Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136601) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#136598) üzenetére


forceberg
veterán

A legendák már várják!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136602) Peterhappy válasza mephi666 (#136599) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hát... Belegondolva abba, hogy mégis mi a búbánatért lenne motivált...? :(

(#136603) omfgk válasza mephi666 (#136599) üzenetére


omfgk
addikt

A lényeg az volt ,hogy Bartomeu nem akart az az elnök lenni aki elengedte/eladta/elüldözte Messi-t.

Mission Accomplished.

(#136604) mephi666 válasza Peterhappy (#136602) üzenetére


mephi666
nagyúr

épp ez az: egy mostaninál is demotiváltabb messi fog sétálgatni fel-alá, miközben olyan tömést kap időnként a csapat, amit nem tesz zsebre? közben a barca lecsúszik a középmezőnybe, messi értéke meg drasztikusan zuhan? ...miközben most pénzt lehetett volna belőle csinálni, mehetne isten hírével és el lehetne kezdeni a fiatalítást és a stílusbeli reformokat?

ha így látatlanban tippelni kellene, azt mondanám előre, hogy a 7. hely környékére beáll év végére a barca :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136605) hhenry válasza mephi666 (#136604) üzenetére


hhenry
őstag

Ne felejtsd,hogy 2021 elején elnök választás,ha más elnök lesz (Erre jó esély van) akkor Messi jó eséllyel meggondolja magát

(#136606) Pkc83 válasza hhenry (#136605) üzenetére


Pkc83
őstag

Szerintem nem fogja. Tisztán látszik rajta már 2 éve , hogy unja
a banánt és sz.rik bele. El kellene engedni és mindenki jól járna. :K

(#136607) NyxNyxNyx válasza mephi666 (#136599) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És akkor el kell adniuk télen, mert nyáron ingyen mehet. Nem tudom mennyit fizetett volna érte a City, vagy hogy egyáltalán mennyit ér, de jól átverték szegényt :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#136608) Napfénysüti válasza LyonnaisFan1 (#136595) üzenetére

Végre egy értelmes kapus a Lokiban. Ezen a posztom jó ideje elég szarul álltak... :(((

Més que un club!

(#136609) forceberg válasza NyxNyxNyx (#136607) üzenetére


forceberg
veterán

Ha marad ÉS Koeman lerak köré az asztalra egy mai fizikális focinak megfelelő csapatot, akár maradhat tovább is.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136610) venember83 válasza forceberg (#136609) üzenetére


venember83
nagyúr

De a Koeman nem a Stróman hollandul? :U

(#136611) sh4d0w válasza forceberg (#136601) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Oh, a felejthetetlen Kondás Gandalf...

https://www.coreinfinity.tech

(#136612) forceberg válasza sh4d0w (#136611) üzenetére


forceberg
veterán

Remélem a fotel feliratot is láttad :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136613) ZavaBalazs válasza omfgk (#136593) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

micsoda? ezt az alsó idézetet nem tudom értelmezni. ha már egy éve tudja, hogy le akar lépni, akkor miért nem küldte a burofaxot június 10-ig? biztos meg tudták volna beszélni, hogy marad a meghosszabbított szezonra, aztán utána pattan.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#136614) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

:DDD :DDD

(#136615) mephi666 válasza Tibiajax (#136614) üzenetére


mephi666
nagyúr

"köszönjük, hogy a bayern ellen bevitted a kegyelemdöfést... percek alatt kétszer is" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136616) venember83


venember83
nagyúr

A Benfica vezetőjeként Rui Costa nemrégiben beszélt a Cavanival folytatott tárgyalásokról, és nemtetszését fejezte ki a futball mai helyzetét tekintve.

„Edinson Cavani? Mi megtettük, amit tudtunk. Ő 10 millió eurós bért akart, számunkra azonban ez túllépi a fenntarthatóság fogalmát. 7 millió eurót ajánlottunk neki. Egy szinte 34 éves játékos nem kérhet ilyen összegeket.

Ma a játékosok a klubvezetők játékszerei. De hogyan lehetne egy ilyen igazolást befektetésnek tekinteni? Ez azt jelenti, hogy az egész csapat bérét növelni kellene. Mindazonáltal ez a játékosképviselők és a klubok hibája is. Az egész futballvilágnak össze kellene húznia magát meghatározott bérekkel. A világ legjobbja vagy? Bizonyítottad a pályán? Rendben, 10 millió euró, mivel te vagy Messi vagy Ronaldo.

A többi játékosnak alkalmazkodnia kell, a klubok számára fenntartható fizetéssel. Látok srácokat, akik előlépnek a felnőtt csapatba, aztán jó szinten teljesített fél szezon után az ajtón kopogtatnak 2 millió eurós fizetésért, ellenkező esetben pedig a távozással fenyegetőznek.
Miért? Pár gólért és két jó meccsért? Nincs ilyesmi. Vannak 24 éves játékosok, akik 7-8 millió eurót keresnek, és ez nem természetes. Azt mondom, ideje visszafognunk magunkat, különben a futball világa hamarosan összeomlik.”

