Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113651) L_YKing


L_YKing
addikt

Cou pirosat kellett volna kapjon de a mezrántást is azzal büntetném. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113652) L_YKing


L_YKing
addikt

Miért nem cserél Valverde? :F

Malcolmot a keretbe se nevezi? Mi a fene van ezzel az emberrel?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113653) Ringman


Ringman
nagyúr

újabb kiszenvedett meccsen nyert az inter.

(#113654) L_YKing válasza L_YKing (#113652) üzenetére


L_YKing
addikt

87. perc

Arthur - Rafinha csere.

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113655) Septum15 válasza L_YKing (#113652) üzenetére


Septum15
aktív tag

Malcom nem az ő igazolása volt, ezért tönkre teszi, csak hogy megmutassa hogy ő bizony megteheti. Van egy kurva jó szélsőnk aki ilyen meccseken érhetne el valamit a váratlan megmozdulásaival, de inkább üljön fent a néző téren, mert hát Valverdének meg kell mutatni hogy neki van a nagyobb fasza.

De ez, hogy a 80. Perc előtt nem hajlandó cserélni ez vicc. Mégis mi a szart tudna kezdeni egy Rafinha, egy Vidal, egy Dembelé 5 percek alatt?

(#113656) Richard!


Richard!
addikt

Újabb kiszenvedett döntetlen, köszönjük a figyelmet!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113657) forceberg válasza Septum15 (#113655) üzenetére


forceberg
veterán

Messi tartja (még) a padon ezt a barmot...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113658) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mbappe :Y
Ha csak a focira koncentral akkor koroket ver Messire. Egeszen dobbenetes, es jatszi konnyedseggel ontja a golokat.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113659) L_YKing válasza LyonnaisFan1 (#113658) üzenetére


L_YKing
addikt

Francia bajnokság...

Lyon az ellenfél. :R

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113660) paatrick


paatrick
senior tag

Barca megint beleszaladt, mit szaladt beletotyogott a késbe. Komolyan lát itt valaki bármilyen taktikát??? Az edző mivel küldi fel a pályára az embereket? Passzolgassatok azt' majd lesz valami? (Délutáni Chelsea meccsen sok sok féle variáció, szabadrúgás-Giroud olló, látszott hogy begyakorolt elemek, itt semmi nincs)
Nem nézek olyan sok Barca meccset de ez már nagyon feltűnő, mindenki csak lötyög mert majd Messi úgyis rúg egy gólt nekünk.
Coutinho semmi értelmeset nem csinált és mégis csak a 84. percben cserélik le??? És ráadásul így ő az első csere??? ;]
Valencia nem csinált semmi rendkívülit, védekezett, tolódott és pont elég volt.

Ha okosan osztja az erőt az Atletico Madrid akkor ez az ő szezonjuk lehet megint.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#113661) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#113658) üzenetére


Richard!
addikt

Ilyen bohócligában, azt tedd hozzá ;)
+ azért még messziről sem nézhetne rá Messire... ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113662) ZavaBalazs válasza LyonnaisFan1 (#113658) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

13 perc alatt 4 gól az fika, mások ötöt rúgnak 9 alatt... :B

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113663) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#113661) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Haat. Sztem mar o is a ket gigasz szintjen van.
Es kar, hogy a real nem ment bele egy CR/MBAPPE cserebe.

Mindket fel jol jart volna a tortenettel. A real kapott volna egy ifi zsenit, aki Bemzemanal kicsit termekenyebb lenne, a psg pedig egy brandet CR szemelyeben, es kurva sok della dolt volna a mar igy is aranytol hemzsego hazhoz.

Igy a realnak nincs igazi klasszis tamadoja, latszik is az eredmenyeiken a nyari transferidenyben elkovetett toketlenkedesuk.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113664) LyonnaisFan1 válasza ZavaBalazs (#113662) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Olyan sem lesz egy jo ideig :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113665) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Olyat asszem még nem láttam (persze attól még lehet volt), hogy Pep egy csapatával alkalmazkodjon az ellenfélhez, ez valahol szívderítő.. mégis sokkal kevésbé volt színvonalas.

A védői szépen szétválasztották a három (egyébként botrányosan szar formában levő) támadót a pálya széleire így egyáltalán nem tudtak összejátszani. Mondjuk kellett hozzá a Casemirói magaslatokban piros lapokra immunis Fernandinho teljesítménye is, Mendyről nem beszélve akinek szintén nem lett volna szabad befejeznie a meccset.
A másik oldalon meg 3 sima tiziből csak egyet kaptak meg, szóval jó vakon volt a bíró ma is :DDD

Összességében Pep félt a liverpooli kontráktól, Klopp meg felhúzott egy olyan középpályát, hogy a saját játékát felemésztő védekezőbb sziti ne tudjon átmenni rajtuk, aminek az eredménye egy jó szar meccs lett :DDD

(#113666) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#113663) üzenetére


Cartevo
őstag

Igen, a serleg mindenhogy az övék lenne, de rossz stratégák ebben a helyzetben.

