Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118151) szabogabor10


szabogabor10
veterán

A Liverpool-t jó így látni játszani.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#118152) itouchfan válasza Tibiajax (#118148) üzenetére


itouchfan
senior tag

Van egy-két jelenet ami mehetne a "the dirty side of El Clasico" videókba.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#118153) #16741888


#16741888
törölt tag

Vinicius lehiggad picit a jovo csillaga lesz... brazil Messi szuletoben.

(#118154) vans? válasza #16741888 (#118153) üzenetére


vans?
őstag

Egyet berughatott volna azert az elso felidoben. :(

hábm bábm

(#118155) #16741888 válasza vans? (#118154) üzenetére


#16741888
törölt tag

Tragedia. De meg is erdemli a csapat... egy kapuzunk a Barcaval kb. Momentumuk sincs es ok vezetnek. Well done. Profik.

(#118156) Tibiajax válasza #16741888 (#118153) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lool
"brazil Messi"
:DDD :DDD ......

(#118157) hobizoli válasza #16741888 (#118155) üzenetére


hobizoli
nagyúr

innen szép nyerni :DDD

több drón kell ;P

(#118158) #16741888 válasza hobizoli (#118157) üzenetére


#16741888
törölt tag

Nulla semmi kamukero Barcelona... 1 kapura tarto loves 3 : 0. Nyiiiiilvan.amugy helyzetuk sem volt.

(#118159) itouchfan válasza #16741888 (#118155) üzenetére


itouchfan
senior tag

:DD :DD :DD :DD

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#118160) Ringman válasza #16741888 (#118153) üzenetére


Ringman
nagyúr

még a vidiben sem kezdő.

(#118161) itouchfan válasza #16741888 (#118158) üzenetére


itouchfan
senior tag

Fáj mi? Nehéz elviselni :D
Azt mondja a brazil Messi, nem bírom :DD :DD
Ahhoz először el kéne találnia a kaput, nem? ;)

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#118162) máyköl válasza itouchfan (#118161) üzenetére


máyköl
veterán

A brazil Messi tényleg nagy túlzás, de valami mocskosul nagy tehetség a srác...

(#118163) #16741888 válasza Ringman (#118160) üzenetére


#16741888
törölt tag

Vidi le lett ma szurkolva... nem volt kicsit égő nekik hogy tobb taksonyi volt ott Soston mint Vidi drukker... 0:3 se nekunk gáz... hulla harmat gyenge egy brigad.

[ Szerkesztve ]

(#118164) Tibiajax válasza #16741888 (#118155) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

édes bogaram, ez a vinicius gyerek olyan messze van Messi-től... de közben annyira röhögök... mint kb én attól, hogy az Inter leigazoljon nyáron
:)

(#118165) KisTücsök


KisTücsök
addikt

lol ?

(#118166) simondr válasza KisTücsök (#118165) üzenetére


simondr
senior tag

te jó ég mi volt ez?? :DDD
a Tottenham összehozta az év öngólját :D ezért már megérte átkapcsolni a kellemes 5-1 után

(#118167) forceberg válasza Tibiajax (#118164) üzenetére


forceberg
veterán

Robinho jut róla eszembe...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#118168) #16741888 válasza Tibiajax (#118164) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azt irtam hogy szuletoben es hogy a jovo csillaga. Elso szezonjaban Messi se az volt mint manapsag... Vini Minden tamadasban benne volt, eselytelenek a Barca a vedok vele szemben. Keptelen jol befejezni ezert irtam hogy "ha lehiggad". Sztem teljesen valid amit irtam.

(#118169) máyköl válasza #16741888 (#118168) üzenetére


máyköl
veterán

Messi szintű játékos szerintem nem lesz több soha.

Vinicius kb. Neymar szint.

(#118170) KisTücsök válasza simondr (#118166) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért örülök, h nem ezen múlt. :DDD Nem is tudom mikor láttam utoljára ilyet.

Ez a tottham ma nagyon harmat volt.

[ Szerkesztve ]

(#118171) simondr válasza KisTücsök (#118170) üzenetére


simondr
senior tag

Az biztos hogy ilyet kb 5-10évente lát az ember profi focimeccsen /megye 2-3-ban mindennapos :DDD /

Azért remélem jön Nyxnyx vagy bárki aki meg tudja értetni velem, hogy Trippier mi a büdös f*szra gondolt, mikor meglépte ezt :U Először mutatja a kapusnak, hogy gyere, tied, mikor meg odaér csóró Lloris akkor begurította mellette a kapuba :Y és én még azt hittem Iwobinál nagyobb félkegyelmű nincs az idei PL kiírásban :F

(#118172) hobizoli válasza #16741888 (#118158) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DDD

ezt golra jatszak, nem helyzetre

több drón kell ;P

(#118173) Cartevo


Cartevo
őstag

Váratlan a Tottenham megtorpanása, talán túl nagy lett a tét. Csoda volt tőlük albérletben a 20 győzelem 26 meccsen. A nagyok ismertetőjele, hogy képesek ezt a formát állandósítani, tehát még nem tartanak ott, mint az élcsapatok.

