Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113201) forceberg válasza NyxNyxNyx (#113191) üzenetére


forceberg
veterán

Angliában nem jártam még, de Skóciában igen, na ott a fű tényleg zöldebbnek tűnt, mint itthon.
A Camp Nou füve meg tele volt fakó csíkokkal :D

De némi gyúrással a fakó sem tűnik fakónak...

[link]

[link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113202) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Moussa Dembele nem csak Mariano Diaz mezszamat orokolte, hanem a goltermekenyseget is :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113203) Richard! válasza vond (#113197) üzenetére


Richard!
addikt

Egy fertő az az ország...Látod mennyivel jobb lenne egy Sturm Graz, Austria Wien, FC Nürnberg vagy esetleg Bundesliga mérkőzéseket látogatni?

Meneküljetek!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113204) szami777


szami777
addikt

45 perc és kezdődik a Liverpool kispad Vs. Chelsea kispad.

Egyelőre nehéz megmondani, melyik csapat akar jobban kiesni. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113205) alázógyík válasza szami777 (#113204) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD :DDD

(#113206) forceberg


forceberg
veterán

Ezek a barmok megint agyonnyerhető meccset qrnak el...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113207) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Ahhoz képest, hogy Mr. Piqué mennyire utálja a Real-t, az utóbbi időben mindent megtesz azért, hogy javuljanak az esélyeik a bajnoki címre.

És míg ezt leírtam, benne volt még egy dugóban, már bukóra áll a Bárka...

(#113208) IreN!CuS válasza forceberg (#113206) üzenetére


IreN!CuS
őstag

3 középső védő egyik kint a baloldalon....nincs baloldal Dembi semmi labdát nem kap...Busi Raki -2 amit nyújtanak...Munir az új Inzaghi...jöhet Vidal Szuzi Semedo :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#113209) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

végre Dybala is betalált :K

Resistencia eterna

(#113210) omfgk


omfgk
addikt

Vajon mi megy a Spíleren :

Spíler 1 : Salakmotor VB (ismétlés)
Spíler 2 : Barca meccs élőben

Vajon melyiket nézné amúgy több ember? :D

Az meg már említésre sem méltó ,hogy a Bilbao - Villarreal meccs meg sehol nem megy.

Piqué amúgy lehet jobban tenné ha a tenisz helyett a focival foglalkozna...

[ Szerkesztve ]

(#113211) Peterhappy válasza bagyulajuve (#113209) üzenetére


Peterhappy
őstag

A férfi megérzésem azt súgja, nem ugyanazt a meccset nézzük :DDD

F0s a Barca. Eddig sem nyűgözött le Valverde, de az elmúlt napokban tett arról, hogy határozottan és végérvényesen rossz döntésnek tartsam - független attól, ha esetleg megfordítják a meccset (komoly tétet nem tennék rá).

[ Szerkesztve ]

(#113212) Peterhappy válasza omfgk (#113210) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ha ezt tudom! Én hülye meg a Barca bénázását nézem. Nincs esetleg streamed a salakmotor vb-re? ;]

(#113213) forceberg válasza Peterhappy (#113211) üzenetére


forceberg
veterán

[link]
:O
Még idén ettől azért nyerhetnek ezt-azt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113214) Peterhappy válasza omfgk (#113210) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hát... a Villarreal gólját fogják egy darabig mutogatni :Y

Eredmenyek.com jóvoltából ITT megtekinthető.
Aztán fent lesz ez hamarosan jobb minőségben is máshol...

[ Szerkesztve ]

(#113215) Cartevo válasza omfgk (#113210) üzenetére


Cartevo
őstag

nézőátirányítás

(#113216) Peterhappy válasza forceberg (#113213) üzenetére


Peterhappy
őstag

Még egy-két ilyen meccs és lehet arra fogadni, ki repül hamarabb: Valverde vagy Mou.

És nem a másfél sz@r meccs miatt neheztelek rá, hanem a "játék" miatt, amit a fiai produkálnak immár hosszú ideje. Azt hittem, legalább bátrabban fog nyúlni a la Masiához, ha már a Bilbaonál ez volt a filozófiája - hát nem.

Azért, ha valaki most akarna beleszeretni a Barcába, nehezebb dolga lenne, mint az elmúlt huszonöt évben bármikor.

