel kandikamerás műsorba is bekerülhetne,
a másodiknál rosszul állíthatták fel a sorfalat,
kaptak harmadikat is.
[link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#136211) Ringman válasza venember83 (#136205) üzenetére


Ringman
nagyúr

segíthetnél, conte miért van belezúgva a 30+os wingbackekbe?
Sky - Kolarov has accepted Inter's offer, wants one final opportunity to win

szomorúan olvasom, hogy skriniart simán eladnánk, és brozovics is mehetne conte szerint (gondolom az ittas vezetése és a bulizási szokásai miatt), de jönne helyettük a nyugdíjasszektor (pl vidal) + borja kap még egy évet, ezek nagyon felmérgelnek.

(#136212) Tibiajax válasza BenHans (#136202) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

francba, hogy a papát rakták a juve kispadjára.. miért valaki igazán seggfejet? :((( akit lehetne úgy jóízűen, szokásos módon rühellni
na mindegy

#136211 Ringman Kolarov jön hozzánk? Valero meg marad??
köszönöm akkor, ennyi hír elég is volt mára. meg a hétvégére is

valami jobb hír nincs? Messi..nem jön?

(#136213) venember83 válasza Ringman (#136211) üzenetére


venember83
nagyúr

Brozovics tipli? Hát, elég érdekes húzás. Ha viszont probléma az ittas vezetés meg a bulizási hajlam, talán nem Vidal a megoldàs. Talán.

A tapasztalt játékosokat kedveli. Wingbackből meg soha nincs elég, mert elég komoly terhelést kapnak.

A vicc az egészben az, hogy a fiatal vonal előtérbe kerülése tette valamennyire szimpatikussá tavaly az Intert pl. a nerazzurrikat annyira nem kedvelők számára is. Bastoni, Barella, Esposito. Jövőre plusz egy Tonali... Erre az egészet elszúrni pl. Vidallal, Borjával, Kolarovval... Nem az én dolgom, de kicsit sajnálatosnak érzem ezt a tapasztalatra épülő, ám elég sótlan új irányt.

[ Szerkesztve ]

(#136214) mephi666


mephi666
nagyúr

elindítottam a 2014es német-brazilt... scolari ajándékot adott löwnek meccs előtt... löw meg cserébe adott egy felejthetetlen emléket :D durva, mennyire nem volt benne a meccs előtti hangulatban, hogy itt perceken belül történelmi alázás következik

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136215) Tibiajax válasza Tibiajax (#136212) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

* nem
ez lemaradt, nehogy valaki félreértse. szóval: ..miért nem valaki..

(#136216) Tibiajax válasza venember83 (#136213) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

á, nem kell aggódni. a Mester szereti finoman vegyíteni a fiatal de rutintalan sebességet, a rutinos, tapasztalt, idősebb sebességgel

(#136217) Peterhappy válasza Tibiajax (#136216) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jó, a Juve meg LS9-cel pótolná Higanyt. Gondolkodó emberek ott is akadnak.
33 éves, pár hónapos térdműtéttel, erre még az Internél is büszkék lennének.

(sőt, a Puskásnál is, bár oda még fiatal volna)

(#136218) mephi666 válasza mephi666 (#136214) üzenetére


mephi666
nagyúr

Hát ez még mindig durva, amit 23-26perc közt a brazil védelem művelt... már a 2. bekapott gólnál is könnyezett pár néző, aztán 0-3 és 0-4nél teljesen megzuhantak... 29.percben meg 0-5... a brazil "mérgezett egér védelem"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136219) bagyulajuve válasza Tibiajax (#136212) üzenetére


bagyulajuve
addikt

múltkor láttam egy statisztikát, amiben a topligákban a passzpontosságot nézték és a középpályások között Borja volt a második legjobb :D - ez eléggé meglepő volt és emiatt maradt meg
sajnos nem találom a cikket
amúgy meg talán Kroos volt az első

Resistencia eterna

(#136220) ZavaBalazs válasza mephi666 (#136209) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

+ omfgk: na azért :DDD

ja, az interes szekciót akartam is kérdezni, Brozovicot egyre inkább rebesgetik a bayernhez, Thiago helyett - de ő tök más jellegű játékos, nem? valamiért rá én úgy emlékszem, mint egy brutál teherbírású rombolóra, javítsatok ki...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136221) Ringman válasza venember83 (#136213) üzenetére


Ringman
nagyúr

az újságírói konspirációk szerint megy a bayernbe, helyette meg ndombele jön, gondolom 3-4-3 vagy 3-4-1-2 lenne: 2 wingback + barella, ndombele lenne a középpályán, előttük eriksen (?) + 2 csatár.

padon/rotációban középre: sensi, tonali, borja, szélre candreva, biraghi

a belga, dalbert és perisic jön vissza kölcsönből + ott van vecino és gagliardini.

az is kemény, ha skriniart eladjuk és a 35 éves godin lesz az egyik kezdő hátvéd.

