Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137551) Richard! válasza omfgk (#137549) üzenetére


Richard!
addikt

Lefordítanád?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#137552) Cartevo


Cartevo
őstag

(#137553) venember83 válasza Ringman (#137550) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem a nevéről a "tehetséges fiatal védő" ugrott be. Akkor már csak tehetséges védő.

(#137554) forceberg válasza omfgk (#137549) üzenetére


forceberg
veterán

Nincsenek hivatalos adatok a spanyol fizetésekről, de ami a Bárkánál ment, az vérlázító.
Ha igazak a "hírek", olyan fizetések vannak, persze hogy nem akart elmenni pl. egy Rakitic.
[link]

Amit írtam korában is:
Suárezt sem kell félteni, ha akkora Culé lenne, engedett volna a fizetéséből és a Bárka számára full előnytelen szerződésből. (talán le van írva, ha a meccsek x %-án játszik, akkor + 1 év, ugyanakkora fizetésért automatikusan)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137555) Tibiajax válasza forceberg (#137554) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

...és font, mégcsak nem is euró
azta akurva
grizman-ig mertem olvasni, tovább inkább nem is. többet ér a lelkibékém

mi van, a kis senkiházi deJong 360ezer??? amiért hátrapasszolgat egész meccsen??

[ Szerkesztve ]

(#137556) forceberg válasza Tibiajax (#137555) üzenetére


forceberg
veterán

"mi van, a kis senkiházi deJong 360ezer??? amiért hátrapasszolgat egész meccsen??"
Így választja valaki a Bárkát teljes szívéből! :(

Ha igazak ezek a számok...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137557) Ringman válasza venember83 (#137553) üzenetére


Ringman
nagyúr

sajnos nem futotta be azt a pályaívet, amit feltételeztek, szerintem ő ezt mentálisan nem bírta, jól lehozott meccsek után jött egy kapitális baki.
szimpatikus srác, csak sajnos nem inter-szint.

conte keze alatt idén jobban játszott, mint a megszokott szintje, a válogatottban és még anno a bariban is így lehetett.

(#137558) atee_13 válasza forceberg (#137554) üzenetére


atee_13
őstag

Messi 1.2milla :Y :Y :Y

(#137559) Ringman válasza atee_13 (#137558) üzenetére


Ringman
nagyúr

hetente, wtf?

(#137560) atee_13 válasza Ringman (#137559) üzenetére


atee_13
őstag

ezt írja a cikk

#1 Lionel Messi | Forward | £1,224,000-per-week

(#137561) omfgk válasza Richard! (#137551) üzenetére


omfgk
addikt

Messinek nem tetszett ahogy Suarez-t gyakorlatilag kidobták.

Merthogy nem ilyen búcsút érdemelt volna.

(#137562) IreN!CuS válasza Richard! (#137551) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Messi durcás mert az egyik legjobb barátját csúnyán rúgták ki.
Olyan búcsút érdemelnél mint amilyen sikereket elértél a klubbal mivel az egyik legfontosabb játékosa vagy a klub történelmének - meg nyertél kupákat meg egyéni díjakat.
Közös pózolós képek társaságában.
"Not for them to kick you out as they have done." ez nem teljesen áll össze mire gondol a not for them alatt , de itt megint a kirúgására gondol.
De az igazság szerint ez már meg sem lep.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#137563) omfgk válasza Tibiajax (#137555) üzenetére


omfgk
addikt

De Jong azért ennyit nem keres.

Sajnos forrásonként változik ,hogy kihez mennyit írnak, de az biztos ,hogy Griezmann többet keres mint De Jong. Méghozzá jóval többet.

Kapásból az utolsó Atletico-s fizuja is már 20 milla körül volt.

https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-barcelona-players-wages/

Ez se biztos ,hogy pontos (sőt!), de Griezmann biztosan keresett annyit mint a túloldalt Bale.

[ Szerkesztve ]

(#137564) Citroware válasza IreN!CuS (#137562) üzenetére


Citroware
addikt

"Nem pedig azt, hogy ők rúgjanak ki, mint ahogy azt megtették."

[ Szerkesztve ]

(#137565) Ringman válasza omfgk (#137563) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem tudom minek titkolózni, serie a-ban minden csapat fizetési listája publikus.