Miket védett közben a Leganes kapusa - duplabravúr. Besz.rás.

[ Szerkesztve ]

(#113217) forceberg válasza Peterhappy (#113216) üzenetére


forceberg
veterán

Piqué meg akarja buktatni?
Ez nem másfél meccs, oda süllyedt a csapatjáték, hogy ha Messi(vagy nagy néha valaki más) nem dönt a javukra, akkor elmegy a meccs. Igazából Messin kívül jelenleg nincs jó góllövő a keretben...
Egy ilyen Munir pl. mit keres megint a csapatnál?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113218) Tibiajax válasza Peterhappy (#113216) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mintha az élete múlna rajta, ne félj
na majd jövő héten, az egyik kiscsapat ellen. gondolom, simán kiszopik ez a fantasztikus leganees..

(#113219) forceberg válasza Tibiajax (#113218) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a vállas amúgy miért nem piros videó alapján?

Ezt az edzőt minél előbb el kell távolítani, nincs kezében a csapat, kb., mint Sampaoli a nyáron... csak Sampaoli csapata tele volt embékettes képességű emberkékkel...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113220) Peterhappy válasza forceberg (#113217) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ennyi. Teljesen egyetértek.

40 perc gólhátrányban és egy helyzet rémlik (a két hatalmas bravúr gyors egymásutánban), ahelyett, hogy futószalagon gyártották volna a gólhelyzeteket. És egy épkézlábabb csapat simán beverte volna közben a harmadik, akár a negyedik tüskét.
Ponthátrányban fordulhatott volna egy kutyakemény hétre a Madrid, Isco-mentesen, ehelyett... inkább nem is mondok semmit.

Legalább a Dortmund gálázik (persze nem adják) és az Arsenal továbbjutásra áll :) Apró örömök...

szerk: most nézem, a Leipzig gólját Orban szerezte! Gula pedig eddig lehúzta a rolót.

[ Szerkesztve ]

(#113221) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ma este új isten született: Andre Silva

(#113222) szami777


szami777
addikt

Hazard elképesztő. :Y

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113223) bandus válasza Tibiajax (#113221) üzenetére


bandus
veterán

meg kihozhatjuk dontetlenre!!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#113224) dracox válasza Tibiajax (#113221) üzenetére


dracox
addikt

már többet lőtt, mint tavaly a Milanban.. kabaré

(#113225) IreN!CuS válasza Peterhappy (#113220) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ernő báááát sok mindenért lehetne csesztetni sőt kellene is mert az ő feladata a kezdő 11 kijelölése a taktika meghatározása a cserékkel való taktikai váltás pl. 2:1-nél DE! arról viszont nem tehet hogy Busi eladja középen, a letámadás nem működik mert nem futnak, Pikééé gólt ajándékoz és úgy egészében nem csináltak a srácok semmit sem...

Szóval az éremnek két oldala van. Amikor megláttam a kezdő 11-et fogtam a fejem....3 kh az egyik a baloson. Volt egyetlen egy épkézláb támadás a baloson?Nem....Munir? Nem értem...vagyis igen rotálás...de akkor 2:1nél ne csatárt cseréljünk csatárra hanem hagyjuk fent....Busi Rakéta teljesen motiválatlan volt a sima alap passzok nem jöttek akkor miért Dembit hozzuk le? Vidalt felrakni főleg 2:1nél amikor minden mindegy....Alba Semedo hol volt? Értem rotálás na de ennyire? Ennyire értelmetlenül?

Szóval a játékosok megérdemelnék, hogy még mindig körbe körbe fussanak a pályán....Ernő bá meg ha nem lőné saját magát lábon sokadjára még nem írnám le de...sajnos már többször megtörtént...Viszont ne legyünk Madridi drukkerek, hogy 1-1 vereség után zavarnánk el az edzőt.....ez az ottani forumokon divat.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#113226) L_YKing válasza IreN!CuS (#113225) üzenetére


L_YKing
addikt

Nincs baj a rotálással csak a kivitelezés nem jó...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113227) szami777


szami777
addikt

A tegnap este margójára. :C :C

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113228) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Azért jó dolog az amikor úgy ülök le meccs elé h magasról leszarom az eredményt csak egy szép focit akarok látni, ami meg is volt, de csak fel tud baszni valami, ami persze a kibaszott játékvezetés. Pedig én már az az edzett fajta vagyok aki rezignált pofával nézi ahogy ellenünk tévednek, de mégis meg tudtak lepni :D

