Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113601) Cartevo válasza #16514048 (#113586) üzenetére


Cartevo
őstag

Főleg a szponzorok.

(#113602) gyuromoj válasza omfgk (#113600) üzenetére


gyuromoj
veterán

5 meccses volt akkor, legalábbis nso-n úgy írtak. Lehet megugorjak a rekordot.

Szerk.:

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#113603) Richard! válasza gyuromoj (#113602) üzenetére


Richard!
addikt

"A Real sorozatban negyedik mérkőzésén nullázott (Sevilla, Atlético, CSZKA, Alavés), ami legutóbb 1985-ben, azaz 33 évvel ezelőtt fordult elő utoljára.
Julen Lopetegui csapata 409 perce (!) nem talált a kapuba.
" by Origo

(#113600) omfgk: Csak nem Krisztina? ;]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113604) omfgk válasza gyuromoj (#113602) üzenetére


omfgk
addikt

A Levante ellen lesz a következő meccs, hazai pályán.

Csúnya lenne ha ott se sikerülne gólt lőni...

(#113603) richie900812 : :K

[ Szerkesztve ]

(#113605) dracox válasza omfgk (#113604) üzenetére


dracox
addikt

Én már kezdem elveszteni a türelmem az edzővel kapcsolatban....
Oké, hogy kupákat tavasszal osztanak, de először gólokat kellene szerezni ahhoz, hogy lehessen meccset nyerni...Nagyon tanácstalannak látom ezt az őszi Realt.

(#113606) itouchfan


itouchfan
senior tag

Kiemelkedően jó volt ez a magyar bajnoki. Le a kalappal mindkét csapat előtt.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113607) alázógyík válasza itouchfan (#113606) üzenetére


alázógyík
őstag

Iványi sporttárs nem tudott felnőni a feladathoz...

(#113608) LyonnaisFan1 válasza itouchfan (#113606) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A mai másik TV-s meccshez képest ég és föld lehetett a különbség. Már csak a gólok számában is.
Délután a honvéd csak egy soványka góllal nyert a megállíthatatlanul az MB2-be száguldó Diósgyőr ellen.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113609) omfgk válasza dracox (#113605) üzenetére


omfgk
addikt

A mai meccsen nagyon érződött Marcelo és Isco hiánya. Semmi kreativitás, vagy váratlan megindulás.

Asensio játéka se tetszik mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#113610) salesman válasza alázógyík (#113607) üzenetére


salesman
őstag

Mi meg a helyzet kihasználáshoz...
B+, azok a szögletek..., jobban jártunk volna a bedobással...
Hajrá Fradi!

Türűűűdrááá!

(#113611) itouchfan


itouchfan
senior tag

Azért azt érdemes megemlíteni, hogy a Debrecenben csak magyarok játszottak ma.

És a másik pedig, hogy igenis vannak olyan játékosok, akikben van potenciál. A 2000-es születésű Kusnyír Erik még nagyon fiatal, mégis minden héten játszik, és szerintem ő még lehet valaki. Varga Kevin már annyira nem fiatal, neki kéne egy jó (fél)szezon, hogy elmenjen külföldre vagy magyar topklubba, mert ő kicsit megrekedt az ígéret szinten.
Sigér pedig szerintem fordulók óta kopogtat, de lassan dörömböl a válogatott ajtaján. Azt amit Nagy Ádám lehoz, azt ő is bőven megcsinálja, előre bátrabb, és hát a válogatottban lévő lukba a középpályára el tudnám képzelni.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#113612) szami777


szami777
addikt

Egymást múlják alul a nagycsapatok, végre pörög a topik. :D

Kéne nyomni egy MU, Real, Bayern minibajnokságot. ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113613) Peterhappy válasza BenHans (#113575) üzenetére


Peterhappy
őstag

Abban segíts, mert számomra nem egyértelmű, egyszeri alkalomról lenne szó, vagy rendszeresről?
Hideg beállta után folytatás teremben?

Budapesten kb. mindegy a helyszín, bárhová elgurulok.

A hét első fele (H-Sze) 17 v 18 órás kezdettel nekem jövő héten (és máskor is) jó lehet. Egy Doodle esetleg?
Jövő szombat munkanap!

(#113614) Peterhappy válasza szami777 (#113612) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lesz itt mindjárt edzőkeringő.
Csak ők nagyban játszanak és nem Tornyibarnák és Horváthferik forognak körbe-körbe.

