Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118851) DeathAdder válasza Datsyuk (#118847) üzenetére


DeathAdder
veterán

Amúgy ligától teljesen függetlenül: kupák megnyerésére rágyúrni nagyon nagy luxus, ezzel Henrik is gyakran ismétli magát. Top bajnokságok esetében rengeteg pénzért kell venni magas bérigényű játékosokat, sokszor túlnyújtózkodni a takarón és semmi garancia nincs hogy ilyen sziti, barsza, reál ellen bármi keresnivalója lesz az adott csapatnak.

Sevillának, Rómának, Dortmundnak, Southamtonnak, Lyonnak tökéletes annak lenni amik, de szerintem még Tottenhamnek is (náluk nem tudom hogy ennyi volt a cél, vagy vannak további ambíciók is)
Rengeteg profitot termelnek, pénzt keresnek játékosokon is, miközben betonstabil helyük van hazájuk bajnokságában.

mondjuk épp a a Southamtonnál valami nagyon megborult már tavaly óta

[ Szerkesztve ]

(#118852) Citroware válasza DeathAdder (#118851) üzenetére


Citroware
addikt

Az Ajaxot kihagytad. :DDD

Nekik is ez a cél: minél magasabb áron értékesíteni azokat a játékosokat, akiket felfuttatnak. :)) Eszük ágában nincs megtartani hosszútávon, maximum a 19 évest akarják megtartani még két évig, mert 21 évesen már drágábban fog elkelni. :))

(#118853) DeathAdder válasza Citroware (#118852) üzenetére


DeathAdder
veterán

őket akartam elsőként írni meg a Benficat is, csak aztán top bajnokságoknál leragadtam :DD

João Félix lesz a következő nagy távozó Benficától, nem lepne meg ha 100 milla könyékén (jöhetne a poolba is :DDD)

(#118854) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

halkan jegyzem meg, hogy a bayern (az utolsó két meccsén 11-1-es gólaránnyal) előzött. szép munka, Kovács doktor! :D

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#118855) Datsyuk válasza ZavaBalazs (#118854) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

De csak azért mert a Dortmund már nem veszi komolyan a tavaszi fordulót ;) LOL

(#118856) salesman


salesman
őstag

Vezet a Paks vs Vadásztölténygyár! Hajrá Fradi! ;)

Türűűűdrááá!

(#118857) ZavaBalazs válasza Datsyuk (#118855) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

amennyire tudom, ez csak a tipikus Favre 2. félév :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#118858) Cartevo válasza Cartevo (#118849) üzenetére


Cartevo
őstag

Az is ide tartozik, hogy az E-ligát miért nem veszik elég komolyan pl az olaszok. Fontos az, csak felülírja a közvetlen élmény, a hazai versengés, ahova tartoznak, csak ezt sokan sokféleképpen mutatják ki. Hiszen amikor kimarad 1 büntető, valaki csak vállat von, mintha nem számítana, vagy röhög, mások fejet csóválnak, másvalaki leroskad a fűre. Az E-ligás kiesés is látszik őszintébb típusokon, hogy megviseli őket, égnek az arcok, csak a presztízs miatt a póker is kötelességük.

(#118859) Viszlát


Viszlát
addikt

Hűha, ha így marad, holnap beérhetjük a Spurs-t...

Ja nem, jobb a gólkülönbségük. De akkor is, pontszámban beérhetjük őket.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#118860) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

:((

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#118861) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hát rohadtul hiányzik egy Dembele arról a középpályáról..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#118862) BenHans válasza DeathAdder (#118853) üzenetére


BenHans
addikt

Juventus 120M€ kivásárlási... Van ott pénz, Ramsey, Felix, Marcelo. Majd jön még Salah, és Zaniolóra is félretettek a befőttesben 50 millát. :DDD
Pletykák...
---- ---
Összesen 10 ember hagyta el a Rómát, Fienga (CEO) tisztogatott Pallotta kérésére.
Di Francesco (Manager), Monchi (Sporting Director) Tomei (Assistant Coach), Pierini (Technical Coach), Vizoco (Athletic Coach), Giammartino (Athletic Coach), Marini (Assistant Coach), Romano (Technical Coach), Stefanini (Physiotherapist), Del Vescovo (Doctor)

Abszolút jogos. Rengeteg játékos küzdött és küzd idén izomproblémákkal, beinjekciózva játszanak majd rásérülnek és több hétre kidőlnek.
Monchi esetében az igazolási hatékonyság volt a probléma, hiába igazolt pár jó játékost ha a mérleg másik tányérjában ugyanannyi ha nem több a flop ráadásul drágábban.
Álljon itt az AS Roma xG mutatója is, EDF irányítása alatt.

