Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113851) Cartevo válasza Cartevo (#113848) üzenetére


Cartevo
őstag

/nem politika/

(#113852) villamos válasza gyuromoj (#113850) üzenetére


villamos
őstag

A lényeg, hogy a csoport-utolsók kiesnek a D -be, ez biztos. Ezen kívül a leggyengébb harmadik helyezett is lekerül, de erre veretes válogatottunkon kívül még három csapatnak is van esélye. Attól tartok viszont, hogy nem lesz olyan szerencsénk, hogy a D -be kerüljenek. Amennyiben mégis, beindulhat egy ördögi kör, D -ből vissza C -be, de ott megint tökutolsók lesznek, így újra vissza D -be, stb... stb...

D -ből lejjebb már nincs, onnan kiesni nem lehet, esetleg még az lehet hogy kilépnek az UEFÁ -ból, illetve feloszlatni az MLSZ -t :))

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#113853) Richard! válasza villamos (#113852) üzenetére


Richard!
addikt

Zsír! Ott meg aztán körbeverjük a világot és problem solved :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113854) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

oké, hogy kéz, de kb 2 méterről rúgta rá a becsúszó franyóra, nem feltétlen tizi.

egyébként valaki mondja már meg nekem, hogy hova lett Löw, és mit csinált vele Mourinho, a német kezdőben 6 védő, 1 középpályás, 3 támadó. :DDD
na jó, értem én, a rakat védőben elakad a labda, a 3 támadó meg mind jól kontrázik, csak szokatlan.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113855) Richard! válasza villamos (#113847) üzenetére


Richard!
addikt

Majd jól ki is kaptak... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113856) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kegyetlen rossz meccs ez a brazil-argentin.. büntetni lehetne vele kb

(#113857) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#113856) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nézd inkább a csodálatos francia-németet, ahol a németeknél minden lehetséges poszton egy belsővédő játszik. :DDD igen, még jobbszélsőt is

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113858) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#113857) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézem, meg vele párhuzamosan a belga-hollandot is
csak közben büntettem magam még dybalaékkal is

(#113859) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#113858) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

akkor láttad azt a Grízes fejest? nem volt semmi :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113860) hobizoli


hobizoli
nagyúr

hopp a Grizesember fejelt egy goltot

majdnem iylen tempo volt a valogatott fiainknal is

asszem ezen a meccsen felidoben meg lett volna a 3 : 0 vagy 4 : 0 vezetese barmeliyk csapatanak, a aranylabu fiaink meg oxigensatorban elednenek ujja kb

több drón kell ;P

(#113861) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na ez viszont nem tizi, elcsúszott a védő mellett :))

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113862) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hol a videobíróó??....

(#113863) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot!

Rég óta nem követem a foci eseményeket több mint 10 éve,minap kaptam ajándékba egy pc fifa19 játékot és gondoltam akkor összerakok benne egy "világválogatottat" ezért fordulnék a fórumon lévő tudorokhoz.
Ki milyen kezdő 11-et rakna össze ha bárki lehetne a csapatban + tartalék,tehát kik a világ legjobb játékosai posztok szerint :D .

(#113864) bagyulajuve válasza pruzsi (#113863) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem ez lenne ideális, de nyilván mindenkinek más

Buffon
Cancelo-Bonucci-Varane-Marcelo
Kroos-Kante-Modric
Messi-Kane-C.Ronaldo

Resistencia eterna

(#113865) Tibiajax válasza bagyulajuve (#113864) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyon kevés a juve-játékos benne

(#113866) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ha a Real jövő héten kikap a Barcatol, akkor Conte lehet az új edző madridban.

Tegnap meg Henry átvette a Monaco irányítását. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113867) #16514048 válasza pruzsi (#113863) üzenetére


#16514048
törölt tag

A bagyulajuve által felsorolt játékosok fele használhatatlan a Fifában, ez a tuti ;] :

Begovic
Walker - Bailly - Davinson Sanchez - Roussillon
Kondogbia - Fred - Talisca
Promes - Gabriel Jesus - Lozano

(#113868) NyxNyxNyx válasza pruzsi (#113863) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Arra én is kíváncsi lennék, hogy kik most a prémium szélsőhátvédek. Van egyáltalán olyan, aki támadásban és védekezésben is jó? Walker esetleg, de ő meg olyan hülyeségeket csinál néha, hogy fáj.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113869) DeathAdder válasza #16514048 (#113867) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez abszolút így van :)

Az ilyen Pirlo, Özil, Iniesta, Kroos, Modric szintű kiválóan passzoló, kreatív játékosok teljesen használhatatlanok, mert "lassúak" és gyengék, ezért inkább az ugyan no name, de erős, és gyors fekákat érdemes használni.