(#113615) Peterhappy válasza itouchfan (#113611) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nekem tetszik, amit a Loki és a Paks csinál. Egyik csapat játékát sem szeretem, de dicséretes, hogy stabil, erős középcsapat mindkettő úgy, hogy - ahogy mondod - magyarokra építenek. Én ezt sokra tartom.

A meccs nagyon jó volt, megkockáztatom, jobb volt a hangulat, mint egy hete. iványi (csupa kisbetűvel) nagyon rosszul és nagyon rossz felfogásban vezette a meccset (ennél sokkal markánsabb véleménnyel voltam róla odakint, de ha azon gondolataimat monitorra vetném, abban sok köszönet nem lenne); még úgy is, ha a kiállítás jogos volt, Heister hülye volt.
A második félidőben nagyon jók voltunk, helyenként egykapus edzéssé fajult a meccs. Nem volt benne a második Loki gól a meccsben. Az nagyon tetszett, hogy a kettős emberelőny dacára (ha iványit is odaszámolom) a Loki még döntetlennél is húzta az időt, mi pedig a második gólunk után sprinteltünk a középkezdéshez.
Elég reálisan szoktam értékelni a meccseinket, de azt hiszem ma nagyon-nagyon megérdemeltük volna a három pontot. Mindenesetre le a kalappal a Fiúk előtt, emiatt szégyenkeznie senkinek sem kell. S csak jobb lesz a helyzet, ha felépül Nándi, Otigba és Frimpong, s esetleg nem játszik Roller és Luke (Bőle) ennyire formán kívül.
Leo-t imádom, csodálom, tisztelem, de míg Ő kihagyhatatlan a Csapatból, addig nem lehetnek vérmes reményeink hosszú távon. És - ha már tegnap szóba hoztátok - hasonlóképpen vagyok Danival is. BMW-nek sajnos igaza van. Az valahol a mennyei szégyene, hogy Dani évek óta stabilan a liga egyik legjobb és legeredményesebb játékosa. Mindettől függetlenül én is nagyon szeretem - és általában a szurkolók is, oda sem kellett nézni (oké, valljuk be, nem is láttam el addig :D ), hogy ki érkezik cserére, mindenki tudta a hangorkánból, ki az.
Tetszik a Rebrov-féle csapat és azt hiszem van még benne bőven potenciál. Kemény alapozásnak néznek elébe a srácok, ahhoz amit Ő játszat (akar játszatni), még komolyabb állóképesség kell, de rendben lesz ez. És egyre inkább hiszem, hogy jó pár új nevet kell megtanulnunk a téli átigazolási szezon után. Ott egyúttal vezéráldozatokra (is) számítok.

szerk: jól teleszpemeltem a topicot, bocsi :Y :))

szerk2: @omfgk
Találós kérdés : Ki született 1985-ben?
Én, de hogy jön ez ide? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#113616) Cartevo


Cartevo
őstag

"Lili gól" - szól a riporter
felnézek, hátha női meccs
Sajnos nem, csak Lille-i gól...

(#113617) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ez a Real.... mit csinálnak....OMG!
De a Fradi is kemény volt. Rohant az 1 pont után.

És a Bayern? Mivan ezekkel a “nagyokkal”?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#113618) salesman válasza Peterhappy (#113615) üzenetére


salesman
őstag

Leot én csípem, de az első Loki gólban vastagon benne volt.

Türűűűdrááá!

(#113619) Cartevo válasza Peterhappy (#113615) üzenetére


Cartevo
őstag

Múlt hétvégén jobb volt a nézőszám (20 675). Majd 3x annyi lesz az igazi az EB-n.

(#113620) szami777


szami777
addikt

Na akkor már csak egy pool-city x kellene.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#113621) máyköl


máyköl
veterán

Arsenal egész jól összekapta magát a pocsék szezonkezdet után...

(#113622) Septum15 válasza máyköl (#113621) üzenetére


Septum15
aktív tag

(#113623) adise


adise
őstag

Mi történt a Monacoval ebben a szezonban? Nem tudja valaki?

(#113624) Peterhappy válasza Septum15 (#113622) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez nálam Puskás-díj jelölt! Elfogultság nélkül.

Egyre jobban tetszik ez az MRI-féle Arsenal. Van benne anyag.
Sajnos elég pocsék streameket fogtam ki, így félidőben feladtam (szerencsére csak én, az ágyúsok nem).