(#113667) máyköl válasza Cartevo (#113666) üzenetére


máyköl
veterán

Kit meszelnek el először szerintetek? :DDD

1. Mourinho
2. Valverde
3. Lopetegui
4. Kovac

(#113668) Richard! válasza máyköl (#113667) üzenetére


Richard!
addikt

1. Mourinho
2. Kovač
3. Lopetegui
4. Valverde

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113669) szami777 válasza máyköl (#113667) üzenetére


szami777
addikt

Igazából kik az alternatívák?
Van most olyan szabad, minőségi edző, aki leülhetne valamelyik csapat kispadjára?
Zidane-t leszámítva.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113670) Cartevo válasza máyköl (#113667) üzenetére


Cartevo
őstag

Leo Jardim,

bár lehet, hogy csak kitiltották az unióból (a bírók, de a sportbírók a végrehajtók)

(#113671) #16741888 válasza szami777 (#113669) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azert megneznem Zidanet ha nem a vilag egyik ha nem a legjobb jatekoskerete van a keze alatt akkor mire lenne kepes... taktikaban igazan sosem jeleskedett. :D epiteni se igazan lattam...

(#113672) Z'Z" válasza #16741888 (#113671) üzenetére


Z'Z"
őstag

"Azert megneznem Zidanet ha nem a vilag egyik ha nem a legjobb jatekoskerete van a keze alatt akkor mire lenne kepes..."
Miért a felsorolt négy edző alatt nem az van?
Egyébként nem egy fiatal játékost rakott be a nagyok közé, azért azt ne felejtsük el.

[ Szerkesztve ]

(#113673) Tibiajax válasza Richard! (#113668) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mourinho marad, most még megmentették a játékosai

(#113674) #16741888 válasza Z'Z" (#113672) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez igy van csak ketszer ennyit keptelen volt beepiteni. A taktikai hianyossagiarol nem is beszelve amit o maga is elismer.

(#113675) simondr válasza Tibiajax (#113673) üzenetére


simondr
senior tag

Arsenal drukkerként mondom, hogy örülök ennek. Így tovább tudja növelni a káoszt és anarchiát a MU-nál, illetve kiszállnak a TOP4 versenyfutásból. Sokkal rosszabb lett volna ha most kihajítják, akkor még van esélyük a szezon tovább részében :U

(#113669) szami777

Wenger :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113676) Cartevo válasza simondr (#113675) üzenetére


Cartevo
őstag

Sousa is sokfelé felmerül, mióta helytállt a Vidinél.

(#113677) máyköl válasza Cartevo (#113670) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem az a meglepő, hogy még mindig nem menesztették.

Azért ez nagyon kemény:

Értem én, hogy ő alkotott egy korszakos Monaco -t, de teljesen egyértelmű hogy elveszítette az irányítást a csapat felett. Persze gondolom sok beleszólása nem volt abban, hogy távozott Mbappe, Bernardo Silva, Lemar, Fabinho. Maradt egy 32 éves Falcao -ja.

(#113678) Tibiajax válasza simondr (#113675) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

murinnyó... láttátok, mit csinált most hétvégén? szembe löttyintette a kamerát vizzel a szaros flaskájából, amit mindig kortyolgat. vicc.. de hát megteheti, ezt is, úgy látszik
belerúgnék akkorát legszivesebben, hogy ott maradna
gondolhatjátok, mennyire rühellem.. skippeltem szinte a teljes Inter-BL-győztes érát, amikor ez a mocsok volt a kispadon

(#113679) simondr válasza Tibiajax (#113678) üzenetére


simondr
senior tag

Nem tudom mennyire lehet hinni a jó öreg NSO-nak és a Daily Mailnek,de állítólag egy ilyennel is kedveskedett Jose a hétvégi meccs után:

A Daily Mail beszámolója szerint a mérkőzés lefújása után a portugál menedzser azt mondta a kamerába, hogy: „B**sszátok meg az anyátokat.”

Szerencsére az Arsenalnal szóba sem jöhet hogy egy ilyen arrogáns b*zi üljön a padra, hogy a MU-nál és a Chelseanél mit csinál(t) az legyen az ő bajuk :F

(#113680) ZavaBalazs válasza máyköl (#113667) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Szerintem Kovac és Lopetegui kihúzzák az évet, Valverde kérdéses, 'ringyó szinte biztosan nem.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113681) vond válasza máyköl (#113667) üzenetére


vond
MODERÁTOR

A Horváth Ferit... Mert mindig az edzőcsere a megoldás.

