Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113351) Cartevo


Cartevo
őstag

Királyról nem tudom, hogy vélekedtek, de nehéz tartani már neki az élvonalbeli szintet. Rendre benne van 1-2 gólban, s így csapata utolsó helyében

(#113352) LyonnaisFan1 válasza Cartevo (#113351) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Neki már lefőtt a kávé. Kiöregedett már, és inkább a csapat terhére van, mint hasznára.
Ha a haladás nem akar úgy járni, mint a diók a centenáriumi éven, akkor nem védetik a mackónadrágost.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113353) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na,hát én kinn voltam a derbin.

Sajnos kevés olyan meccs van, ami ennyi nézőt mozgat meg, mint a mai.
Viszont ezeket a nézőket akkor lehetne "kinn tartani" a stadionokban, ha a futball is olyan minőségű lenne, mint a mai körítés és szurkolás.
A FTC-Vidi pár hete ilyen volt. 20ezer ember, 2-2, jó foci (ott is kinn voltam).

Ez a mai sajnos nem ilyen volt. Gyenge meccs volt, az újpest 0-0ra játszott, támadójáték zéró. A Fradi ment ment volna, de a játék, az új stílus meg nem igazán ment.
Dióhéjban ennyit erről...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113354) Peterhappy válasza itouchfan (#113353) üzenetére


Peterhappy
őstag

En is kint voltam eddih minden idei meccsunkon. A hangom ott is maradhatott ma, de legalabbis meg nem jott vissza.
Nem volt szep meccs, sot... Magyar szinten is hajtos, kuzdelmes, de rossz meccs volt. De a sracok felszantottak a palyat, csunya jatekkal is biztos gyozelmet arattak, en legalabbis ugy hiszem, az eredmenytol fuggetlen, sokkal jobbal voltunk.
A Vidi meccs klasszisokkal jobb volt, ott nagyon kinezett a gyozelem, a vegen meg orulhettunk az egy pottynek. A Rebrov-gele taktika jobb eronletet es komolyabb szintu csapatjatekot kovetel meg. Ez a Vidi ellen keves volt (foleg az eronlet, a lilak ellen eleg.
Jo lesz ez. Azt hiszem jo valasztas volt Rebrov. Gyanitom, elsosorban tavasszal lathatjuk igazan az o csapatat.
Velemenyem szerint kokemeny alapozas es esemenydus teli atigazolasi szezon var rank.

(#113355) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ez a Real nem nagyon jeleskedett...

A Fradi meccs meg jóhangulatú volt,azt is a szurkolóknak köszönhetjük!

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#113356) Greentea válasza HarleyCustom (#113355) üzenetére


Greentea
senior tag

1:0-át megérdemeltek volna. Atletico kb semmit nem csinált a második félidőben támadást illetően.
Asensionak volt pár nagy helyzete, lehetőség megvolt. :)

(#113357) HarleyCustom válasza Greentea (#113356) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1,egyetértek.

Még az elején vagyunk a bajnokságnak,meg ugye a BL is itt van.
Hullámzó a teljesítmény,egy-két baki belefér. Csak ne állandósuljon.:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#113358) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na vajon ki ez a gyerek a képen? :D

(#113359) Sonja válasza DeathAdder (#113358) üzenetére


Sonja
veterán

Harry Kane

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#113360) BenHans válasza Ringman (#113310) üzenetére


BenHans
addikt

Ez a hullámvölgy számlájára írható. Javul még ez.
14-et lőttünk is ami nem rossz.
Az Inter hiába kapott csak 5 gólt ha csak 2 pont az előnyötök előttünk.
Gondolom érted mire gondolok, úgy arányait tekintve is.

Persze Zemani magasságokba nem mennék, hogy totális támadófoci, csak lőjünk egyel többet, az hosszú távon öngyilkosság, instabilitást hoz.