A FIFA egyébként tényleg az a sorozat, ami fogalmam sincs, hogyan tud fennmaradni a piacon, sőt minden évben lefejteni a bőrt, miközben tömegek tolonganak érte. Fifa 18-ból is 24 millió példányt adtak el...őrület.

Évente kidobnak egy részt, amit a következő után valószínűleg soha nem vesz elő senki, mindezt special editionökkel, faszomokkal együtt konzolon 30k-ért, miközben technikailag egy hulladék, az engine egy hulladék, a grafika, az assetek, a textúrák hulladékok, a játékmenet is 15 éve ugyanaz.
A csapatok felállását egy 30 Kb-os patchel meg lehetne változtatni.. de ezért újra kiadni egy játékot magas áron a legnagyobb lehúzós geciség, ami létezik az iparban.

És ezt emberek rendszeresen megveszik, horribilis összegekért. Még az évről évre jelentkező COD is tud annyi újat nyújtani, hogy ne totálisan ugyanaz legyen. Fel nem fogom...

(#113870) bagyulajuve válasza #16514048 (#113867) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem fifázok :B

(#113865) Tibiajax
ok
akkor még mehet be Chiellini és Sandro, ja meg Messi helyett Dúglás Kosta :P így elég lesz? :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#113871) BenHans válasza NyxNyxNyx (#113868) üzenetére


BenHans
addikt

Nem tudom mit értesz prémium alatt és hogy csak PL vagy más is játszik...

De én bedobok pár nevet akik támadásban is hasznosak de nem hagynak űrt maguk után hátul és eszükbe jut védekezni. Persze a teljesség igénye nélkül.
Jobb: Kimmich, Florenzi, Walker, Cancelo de aki mindenkin túltesz az Alexander-Arnold, ő új szintre emelte a védő fogalmát... ;]

Bal: Al(a)ba, Lucas Hernández, Marcos Alonso, Mendy és a kakukktojás Philipp Max az Augsburgból, egyelőre csak a Bundesligában bizonyított, de nagyon tetszik a játéka, tavaly óta követem. Kolarovon látszik hogy ki ő és miért, de már "öreg" sajnos, így a helyére elfogadnám.

Így a végére azért ismerjük el, hogy Marcelo az Marcelo, egy külön poszt vagy jelenség neve is lehetne.

---- ----
pruzsi:
Az én válogatottam (4-1-4-1) (természetesen csak olyanok akiket láttam játszani):
Buffon; Candela - Maldini - Manolas - Cafú; De Rossi; Ronaldinho - Totti - Pirlo - Messi; Ronaldo (brazil)

Cserék: Roberto Carlos, Batistuta, Ibrahimovic, Beckham, Iniesta, Florenzi, Kahn

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113872) pruzsi válasza #16514048 (#113867) üzenetére


pruzsi
őstag

:D , közbe találtam icon playereket... bár Backham és Zidane nincs benne... Figo,Ronaldo,Rivaldo,R.Carlos és a többiek én őket ismerem Van der Sar a kapuban.

(#113873) Tibiajax válasza bagyulajuve (#113870) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így már sokkal jobb...
:D

#113871 BenHans ..Florenzi...
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#113874) #16514048 válasza DeathAdder (#113869) üzenetére


#16514048
törölt tag

"A FIFA egyébként tényleg az a sorozat, ami fogalmam sincs, hogyan tud fennmaradni a piacon, sőt minden évben lefejteni a bőrt, miközben tömegek tolonganak érte."

Az Ultimate Team mód miatt. Nagyon addiktív, akit pedig függővé tesz, az kénytelen mindig megvenni az aktuális részt, mert csak arra jönnek ki év közben tartalmak, meg a heti versenyek.

Ráadásul vannak benne valódi pénzért is megvehető csomagok, amikből jobb játékosokat lehet kapni. Az itteni Fifa topikban is vannak olyanok, akik több tíz-, vagy akár százezreket elköltenek ezekre egy évben.

Szóval nagy lehúzás, de jól ki van ez találva, hogy minden évben rekordbevételt tudjanak szerezni ugyanazzal a játékkal.

(#113875) BenHans válasza Tibiajax (#113873) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, Florenzi. ;)
Nem csak a hype számít, hanem az a szív, lélek és alázat amit pályára visz a mezben a játéktudása mellett.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#113876) bagyulajuve válasza Tibiajax (#113873) üzenetére


bagyulajuve
addikt

örülök :DDD

Resistencia eterna

(#113877) NyxNyxNyx válasza BenHans (#113871) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Más is játszik persze, csak én nyilván azokat nem látom, szóval honnan tudhatnám. Őszinte kérdés volt.