[link]

[ Szerkesztve ]

(#136617) sh4d0w válasza venember83 (#136616) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nehéz nem egyetérteni vele...

https://www.coreinfinity.tech

(#136618) dracox válasza venember83 (#136616) üzenetére


dracox
addikt

A foci világban ezt kellene valahogy megreformálni, mert nevetséges ami évek óta megy...
Ezért sincs már klubhűség sem..

(#136619) mephi666 válasza dracox (#136618) üzenetére


mephi666
nagyúr

gattuso-mentalitás kellene a focisták nagyjába, aki inkább lemond a szerződés szerint neki járó összegről, hogy abból fizessék ki a stábot :K csak sajnos kevés a hasonló ember

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136620) omfgk válasza venember83 (#136616) üzenetére


omfgk
addikt

Suarezzel most mi a helyzet?

Felesége miatt elvileg kaphatna olasz útlevelet.

Viszont olvastam egy olyan pletykát ,hogy elvileg kéne neki B1-es nyelvvizsga. :D
Nem linkeltem be mert ez kész röhej ha így van.

----
Lehet ,hogy mivel Messi marad így inkább ő is meggondolta magát?

[ Szerkesztve ]

(#136621) mephi666 válasza omfgk (#136620) üzenetére


mephi666
nagyúr

ő nem az, hogy messi miatt nem akart maradni, hanem koman nem számol vele... pedig ahogy láttam, ő dolgozott becsülettel :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136622) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

bannolják ki izlandot a foci világából.. ..
nagyon hálás lenne érte a tévé-néző

(#136623) mephi666 válasza Tibiajax (#136622) üzenetére


mephi666
nagyúr

közben volt egy liverpool - blackpool barátságos meccs is ma, amiről sajnos lemaradtam, csak az eredményt láttam: 2-vel is ment az 1. félidőben a blackpool, majd jött a gólgyár... 7-2 lett a vége :) még sepp van den berg is betalált, akit eddig nem is láttam játszani soha

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136624) venember83


venember83
nagyúr

Két kellemes kép, bizakodásra ad okot, több jó hír nincs, s talán nem is nagyon lesz.



(#136625) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Két kellemetlen kép, bizakodásra nem ad okot, több rossz hír nincs, s talán nem is nagyon lesz*.

* @Vénember: nem parodizálásnak szánom, remélem nem haragszol, csak jól passzolt ehhez a rettenethez :)

(#136626) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Portugálok eléggé lefocizták a horvátokat

(#136625) Peterhappy ez elég csúf felszerelés

Resistencia eterna

(#136627) LyonnaisFan1 válasza bagyulajuve (#136626) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Pedig a Fradi leendő ellenfelének kapusa védett, de hiába. By Nso. :C

Azért a Ferencvárost valahogy sikerült belefűznie a portálnak, hátha többen rákattintanak. Klikkbéjt Rulez :DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136628) Citroware


Citroware
addikt

Brazília top góllövők:
1 Pelé 78
2 Ronaldo 62
2 Neymar 62
3 Romario 54
4 Zico 52
5 Bebeto 37
6 Jairzinho 35
7 Rivaldo 34
8 Ronaldinho 33
9 Zizinho 30
9 Tostao 30
9 Ademir 30
9 Kaka 30

Azért nem gondoltam volna, hogy Neymar már ennyire elöl van az örökranglistán. Simán be fogja előzni Ronaldot, de ha sokáig fenntartja a szintet, akkor még akár Pelé is meglehet...

(#136629) DeathAdder válasza Citroware (#136628) üzenetére


DeathAdder
veterán

Brazília top BL góllövőkön néztem múltkor éppen nagyot :))
(kb sehol nincsenek, neymar meg már most az élmezőnyben)

(#136630) venember83 válasza Peterhappy (#136625) üzenetére


venember83
nagyúr

Így jobban, otthonosabban érzi majd magát Pogba Manchesterben? :U Elég rettenet, remélhetőleg nem fog az adidas próbálkozni ezzel a Juventus esetében.

Mondjuk ezt is szokni kell, s nem csak a mezre gondolok:

[ Szerkesztve ]

(#136631) omfgk válasza Citroware (#136628) üzenetére


omfgk
addikt

Ronaldo : 30 évesen már vége volt
Rivaldo : 31 évesen - II -
Kaka : 30 évesen - II -
Ronaldinho : 30 évesen - II -

(#136632) venember83 válasza omfgk (#136631) üzenetére


venember83
nagyúr

Pirlo is újjászületett a Juventusnál amúgy, Quagliarella és Immobile is bőven 30 fölött kiemelkedően tudott teljesíteni az olasz bajnokságban. De nem zárható ki a nagy pofon sem, úgy Suáreznek, mint a Juventusnak. Utóbbi már jó ideje rázza a pofonfát.