(#136222) Tibiajax válasza Ringman (#136221) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megkértelek, hogy ne írj többet ma már, ilyeneket....
:O
fizikai fájdalmat érzek, ahogy olvasom amit írsz!

baszki ezzel a mondattal
a belga, dalbert és perisic jön vissza kölcsönből + ott van vecino és gagliardini
ezzel késelni lehetne a deákon embereket
hagyd abba, barátilag, bajtársilag kérlek rá

[ Szerkesztve ]

(#136223) venember83 válasza Peterhappy (#136217) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez ilyen idegelős nap, nem csak interesek számára... Jelenleg bő 20 milliós fizetése van Suareznek (nettó), el sem merem képzelni, mennyi lenne Torinóban. Dzekóért 20 milliót fizetni balgaság, ahogy Lacazette sem ér 50 milliót 30 évesen. S közben Pipitát el kell engedni, mert teljesen kiégett, semmire sem jó. Valamelyik ujjba harapni kell, muszáj. Mindegyik nagyon rossz opció.

(#136224) forceberg válasza Tibiajax (#136222) üzenetére


forceberg
veterán

Ivannak "kukáztatok" egy BL-címet! :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136225) Tibiajax válasza forceberg (#136224) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az...
az a retek csak egyre volt jó a bajoroknál is, hogy rúgjon egy gólt a barcának ő is..
:O :O és most jön vissza
https://prohardver.hu/dl/upc/2015-06/12/168021_smrfmfjpzncg7hux_failfish_3.png

(#136226) omfgk válasza venember83 (#136223) üzenetére


omfgk
addikt

Ennyire kéne a Juvénak csatár?

Elvileg a CR - Dybala páros már kezdett egész jól működni.
Csak középpálya nem volt mögöttük.

Suarez, Dzeko... Jó ég.
Oké ,hogy 35 évesen még CR egész jó állapotban van, de Suarez brutál belassult. Pont annyit is védekezik mint CR. Kb nullát.

Inkább vigyétek el Rakitic-et, ha már a Barcából kukáztok ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#136227) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Holnapi igazolás vajon ki lesz?

(#136228) bagyulajuve válasza omfgk (#136226) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Kevés a 2 csatár, főleg, hogy főleg CR inkább szélső. Mikor centerként játszott, sokkal gyengébben teljesített, látványosan szenvedett, de ha szélről indul, akkor nagyon jó még mindig, pedig már kopott nála is a gyorsaság. Higu gyakorlatilag egész évben kuka volt, szóval kelleni fog még csatár, mégpedig középre. Dzeko nagy kedvencem, de már ne jöjjön a Juve-ba, Suarez-t sem szeretném, de Chiellini-vel vicces lenne, ha egy csapatban lennének. A jelenleg szóban forgó csatárok közül én Milik-et hoznám. De legjobban Belottinak vagy Zapatának örülnék az olasz bajnokságból.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#136229) Tibiajax válasza DeathAdder (#136227) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

https://prohardver.hu/dl/upc/2015-06/12/168021_smrfmfjpzncg7hux_failfish_3.png

(#136230) omfgk


omfgk
addikt

Volt szó korábban a City védelmi problémáiról.

16/17-ben 28.9-es xGA-ra kaptak végül 39 gólt.
De akkor csak 80 gólt lőttek.

Védő is kelleni fog nekik az tuti. Garcia el lesz passzolva.

[ Szerkesztve ]

(#136231) DeathAdder válasza omfgk (#136230) üzenetére


DeathAdder
veterán

Védelem minőségre már korábban sem volt a helyzet magaslatán, ami a legutóbbi szezonban változott, hogy Fernandinho öreg és Rodri sem azt hozza amiért leigazolták, így meg úgy nyelik a transitionoket mint kácsa a nokedlit

(#136232) Noukoum válasza omfgk (#136230) üzenetére


Noukoum
veterán

Kelleni fog védő, bizony. Pep óta csak ~410millió eurót költöttek védőkre, ebben nincs benne a kvk kapus stb :)
A bayern Pep távozása óta ~365millió eurót költött összesen játékosokra. Kabaré.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#136233) omfgk


omfgk
addikt

A Barcánál már gyűjtik a bizalmatlansági indítványhoz az aláírásokat.

https://twitter.com/barcacentre/status/1299288631127965697

Legutóbb 2017 szeptemberében próbálkoztak ilyennel.