(#113625) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hajrá Arsenal! ❤️🙂

Nagyon jó meccs volt.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#113626) Cartevo válasza adise (#113623) üzenetére


Cartevo
őstag

Mbappe out.

(#113627) KisTücsök válasza szami777 (#113620) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pool győzelemmel jobban járnánk szerintem. City tovább fogja bírni a bajnokságban.

(#113628) Ringman


Ringman
nagyúr

via

(#113629) salesman


salesman
őstag

Vidi-MTK 0:2 ;]

Türűűűdrááá!

(#113630) Richard! válasza salesman (#113629) üzenetére


Richard!
addikt

A kettős terhelés... ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113631) forceberg


forceberg
veterán

Fax Mahrez...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#113632) Cartevo válasza salesman (#113629) üzenetére


Cartevo
őstag

Eldőlt.

(#113633) salesman válasza Richard! (#113630) üzenetére


salesman
őstag

0:3 Hármas terhelés... :K

Türűűűdrááá!

(#113634) L_YKing válasza salesman (#113633) üzenetére


L_YKing
addikt

Bírom amikor valaki kárörvend jelen esetben egy Fradis (te) úgy, hogy közben a csapata meg sem közelíti (és nem is fogja évekig) azt amit a Vidi összehoz. Nem vagyok magyar csapat drukkere de azért kérem szépen. :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113635) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Vidit most jól kitömik :C No Lazovic, No Party! :DDD :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113636) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Vidi - MTK 0:3
Chelsea - Vidi 1:0

you know what i mean....?

MTK megcigiztetne a Chelsea-t is

;]

:DDD

több drón kell ;P

(#113637) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Azért így a PL tabella elég jól néz ki. Köszi Mahrez (Na nem mintha sokat változtatna a Spurs bajnoki esélyein )

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#113638) salesman válasza L_YKing (#113634) üzenetére


salesman
őstag

A legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irígység.
Te egy jóstehetség vagy, a jövő heti nyerő lottó számokat privátban kérném, köszönöm!
Igazad van, tényleg nem emlékszem, mikor kapott ki a Fradi hazai pályán 3:0-ra az MTK-től.

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#113639) Cartevo válasza LyonnaisFan1 (#113635) üzenetére


Cartevo
őstag

(#113640) L_YKing válasza salesman (#113638) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem érdekel ki kitől miért mikor hogyan kapott ki. Amit a nemzetközi szinten mutat a Fradi és a Vidi arról írtam pár sort. Amíg a Fradisok egy OTP bajnokságra verik addig a Vidi mutat is valamit nemzetközi porondon. Baszomfaszom indiai ligákat nem tud a Fradi elverni.. :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113641) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Szia Ringman, Valero kezd. Szép estét!

(#113642) salesman válasza L_YKing (#113640) üzenetére


salesman
őstag

Nem jöttek a lottószámok...

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#113643) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Fekir kiesett a 6. percben, a lyon győzelemnek akkor lőttek is.
Most kivételesen nem a térde sérült le. :W

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113644) Ringman válasza Tibiajax (#113641) üzenetére


Ringman
nagyúr

szuper!

vezetünk, le is maradtam róla, azt hittem 20:45-kor kezdődik a meccs.

(#113645) L_YKing


L_YKing
addikt

Messi... :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113646) Tibiajax válasza L_YKing (#113645) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem olvastál valamit róla, mi ez a gólöröme?

(#113647) Richard! válasza L_YKing (#113645) üzenetére


Richard!
addikt

Úgy látom, hogy szeretjük a nehezített körülményeket...Szerintem X-nél jobb eredmény itt nem lesz :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#113648) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Azért igazságot is tud szolgáltatni a VAR, a párizsi patkány nem úszta meg sárgával, VAR után kapta az azonnali pirosát, és csak a szerencsén múlott, hogy a vendég játékos lábát nem törte atomokra.
Lehetőség a lyon elött, és valamit vissza is kaptak, miután Di Mariska kezezését nem észlelte a VAR csapat sem.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#113649) L_YKing válasza Tibiajax (#113646) üzenetére


L_YKing
addikt

[link]
Én sem tudom, de ez lehet hiteles.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#113650) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

John Terry is befejezte karrierjét

Ha hinni lehet a híreknek, akkor Thierry Henry oldalán küzdhet az Aston Villa sikereiért, mint másodedző.
Régen sokat csatáztak egymással a pályán, most egy oldalon.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.