És köszi, tökéletes választ kaptam. :R

Marcos Alonso amúgy nem kb Marcelo mennyiségben mozog elől?

Deathadder:

+1
Még rosszabbá teszi, hogy hiába költöttél el tízezreket packok-ra, hogy jó játékosaid lehessenek, ha aztán következő évben már nem használhatod őket. Legnagyobb lehúzás az a játék. És nem azért mondom, mert borzalmas vagyok benne. ;]

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113878) Peterhappy válasza bagyulajuve (#113864) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kane helyett AirSanyi és nem is rossz ;]

Más: jó lehet nso szerkesztőnek lenni. Adott a délutáni cikk: Barcelona: jönnek a rangadók, elfogytak a belső védők – ki vagy mi lehet a megoldás?

Ez tipikusan az, amit elég volt egyszer megírni, úgy öt-hat éve, azóta minden évben csak aktualizálni kell és már is van egy több százezer kattintásos cikked, rekordsebesség alatt...
Viccet félretéve, röhej amit a Barca évek óta a védelmet illetően művel - sérülések ide vagy oda.
Most is Piqué az egyetlen biztos pont - fájó, hogy már csak a kezdő tizenegyet illetően, mert egyébként messze nem biztos pont... :(

[ Szerkesztve ]

(#113879) Tibiajax válasza BenHans (#113875) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én tudom, nekem nem kell bizonyítanod hidd el, hogy te soha nem vagy szubjektív. csak objektíven, csapattól és szimpátiától abszolút pártatlanul szokták mondani neveket.
:D

azt bírom egyébként, h valami furcsa és véletlen módon épp mindenki a saját csapatához közeli neveket tud ilyenkor mindig megemlíteni.. :D NyxNyxNyx, bagyula is..

(#113880) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#113879) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én még fiatal és bolondos koromban is megmondtam, hogy Modric az Isten. :K

Semmi elfogultság, csak a tények. ;]

Amúgy meg, ha nem azok közül választasz, akiket sokszor láttál játszani, akkor meg azt csinálod, mint a FIFA az év csapatánál. "Ennek jól csengő neve van, 3 éve nem láttam játszani, de nagy csapatban játszik és nyert is valamit, őt választom."

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113881) Peterhappy válasza Tibiajax (#113879) üzenetére


Peterhappy
őstag

Valahol azért ez szerintem bocsánatos bűn. Én is könnyebb szívvel tennék be Barca játékosokat a csapatba, mikor láttam az elmúlt szezonban kb. ötven meccsüket (jut is eszembe: A $píler monnyon le!), míg más nagycsapatokat (Real, ManCity, Juve, Bayern, PSG stb.) jó, ha háromszor-négyszer (BL+Barca elleni meccsek).

(#113882) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#113880) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

te de várj csak.. az a Modric, régen nem a Tottenham-ben játszott?...
xd

amúgy a csapat nagy király volt. annyira, h én is néztem sokat őket, sky adta a meccseiket mindig.
van der vaart, modric, szupersztár bale, adebayor, corluka.. kiváló csapat volt. többet néztem akkor 'ham-meccset, mint arsenalt... azt hiszem, ez úgy nagyjából mindent elmond

(#113883) itouchfan


itouchfan
senior tag

Letenném a voksom én is egy:
Buffon-Dani Alves, Puyol, Ramos, Lahm-Xavi, Pjanic-Messi, De Bruyne, Mbappe- Cristiano Ronaldo álomcsapat mellett.

Ha csak maiak és főleg fiatalok kellenek akikben van potenciál, akkor egy:
Éderson-Alexander Arnold, De Ligt, Varane, Alex Sandro-Rakitic-Dybala,Messi, De Bruyne, Mbappe-CR7 kombóra szavaznék bár semmi értelme ezeknek mert ezek a játékosok soha nem tudnának egymás mellett játszani, de sebaj. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113884) bagyulajuve válasza Tibiajax (#113879) üzenetére


bagyulajuve
addikt

csak három volt, az nem is sok :P

- Bonucccit utálom, de jól játszik nagyon és bár a Milanban nagyon gyenge volt, előtte zseniális volt Juve-ban válogatottban egyaránt, topvédő

- Cancelo feltörekvő portugál, már tavaly az Interben is tudtam, hogy ez a játékos mocskosul jó, mikor csereként állt be, akkor is szinte a legjobb volt. Idén eddig hihetetlen szezont fut, aztán persze lehet másképp alakul majd.

- CR-t pedig, aki nem rakná be egy álomcsapatba Messivel együtt, az nem ért a focihoz, ők külön kategória és győzne a józan ész felett az elfogultság.

