Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136551) Noukoum válasza LyonnaisFan1 (#136547) üzenetére


Noukoum
veterán

Rossi effekt. Már a görögök elleni meccsen is látszott, hogy teljesen más a felfogás.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#136552) Tibiajax válasza forceberg (#136550) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D ja, értem

na most majdnem rúgott egy nagy gólt. elhitte egy pillanatra, hogy ő Ibra

(#136553) mephi666


mephi666
nagyúr

No, majdnem fejeltünk egy gólt... mintha valami játékot mutatna a válogatottunk :) ideje lenne ma törököt verni... ez ellen a vérszegény csapat ellen mindenképp

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136554) BenHans


BenHans
addikt

Gyaaaaa Szoboszlaiiiiii! Bombaaaaa! Ottvanb+++

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#136555) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Szoboszlait az Interbe!!!

(#136556) Noukoum


Noukoum
veterán

Atyaúristenségitnekiii

Török kapus mintha moziba vóna :C:C:C

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#136557) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Mit vágott a srác beszabehu egy kincs ez a srác főleg magyar viszonylatban

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#136558) forceberg válasza IreN!CuS (#136557) üzenetére


forceberg
veterán

Makhalacskalába vele, azonnal! :C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136559) BenHans válasza Noukoum (#136556) üzenetére


BenHans
addikt

Akár mozizhatott volna, ezt sehogy nem szedi ki.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#136560) IreN!CuS válasza forceberg (#136558) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Dehogy, vannak jó arab csapatok is

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#136561) Napfénysüti

Szépen berakta.

Més que un club!

(#136562) villamos


villamos
őstag

Ezt behúztuk... :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#136563) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

"Mert célzás előtt Szobi szörpöt iszom!" :D
Nagggggyon nagy volt!

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#136564) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Megkövetem magam. Egyébként sem reméltem a mai meccstől sokat, de az előjelek alapján azt hittem, még akkor is jobban jártunk volna, ha már a sorsolási gömbből is kiesünk.

Rossi kihozta a rendelkezésére álló keretből a maximumot, az első félidőben nagyon rendben voltunk, bőven-bőven megérdemeltük volna a vezetést. A másodikban a törökök némileg feljavultak, mi kissé visszaestünk, döntetlenszagú volt ez erősen, aztán jött Szoboszlai és semmi cicó. Éreztem, hogy ha kaput talál, gól lesz, de ekkora?!
Megkockáztatom, ezt így, onnan, talán ha tíz játékos utána csinálja ma Európában.

Az első félidei sokkal jobb játék alapján szerintem összességében megérdemelt a győzelem és ez bizony igencsak bravúr kategória! Folyt. köv. vasárnap.

(#136565) Redneck válasza Peterhappy (#136564) üzenetére


Redneck
veterán

Egyetértek. Láttam munka közben, és a sok fikázó okoska kolléga sem szegte a kedvem. A második félidő gyengébb volt, de megérdemeltük a győzelmet. :C

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#136566) vond válasza Peterhappy (#136564) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az is kemény volt, hogy "meg sem mozdult" a labda a levegőben. Kegyetlen jól eltalálta. :C

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#136567) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bebaszlai

https://www.coreinfinity.tech

(#136568) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

1-1 tippeltem, de a törököknek közenem volt a meccshez

Resistencia eterna

(#136569) forceberg válasza vond (#136566) üzenetére


forceberg
veterán

Nekem az egyik lassítás után gyanússá vált, hogy a felugró védőt súrolta a labda.
A felbontás nem a legjobb, a kapu mögötti felvételt érdemes nézegetni.
[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#136570) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Aztak... mekkora gólt vágott Szobinho Pernambucano. :C
Bebaszta, mint a lónak. Még az angol kommentátoroknak is nagyon tetszett. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136571) Ringman válasza forceberg (#136569) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem is úgy tűnik a linked alapján, de voltaképpen mindegy.

(#136572) Tibiajax válasza forceberg (#136569) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem súrolt az semmit, max a kapufát.. ne vegyük el senkinek az érdemét!
Szoboszlai!!!!
én már most kék-fekete mezben látom

:)) :D

(#136573) Pkc83 válasza Tibiajax (#136572) üzenetére


Pkc83
őstag

Nem az Inter ellen mondom de isten óvja attól , hogy Olaszba igazoljon.
Angol , Spanyol , Holland , Német. Szerintem ezek sokkal jobban
feküdnének neki. :K

(#136574) mephi666 válasza Pkc83 (#136573) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha továbbra is fejlődik és utána stabil teljesítményt nyújt, megnézném a 'poolban is :) csak mané-val nehogy összevesszenek a 10-es mezen :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136575) bagyulajuve válasza Pkc83 (#136573) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egyre erősebb bennem az az érzés, hogy Dortmundba vagy Lipcsébe kellene mennie, ezek még nem a szuper top-top csapatok, de majdnem

(#136576) Tibiajax jaja, Ajax is jó választás, de utána Barca? pfejj :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#136576) Tibiajax válasza Pkc83 (#136573) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én csak azért szeretném milánóiaknál látni, mert sázjbakurt jó érzés lenne ha úgy nézhetném az inter meccseit, hogy még egy magyarnak is szurkolhatnék......
de ne legyünk ennyire önzők, jólvan

akkor legyen Ajax.
onnan meg a Barca.

