Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137301) Noukoum válasza Tibiajax (#137299) üzenetére


Noukoum
veterán

Nyilván sehol nem lenne ilyen tudással.. :C :DD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137302) Tibiajax válasza Noukoum (#137301) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úgy értem, nem járná végig európa top-klubjait... ez nyilvánvaló

(#137303) Datsyuk válasza viharhozo (#137277) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A nézőket nem a stadionban lévőkre értettem. A TVs / Streaming jogok amik az igazán nagy pénzt hozzák. (A németek mindig ki fognak menni a stadionokba, azzal nincs gond. Okés nem Wolfsburgban :) de máshol igen).
Itt kell a Bundásnak konkurálnia a többi ligával és azt hogy hányan nézik a világon a bundesligát, kihatással van a szponzor bevételekre is.
Nem azt állítom, hogy a világ 13. leggazdagabb klubja csak a fiatalokat tudja megengedni magának.
Azt írtam, hogy ahhoz, hogy a világ 13. leggazdagabb klubja valamilyen szinten konkurálni tudjon a világ 4! leggazdagabb klubjával olyan játékosokat kell keresnie akik kevesebb pénzért tudnak olyan de inkább jobb teljesítményt nyújtani mint a 11 hellyel előrébb lévőnek a játékosai (közben lehetőleg ne kerülj csőd közelbe...lásd BvB 2005).
És itt vegyük figyelemben, hogy a 4. kb mindegyik versenyben favorit ahol a 13. indul.
Egyébként most, hogy néztem egy ilyen listát: a Schalke 15. helyen áll..... idén kikötötték, hogy egy kerettag se kereshet többet mint 2,5 Mio.€ És egy röpke 40 Mio.€ fedezet kértek az államtól.
No comment.

(#137304) venember83 válasza Tibiajax (#137299) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyanazt a tudást nem szerezte volna meg H. László kazincbarcikai lakos. Olaszországban sem mondott csődöt, sőt, pedig a calcio sok futballista gyomrát megfekszi. De tény, hogy sok helyen megfordult Morata, és sehol nem alkotott maradandót. Ennyi lehetőseget nem kapott volna László BL-kluboknál.

Nem abszolút top csatár, a PL nem is jött be neki, illetve az Atléti sem. De Džeko 7,5 milliót kért volna, mellé 15-17 millió a Romának, Cavani 12 milliót, Suárez 10 milliót. Nettó. Akkor már inkább egy lelkes Álvaro nettó 5 millióért. A gólokat úgyis CR-nek kell lőnie.

[ Szerkesztve ]

(#137305) venember83


venember83
nagyúr

Olasz lapértesülések szerint a rendőrség/pénzügyőrség vizsgálja a perugiai vizsgaközpontot, ahol Suárez vizsgázott.

Ennyit arról, hogy Agnelli biztos el tudja intézni hamarabb Suárez olasz állampolgársági kérelmének pozitív elbírálását. Nem szabad ilyesmibe belemenni a Juve elnökeként. Sokan vannak, akik alig várják, hogy Agnellire ráhúzzák a vizes lepedőt.

(#137306) bagyulajuve válasza venember83 (#137305) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez azért fura, mert valószínűleg nem is akart Suarez a Juventushoz jönni, csak EU-s útlevelet akart és így látta legegyszerűbben kivitelezhetőnek - ha nagyon akarták volna, akkor kivárják a procedúrát, tele vannak ügyvédekkel/jogászokkal és biztosan felmérték a helyzetet, hogy "rásegítéssel" is több hónap lenne átfutási idő, szóval esély sem volt a bajnokság előtt leigazolni

Resistencia eterna

(#137307) venember83


venember83
nagyúr

(#137308) Tibiajax válasza venember83 (#137305) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azt mondod, vannak ellenségei?.. :) de akkor ők....nem juve-drukkerek:ohnoohnoohno:

(#137309) Tibiajax válasza venember83 (#137307) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fotosop.. tegnap még azt mondta a reptéren, hogy forza Inter

(#137310) Cartevo válasza Enzolord (#137290) üzenetére


Cartevo
őstag

Itt már mélyült a hangja, vagy elment. Lehet ott fejmosás a szünetben.

(#137311) venember83 válasza Tibiajax (#137309) üzenetére


venember83
nagyúr

Helyes!