Akkor a 16 ezer aláírásból csak kb 13 ezer jött össze.

(#136234) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

https://prohardver.hu/dl/upc/2020-08/28/25750_mdhduxpa7gfazdh8_sddd.jpg
ha hülye is vagyok, legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül..

(#136235) DeathAdder válasza Tibiajax (#136234) üzenetére


DeathAdder
veterán

Cuki volt Bé ahogy legitimálta a sok légióst, mert a psg-ben is mennyi van. Aztán azért minden nemzetközi meccsen elpuffogtatja legalább 3x a közvetítés alatt, hogy ezek semennyire sem angolok, franciák, spanyolok, olaszok, mert igazából csak 2 adott nemzetű játékos szerepel benne. Teljes önellentmondás.

Komolyan nekem volt szekunder szégyenérzetem, aki semlegesként nézte volna azt a rohadt meccset.
Ha csak nekem úgy hogy csak én hallom valaki a liverpoolról kommentálna így attól is kellemetlenül érezném magam, mert kellemetlenül idegesítően részrehajló, nemhogy semlegesként. Teljesen a racionalitása fölé emelte az érzelmi kirohanásait, ez a szerdai a legmélyebb ifj. Krézy Jenőt idézte :(((

(#136236) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#136237) bagyulajuve válasza DeathAdder (#136236) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mondjuk nem biztos, hogy egy középső, box to box jellegű középpályást egy szélről középre törő támadóhoz kellene hasonlítani - ettől függetlenül fantasztikus, amit KdB nyújt az egész pályát felszántva

Resistencia eterna

(#136238) forceberg válasza bagyulajuve (#136237) üzenetére


forceberg
veterán

Ki kell hozni valami módon, hogy xar! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136239) Richard! válasza forceberg (#136238) üzenetére


Richard!
addikt

Úgy érzem terjed a citro-betegség a pulisok körében... :N

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#136240) venember83


venember83
nagyúr

(#136241) Citroware válasza DeathAdder (#136236) üzenetére


Citroware
addikt

Én örülnék, ha Messi a PL-ben kötne ki, mert valószínűleg újabb bizonyíték lesz rá, hogy nem akkora játékos, mint amilyennek beállították. Kétféle végkifejletet tudok elképzelni:
- vagy nem lesz közel sem annyira eredményes, mint a Barcában, tehát kb azt fogja hozni mint pl az argentin válogatottban is
- vagy közel olyan sikeres lesz gólok tekintetében mint a Barcában, de a csapat rosszabb lesz vele, mint nélküle volt, mert olyan dolgokat kell beáldozni amire szükség lenne mivel pl ugyebár nem tud védekezni

Az előbbi elképzeléseimből egyféle kibúvó van, és azt pont a City tudja hozni: nem tudom hogyan csinálja Guardiola, de ők valahogy megússzák ezt rendszeresen, hogy olyan sok támadó szellemű játékost játszatnak. Mögöttük alig van néhány aki rendesen stabil védelmet tudna nyújtani, és mégis néhány összeomlást kivéve általában simán lehozták a meccseket.

(#136242) Citroware válasza bagyulajuve (#136237) üzenetére


Citroware
addikt

KdB sosem volt Box to box középpályás, az inkább a Henderson félékre igaz. KdB-t azért zavarta el Mourinho, mert nem tud rendesen védekezni. Az, hogy még így is többet tesz, mint Messi, az egy dolog, nála nem nehéz többet nyújtani mezőnymunkában. Én örülnék, ha valamelyik rivális megvenné, nem kis esélyt látok rá hogy a csapat összteljesítménye gyengülni fog, mert hiába lépnek vele egy lépést előre, ha közben kettőt hátra. Persze attól függ, kit túr ki a csapatból. Ha egy olyan helyére teszik, aki szintén sosem védekezett és nem is volt elvárás, akkor még jól is elsülhet.

De hát pl nálunk még Manétól és Firminotól is elvárás. Ezért is olyan jó a csapat. Bármikor előbb játszatnám őket, mint Messit, minden vicc nélkül. Lehet előrefele nem annyira zseniálisak, de szvsz összességében hasznosabbak.

[ Szerkesztve ]

(#136243) Tibiajax válasza Citroware (#136241) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Citro, vissza a ketrecbe!..