(#136577) Ringman válasza Tibiajax (#136572) üzenetére


Ringman
nagyúr

tud fegyelmezetten védekezni? naugye, akkor nem kell.

(#136578) bagyulajuve válasza Ringman (#136577) üzenetére


bagyulajuve
addikt

lehet tud, csak még sose mondták neki

Resistencia eterna

(#136579) sh4d0w válasza Tibiajax (#136572) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Maradt egy kis piros a fekete mellett... :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#136580) Pkc83 válasza Tibiajax (#136576) üzenetére


Pkc83
őstag

Igen így érthető.
Ajaxból nem igen lesz semmi ott nem vesznek játékost 10-20 misiért. :N
Ha már spanyol akkor inkább Real mint Barca. :D

(#136581) Tibiajax válasza sh4d0w (#136579) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az egy piros színű sport trikó a mez alatt

Ringman nem kell védekeznie, azt majd csinálja Kanté. neki csak a labdákat kell leütögetnie meg ívelgetnie előre a nagydarab négernek, hogy az befejezhesse az akciót.

bagyulajuve Ajax a Barca dobbantója, nem? na csak ezért gondoltam.. isten ments, hogy a hollandokkal bármilyen kupát nyerjen, vagy összejöjjön egy nagyobb csapat ott.. :ohnoohnoohno: viszont drágábban majd továbbadhatják

(#136582) Ringman válasza Tibiajax (#136581) üzenetére


Ringman
nagyúr

majd jön helyette a rutin: vidal + darmian

(#136583) Tibiajax válasza Ringman (#136582) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kolarov, darmian... fasza. egyre jobb
ezekkel fogunk majd biztos triplázni

(#136584) bagyulajuve válasza Tibiajax (#136583) üzenetére


bagyulajuve
addikt

túl sok lesz a fiatal nálatok is :D

Resistencia eterna

(#136585) Noukoum válasza Tibiajax (#136583) üzenetére


Noukoum
veterán

A triplázás eddig sem veszélyeztette őket.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#136586) Citroware


Citroware
addikt

Amúgy Messi lőtt már gólt valaha ekkora távolságból?

(#136587) venember83


venember83
nagyúr

1994-ben szerezte első gólját ezen a napon

(#136588) mephi666 válasza venember83 (#136587) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó öreg volt már... én szerintem már 5-6 éves koromban is lőttem gólt, mégsem jutott sehova fociban a pályafutásom :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136589) Tibiajax válasza mephi666 (#136588) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én Ibra esetét nem értem teljesen meg, még mindig, ennyi idő után sem..
most néztem az előbb ezt a videót is, amit csinált valaki róla, meg annak idején olvastam a könyvét is, ott is leírta honnan jöttek, mit csinált a suliban, meg azon kívül. egyszerűen én nem hiszem a mai napig sem, hogy ő olyan rohadt nagy különleges tehetség lett volna, mint tényleg a legnagyobbak, vagy maga az istenített R9.. viszont végül ugyanoda jutott el, egy tök mezei kis svéd szürke környezetből. szóval nem a brazil gettó, nem argentína nyomorából kiemelve, meg nem egy angol elit focisuli.. egy bosnyák bevándorló-gyerek, aki szerette a focit, állandóan R9-et nézte, próbálta utánozni, ellesni minden mozdulatát, amennyire tudta.
na most, ehhez jött -és talán ez volt a nagy mákja és előnye-, hogy jó magas volt és jó sebessége is ennek ellenére, és így tudta megcsinálni ezeket a többnyire ellesett dolgokat annak idején a svéd fociedzéseken is - gondolom én.
és mivel mindezt svéd környezetben is tudta megtenni és nem mondjuk egy alföldi, békés megyei kis szartelepen, ahol mondjuk pl én nőttem fel, arra történetesen nagyobb hatékonysággal mászkálhattak mindezek mellett ajax-megfigyelők is, akik megláthatták a mezőnyből kiemelkedő magasságú gyereket, aki még elég jól is cselezett..
ennyi volt az ő sztorija. a többit meg már tudjuk. és így lett ő világsztár, a legnagyobb klubokat megjárt profi
furcsa, de fantasztikus egy sztori az ő élete

kicsit elkalandoztam. csak most a hsz-edről ez jutott eszembe

(#136590) venember83 válasza Tibiajax (#136589) üzenetére


venember83
nagyúr

Figyelj, értem, hogy savanyú a szőlő, de nem lehet mindenki focisztár. Oké, nyilván nem is kell mindenki az legyen a te nézőpontodból, csak leginkább te lettél volna legalább, de ezeken a dolgokon túl kell lendülni.