Tovább száguldunk a kiesés felé. Az utolsó 4 csapat már le is szakadt 5 ponttal. Ha a ZTE meg pont most jut fel, tutira megőrülök, 'sszameg... :(((

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#113682) Peterhappy válasza ZavaBalazs (#113680) üzenetére


Peterhappy
őstag

Mou szerintem konkrétan arra vár, mikor rúgják ki. Nem fogadnék rá, hogy a héten Manchesterben megy vasárnapi misére.

A gond valóban inkább az - és ebben igazat adok nektek - hogy mégis kit vinnének a helyére? Zizu kézenfekvő lenne, de állítólag ő nem akarja szezon közben átvenni a csapatot (jogosan). Valamelyik fogadási oldalon még AW nevét is láttam (nem is túl magas oddszal), ami szerintem kvázi esélytelen, de elgondolkodtató, mennyire nincs más.

Érdekes egyébként, anno mikor Mourinho a Madrid, Pep pedig a Barca edzője volt, azt hittem idővel Mou a City, Pep a United kispadján találja majd magát. Hát, tévedtem.

Ha Münchenben a játékosok akarnak edzőt buktatni (van egy ilyen sejtésem), akkor Kovac maradására sem érdemes nagy lóvét feltolni.

Valverde meg csak remélem, hogy minél előbb feláll/felállítják. Sokadjára is: nem az eredmények miatt, hanem amiatt a valami miatt, amit ő "focinak" nevez.
Bár elképzelésem sincs, az ő helyére ki érkezhetne.

(#113683) szami777 válasza Peterhappy (#113682) üzenetére


szami777
addikt

"Mou szerintem konkrétan arra vár, mikor rúgják ki."

De miért? Ezzel a szigetországi edzősködése biztosan a végéhez érne, egy csapathoz sem tudna jönni többet.
Spanyolba lebőgött, oda a fene se akarja, szerintem neki az lehet a menekülési terv, hogy visszamegy olaszba, vagy még esetleg a bundás jöhet szóba, de ott meg nem akkor idióták, tudják ők is, hogy Mou max 2 év, utána rombol.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113684) Ringman válasza szami777 (#113683) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem 1 év pihenő, aztán szövkap lesz (mondjuk oda nehezebb igazolni új játékosokat). vagy elmegy kínába :D

(#113685) Richard! válasza Ringman (#113684) üzenetére


Richard!
addikt

Sztem USA lesz, de lényegtelen, csak takarodjon el jó messzire! :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113686) dracox válasza szami777 (#113669) üzenetére


dracox
addikt

Levegőben van még Conte is.
A kiöregedő Wenger esetleg vkinek? :DDD

(#113687) Peterhappy válasza szami777 (#113683) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kihez kellene még jönnie többet? :) Utd, City, Arsenal, Spurs ugyebár alapból esélytelen, marad a Pudli és a Chelsea. Előbbinél lehet, hogy Klopp még tíz év múlva is regnálni fog (de legalábbis garantált, hogy nem Mou-féle stílusú edző követné) és a Manchester-Liverpool rivalizálás miatt szerintem őt sem látnák ott jó szemmel. Marad a Chelsea, kérdés hogy harmadjára is visszatérhetne-e oda. Szerintem, igen, de bizonyosan nem mostanság (főleg, a Sarri-csapatot elnézve).
A Bayern adná magát, de a bajorok nem ettek kefét :) Szerintem is Milánó, esetleg Nápoly lehet a következő állomás, egy kiadós pihenés után. Máshová nem tudnám elképzelni; inkább válogatottnál, esetleg kalandvágyból Portugáliában (de azt is kötve hiszem).

szerk:
@Ringman: látom egy rugóra járt az agyunk :)

[ Szerkesztve ]

(#113688) Cartevo válasza máyköl (#113677) üzenetére


Cartevo
őstag

A nyár tűrhető, az ősz csőd. De kitarthat a türelem télig is, ha hálás neki a vezetés.

(#113689) simondr válasza Peterhappy (#113682) üzenetére


simondr
senior tag

Valamelyik fogadási oldalon még AW nevét is láttam (nem is túl magas oddszal), ami szerintem kvázi esélytelen, de elgondolkodtató, mennyire nincs más.

Hamarabb marad Jose a Unitednél még 10 évig mintsem hogy AW leülne arra a padra...
Habár rivalizálás ide vagy oda, Fergusonnal mindig is jóban volt Wenger. Lehet hogy az öreg alkesz megkéri / megkérte, hogy tegye már rendbe az ottani idegállapotokat

(#113690) máyköl


máyköl
veterán

Teljesen mindegy hol van Mourinho, 1-2 év után elképesztő mennyire rühelli mindenki az adott csapatnál, akinek együtt kell vele dolgoznia (mind a játékosok, mind a vezetőség, de még a takarítók is, emlékszem Madridban volt hír arról is, hogy a takarítókkal is milyen undorítóan viselkedett).