Már értem miért nincs VAR a PL-ben.. de inkább ne is legyen :D az ég világon semmin nem változtat, mert ha nem lett volna VAR akkor vállat vonok hogy csak a szokásos, de leszarom mert legalább buzikupa, de nem, csak sikerült alulmúlni önmagukat engem meg jól felbaszni :DDD

na de egy szó mint száz eddig a Spurs, PSG, Soton, Chelsea, Chelsea, Napoli, City sorozaton eddig a lehető legjobb helyen botlottunk

(#113229) Peterhappy válasza IreN!CuS (#113225) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jajjj én nem 1-1 vereség után zavarnám el, hanem már ki sem neveztem volna :)

Viccet félretéve, nyáron útilaput kellett volna kötni a talpára. Hiába a sima bajnoki cím, a duplázás, játék már sokkal ritkábban társult hozzá és ma tényleg ott tartunk, hogy ha Messi bal lábbal kel, akkor nehéz meccsnek néznek elébe. Ráadásul fiatalabb, gyorsabb már ő sem lesz.

Iniesta elment, Ő pótolhatatlan, de még rangidősként is bőven-bőven hozzá tudott tenni a játékhoz és nem egyszer varázsolt, Suárezék Lajosa konstans gyenge, harcol, "harap", de elvétve akad egy-két jó meccse, Piqué meg... szóval vannak gondok, vannak lyukak a csapatban. Hogy az általad - jogosan - felhozott motivációt már ne is említsem.

"Szóval az éremnek két oldala van. Amikor megláttam a kezdő 11-et fogtam a fejem....3 kh az egyik a baloson. Volt egyetlen egy épkézláb támadás a baloson?Nem....Munir? Nem értem...vagyis igen rotálás...de akkor 2:1nél ne csatárt cseréljünk csatárra hanem hagyjuk fent....Busi Rakéta teljesen motiválatlan volt a sima alap passzok nem jöttek akkor miért Dembit hozzuk le? Vidalt felrakni főleg 2:1nél amikor minden mindegy....Alba Semedo hol volt? Értem rotálás na de ennyire? Ennyire értelmetlenül?"

Na ez mind "Ernő bá" :K
És talán Busi labdaeladása, Piqué ajándéka sincs, s a letámadás is jobban működik, ha Valverde ezeket a hibákat nem követi el.

Egyetértek Forceberggel, Ernőbá lerombolta a tiki-takát és "nincs kezében a csapat". Vallom ezt akkor is, ha fiesztát rendez és 8-2-re nyer épp a csapat.

(#113230) L_YKing válasza Peterhappy (#113229) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem az sem Ernestonak köszönhető, hogy ha gálázik a csapat. Szimplán élik egymást a játékosok.
Malcolmot többet játszatnám... Coutinho nagyon jó játékos a posztján.. Olyan az érzésem, mint ha nem a saját posztján játszana mindenki... Na mindegy, majd a fifa19-ben én összerakom rendesen.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113231) IreN!CuS válasza Peterhappy (#113229) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A játékosok buta/rossz megoldásait ne írjuk az edző hibáihoz. Erről egyik edző sem tehet hiszen ezen a szinten ilyen korban már nem arról szólnak az edzések, hogy hogyan szabadíts fel, hogyan ütközd le az embert a félpályánál stb stb.

Ne éljünk a múltban a tiki-takát kiismerték tudnak ellene védekezni és a mostani keret is teljesen más mint pár éve amikor még működött. Ezt a vezetésnek és az edzőnek kell első körben felismernie és tennie ellene például a megfelelő igazolásokkal. Amik szerintem megtörténtek a kérdés már csak az miért nem használjuk ki az erösségeiket Coutinho/Dembinek, átlövések kontrák gyors egy két passzos játékkal.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#113232) alázógyík válasza Peterhappy (#113214) üzenetére


alázógyík
őstag

Aztamindenit! :Y :C

(#113233) Peterhappy válasza vond (#113194) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#113234) Peterhappy válasza alázógyík (#113232) üzenetére