(#136591) Tibiajax válasza venember83 (#136590) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem erre akartam kilyukadni. tényleg. vágom, hogy ez jöhetett le az írásomból.
de megírtam valamelyik nap is, hogy abszolút felnézek a karrierjére, sőt persze, rohadt irigy is vagyok rá. sajnos én/mi nem születtünk olyan helyre, meg olyan közegben, ahonnan olyan mondjuk azt könnyen lehetne kiugrani, mint mondjuk egy nyugatibb ország szülöttjének. vagy annyira tehetségesnek kellene lenni, hogy az már fájjon. és akkor, talán....és komoly hátszéllel...
csak annyit akartam írni, hogy Ibra úgy lett az ami, hogy nem volt szerintem soha csodagyerek

(#136592) Cartevo válasza Tibiajax (#136591) üzenetére


Cartevo
őstag

Inkább hullócsillag, mint állócsillag, amiért eligazolt a későbbi BL-győztesektől. A svéd csapat meg nem elég domináns. Ha a közeli olasz honba vándorol, úgy lenne a legnagyobbak között.

(#136593) omfgk


omfgk
addikt

OFFICIAL: Leo Messi will stay in Barça also on 2020/21 season.

Lionel Messi to Goal: "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster".

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1301913206177267712
https://twitter.com/footballespana_

Teljes (elvileg) :

https://www.goal.com/es/noticias/lionel-messi-en-goal-jamas-iria-a-juicio-contra-el-club-de/f1rk5x1dmnmm1cay5rgxz71ie

Lionel Messi: "I told to the club, to the president in particular, that I wanted to leave. They know this since the start of the past season. I told them during all last 12 months. But I will stay here because I don't want to start a legal war".

[ Szerkesztve ]

(#136594) mephi666 válasza Tibiajax (#136589) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, hát felénk is volt gyerek, aki 14évesen már a felnőtt csapatban játszott... kis alacsony, de fürge és technikás szőke gyerek volt, aki ész nélkül termelte a gólokat... ahogy felment a felnőttbe, kb az első meccstől majdnem minden meccsen lőtt minimum 1 gólt... neki nicsenko volt a beceneve (igor nicsenko után) ...annyira kiemelkedett a mezőnyből, hogy azt hittük világsztár lesz :D ...de megmaradt mindig megye1-2 szinten (lehet, hogy nem jártak errefelé ajax-megfigyelők :D )

amúgy mi is próbáltuk utánozni r9 mozdulatait és nagy öröm volt, ha bejött néha 1-1 hasonló csel :) neki a vérében volt, mi meg csak béna imitátorok voltunk... kár, hogy a "brazil átok" miatt neki is rövid lett a pályafutása

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136595) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Debrecen kölcsönvette Gróf Dávidot a Fradiból.
Várható volt miután a Debrecen csak életképtelen kapusokkal van megáldva. A Gróf Dávid minden bizonnyal kezdő kapusnak lett hozva, és vele is megpróbálják a feljutást.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136596) Peterhappy válasza omfgk (#136593) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hányinger.
Legalább vállalta volna be, hogy az a rohadék bartob.zi elhúzzon cserébe a toszba.
Akkor ma hősként ünnepelné fél Katalónia.

Azt hiszem túl rövid az élet ahhoz, hogy idén is nézzek Barca meccset... :((

[ Szerkesztve ]

(#136597) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#136595) üzenetére


Peterhappy
őstag

Vele talán menni is fog.
Nagyon jó kapus. Kevés lehetőséget kapott tavaly, de azt kell mondjam, nagyon jól védett, amikor csak ő állt a kapuban.
És nem mellékesen szerintem óriási érdeme van abban, hogy Dibusz kvázi szintet lépett.

(#136598) LyonnaisFan1 válasza Peterhappy (#136597) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Legyen is így. A hajdúságiaknak az első vonalban a helyük.
Gróf igazolásával teljesítették a futball alaptörvényét. Miszerint végy egy jó kapust. Pipa. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#136599) mephi666 válasza Peterhappy (#136596) üzenetére


mephi666
nagyúr

így azért rendesen tökönszúrkálták magukat mind: messi nem fog már több pénzt érni, most mehetett volna, míg tetemesebb összeget leraktak volna érte az asztalra, jövőre ennek töredékéért mehet... és mivel nincs meg érte a bevétel, miből akarnak vért frissíteni a csapatban? továbbra is rá akarnak építeni és azt a játékot játszatni, ami neki fekszik? vagy úgy fog kinézni egy átlag barca meccs, hogy messi 70 percig ül a padon, addig a csapat egy homlokegyenest más játékot fog játszani, mint vele, végül az utolsó 20 percre bejön, átrendeződnek a kedvére, hátha villan egyet? :U én azért kíváncsi vagyok, hogy koman keze alatt mi történik: lehet, hogy csoda történik és már első meccsen kifut a pályára egy végletekig motivált messi, aki olyan vezér lesz, mint pl ramos aztán pár évet mégis lehúz náluk, rekordokat döntögetve?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#136600) villamos


villamos
őstag

Kisvárda - felcsút...
Az évszázad mérkőzése...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.