Santon pedig egy abszolút pozitív meglepetés. Nagyon jól nyomta.
A Real után a Frosinone ellen is lehetőséget kapott Zaniolo, ott még kicsit zavarban volt de jól mozgott, a Frosinone ellen pedig üdítő volt a játéka, agilis, támadó szellemű, a passzai jók, a lövője is jó.

A szurkolók által megkérdőjelezett Pellegrini pedig a Roma vezére volt a Lazio ellen. Hihetetlen hogy a semmiből mit lemelózott csereként beállva.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113361) Tibiajax válasza DeathAdder (#113358) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

melyik?

(#113362) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

most nézem a spanyol táblázatot. a leganes, ez a kbaszot jó, harcos, a barcelona-verő csapat, konkrétan az utolsó a tabellán

oké, értem..

(#113363) Ringman válasza BenHans (#113360) üzenetére


Ringman
nagyúr

santon nálunk is jó volt mikor felkerült az első csapathoz, aztán sérülések és tartós formahanyatlás jellemezte.

nyilván a kapott gólok száma önmagában nem releváns, csak tök ellentétes a tavalyi rómával.

mi sem kezdtük valami rózsásan az idényt

(#113364) Cartevo válasza Tibiajax (#113362) üzenetére


Cartevo
őstag

Ha felírod vondot a listára, majd tedd a Milant a matracomhoz. Nem bírok függetlenedni attól, hogy velünk voltak a Közép-E-Kupán, velük szimpatizálok. Nagyon messze sincs, most még 6 pontos és E-ligás, talán nem divatmajomság. De a poligámia sok nekem, ezért vedd el a többit. A Moszkva 3. lehet a BL csoportban, az reális, otthon főszereplő, de nem tudom tévén nézni, nem is a szomszédban van. A Budafok simán bentmaradt és középcsapat lett a 2. vonalban, tőlük nem kell több. Nem is jártam ott, eredményszinten is véletlenszerűen néztem.

(#113365) Tibiajax válasza Cartevo (#113364) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értelek. megteszem, ami tőlem telik.

Ringman nem tök mindegy, hogyan kezdjük, meg folytatjuk az idényt?.. csak a kupák és az európai porond marad nekünk is, meg mindenki másnak itáliában. a bajnoki cim már rég eldőlt. még 2011-ben

[ Szerkesztve ]

(#113366) Ringman válasza Tibiajax (#113365) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem venném fixre a bl-helyezést sem

(#113367) BenHans


BenHans
addikt

Umberto Gandini távozása után nagy esély van arra, hogy Beppe Marotta érkezzen a helyére.
Nem tudom, hogy miért lenne ő jó nekünk.
Ezt még jól megrágva is nehéz lesz megemészteni, de ha bármivel is előrébb mozdít akkor a rossz szájízt majd lekísérjük valami erőssel.

Juventinók?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113368) Tibiajax válasza Ringman (#113366) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a bl-szereplésünket értettem európai porond alatt

(#113369) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Szerdán a Barca ellen nem lesz Alli és Eriksen és Aurier sem, Lloris is kérdéses, és még 2 játékost lecseréltek félidőben a hétvégén. A motivációval így gondolom nem lesz probléma, de azért ez elég nagy szívás. X-nek már örülnék annak ellenére, hogy a Barca is döcögősen kezdett.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113370) bagyulajuve válasza BenHans (#113367) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Bár sokszor húzta az ember a száját miatta, de azért komoly szerepe volt az elmúlt évek sikereiben. Szerintem jól jár vele a Róma.

Resistencia eterna

(#113371) BenHans válasza bagyulajuve (#113370) üzenetére


BenHans
addikt

"sokszor húzta az ember a száját miatta"
Akkor ideális, Monchival jóban lennének. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113372) Ringman


Ringman
nagyúr

a genoai Krzysztof Piatek eddig 7 meccsen 12 gólt vágott. o.O
6 bajnoki meccsen 8 gól + 1 kupameccsen 4. [link]

(#113373) vond válasza Cartevo (#113351) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Hiába mondja neki lassan már mindenki itt, Szombathelyen, úgy néz ki, nem hallgat ránk. Nagyon sajnálom, mert a valaha volt egyik legjobb magyar kapus, de most már lassan lerombolja azt a nimbuszt, amit felépített 20+ év alatt.

