Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136951) Tibiajax válasza Viszlát (#136949) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hol ütötte ököllel a fejét, miről beszélsz? megtaslizgatta csak. a lökések voltak a keményebb dolgok rögtön utána. a psg játékos ellökte Benedettót, majd ellöktek még egy om-est

(#136952) Viszlát válasza Tibiajax (#136951) üzenetére


Viszlát
addikt

[link] Egyértelműen látszik, ökölbe szorított kézzel tarkón üti. A kommentátorok mondják is, hogy nem azért kapta a pirost amit később játszanak be (ami csak tasli volt).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#136953) Tibiajax válasza Viszlát (#136952) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a kis gci, ezt nem láttam.. :((( tényleg
az indulatok elszabadultak. kár volt érte

(#136954) #12901120 válasza Viszlát (#136952) üzenetére


#12901120
törölt tag

Neymart már korábban ki kellett volna állítani (2. sárgával) az alapvonalnál történt esetet követően.
A játékvezetés kritikán aluli volt szvsz.

(#136955) Cartevo


Cartevo
őstag

(#136956) Richard! válasza Tibiajax (#136953) üzenetére


Richard!
addikt

Majmok bojgólya: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#136957) omfgk válasza Viszlát (#136949) üzenetére


omfgk
addikt

Volt itt minden...

Draxler miért nem kapott lapot? Paredes és ő kezdett el pattogni. Ebből alakult ki ez a roppant szimpatikus végjáték...

Azért az a játékos aki elterül Paredes taslijától... Úgy vergődik mint a partra vetett hal. Jó nagy késéssel kezd el dőlni...

Én itt most kiosztanék a szövetség helyében vagy 50-60 meccsnyi pihenőt.

Neymarnak 10 meccs. Kurzawának is.
Aki Kurzawával tangózott annak is.
És 5-5 meccset még ki lehetne osztani vagy féltucat játékosnak.

[ Szerkesztve ]

(#136958) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Tibi asszonyt kisorsolták, szerezzek egy autogramot Müllertöl a Super Cup meccsen? ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#136959) venember83


venember83
nagyúr

Ha már hétfő...

(#136960) Tibiajax válasza IreN!CuS (#136958) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

légyszíves.

(#136961) bagyulajuve válasza omfgk (#136957) üzenetére


bagyulajuve
addikt

"Azért az a játékos aki elterül Paredes taslijától... Úgy vergődik mint a partra vetett hal. "

mint az a Vidi játékos pár éve, most nem jut eszembe a neve
:DDD

Resistencia eterna

(#136962) sh4d0w válasza bagyulajuve (#136961) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lazovic. Még nemzetközi unsportsmanship videókba is bekerült az alakítása.

https://www.coreinfinity.tech

(#136963) bagyulajuve válasza sh4d0w (#136962) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jaja, ő volt, tiszta szégyen

Resistencia eterna

(#136964) Tibiajax válasza bagyulajuve (#136963) üzenetére


Tibiajax
nagyúr


:DDD

(#136965) dudu5130 válasza Tibiajax (#136964) üzenetére


dudu5130
őstag

(#136966) venember83


venember83
nagyúr

(#136967) Tibiajax válasza venember83 (#136966) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

felső három ok, többi tüzelő.

(#136968) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#136943) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

lóf...pikulát.
Werner rázta a seggét a bayernnek, tavaly nyáron 25-30 millió körül elhozható lett volna - de nem akarták elhozni. rázta tovább, Brazzo januárban (amikor cselziről szó se volt még!) lenyilatkozta, hogy Werner nem passzol a bayernhez (tehát nem is fogják leigazolni), ekkor Werner elkezdett a pool irányába riszálni. az meg pénzügyi okokból nem jött össze, szóval maradt C tervnek a chelsea, röviden ennyi a Werner-sztori.