(#137566) Cartevo válasza atee_13 (#137560) üzenetére


Cartevo
őstag

Az havi öt. Nem is sok, 1 kézen meg lehet mutatni.

(#137567) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#137546) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

:DDD hát, köszönd a spori elvtársnak, tippre a csapatnak sem hiányzott ez az extra 30 perc tegnap. mondjuk legalább így Martinez megint megnyerhette a szuperkupát nekik, tökéletes búcsúajándék tőle. :R

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#137568) Richard! válasza IreN!CuS (#137562) üzenetére


Richard!
addikt

Köszi :R

omfgk: Milyen eccerű nyelv ez a magyar. 2 sorral meg lehet magyarázni 9-et. Bámulatos. :o

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#137569) forceberg válasza Richard! (#137568) üzenetére


forceberg
veterán

Azt is hozzá kell tenni, ha igazak a számok, Messi elviszi 3 igen jó játékos fizetését egymaga.
Ha annyira gyenge a csapat és szívén viseli, nyugodtan lemondhatott volna néhány 10M-ról, hogy lehessen erősíteni. Vagy akár Luiska is mondhatta volna, hogy a feléről lemond, de maradni akar.

Amúgy láthatni, veszélyesek a hosszútávú, több éves szerződések pl. 28-29 körüli játékosokkal... vannak ugye, akik egyik évről a másikra totál szétesnek.

Félelmetes, hogy a magyar FB oldalak követői milyen szellemi szinten (pontosabban szint nélkül) fossák a hülyeségeket.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137570) Cartevo válasza vond (#114611) üzenetére


Cartevo
őstag

Nyíregyházán is ez lesz.

(#137571) Richard! válasza forceberg (#137569) üzenetére


Richard!
addikt

Megérdemelte volna az egész csapat a legalább 50%-os fizetéscsökkentési bónuszt. Eddig sem volt zöldben az egyenleg, de úgy néz ki, hogy még jó pár 10 évig nem is lesz. Nincs mese, új csapatot kell keresnünk. A p$g-nek még sok olaja van, ugye? 🤔🤔🤔

A facebook-ot pedig nem szabad olvasni! :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#137572) dudu5130 válasza forceberg (#137569) üzenetére


dudu5130
őstag

Elvileg Suarezt Koeman nem akarta és ezért tették ki.

(#137573) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#137567) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D nna, az a gól is.. visszatekertem vagy 4x, azt a lövést a sevilla-kapusnak simán fognia kellett volna, nem értem egyszerűen. előtte ott tolong a millió piros mezes ember, mint a vércsék, élükön a nagyfejűvel, erre odaboxolja nekik, hogy tessék...

na szóval, így szép, hogy ilyen kerek a világ. én amennyire utálom, te gondolom pont annyira imádod a bayern-t.. :) a két véglet, ékes példája annak, mennyire mások vagyunk képesek lenni mi, emberek
és ez így van jól

dudu5130 annak örüljünk, h nem ment végül a juvéba, hogy megbukott mégiscsak a nyelvvizsgán.. másképp tényleg keresztet vethettünk volna a 10.scudettóra. így is szerintem, de talán még maradt egy kevéske esély, épp annyi, hogy nézhessük majd a serieA-t mi is, nem juvésok

[ Szerkesztve ]

(#137574) forceberg válasza dudu5130 (#137572) üzenetére


forceberg
veterán

Viszont! Ezt én Bartoéktól nem tartom rossz tettnek! Egy fenntarthatatlan fizetési zsákból ki kell dobálni néhány drágább krumplit. Sajnos a pontos számokat nem látjuk, de nagyságrendileg Suárez két éve lett volna 40-44 milla. Most elmegy, fizetik az idei felét, azaz 10-11-et, azaz két év alatt bent marad a kasszában 30-33, meg is van Depay ára!
Lehet, hogy Rakétát is ezért akarták minden áron elpasszolni, mert volt vagy 10-12/év neki is.