(#137312) Tibiajax válasza venember83 (#137311) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fura lesz vele az inter.. bár sose volt mentes a csapat min.1 állandó köcsögtől, de hátha már megkomolyodott ő is
: )

(#137313) forceberg válasza Tibiajax (#137312) üzenetére


forceberg
veterán

Ő már lehiggadt, de a fontosabb, hogy le is lassult :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137314) Tibiajax válasza forceberg (#137313) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lassan járj, tovább érsz :)) majd elvédekezget, meg játékot töredezget Borozviccal

(#137315) Datsyuk válasza venember83 (#137305) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Felvételek Suarez nyelvvizsgájáról :DD :

Buongiorno GIF - Buongiorno BradPitt InglouriousBasterds - Discover & Share  GIFs

(#137316) omfgk


omfgk
addikt

More from wiretaps about the Luis Suarez/exam story. “He does not speak a word of Italian. He does not conjugate verbs, he only speaks using the infinitive. If journalists would ask him some questions, he’d be lost. He earns €10m/year, he needs to pass this exam”

https://twitter.com/FabrizioRomano

(#137317) Tibiajax válasza Datsyuk (#137315) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
baloldalt, dominik de cocco.. :D a legnagyobb arc. "bráávóó."
jah :) kb így néztek suarezre is biztos, na lássuk.. jó oké, átmentél

[ Szerkesztve ]

(#137318) Ringman válasza venember83 (#137305) üzenetére


Ringman
nagyúr

Lehallgatták a tanárokat, így derült ki, hogy Luis Suarez csalt az olasz nyelvvizsgáján

Focistához képest szokatlan bűnügybe keveredett Luis Suárez, a Barcelona távozóban lévő csatára. A NAV nyomozóinak nagyjából megfelelő olasz egyenruhás szerv, a Guardia di Finanza nyomozói ugyanis lebuktatták a játékost és az őt olaszból levizsgáztató nyelvtanárait, hogy csaltak: Suareznek előre betanították a kérdéseket és válaszokat és az eredményben is előre megállapodtak.

(#137319) omfgk válasza Ringman (#137318) üzenetére


omfgk
addikt

Kabaré...

(#137320) omfgk


omfgk
addikt

Roma have been stripped of the point they won in their Serie A opener against Hellas Verona, with the result changed to a 3-0 defeat
They mistakenly registered 23-year-old Amadou Diawara in the under-22 section of their squad, meaning he was ineligible to play in the match

The midfielder turned 23 in July, so was no longer eligible for the Under-22 list that he had been on last season

Balfasz Roma

[ Szerkesztve ]

(#137321) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Debreceni VSC hivatalos oldala elérhetetlenné vált. :Y
Gondolom annyira sokan felkapták a fejüket, hogy Zsuzsika oda igazolt, hogy nem bírták a szerverek. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137322) venember83 válasza omfgk (#137320) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne légy már ilyen előítéletes. :U

Ó, b+, ezt nagyon szokni kell.

[ Szerkesztve ]

(#137323) Tibiajax válasza venember83 (#137322) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)
jóvan, ne legyen már mindig jó nektek se..

a csúcs Vidal nálatok volt, vigasztaljanak az emlékek.. az a Pogbás, Vidal-os juve nagyon kemény volt
és sajnáld azt, hogy volt egy barca sajnos, aki még jobb... pech

[ Szerkesztve ]

(#137324) venember83 válasza Tibiajax (#137323) üzenetére


venember83
nagyúr

Carlitosszal...

(#137325) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kaszinos Gyuri - Paks

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137326) salesman válasza Datsyuk (#137315) üzenetére


salesman
őstag

:C :R

Türűűűdrááá!

(#137327) Ringman válasza venember83 (#137322) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt szokni kell még.

így hogy maradt az 5cserés rendszer az idei szezonban, a belga is maradhatna.

nem tudom ehhez conte fog-e igazodni, sikerül-e előnyt kovácsolni a sok cseréből, mert tavaly sokszor állva maradt a 2. félidőre a csapat.

(#137328) DeathAdder válasza venember83 (#137322) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez a fizimiska bazmeg... mint egy mélytengeri hal

(#137329) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

bár tudom, hogy csak azért igazolt a Lokiba vissza Dzsudzsi, mert máshova nem kellett, mégis örülök, szeretem, ha pályafutása végén egy játékos visszatér a nevelő együtteséhez

Resistencia eterna

(#137330) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Szoboszlai találatával a RBS nagyon jó helyzetben a M.....i Tel Aviv ellen.
Kicsit szerencsés gól, de gól.
1:1 az állás 50 percet követően.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137331) Noukoum válasza bagyulajuve (#137329) üzenetére


Noukoum
veterán

Biztos vagyok benne hogy rengeteg külföldi csapat leigazolta volna, magyar csapatokról nem is beszélve. Tudom hogy divat fikázni, de még mindig sokkal jobb focista mint az átlag nb1-es.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137332) LyonnaisFan1 válasza LyonnaisFan1 (#137330) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Már 2:1 a Salzburgnak.
Sok nem kellett nekik. Már idegenben eldönthetik akár a párharcot. A Maccabi a végén kinyíli, a Salz gurít még egyet, és 1:3-ról már már reménytelen lenne a helyzetük.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#137333) forceberg válasza Noukoum (#137331) üzenetére


forceberg
veterán

Beszéljünk a Rebrovi edzésekről :D Hamar szélnek szaladt...