Alaba meg minden jelentés szerint egybehangzóan a legjobban fizetett játékosává akar válni a bayernnek (valahol 20, valahol 25 millát emlegetnek - ez utóbbit azért eléggé kétkedve fogadom), ugyanis hirtelen "eszébe jutott" (értsd: Zahavi kitalálta), hogy mivel ő saját nevelés volt, nem került pénzbe a klubnak, ezért adják már oda neki azt a pénzt is, ami egy átigazolásra ment volna. :DDD a bild szerint a klub évi 11 + 6 milliót ajánl neki, gondolom a bónuszok jó része teljesíthető egy sikeres szezonban, mondjuk legyen 15 milla évente. ez kb az, amit Müller is kap (szintén saját nevelés, 0 átigazolási díjjal), ennél többet adni Alabának teljesen indokolatlan.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136969) ZavaBalazs válasza venember83 (#136959) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

tényleg, tegnap volt szülinapja, Tibi remélem küldtél neki üdvözlőlapot! :B

az a bicepsz odabasz :DDD :C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136970) sh4d0w válasza bagyulajuve (#136963) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Undorító

https://www.coreinfinity.tech

(#136971) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#136968) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

:) Én úgy tudom, hogy igen, voltak kétségek Werner irányába ezért a tétovázás a Bayern részéről "akkor hozzuk inkább ingyen" legalább nem bunkunk rajta semmit. Ezek után Werner bepöccent és hosszabítot még 2019 augusztusában. Persze Brazzo 2020. januárjában már azt mondja, hogy nem passzol mert már rég összerúgták a port. Szerintem ez logikusabban hangzik.
A Chelsea meg több fizut ajánlott mint a Pool és több költőpénze is volt, ez ilyen egyszerű (Egy szóval se írtam, hogy mindig is a Chelseabe akart menni, ahogy Havertz se....de a Covid19 ezt dobta).

Alaba: a játékos ügynököt a játékos választja. Talán nem véletlenül van ott Zahavi. Úgy tudom Bayernnél is megkérték a játékosokat, hogy kevesebb fizut kérjenek karácsonyig mert nincs pénz. De úgy tűnik 60 Mio.€ és egy szép fizetési csek meg volt Sanéra.
Valami hasonló megjegyzése Müllernek is volt ezzel kapcsolatban....."fizetést csökkenteni de új játékosokon gondolkozni eléggé paradox"
Most Alaba meg bemond egy szép összeget..tekintsenek rá is úgy mint új szerzemény (Sané), lásd "átigazolási pénz" a fizetésen kívül. Logikus nem?

[ Szerkesztve ]

(#136972) bagyulajuve válasza venember83 (#136966) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a flanszia kapcsolat

(#136967) Tibiajax Tezeguet-vel mi a baj?

Resistencia eterna

(#136973) Tibiajax válasza bagyulajuve (#136972) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

őt is utáltam
:(((

(#136974) DS39 válasza bagyulajuve (#136972) üzenetére


DS39
nagyúr

Trezeguet, a háló majd rezeg-é? 😁

(#136975) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#136964) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C :C :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136976) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Dinamo Zagrebnél mindenki negatív, teljes kerettel érkeznek holnap.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136977) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#136975) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vergődik szilánkosra tört csontokkal meg gerinccel szerencsétlen, de mindent elmond az egészről hogy a többi játékos csak sétálgat körülötte, miközben a haláltusáját vívja...
mennyire szánalmas

(#136978) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#136977) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Kapta ám a savat utána sokáig. Hogy lehetett valaki ennyire pöcs?

De az sem volt gyenge, amikor a sporit megtapsolta. :DD

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136979) forceberg válasza Datsyuk (#136971) üzenetére


forceberg
veterán

Mehet Alibaba Isten hírével.
Ebből öltözői válság lehet.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136980) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Depay ma még egészen biztosan pályára lép Montpellierben.

Szinte biztos, hogy az utolsó meccse is lesz egyben, mert a Barcahoz egyre közelebb.
Esetleg még pénteken utoljára otthon pályára lép, ahol elköszönhetnek tőle.
Aztán szombaton megy orvosira, átmegy, bejelentik.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136981) alázógyík válasza Tibiajax (#136964) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :C

(#136982) Cartevo


Cartevo
őstag

(#136983) mephi666 válasza Cartevo (#136982) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a kedvenc filmje biztos az ellenség a kapu(k)nál :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136984) salesman


salesman
őstag

Urak, tipp a ma esti mérkőzésre?

Türűűűdrááá!