(#118174) Richard! válasza simondr (#118171) üzenetére


Richard!
addikt

Periférikus látás nulla. :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#118175) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Érdemes lenne tudni, Lloris vajon mi a fenének indult ki a kapujából...

https://www.coreinfinity.tech

(#118176) itouchfan


itouchfan
senior tag

"FC Barcelona is the only club to have two stadiums, Camp Nou for matches and Santiago Bernabéu for training."
Jóéjszakát! :D✌️😂

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#118177) NyxNyxNyx válasza sh4d0w (#118175) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pedig a Barca meccs óta nem is emlékszem olyan hú de nagy hibára tőle, de ma ez rajta ment el. Kane-nek úgy lászik megint lesz egy időszak a sérülése után, amikor lassabb, mint az öreganyám.

4(5) pontra az 5. hely és még lesz látogatás a City és a Pool otthonába is. :( Kötelező elverni az Arsenal-t.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#118178) simondr válasza NyxNyxNyx (#118177) üzenetére


simondr
senior tag

No offense, de egy olyan meccsen ahol a csapat 90perc alatt 0!! kaput eltaláló lövést tud felmutatni, az szerintem kevésbé kenhető a kapusra.
Az már nyilván más kérdés, hogy a Pedro gólja védhető lett volna...

(#118175) sh4d0w
Nem tudom ti hogy láttátok, szerintem Trippier egyértelműen jelzett neki hogy gyere, tied

(#118179) NyxNyxNyx válasza simondr (#118178) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért volt ott kapufa meg veszélyesebb helyzetek. Nem csak rajta ment el nyilván, de mivel elég 50-50 volt a játék képe, sokat számított az a hibája.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#118180) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szombati zakó után menesztik Solarit vagy megvárják a BL kiesést? :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#118181) forceberg válasza itouchfan (#118176) üzenetére


forceberg
veterán

Hát pedig ez egy rakás xar volt... Solari taktikája Messi kizárására épült, ez a rész be is jött nekik.
Ter Stegen meg szerintem beelőzte Neuert kapusfronton...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#118182) venember83


venember83
nagyúr

Hazard + Real már tuti?

(#118183) gyuromoj válasza venember83 (#118182) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az új fejlemények miatt, kizárt.
Elég nagy botrány lenne, mivel nem tudnak igazolni és a csapat “húzó”embere meg lelépne?!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#118184) LendvaiFeri1 válasza itouchfan (#118176) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jaja, sokszor láttuk ezt az elmúlt évekbek. Ja mégse.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#118185) dracox válasza forceberg (#118181) üzenetére


dracox
addikt

2 ember folyamatosan Messi nyakán volt így tudott jobban mozgolódni Lajos meg Dembi..
Mindenesetre, ha Vini felfejlesztené a gólérzékenységét (legalább 0,5 gól meccsenként) akkor bal szélen sokáig meg lesz oldva a Real támadószekciója.. (öröm volt nézni ahogy elküldte gyufáért a jó öreg Piquét)

[ Szerkesztve ]

(#118186) Napfénysüti válasza forceberg (#118181) üzenetére

Szerintem az utóbbi idők egyik legjobb igazolása volt MATS.

Més que un club!

(#118187) Citroware


Citroware
addikt

Már gyerekkorban úgy tanítják, hogy hazaadni csak úgy szabad, hogy ne menjen a kapu irányába arra az esetre való tekintettel, ha véletlen a kapus nem tudná lekezelni.

(#118188) DeathAdder válasza Citroware (#118187) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mutatta hogy a hazaadja, de nem nézett fel, csak "ösztönből" hazagurította. Előfordul néha hogy így lekapcsol valaki. Szerintem Lloris is hibázott, hogy nem szólt hogy kijön a kapuból. Nagyon megzavarta a Spurst Sarriék folyamatos letámadása a meccsen, ez a hiba is ennek volt köszönhető.
____

Ja és sz*pjon le a sziti a kamutizijével! Köszönöm hogy elmondhattam.

[ Szerkesztve ]

(#118189) BenHans válasza Citroware (#118187) üzenetére


BenHans
addikt

Úri muri ez a top futball...
BLSZ és a megye, na ott megtanulható a játék sava-borsa.
Amikor hozzád sem érnek és a vakondtúráson megy ki a bokád, amikor gyanútlanul elrúgsz egy labdát de nem látod hogy mögötte takarásban ott egy fűcsomó, - pedig füvet csak nyomokban tartalmaz a játéktér - és majd leszakad a lábfejed.
Amikor a szabályos ötös méretű focilabdából reflexlabda lesz, mert csak az utolsó pillanatban dől el merre pattan az egyenetlen talajon. :))

Itt megtanulná Lloris, hogy az utolsó utáni pillanatig ki kell várni. Láttam már gólt ami sima pályán kapufa mellé gurult volna, sőt olyat is, ami lövés után a kapus kezébe gurult volna - aki már nagyon várta, senkitől sem zavartatva - de a keze előtt másfél méterrel "kidugta a fejét a vakond" és átpattant fölötte. :DDD