De azt is mondom, ha Messi tényleg ilyen 60-70-et keres, simán belengethette volna, hogy enged évi 10-12-t, hogy maradjon a barát Lajos. Dehát semennyi pénz nem elég...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#137575) Tibiajax válasza forceberg (#137574) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


:)hehe. a négy jóbarát. a négy muskétás..
:D talán még venember hiányzik a képről

(#137576) dudu5130 válasza Tibiajax (#137575) üzenetére


dudu5130
őstag

Ausilio mi a bánatot keres még ennél a klubnál... Brancával kellett volna elzavarni és Sabatinit megtartani és nagyobb teret hagyni neki.

(#137577) venember83 válasza Tibiajax (#137575) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudtam elmenni, már a Roma elleni meccsre készülök a srácokkal.

(#137578) bagyulajuve válasza venember83 (#137577) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Dybala fog játszani? remélem a második félidőben beáll majd

Resistencia eterna

(#137579) venember83 válasza bagyulajuve (#137578) üzenetére


venember83
nagyúr

Elvileg nemigen fog változni a kezdő a Samp elleni meccshez képest, max. a második félidőben lehet számítani a beállására, legalábbis a Sky szerint.

(#137580) bagyulajuve válasza venember83 (#137579) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Samp ellen működött, a Roma viszont magasabb szint, de bizakodó vagyok

hát csak kicsit álljon be, hogy kezdjen visszarázódni

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#137581) Tibiajax válasza bagyulajuve (#137580) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

simán hozni fogjátok, második győzelmeteket is.. no para

(#137582) bagyulajuve válasza Tibiajax (#137581) üzenetére


bagyulajuve
addikt

rendben :DDD

Resistencia eterna

(#137583) Tibiajax válasza bagyulajuve (#137582) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D :B

hanem,
majd a mi esti produkciónkat lesz érdemes figyelemmel kísérni
ugye, bizonyos lila színű csapat érkezik Firenzéből a san siro-ba, ez is minden lesz, csak nem levezető meccs
bízom Kukaku gólérzékenységében és az újonnan jöttek brillírozásban.
így talán jók leszünk majd egy erős döntetlenre, utolsó percben bekapott góllal

(#137584) omfgk válasza venember83 (#137579) üzenetére


omfgk
addikt

Még a végén Ramsey hasznos lesz?

És Arthur merre van?

(#137585) venember83 válasza omfgk (#137584) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyelvvizsgára készül. :) Nem meglepő, hogy nem dobják be egy Roma ellen, Olaszországban általában beletelik egy kis időbe, amíg hozzászokik a játékos az elég eltérő futballkultúrához.

Pirlo nagyon pozitívan beszélt Ramsey-ről, én is nagyon kíváncsian várom, hogy mit hoz ki a walesiből ez az edző és az általa képviselt szellemiség.

(#137586) omfgk válasza venember83 (#137585) üzenetére


omfgk
addikt

Van az ingyen igazolásnál is jobb.

Ha végre beépíted azt akit tavaly vettél ingyen. ;]

(#137587) Tibiajax válasza venember83 (#137579) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

https://prohardver.hu/dl/upc/2020-09/26/25750_azqdtiheo9wq0cqc_nevtelen-1.jpg
így kellene felállnotok.. bánhatjátok azt a hirtelen nyelvvizsgát

..mondjuk én nem bánom

(#137588) NyxNyxNyx válasza forceberg (#137556) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem tudom elképzelni, hogy ne lett volna felesleges ennyit ajánlani. Ekkora átigazolási összeg mellett egy ennyi éves játékos nehogy már ne írjon alá álomklubjába 150k-ért...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#137589) venember83 válasza omfgk (#137586) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, ilyen szempontból Pirlo volt a legjobb igazolás. A Samp elleni meccsen alig volt rossz teljesítmény, míg Sarri alatt a meccsek jelentős számában szinte az egész keret alulteljesített. Ha Pirlo kihozza a kezdőcsapatból a potenciál jelentős részét, már óriásit lépett a Juve előre egy Sarrihoz képest, akinél csak a CR-Dybala duó működött, a középpálya kritikán aluli volt, a védősort meg jól jellemzi, hogy simán fordított meg meccset több csapat is.

[ Szerkesztve ]

(#137590) Ringman válasza NyxNyxNyx (#137588) üzenetére


Ringman
nagyúr

jose mennyire akarja skriniar leigazolását, megadjátok az 50-60M-et érte?