Peterhappy
őstag

ITT van jóképűbb változat belőle. Jól sikerült lövés volt na :)

(#113235) alázógyík válasza Peterhappy (#113234) üzenetére


alázógyík
őstag

Kis gól is gól. :D

(#113236) vond válasza Peterhappy (#113233) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! ;) Igen, délután háromkor futnak ki a gyepre. Lesz TV, rádió, internet, vurstli, meg minden. :((( Kár, hogy a valóban fontos dolgokba tized ennyi energiát nem tesznek bele.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#113237) [CS]Blade2 válasza Peterhappy (#113200) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Meg van. Azért hozta fel így, mert 22.-én volt egy csomó meccs, és 25.-én újrajátszották a döntetleneket. Kicsit sz*r ide az a megfogalmazás, hogy az "előző forduló eredménye".

(#113238) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Oh he. ratyi pool. Tényleg olyan nehéz lett volna hazai pályán vezetésnél beállni 11 emberrel védekezni? Ott a stadionban is ültek még néhány ezren, ha az a 11 nem lett volna elég. :(

Ezért hétvégén büntetés jár... ;]

(#113239) vond válasza vond (#113236) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, akkor most már hivatalos a Horváth Feri: [link]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#113240) gyuromoj


gyuromoj
veterán

2026-os EB-t Németország rendezi.
***
Bayern 35 millióért végleg megveszi Hámeszt a Real Madrid-tól.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113241) ZavaBalazs válasza gyuromoj (#113240) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

*2024-est

az meg eddig is nyilvánvaló volt, hogy megveszik. :P hülyék lennének egy sztárt mai áron bagóért nem megvenni, még akkor is, ha nem akarnák megtartani. legrosszabb esetben is megveszik, és dupla áron mehet tovább, de van rá igény, szóval marad.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113242) gyuromoj válasza ZavaBalazs (#113241) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi a kijavítást. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113243) forceberg


forceberg
veterán

Kiakadt a Vidi edzője és csapatkapitánya, hogy alig volt néző a meccsen.

Komment a cikk alatt:
Ennyien kiváncsiak arra, hogy miként rugdossátok saját magatokat tökön, ahelyett, hogy megtanulnátok focizni...örüljetek, hogy nem villanyszerelők vagytok, mert már rég agyonütött volna benneteket az áram...

:C :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113244) LyonnaisFan1 válasza vond (#113239) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lesz ott csontzene akkor boven :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113245) alázógyík válasza forceberg (#113243) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD :C

(#113246) forceberg válasza LyonnaisFan1 (#113244) üzenetére


forceberg
veterán

Érdemes lesz megvárni meccs utáni nyilatkozatokat :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113247) vond válasza forceberg (#113246) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A sajtótájékoztatókra leszek kíváncsi én is. Mindig fel szoktam venni, és még aznap, vagy másnap töltöm is fel vágatlanul.

Hipp Misi egy hót normális fazon volt. Előre köszönt, bólogatott, mosolygott. Egész reálisan is értékelt. Ráadásul tök jól beszélt magyarul is, de mégsem merte lehozni a nyilatkozatokat magyarul.

Nem követtem mostanában Horváth Feri ténykedését, de amennyire emlékszem belőle, ezután nem igazán ezt várhatjuk.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#113248) LyonnaisFan1 válasza forceberg (#113246) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:C

Csak aztan az ideny vegen nehogy megint a szabalyokra nehezteljen :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113249) Peterhappy válasza vond (#113247) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hátööö... próbálok pozitív lenni, de sok jóval nem tudok kecsegtetni. Esetleg annyi, hogy Hipp-hez hasonlóan Horváth is egész jól beszél magyarul...

Ilyenkor egyébként a fotósnak ugyanúgy jár a kajából, vagy az csak az esküvőkön szokás? ;]

(#113250) vond válasza Peterhappy (#113249) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ki szoktak pakolni pár dolgot, ilyen ásványvizeket, kávét, teát, kis ropogtatni valót, stb., de semmi extra. Én talán egyszer ittam egy kávét. Ilyennel engem nem lehet megvesztegetni. :DDD

Bezzeg a fasírtos szendvicset a BKV-Előre stadion alatti büféből így 15 év távlatából is emlegetjük.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.