(#136244) forceberg válasza DeathAdder (#136235) üzenetére


forceberg
veterán

Ez alapján senkinek, értitek, senkinek ne szurkoljatok! Vagy költözzetek ki!
A régi motorosokból ennyi évet nem lehet kitörölni, jöhet Fenomeno, Dinho és Leo is!
Hiába a már megkopott megkopott múlt.
Mi a focit nem egy kontrollerrel a kezünkben, síkképernyőt nézve szerettük meg. Mi a göröngyösben.
Mi a csapatot nem a 48 kamerával közvetített 4k adásban, hanem a szakadt stadionban.
Még az olyanok mint én, akik igazából nem is voltak kint sok meccsen.
Igen, a sok idegen, Tökmagék, stb., ők most az aktuális csapat, ők a kirakat jelenleg, kb. mint minden évben másik muskátli az ablakban, de a csapat az maga a párkány! Nem ők Tökmagék a Fradi, ezt tudja mindenki, hanem az érzés, ami a szurkolókban van. Kár, hogy tényleg jobbak ezek a kint kb. számításba sem vett játékosok, vagy olcsóbbak, mint a magyarok.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136245) Tibiajax válasza venember83 (#136240) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az igen, belehúztatok
:DDD

(#136246) Redneck válasza Tibiajax (#136234) üzenetére


Redneck
veterán

Azért Árpád marha nagy megmondóember, de pár dolgot benézett, a stílusát meg hagyjuk. :(((
Az itt játszó fekete bőrszínű játékosok, nem épp dzsunkánlakó, épp most szocializálódó népek. Tocmac 5 éves kora óta Norvégiában él, norvég állampolgár ahol korosztályos válogatott is volt.
Lehet okoskodni de a foci totál más mint 20-25 éve. Más a tempó, változtak a légiós és transzfer szabályok plusz a nemzetközi meccsek lebonyolítási és pontrendszerei. A más tempóhoz elég megnézni egy 1998-as, vagy 2002-es VB meccset. Legendás csapatok is olyanok sokszor, mintha le lennének lassítva 0,75x sebességre, a mai mérkőzésekhez képest.

Tibiajax, a véleményeddel nem vagy egyedül, részben én is osztom, de még mindig nem értem miért kell ezen izgulni 2020-ban. A Fradiban most is van pár magyar, és tavaly is volt. Nyilván a mennyeiben és a magyar kupában többet foglalkoztatják őket, mint a nemzetközi meccseken. Miért? Mert az adott poszton vannak jobb, vagy épp jobb formában lévő külföldi játékosok.
Ha ez nem így lenne, lehet hamarabb búcsúznánk a nemzetközi porondtól, ami a mai magyar focit tekintve nem túl szerencsés. Akik nem férnek be a felnőtt csapatba, kölcsönbe mennek más csapathoz pallérozódni, ami jobban segíti a magyar foci fejlődését, mintha a padot koptatnák.
A húdekomoly mennyeis meccseket is azért halasztják, hogy legyen egy kis esélyünk főtáblára kerülni. Ez van. Kis ország, kis pénz, kis foci. A bele öntött állami lóvé csak nekünk tűnik soknak, nemzetközi szinten tudjuk, hogy mennyit ér.

Vicces ez a sok Fradi ellenesség a csapat összeállítását illetően, miközben állandóan arra izgultok, hogy melyik külföldi játékos mikor hova igazol, vagy hova megy kölcsönbe. Egy-két kivételtől eltekintve ők is csak termékek az adok-veszek rovatban, klubhűség nélkül. :C
Nagyobb országokban kicsit nagyobb a merítés, köszönhetően a gyarmati múltnak, háborúban elfoglalt területeknek, gazdasági migrációnak, stb.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#136247) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#136145) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C
Ezen meghaltam.

Ötvenhathatharmadik perc. Na most hanyadik? :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136248) alázógyík válasza LyonnaisFan1 (#136247) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD :DDD :C

(#136249) Datsyuk válasza Citroware (#136241) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Valószínűleg inkább azt bizonyítaná, hogy PL még se olyan erős mint ahogy azt a marketing próbálja bizonyítani. Az a liga ahol Pulisic ennyi gólt szerez nem biztos, hogy a legkeményebb gólszerzés szempontjából..... :C

(#136250) Tibiajax válasza Redneck (#136246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem megmondóember, csak régi ferencváros-szurkoló
:D
öö, sebesség.
beszélt itt valaki sebességbeli különbségekről?
Empty Wallet GIFs | Tenor
most nem erről beszélünk
A Fradiban most is van pár magyar, és tavaly is volt
még jó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.