Ez az ember nem való sehova. Egy idegbeteg kezelhetetlen tapló. Érdekes a távozása óta nincsen minden egyes el clásicó -n tömegverekedés.

[ Szerkesztve ]

(#113691) Peterhappy válasza simondr (#113689) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem is 0,0% az esély AW-ra, hiába tisztelik egymást nagyon az öregek, AW mindörökké ágyús marad.
Hamarabb fog Arséne leülni a Madrid vagy a Barca padjára.

Úgy emlékszem, anno komolyan fel is merült a neve talán mindkét csapatnál.

(#113692) Tibiajax válasza Ringman (#113684) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

aztán szövkap lesz (mondjuk oda nehezebb igazolni új játékosokat)
habzsolom azt a a szarkasztikus humorodat : ))

(#113693) simondr válasza Peterhappy (#113691) üzenetére


simondr
senior tag

A Barcáról nem tudok, de a RM-nél olyannyira felmerült a neve, hogy mikor az Arsenal BL döntőt játszott, azon a nyáron megkeresték, és konkrét ajánlata volt, hogy Londonból Madridba költözzön.

@máyköl

Teljesen mindegy hol van Mourinho, 1-2 év után elképesztő mennyire rühelli mindenki az adott csapatnál

Az Internél is így volt? Úgy emlékszem az és esetleg a Porto volt az, ahonnan úgy tudott távozni, hogy nem akarta mindenki belefojtani egy kanál vízbe

[ Szerkesztve ]

(#113694) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Megérkeztek az első hírek az esetleges edzőváltásról. A MARCA úgy tudja, a vezetőségnek jelenleg nem áll szándékában szerződést bontani Julen Lopeteguivel (kivéve, ha azt ő maga kéri), az AS pedig arról ír, hogy az október végi El Clásicóig biztosan nincs veszélyben Lopetegui állása. Ha ott is kikap a csapat, akkor bármi elképzelhető. Edzőváltás esetén a Castillát irányító Solari vagy a jelenleg csapat nélküli Conte veheti át a Real Madridot.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113695) KisTücsök válasza simondr (#113693) üzenetére


KisTücsök
addikt

Meg az első Chelseatől sem. Ez 3 edzősködés.

Eddig csak a reáltól meg a 2. chelseatől távozott nem túl szép körülmények között. Ez kettő. MU-s távozás még nem aktuális.

De egyeseknek akkora az utálata, h elhomályosítja a tisztánlátásukat. Evvan.

A probléma nyilván a rosszabbodó trenddel van.

(#113696) Tibiajax válasza KisTücsök (#113695) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem nem homályosítja el, én rühelltem már az első chelsea-s korszakában is bőven, de attól még emlékszem rá, hogy sok sikere volt. ..azért lett szpessöl ván, nem?
az utóbbi csapatok viszont már nem jöttek be neki, és egyre gázabb az emberünk. eddig csak emberileg volt az, most már szakmailag is valamit nagyon elcsesz

(#113697) szami777 válasza Tibiajax (#113696) üzenetére


szami777
addikt

"azért lett szpessöl ván, nem?"

Nem, azért lett, mert kinevezése első interjúján így hívta magát. :DDD :DDD

Csak akkor fért az ego mellé némi alázat és tudás is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113698) simondr válasza KisTücsök (#113695) üzenetére


simondr
senior tag

Nem akarok vészmadárnak tűnni, de úgy tűnik hogy a MU-nál is addig halogatják a kirúgását, hogy ott is csúnya vége lesz.

(#113699) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ed nem fogja csak úgy random kibaszni, nem érné meg, és szurkolók is nem hogy nem járnak a meccsekre (ugye az Arsenalnál is csak ez tette be a kaput a vezetőségnél hogy leváltsák Wengert), de még éltetik is. Engem jobban meglepne ha év közben kibaszná mintha nem (persze van az a gyatra teljesítmény).

Amúgy a fentihez hozzászólva Klopp tuti nem marad 10 évig. Nyilatkozta már hogy sokkal korábban be fogja fejezni a pályafutását mint más edzők, és 60 éves korában már biztosan nem fog edzősködni. A mostani 2022-es szerződése lejártával vissza szeretne majd menni a Bundesligába, és hogy nyelvi akadályok miatt az angol és német ligán más sosem jöhetett nála szóba.

(#113700) Peterhappy válasza DeathAdder (#113699) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ebben igazad lehet. De ha bundás, akkor csak a Dortmund - nem hiszem, hogy ő le tudna ülni a Bayern padjára.

Pedig mit nem adtam volna anno érte, ha a Barcához - vagy épp az Arsenalhoz - megy.
Imádom a faszit, így hiába vagyok ~20 éve ágyús (is), mostanában egy picit kénytelen vagyok szorítani a Pudlinak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.