(#137591) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

összefutottam az utcán Antonio Cassano-val, megkérdeztem, hogyan látja ezt az egész mizériát most az kék-feketéknél:

Véleményem szerint az előző szezonban az Inter nagyon közel állt a bajnoki címhez. A legnagyobb probléma náluk az, hogy rengeteg olyan játékos van a csapatban, akiket Conte nem kedvel.

Mindennek a tetejében ott van Eriksen. Kész őrültség őt nem játszatni a középpályán. A Real Madrid és a Barcelona is akarta őt. Fantasztikus dolgokat vitt véghez Angliában és Dániával egyaránt. Nem tudom elhinni, hogy egy normális középpályán, mint az Interén, nincs helye.
Azt se felejtsük el, hogy amikor Conte megérkezett a Juventushoz Pirlot sem akarta, aki az összes megnyert Scudettora emlékeztette. Conte nem szeret bizonyos tulajdonságokkal bíró játékosokat.
Kante egy remek játékos, de nincs benne túl nagy minőség, de Conte őt akarja Eriksen-el szemben, itt ugyanaz a helyzet mint Pirloval volt. Conte az olyan játékosokat kedveli, mint Barella, Kante, Gagliardini vagy Vidal. Teljesen egyértelmű, hogy ha kupákat és bajnokságot akarsz nyerni akkor bajnokokra is szükség van.

Most megérkezett Vidal, akiben van kvalitás, de a mennyiség is számít. Vidal mindent megfog tenni, amit Conte kér tőle. De a bajnokság megnyeréséhez bajnokok is kellenek, és Vidalon kívül nem nagyon látok mást az Inter középpályáján.

[ Szerkesztve ]

(#137592) venember83


venember83
nagyúr

(#137593) NyxNyxNyx válasza Ringman (#137590) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem max 50 millió lesz a vége, és nagyjából magabiztos vagyok, hogy leigazoljuk azok alapján amit hallok.

De én csak azt nem értem miért nem kopogtat mondjuk a MU/City/bárki, hogy tessék itt van az 55 millió, vinnénk.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#137594) Ringman válasza NyxNyxNyx (#137593) üzenetére


Ringman
nagyúr

ők nem túlárazott angol védőket szoktak venni?

(#137595) villamos


villamos
őstag

Visszavonul Torghelle Sándor
:R

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#137596) Citroware válasza villamos (#137595) üzenetére


Citroware
addikt

Miután teljesítette a németek ellen ugyanazt, mint Ronaldo, megteheti. :K

(#137597) Viszlát


Viszlát
addikt

Nezte valaki a United meccset? Mivotez? Vagy csak a PL app marhaskodott?

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#137598) vond válasza Viszlát (#137597) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Félig-meddig néztem. Az utolsó 10 percet teljesen. 5 perc volt a hosszabbítás, 94:30-nál egyenlített a Brighton (Fernandes nagy hibájából), utána hagyta még futni a bíró, és 96:30 körül egy Maguire fejest mentettek a hazai gólvonalról. A bíró lefújta a meccset, MU játékosok kezezést reklamáltak, majd gondolom rá is szóltak a fülére, hogy meg kéne nézni. Így is tett. Az új (böszme) szabályok miatt meg kellett adni, mert tényleg hozzáértek. Bruno javított, bevágta, mint a szart. Majd újra lefújták a meccset. Elég érdekes volt. Ilyet se láttam még.

Amúgy a Brighton-nak 2-3 góllal kellett volna nyerni. Sokkal jobbak voltak. Azt hiszem, 5 kapufájuk is volt. Pedig biztos van kb. 20-szoros különbség a keretek értékét illetően.

Man of the match: [kép]

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#137599) #12901120 válasza vond (#137598) üzenetére


#12901120
törölt tag

Amúgy a Brighton-nak 2-3 góllal kellett volna nyerni. Sokkal jobbak voltak. Pedig biztos van kb. 20-szoros különbség a keretek értékét illetően.

United szurkolóként másképp látom. Egyik csapat sem érdemelt győzelmet.

A VAR-t még mindig utálom. A bevezetése óta másról sem szól a ez a sport, csak a VAR ítéletekről.

(#137600) Richard! válasza Viszlát (#137597) üzenetére


Richard!
addikt

Egy mérkőzés addig tart, amíg a bíró le nem fújja...ohh wait 🤔 :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.