Embéhármas szintű bajnoság után, ráadásul kihagyással a lábaiban... Azért választotta az embékettőt, mert az első osztályban meg lett volna a nagyobb esélye, hogy egyszerűen felsül.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137334) Pkc83 válasza Noukoum (#137331) üzenetére


Pkc83
őstag

Az elmúlt 2-3 évben ezt nem nagyon
sikerült neki bizonyítania. Az az igazság,
hogy túl éhes lett Hollandia után és a
szarabbnál szarabb csapatokba való
igazolásával szépen elfelejtett "jól"
focizni. Azért igazolt Debrecenbe mert
pont a kutyának sem kellett évi 1 milliárdos
fizetésért. Félre ne érts én kívánom neki,
hogy magára találjon de ettől még ez a
véleményem. :R

(#137335) bagyulajuve válasza Noukoum (#137331) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez nem fikázás volt amúgy, csak 34 évesen sok helyre nem kell már, hiába jobb, mint az átlag

Resistencia eterna

(#137336) Noukoum válasza forceberg (#137333) üzenetére


Noukoum
veterán

Átlag Nb1-es játékos nem ferencvárosi szint. És biztos vagyok benne hogy a Fradi keretébe is megállná a helyét, nem a játéktudásával van/volt a gond hanem a fizetési igényeivel.
Ugye te sem gondolod komolyan hogy egy nb1-en felsülne?

Mocsok egy nép a magyar, kb 7 éve folyamatosan megy a srác szidása, de bezzeg akkor milyen jó volt mikor bebaszta a románoknak, a finneknek, a portugáloknak, a horvátok elleni gólpassza. Ezek nem alibi meccsek.. Ja meg hogy az elmúlt évtizedek egyetlen nemzetközi tornáján amin részt vett a válogatott a csapat vezére volt.. Ezek ilyenkor elfelejtődnek. Csak tudnám hogy ha ilyen erős az NB1 akkor mi a francért van az hogy bármely "alibi" csapat kiejti a honvédet, a puskást meg igazából a Fradin kívűl bárkit. Hogy van ez?
A Fradi nem NB1 szintű csapat, semmilyen tekintetben.
De nem baj, mi magyarok legyünk birkák. Szidjuk szalait mert csak, nem lő gólokat basszus. Igaz hogy fingunk sincs hogy mit csinál a pályán mert ahhoz gondolkodni kéne. Tapsoljunk hogy végre kirakta őt a Mainz, Németországban pedig felháborodás van hogy mégis mennyire méltatlan ez vele szemben. Amikor visszatért a Mainzba kb hősként tisztelték, pedig messze nem ő volt a csapat akkori legjobb játékosa. De nem baj, 10 millió magyar csak jobban ért a focihoz nem? Hát de.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137337) Noukoum válasza Pkc83 (#137334) üzenetére


Noukoum
veterán

A történethez hozzá tartozik a klubjainak története. Olvass utána.
Pl: miért is kellett úgy távozni a psv-ből ahogy, utána az anzsiból ahogy. Ezeket elszoktuk felejteni. Mint ahogy azt is hogy akkoriban akkora látszólagos tőke áramlott be hogy minden jel arra mutatott hogy oroszországból top bajnokság lesz. Akkoriban abban az anzsiban Samuel Eto, Roberto Carlos tartózkodott.. Mindenki a Liverpoolal és real madriddal jön pedig nyílt titok hogy egyik helyről sem jött komoly ajánlat. Igen lehet elvitte volt egy komolyabb csapat (nem Liverpool szint!) az anzsiból 5-10m-ért csak hogy a dinamo 20millát pakolt be érte...