(#136985) venember83


venember83
nagyúr

(#136986) bagyulajuve válasza venember83 (#136985) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Tied? :D

Resistencia eterna

(#136987) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link] Tegnapi James gól. Ezeket hiányolom ebből a csapatból. Meg a szögletgólokat.

Jó érzéseim vannak a mostani csapat miatt. Na nem bajnokság megnyerése vagy ilyesmi, de okozhatunk meglepetéseket.

(#136988) LyonnaisFan1 válasza salesman (#136984) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ha arra gondolsz az holnap lesz.
Amugy sztem dontetlen rendes jatekidot kovetoen, aztan a hosszabitasban otven otven, nem tudnam megmondani. :D
Nyerjen az, aki jobban megszolgal ra.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136989) venember83


venember83
nagyúr

(#136990) Peterhappy válasza venember83 (#136989) üzenetére


Peterhappy
őstag

eeeeez k.rvajó

(#136991) salesman válasza LyonnaisFan1 (#136988) üzenetére


salesman
őstag

Igazad van, egy kicsit félrenéztem.
Nagyon diplomatikus választ adtál! :K

Türűűűdrááá!

(#136992) Citroware válasza venember83 (#136989) üzenetére


Citroware
addikt

:DDD

(#136993) LyonnaisFan1 válasza salesman (#136991) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Már már herr Zomborisat. :C
Nehéz megmondani, nagyon 50-50
Főleg úgy, hogy mindkettő együttes vélhetően a lehető legerősebb kezdőjével lép fel, és a behozott emberek is minőségibbek lesznek.

Még a fogadóirodák 1x2 szorzói is nagyjából maradtak a helyükön, és az előzetesen kiadott oddsok is nagyjából ugyanazok, mint most.
Nem történtek olyan érdemi változások, amik egyik vagy másik együttes felé billentené a mérleget.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136994) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Montpeller-Lyon meccsen már 7 perc után harapni lehet a feszültséget a pályán.
Nem lennék meglepve, ha lenne egy tömegverekedés ott is. Csak nem tudom ki játszaná el a Nejmárkát. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136995) viharhozo válasza forceberg (#136979) üzenetére


viharhozo
addikt

Alaba iden biztos nem tavozik, senkinek sincs penze ra. Azon megy az izmozas, elmegy-e majd esetleg jovore.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#136996) venember83


venember83
nagyúr

(#136997) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


ahová járok focizni, a közös téren ezzel az ~életnagyságú képes fallal szoktam szembeállni aztán, így nézegetem néha kicsit, elmerengek :D
szóval, ha a négy játékos közül ki kellene választani, melyikkel nem szeretnék szembe kerülni a pályán háát :) nem sokáig kell gondolkodnom
Pato? lol, ugyan...
Ballack kemény fasz volt, meg én általam is elismert technikás, masszív játékos, de félni tőle? nem igazán
Ribery gyors volt, fénykorában főleg, de ő sem az a félelmetes fazon, mehetett volna a meccs..

hát igen, az a sevillás brazil. hogy is hívták őt?
na vele nem:) őt -azt gondolom- bármennyire is képzelhetem magam jónak, szerintem ellene esélyem nem lenne. mondom ezt most nem védőként, mert sose voltam az, hanem mittomén, ha csak úgy, találkoznánk a pályán mert mondjuk ők támadnak és pont egymás elé kerülünk.. :D nagyjából elmenne mellettem, mint a picsa és közben nagyon kicsinek érezném magamat. na ő kb annyival éreztetné hogy profibb meg sokkal durvább játékos nálam, mint mondjuk én mondjuk egy egyszeri programozó gyerekkel szemben, aki nem igazán tud focizni de lejön egy kicsit most poénból, mert mozogni szeretne, meg labdát kergetni
:B elmenne a kedvem gyorsan a játéktól.. pedig olyan azért nem volt sose rám jellemző

[ Szerkesztve ]

(#136998) Richard! válasza Tibiajax (#136997) üzenetére


Richard!
addikt

Luis Fabiano :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#136999) Ringman válasza Richard! (#136998) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#137000) sh4d0w válasza Tibiajax (#136997) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valószínűleg mindegyik pont ugyanúgy ment volna el melletted, hogy hozzá sem tudsz szagolni...

https://www.coreinfinity.tech

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.