Persze nem azt mondom, hogy objektív teljesen, de azért közelít hozzá...szerintem. Ráadásul utálom a Barcat, Realt és Tottenhamet is, és mégis raktam be onnan játékosokat...Sőt Messi az egyik legantipatikusabb játékos számomra és mégis ott van, és ott is a helye.

Persze lehetne oda tenni Mbappét vagy Neymart is, CR meg Messi helyett, de szerintem még éppen nem az a szint. Neymar nem is lesz (sajnos). Mbappe-t meg majd meglátjuk.

Resistencia eterna

(#113885) máyköl


máyköl
veterán

De Gea
Kimmich, Van Dijk, Varane, Marcelo
Modric, Kante, De Bruyne
Messi, Hazard, Ronaldo

(#113886) Tibiajax válasza bagyulajuve (#113884) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

CR-t pedig, aki nem rakná be egy álomcsapatba Messivel együtt, az nem ért a focihoz
én nem raknám..
:B
simán összeraknék world class csapatot, a köcsög nélkül

(#113887) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Én nagyon megnéznék egy Messi Kane Mbappe triót. Meg egy Kante Modric középpályát.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113888) dracox válasza DeathAdder (#113869) üzenetére


dracox
addikt

Én is ugyanígy voltam vele amíg meg nem ismertem a Fifa14-ben az ultimate részt. Ha valaki rákap nehéz leszokni róla. (Sajnos az EA megtalálta az aranytojó tyúkját nagyon sokáig, hogy milliók megvegyék évről-évre).

[ Szerkesztve ]

(#113889) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Gonzalo Higuaín: Kirúgtak, kellett a hely Ronaldónak
elmorzsoltam vagy három könnycseppet

(#113890) venember83 válasza Tibiajax (#113889) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

Egy nappal korábbról.

(#113891) Tibiajax válasza venember83 (#113890) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Higuaínt arról is megkérdezték, hogy mely játékosok voltak a gyerekkori példaképei.
"Egész életemben Ronaldo volt az. Mindent tőle lestem el, egyedülálló volt, s semmiben sem vagyok jobb nála. A legtehetségesebb játékosok, akikkel együtt játszottam, Messi és Guti voltak.
..nem, nem a fake ronaldo

R9 akkora isten volt, h nehéz elmondani.. nekünk, a '90-es generációnak. ugyanezt írta le Ibra is a könyvében, mint Higuain, de érdekes, meg még ki tudja hányan akkoriból.. és mi is rajongtunk a kopaszért :) hát szóval..ez a különbség. nem tudom, a mai tizenéves generációnak lehet cr az isten, meg próbálják utánozni -nem tudom mondjuk mit, az izom fejeléseit vagy a sszíííí gólörömét-, de annak idején mi már akkor visítottunk, amikor R9 lesprintelt mindenkit két bokamozdulat után

[ Szerkesztve ]

(#113892) itouchfan válasza Tibiajax (#113891) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ronaldo van, Messi, Neymar van, Mbappe is egyre gyakrabban, legalábbis azoknál a gyerekeknél, akikkel en foglalkozom, vagy akiket látok játszani.

Amit utánoznak az a cr7 szabadrúgas beállás, a gólörömök.

De van egy kiscsávó aki ha gólt rúg (ami gyakran van), néha a Dybalamaskot választja. Nem mondom hogy ő a kedvencem mert ilyet nem mondunk, de azt mondjuk tudom értékelni. :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113893) Tibiajax válasza itouchfan (#113892) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)
az a cr7 szabadrúgas beállás, a gólörömök
:DDD :D
mondom...

[ Szerkesztve ]

(#113894) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#113891) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a műesést, meg a kamu fájást, na azt nagyon tudják utánozni. ;) pár éve fociztam a kertben a másodunokatesóimmal, 8-10 évesek voltak, meccs elején közölte a realos, hogy ő a Cörö, a barcás meg azt, hogy ő a Neymar. aztán minden egyes alkalommal, amikor az egyik meglegyintette a másikat, ment (a szabadrúgásért hiszti mellett) ez:

:DDD érdekes mód amikor kiosztottam őket, hogy csak azért, mert a két névadó gyökér így tolja, még nem kell minden legyintésre sírva összeesni, abba is hagyták... :)

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#113895) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#113896) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Realnál edzőbuktatás van?! :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113897) dracox válasza gyuromoj (#113896) üzenetére


dracox
addikt

Ebből Conte lesz hamarosan

(#113898) alázógyík válasza gyuromoj (#113896) üzenetére


alázógyík
őstag

Akarod mondani az MU-nál? :D

(#113899) itouchfan válasza alázógyík (#113898) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ez a MU (olyan, mint) egy gyenge középcsapat.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113900) alázógyík válasza itouchfan (#113899) üzenetére


alázógyík
őstag

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.