A tegnapi Hali meccsről sokat nincs értelme írni. A körítésről annál inkább.

Ugye alapból 15 perc bojkott volt a meccs elején, nuku drapi, üres kapu mögötti rész. Aztán negyed óra után feljött a tábor, volt egy-két bitang erős "Nem akarunk NBII-t rigmus", de semmi más az első félidőben. A második elején aztán - gyenge játék ide, vagy oda - beindult a szurkolás, pont a vezető gól előtt pár másodperccel (sokan úgy hinnék, hogy a gól miatt történt, de nem).

A gyors egyenlítés ellenére a 89. percig ment a biztatás, végre volt hangulat. Aztán a második paksi gól után már elég lett. "Kurva gyenge", "Hol a csapatunk", "Menj a gyárba dolgozni", "Illés takarodj", stb. A játékosok az invitálás ellenére nem mertek odajönni, páran odatapsoltak, aztán behúztak az öltözőbe.

A meccs után egy jó 100-150 szurkoló odasétált a vip/sajtó bejárathoz, hogy felelőségre vonják a vezetőséget, erre odavezényeltek pár tíz secust és rendőrt, valamint egy rácsos kapuval elzárták a kiutat. Nem a szurkolók állták útjukat a bent ragadó sajtósoknak, családtagoknak, stb. Ők a vezetést és a játékosokat várták, teljesen kulturált formában. Volt egy másik kijárat, oda is átmentek páran, de kb. egy óra várakozás után sem jött ki senki, aztán megunták és elmentek.

Na de ami a legalja az egész történetnek, és egy külön bekezdést is megérdemel: :((( A negyed órás szurkolói bojkott idejére a drágalátos vezetőségünk lekapcsoltatta az összes TV-t a büfék környékén, ahol a szurkolók várakoztak, hogy ne tudják nézni a meccset. A saját szurkolóikkal csinálják ezt, akik a tényleg évek óta tartó fos és nihil, és a rendszeres, szurkolóellenes lépések ellenére biztatják a csapatot, jegyeket, bérleteket vesznek, utaznak, fogyasztanak, támogatnak, stb. Kb. az életük a Haladás. Erre tessék. :((( Voltak húzós időszakaink, de ilyen mérhetetlen aljasságra én komolyan mondom, nem is emlékszem az elmúlt 20-25 évből. Ezek után már tényleg nincs más járható út a vezetésnek, csak hogy örökre eltakarodik még a környékről is.

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#113374) Ringman válasza vond (#113373) üzenetére


Ringman
nagyúr

az nb1-es csapatoknak csak nyűg a(z elégedetlen) szurkoló, nem arra van kitalálva a rendszer.

(#113375) vond válasza Ringman (#113374) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Pontosan. Régen még számított, de mostanában csak egy szükséges rossz.

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#113376) Richard!


Richard!
addikt

A szomszédos FC Arnsberg csapatának pályája, a Német (azt hiszem) 5. ligában: [link], [link], [link], [link]
Egy center pálya és 2 training... :)

Egyenes pálya! Wow, létezik :Y ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113377) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

napi seggből szájat rovatunkba egy 207-es Willi Orban nyilatkozatot neveznék:

"A magyar vagy a lengyel nemzeti csapatban hamarabb kapnék játéklehetőséget, ám én nem vagyok az a típus, aki a könnyebb utat választja"
;]

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113378) gyuromoj válasza ZavaBalazs (#113377) üzenetére


gyuromoj
veterán

Pedig milyen boldog

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113379) ZavaBalazs válasza ZavaBalazs (#113377) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

most nézem... szóval szájból segget. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113380) Cartevo válasza gyuromoj (#113378) üzenetére


Cartevo
őstag

WILLI FOG UTAZNI

(#113381) Napfénysüti válasza Cartevo (#113380) üzenetére

80 nap alatt a Föld körül? ;] :DDD

Més que un club!