Kabaré az egész, számtalan játékos van akinek rosszul sült el az igazolása és ez a "karrierjébe került". Gondolom itt nem kell sorolnom neveket. De máshol ahelyett hogy szidnák, inkább sajnálják a játékost. De ez Magyarország.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137338) forceberg válasza Noukoum (#137336) üzenetére


forceberg
veterán

El vagy tévedve, olvass vissza, mi a véleményem(mi volt) róluk, de Dzsuzsokk szerintem már kifújt...
Még megcáfolhat...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137339) bagyulajuve válasza Noukoum (#137336) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Álljon már meg menet, attól, hogy sokan pl NSO-n (vagy akárhol) így állnak hozzá a magyar focistákhoz, az lehet, de pl én (vagy ismerőseim) sosem szurkoltam egy magyar játékos sikere ellen sem, beleértve Balázst is. Kinn voltam az egyik első felnőtt csapatos edző meccsén, még nem is volt NB1-es meccse sem, és cimbimmel pont azt beszéltük annak idején, hogy ebből a gyerekből monogámiában retardált nagy focista lesz és az lett

Dzsudzsákot én védtem mindig az átigazolásai kapcsán, mert azért sokan azt mondják, hogy az Anzsiba menetellel elrontotta a karrierjét, ami igaz is félig is, ugyanakkor, aki ismeri a teljes történetet az tudja, hogy a PSV a legtöbbet ki akarta szedni Balázsból és ezért került oda. Voltak nyugat európai erős középcsapatok, akik 6-8 millió eurót - de ennél többet nem - áldoztak volna érte és ez sajnos beszűkítette a lehetőségeit.
Amúgy Moszkvában is bőven megállta a helyét.

ui: jó lenne, ha nem mocskoznád/birkáznád a saját néped - ezt meg teheted magaddal, de engem ne vonj bele ebbe az általánosításba

Resistencia eterna

(#137340) venember83


venember83
nagyúr

(#137341) Tibiajax válasza venember83 (#137340) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

teljesen jó. vele is simán meglesz.

mi közben hát valahogy így..

egy-két jó meccsre, juve-megszorongatásra jó lesz

(#137342) atee_13 válasza Noukoum (#137337) üzenetére


atee_13
őstag

Csak egy szösszenet: Eto és Carlos levezetni ment oda. Dzsudzsika meg "karriert" csinálni.

Szerintem nagyon egyszerű a képlet. A pénzt választotta a "szakma" helyett. Nyilván mindenki saját sorsát igazgatja, csak akkor viselje is a következményét.

(#137343) Ringman válasza Tibiajax (#137341) üzenetére


Ringman
nagyúr

mi ez a 4 védő, nem conte az edző?

kolarov + hakimi 1 sorral feljebb, bastoni 3. védőnek.
brozovic és eriksen közül csak egyikőjük marad a pályán, de egy barella sensi vidal kezdő hármason sem lepődnék meg, ne felejtsd el, hogy 5 csere lehet egy meccsen

(#137344) venember83 válasza Tibiajax (#137341) üzenetére


venember83
nagyúr

Eriksent nem adja vissza az Inter kölcsönbe a Spursnek? Valahogy nem látom, hogy a dán herceg befutna Olaszországban. Persze megélni meg tud, jó szerződése van sok évre, klubjának az anyagi háttere biztos, sérülések esetén beutazhatja Olaszországot stb. Nem féltem én őt. Csak futballistaként nem látom Conténél sikersztoriként.

(#137345) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#137325) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az egyik kieső így megvan... Szégyen, hogy ilyen dilettánsok szerepet kaphatnak a magyar fociban.

https://www.coreinfinity.tech

(#137346) Ringman válasza venember83 (#137344) üzenetére


Ringman
nagyúr

én sem, nem is értem akkor minek kellett leigazolni.
ha sensi idén nem lesz sérült, akkor szerintem esélytelen hogy kezdjen.

(#137347) venember83 válasza Ringman (#137346) üzenetére


venember83
nagyúr

Beppe szerint jó deal volt. Igaz, ő Pipitát nevezte élete legjobb igazolásának. Azóta is sokszor csuklik, gondolom.

(#137348) dudu5130 válasza venember83 (#137347) üzenetére


dudu5130
őstag

Üzletnek biztos, hogy jó volt. Örültem neki, de azt én sem láttam, hogy Conte hol tudná használni a rendszerében. Pedig Tibi által feltett kezdő elég pofás.

(#137349) Noukoum válasza bagyulajuve (#137339) üzenetére


Noukoum
veterán

Általánosságban beszéltem, akinek nem inge nem veszi magára.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#137350) dudu5130 válasza atee_13 (#137342) üzenetére


dudu5130
őstag

De miért baj ez? Annyira sose volt jó játékos, hogy egy MU-ba, Realba, de még egy AtMa-ba sem fért volna. Nyilván akkor is jó élete lett volna, ha a PSV-be megy vagy valami francia közép csapatba, de szerintem is jó utat járt be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.