Továbbá említhetném a taktikai azaz elméleti felkészítést, amiben még szerepel olyan, hogy: beálló, mindenki embert fog, nem adod át a WC-re is vele mész, egy jó vkp nem nagyon lép át az ellenfél térfelére. Ez csak pár apróság, szóval pssszzzttt kedves Chelsea játékosok, ha Sarri taktikája nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#118190) KisTücsök válasza DeathAdder (#118188) üzenetére


KisTücsök
addikt

Meccset nem néztem, de statok alapján simán azt mondom, h ez az a kategória, amikor "kijár" egy kamutizi.
__

venember83: Ha most nyáron nem megy, akkor jövőre ingyen távozhat. Ezt úgysem fogják hagyni. Tehát vagy most megy majd, vagy kap egy olyan hosszabbítási ajánlatot, amit nem tud visszautasítani.

(#118191) Napfénysüti válasza BenHans (#118189) üzenetére

Ó az a jó mennyei megyei! Néha azért hiányzik, lehúztam benne jó 17 évet. Tényleg voltak ilyen fergeteges dolgok. :C
Volt olyan pálya ahol az egyik szöglet kvázi fejmagasságban volt a kapu előtti részhez képest. :DDD

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#118192) DeathAdder válasza KisTücsök (#118190) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hányszor volt már hogy 70-80% labdabirtoklással, és 2+ xG-vel nem nyer az adott csapat :)

Mindegy, nekünk is volt már szerencsénk, nekik sem ez az első a szezonban. Sajna elég verhető ellenfelei lesznek most a szitinek, pedig Fernandinho sérülésével most nagyon sebezhetőek (ld. december).

___

Hazard lehetséges kálváriájáról ezt gondolom:

cselzi: Maradsz?
Hazard: Nem!
cselzi: Megduplázzuk a heti béredet.
Hazard: Oké, maradok.

[ Szerkesztve ]

(#118193) BenHans válasza Napfénysüti (#118191) üzenetére


BenHans
addikt

A helyi pályán ha a kapus beáll a homokozóba ami kb a gólvonaltól a büntetőpontig tart és öt méter széles, akkor csak azért tűnik átlagos magasságúnak mert egyébként két méteres villanypózna alkat. :D
5 centi szintkülönbség még a gólvonal és a homokozó legmagasabb része között is van.

Most teremben focizol?
Szerettem volna átnyergelni a minifocira, műfüves kispálya, de sajnos egyesületi lehetőséget nem találtam csak ilyen egyéni fizetős kaminokupa szervezéseket.
Kicsit megrekedtem, szintet lépjek-e nagypályán BLSZ-en belül amire megvan a lehetőségem, vagy maradjak hobbistának és ha minifoci nincs is keressek futsalt, aztán ha nagyon megtetszik és színvonalasabb lehetőség akkor még hanyagolnám is érte a nagypályát....

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#118194) Napfénysüti válasza BenHans (#118193) üzenetére

Én most már csak teremben nyomom bár hívtak nagypályára de gyerek mellett már túl sok szabadidőmet vinné el és nem érne annyit az egész.
A fehérvári bajnokságban játszom de a csapatunknak nincs szponzora így ez is önköltséges buli. Meg elég sokszor szoktak hívni különböző kupákra is védeni. Kamino tornán is voltunk már haverokkal.

Szervezett keretek között amúgy szerintem inkább futsal csapatoknál lenne lehetőség játszani.

Més que un club!

(#118195) Greentea válasza itouchfan (#118176) üzenetére


Greentea
senior tag

És mi a helyzet a BL-el? :)) ;] ;]

2x2 néha 5

(#118196) itouchfan válasza Greentea (#118195) üzenetére


itouchfan
senior tag

Barcelona have won the last five Clasicos by an aggregate score of 14-4... 😮😬

Amúgy nem csinálom ezt komolyan, csak próbálom kicsit borzolgatni a kedélyeket.
Jó a Madrid, Vinicius is jó játekos lehet egyszer, mert nagyon jó adottságai vannak, már csak a kaput kéne eltalálnia.

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#118197) Enzolord válasza Napfénysüti (#118191) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyei megyei. Volt olyan pálya, ahol nem mertél becsúszni, mert tehénszar volt mindenhol, az volt a fűnyíró! Máshol meg bicikliút vezetett keresztül a pályán! 😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#118198) hobizoli válasza itouchfan (#118196) üzenetére


hobizoli
nagyúr

CR7 nelkul a RM kicsit fogatlan oroszlan szerintem

több drón kell ;P

(#118199) Cartevo válasza hobizoli (#118198) üzenetére


Cartevo
őstag

+Zizou

(#118200) #16741888 válasza Tibiajax (#118164) üzenetére


#16741888
törölt tag

[link] Messi elso szezonjaban 8 merkozes 1 gol.... abszolut nem volt tulzo amit irtam tegnap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.