Ranierinek fel van adva a lecke, hétfőre a középső védők közül csak Jesus és Marcano bevethető (Fazio sérülés + eltiltott, Manolas sérülés). Melléjük Santon, Florenzi és Karsdorp elérhető (Kolarov eltiltott). A középpályáról Pellegrini, Zaniolo, De Rossi és Pastore fog hiányozni. A támadók közül Dzeko eltiltott, Cengiz sérült.

Egy kis érdekesség: Monchi nem értett egyet EDF elküldésével, valószínűsíthetően azért mert az edző nem emelt szót ellene, így magát is védte ezzel. Miután EDF beadta a felmondását a sportigazgató Sousát akarta (wtf?!) a Roma padjára ültetni, viszont De Rossi és Totti nem támogatta, ezután De Rossival egyeztetve a Capitano telefonon kereste fel Ranierit, ezzel meghozva ez első komoly döntését a vezetőségben.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#118863) DeathAdder válasza BenHans (#118862) üzenetére


DeathAdder
veterán

Am miből lett a Juvenak hirtelen ennyi lóvé? megint megrizikózzák a serie b-t? ;]

(#118864) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#118853) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hogy nem hallottam még erről a gyerekről..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#118865) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A hali-ute meccs mekkora tippmix :C

A lilák kettő gólos előnyről kerülnek hátrányba. :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118866) Cartevo válasza DeathAdder (#118863) üzenetére


Cartevo
őstag

Sokan nézzük.

(#118867) itouchfan


itouchfan
senior tag

Óriási harc lesz a PL top4-ért. Most néztem, hogy ha a Chelsea megnyeri az elhalasztott meccsét, 4. helyre ugrik a vesztett pontok tekintetében.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#118868) Richard!


Richard!
addikt

FC Barcelona vs Rayo Vallecano HD live stream

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#118869) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Mi van a Pool-lal nem akar bajnok lenni, vagy a 30 éves jubileumi győzelemre hajtanak?

(#118870) NyxNyxNyx válasza itouchfan (#118867) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mármint harmadik helyre.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#118871) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mi van a tothammel? A világ vicce lenne, ha a chelseat a 3. helyen látnám még ebben a bajnokságban. Eh.

(#118872) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Legyőztük a buzi puskást :C :C :C
Szép volt fiúk, még a kamu tizi sem segített az ország szégyenfoltján, ami felcsúton lelhető meg. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118873) Cs1csó válasza LyonnaisFan1 (#118872) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hogy merészeled szidni a FŐNI csapatát ahová a kisvasút is elér, ahol a kerti budiból is hallatszik a rigmus!

(#118874) forceberg válasza Richard! (#118868) üzenetére


forceberg
veterán

Kutinnyót el kell passzolni, sajnos. Micsoda sistergős löket, aztán a túloldalon be is nyelik az ellentámadást...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#118875) LyonnaisFan1 válasza Cs1csó (#118873) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DDD

A puskás végre a helyére került, a vonal alá. Maradjanak is ott.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118876) salesman válasza LyonnaisFan1 (#118872) üzenetére


salesman
őstag

Ezt meg sem hallottam! :C :R

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#118877) LyonnaisFan1 válasza LyonnaisFan1 (#118875) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem is a puskás van a vonal alatt, hanem a várda. A kujvaéjetbe :C

De a várda is mehet amerre lát :)

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118878) Richard! válasza forceberg (#118874) üzenetére


Richard!
addikt

Én egy sorral hátrébb jáccatnám...Vidal helyett. Előre meg mehetne Dembi

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#118879) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#118877) üzenetére


Cartevo
őstag

Aki csúfolja a raccsolókat, az eléggé pjimitiv.

(#118880) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#118879) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Vagy inkább boldog :C
Sztem olyan széles most a mosolyom, hogy akár Palvin Barbikával is összejöhetnék, annyira nagy a bódogság :D

De ez most jól esik. 3 igen fontos pont, amit máshol nehezebben hozhatnánk el.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118881) villamos


villamos
őstag

És máris megvan a vezetés! :C
Érdekes hogy mostanában minden szombaton FTC meccs van a tévében...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#118882) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Gratulálok ismét a brit játékvezetésnek...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#118883) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Nem tudjátok mi van a SPÍLER-rel hogy nem adta ma a meccsek nagy részét helyette motoroztak?