1300+ gólos csatársor: Ronaldo 737, Suárez 465, Dybala 118.

[ Szerkesztve ]

(#136633) vond válasza Peterhappy (#136625) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Jesszus. :Y :((( :W Remélem, ez csak vicc akart lenni.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#136634) Viszlát válasza vond (#136633) üzenetére


Viszlát
addikt

Nyugi, csak valamelyik U csapaté lesz (ha lesz). :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#136635) venember83 válasza Viszlát (#136634) üzenetére


venember83
nagyúr

:F

(#136636) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#136627) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hiába, a "nemzet csapata". Mondjuk semmi meglepő nincs egy ilyen hírben a fradiso.hu-n... Már csak azt kéne kitalálni, melyik nemzeté...

https://www.coreinfinity.tech

(#136637) Tibiajax válasza venember83 (#136632) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem nyugodtan oda is lehet adni a 10.címet.
muszáj mindenképp lejátszani ezt a felesleges újbóli bajnoki kört?

ja tudom, kell tudni, kik indulnak majd a kupákban... oké

(#136638) venember83 válasza Tibiajax (#136637) üzenetére


venember83
nagyúr

Ennyire bízol Mister Pirlóban? :)

(#136639) Tibiajax válasza venember83 (#136638) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne fárassz, kérlek..

(#136640) vond válasza Viszlát (#136634) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hála az égnek. :) Bár még oda is erős szerintem. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#136641) Ringman válasza venember83 (#136630) üzenetére


Ringman
nagyúr

mindig megdöbbent, hogy ezt a a féknyomos mezt valaki jóváhagyta.

(#136642) Tibiajax válasza Ringman (#136641) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..mivel rosszabb, mint a mi cikkcakkosunk?

(#136643) venember83 válasza Ringman (#136641) üzenetére


venember83
nagyúr

Kétlem, hogy a klubnak komoly beleszólása lenne, amíg a mezszponzor komoly pénzt fizet évente a klubnak.

Ébresszetek fel, mikor végre lezárul a mercato: [link]

[ Szerkesztve ]

(#136644) bagyulajuve válasza venember83 (#136632) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Chiellini, mint balhátvéd? régen volt, hogy ő ott tudott játszani, talán inkább Sandro

(#136641) Ringman szerintem jól néz ki ez a mez, kicsit ilyen "ókor" érzésem van, az meg jó :DDD

Resistencia eterna

(#136645) Tibiajax válasza venember83 (#136632) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szóval,
az a cé-suarez-dybala támadósor az nagyon csúnya...
az 1300+ lóerőt nem véletlenül említed te is meg, nem vagy hülyegyerek, tudod te is a dolgokat.. suarez iszonyat fogás nektek, a rohadt életbe, csak..egyelőre még te magad sem akarod elhinni, vagy pozitívan látni
nem a Papáról van itt szó feltétlen, ő majd hozza a nyugodságot ezeknek a fiúknak és ha csak egy kicsit is összhangba kerül majd a srácokkal -ami valószínűleg nem lesz nehéz neki, mivel nem egy összeférhetetlen seggfejről van szó-, sajnos...ez a gépezet elkezdi majd szépen termelni a gólokat. minden kis és középcsapatot be fogtok darálni kíméletlenül, és nagy valószínűséggel a rangadókat is hozni fogjátok

hát én csak ezért írtam azt, hogy szerintem osszuk ki előre azt a 10.kupát és pörgessünk ki még egy évet, amikor is allegri és néhány újabb kék-feketébe bújt kikukázott rutinos róka megpróbál borsot törni a torinóiak alá

(#136646) Peterhappy válasza sh4d0w (#136636) üzenetére


Peterhappy
őstag

fradiso.hu?
Én Vidis létedre is esküszöm nagyon bírlak, de ezt gondold át :N

A kattintásvadászattal viszont egyetértek...

(#136647) Peterhappy válasza Ringman (#136641) üzenetére


Peterhappy
őstag

Esküszöm, nekem tetszik, igaz én nem is vagyok Juve drukker, talán nekem ezért nem bántja a szemem.

(#136648) forceberg válasza Peterhappy (#136647) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet arra gondolt, hogy barna csíkokkal jobban nézne ki :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136649) Ringman


Ringman
nagyúr

hát ízlések és pofonok, szerintem az egyik leggázabb mez az elmúlt időben linkeltek közül, ennél csak a láthatósági színű mezek rosszabbak

(#136650) venember83 válasza Tibiajax (#136645) üzenetére


venember83
nagyúr

Értem, köszönöm a kifejtést. Én mérsékelten vagyok optimista Paratici eddigi tevékenysége miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.