(#113382) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

[link]

:DDD ....

(#113383) alázógyík válasza Tibiajax (#113382) üzenetére


alázógyík
őstag

Még egy ilyen béna videot... :F

Ezt valami kielégítettlen dél-olasz hölgyemény állította össze? :D

(#113384) Tibiajax válasza alázógyík (#113383) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

teljesen alaptalan persze, csak amiatt linkeltem be, mert poénos...

hanem,
kellemes, laza kék-fekete október

(#113385) alázógyík válasza Tibiajax (#113384) üzenetére


alázógyík
őstag

Teher alatt nő a pálma. :DD

(#113386) Peterhappy válasza Tibiajax (#113384) üzenetére


Peterhappy
őstag

Barcára is hasonló szép sorsolás vár, kíváncsi vagyok, az egymás elleni meccs után melyik edző szénája fog rosszabbul állni :)

Mármint Mou-n és Gattuson kívül :D

szerk:
03.10. 21:00 BL Tottenham - Barcelona
07.10. 20:45 LL Valencia - Barcelona
20.10. 20:45 LL Barcelona - Sevilla
24.10. 21:00 BL Barcelona - Inter
28.10. 16:15 LL Barcelona - Real Madrid
04.11. 20:00 LL Vallecano - Barcelona
06.11. 21:00 BL Inter - Barcelona
11.11. 20:00 LL Barcelona - Betis
25.11. 20:00 LL Atletico Madrid - Barcelona

Majd még ezek után PSV idegenben, Villarreal otthon, Espanyol idegenben, Tottenham otthon.

[ Szerkesztve ]

(#113387) Ringman válasza Tibiajax (#113384) üzenetére


Ringman
nagyúr

és még borja is megsérült!

psv, spal és a milan elleni meccset azért be kellene húzni.
barca ellen meg nem tudom mennyi keresnivalónk lenne

(#113388) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#113384) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Tibi, ma este nagy esemény van, várod már, hogy Müllert nézhesd? ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113389) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#113388) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ma este az amszterdami csikócsapat szét fogja szopatni a németeket az Arena-ban!

(#113390) NyxNyxNyx válasza NyxNyxNyx (#113369) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Alli, Eriksen, Vertonghen, Dembele, Aurier sem lesz szerdán a Barca ellen, hivatalos. Hol írhatom alá az X-et?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113391) itouchfan válasza NyxNyxNyx (#113390) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ez a Barca most nem az a Barca... :(

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113392) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#113389) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a bayern rendre szokott igazolni a BL ellenfeleitől, a ma este pont alkalmas lenne arra, hogy de Ligt nyári átigazolását lepapírozzák a felek. :B

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113393) NyxNyxNyx válasza ZavaBalazs (#113392) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Bayern kifizetne egy védőért 50+ milliót?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113394) Richard! válasza NyxNyxNyx (#113393) üzenetére


Richard!
addikt

+ amúgy is Katalóniába tart... :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113395) villamos


villamos
őstag

45 másodperc után vezet a Hoffenheim...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#113396) hobizoli válasza villamos (#113395) üzenetére


hobizoli
nagyúr

:DDD

a PoundLeague eppen bearazas alatt :DDD

több drón kell ;P

(#113397) J.Hetfield válasza villamos (#113395) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Éééééés 1-1 :DDD

(#113398) villamos válasza J.Hetfield (#113397) üzenetére


villamos
őstag

Nembaj, nincs jelentősége. Csak nem szokás ilyen hamar gólt rúgni, legalábbis ezen a szinten nem.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#113399) J.Hetfield válasza villamos (#113398) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Semlegesként engem nem zavar, legyen jó sok gól, Szalai tripla :DD

(#113400) Tom5


Tom5
addikt

M4-en este 21:20 kor tényleg a mezőkövesd meccs lesz?! Most nézem az M4 műsorújságját és az van irva.
WTF? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.