(#118884) salesman válasza villamos (#118881) üzenetére


salesman
őstag

És ez így van rendjén. :K

Türűűűdrááá!

(#118885) LyonnaisFan1 válasza Cs1csó (#118883) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A DS is ad már PL meccseket. A szpojler tv-nek gondolom nem sok meccse maradt, amit adhatnának.

A Spiler ha mondhatjuk a saját sírjába mászott bele, amit ástak. A nagyon gyatra lefedettség miatt alig volt nézőjük, és mire az meglett kötöttek nem kevés kompromisszumot a saját kárukra. És közben a digi nagyot nyert.

Ergo szereztek sok nézőt a szolgáltatókkal való megállapodásokkal, de közben vesztettek is nem kevés jogot. A DS premier league közvetítései által. Maradt így nekik a La Liga, ami még hellyel közzel életben tarthatja a két csatornát.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118886) szabogabor10 válasza Cs1csó (#118883) üzenetére


szabogabor10
veterán

Elég régi hír már, hogy a Digi megvette a maradék meccsek felét.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#118887) villamos


villamos
őstag

És a mötökö összehoz magának egy újabb gólt, zseniális. :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#118888) LyonnaisFan1 válasza villamos (#118887) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Még a végén az mtk is beszáll a kiesők csatájába :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118889) salesman válasza LyonnaisFan1 (#118888) üzenetére


salesman
őstag

0:3 :K

Türűűűdrááá!

(#118890) LyonnaisFan1 válasza salesman (#118889) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Haha :C
A tabella hátsó fele innentől több izgalmat hozhat, mint a felső fele.

A honvédon kívül a többiek lentről még izgulhatnak. Az a 6 pont ebben a pontvadászatban nem életbiztosítás. Egy rossz spirálba való belebotlás sokba kerülhet egy csapatnak.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118891) villamos válasza LyonnaisFan1 (#118888) üzenetére


villamos
őstag

Igazából most már elkezdtem egy kicsit megsajnálni szegényeket... :B
:D

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#118892) Cartevo válasza salesman (#118889) üzenetére


Cartevo
őstag

Hűthetitek a pezsgőt. Jöhet a züllői útra akár a Chelsea:

[ Szerkesztve ]

(#118893) vond válasza LyonnaisFan1 (#118865) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kint voltam. Hát, ezt nem láttuk jönni. Főleg az első félidő után. :DDD Az Újpest egy gólt kapott tavasszal, most vágtunk nekik hármat 5 perc alatt. ;]

Így kéne nyomni mindig, mint most a szünet után, és akkor még lenne is esélyünk bent maradni, bakker. A felcsút meg a várda mehet a lecsóba, semmi szükség rájuk. Ti meg maradjatok csak bent, velünk együtt. :K

Ja igen, szünetben ~60-65-szörös pénzt fizetett a Hali győzelem. ;]

És halkan megjegyezném, hogy hónapok óta csont utolsók vagyunk, még mindig 11 pont hátránnyal, a vezetőség, a stáb, a csapat egy nagy rakás szar, semmi jövőkép, a szurkolóknak már rohadul elegük van ebből az egészből, és basszus, csak kiment most is 3000 ember. :U

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#118894) villamos


villamos
őstag

Csak nem jön össze az a szépítés... :(
:)

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#118895) LyonnaisFan1 válasza vond (#118893) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Hol kell aláírni? Mármint, hogy a csúti vasút megy a pokolba és a várda :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118896) villamos válasza villamos (#118894) üzenetére


villamos
őstag

Na végre, csak összejött! :C

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#118897) Cartevo válasza vond (#118893) üzenetére


Cartevo
őstag

65x

(#118898) Cs1csó válasza LyonnaisFan1 (#118885) üzenetére


Cs1csó
félisten

Gondolom azzal függ össze, hogy meghalt Vajna, vagy a fene tudja abszurd elkezdték vagy másfél éve alig voltak foghatóak aztán nemrég már a DIGI kínálatába is bekerültek erre most már átadják a meccsek egy részét ilyen katyvaszt. Abszurdisztán. Köszi az infót.

(#118899) LyonnaisFan1 válasza Cs1csó (#118898) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Valahogy úgy. Végül a spíler nem a legjobban jött ki a történetből.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#118900) Cs1csó válasza LyonnaisFan1 (#118899) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az utóbbi 2 hétben kevéssé követtem a dolgokat csak ma néztem, hogy a Brighton vs. Crystal meccs az ott ment a de a többi nem a DIGI-t nem is néztem.

Mindenkinek - is - köszönöm az nfo-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.