Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105251) Tibiajax válasza dudu5130 (#105241) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amala!
3. kalapban leszünk

(#105252) sh4d0w válasza paatrick (#105243) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Meg a gumissal is faj egy taposas, nemhogy eles csukaval...

https://www.coreinfinity.tech

(#105253) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Akkor ha van rá igény tessék jelezni

Még nyeremény is van :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#105254) Cartevo válasza máyköl (#105202) üzenetére


Cartevo
őstag

Már a sorsolásuk is elég cinkes.

(#105255) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Buffon -> psg?? :Y

(#105256) Ringman


Ringman
nagyúr

UEFA have formally rejected Milan’s Financial Fair Play settlement agreement, so there will be a disciplinary hearing in June.

This decision had been in the air for some time, but this evening UEFA turned down the proposal to settle their FFP issues.

[link]

(#105257) hobizoli válasza DeathAdder (#105255) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vagy menne a Real-ba

az mekkkkkkora flash lenne, úúúúúúúúúú

:DDD :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#105258) Tibiajax válasza forceberg (#105220) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a fene szádat.. :)
videót, valamit nem csináltál? ez a most hétvégi búcsúmeccs volt?

(#105259) venember83 válasza Ringman (#105256) üzenetére


venember83
nagyúr

PSG meg szankció nélkül kivásároltathatja a játékosokat élő szerződésekből százmilliókért, igaz? :U

(#105260) sh4d0w válasza venember83 (#105259) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tanuld meg: a gazdagok megtehetnek bármit, a többiek meg a gazdagok szabályai szerint játszanak.

https://www.coreinfinity.tech

(#105261) Tibiajax válasza DeathAdder (#105255) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mennyire szánalmas lenne már..
:)

(#105262) 7600 GS


7600 GS
addikt

Emery -> Arsenal

:))

(#105263) Richard! válasza 7600 GS (#105262) üzenetére


Richard!
addikt

fótmáán

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105264) Tibiajax válasza 7600 GS (#105262) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vótmá!!

(#105265) DeathAdder válasza venember83 (#105259) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az inkább a katar-uefa kémiával van kapcsolatban :(

(#105266) Cartevo válasza Tibiajax (#105261) üzenetére


Cartevo
őstag

reklámfogás

(#105267) Tibiajax válasza Cartevo (#105266) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, értem

(#105268) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elvileg megvan az egyezség:
Ancelotti->Napoli

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#105269) Ringman válasza gyuromoj (#105268) üzenetére


Ringman
nagyúr

ennyit a bajnoki címről

(#105271) adise válasza DeathAdder (#105270) üzenetére


adise
őstag

Hatalmas jatekos, es a 2002-es vb elotti tortenete is egy csoda es a vegen golkiraly is lett es a dontot is eldontotte

[ Szerkesztve ]

(#105272) DeathAdder válasza adise (#105271) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tudtam hogy ennyit szenvedett, kb. az első komolyabb fociélményem a 2002-es vb volt, és a koreai csalásokat leszámítva talán az utolsó izgalmas is.

Nemrég az akkori hajviseletére is kitért:

"Mindenki a sérülésemről beszélt, ezért eldöntöttem, hogy levágom a hajam, és csak egy egész pici részt hagyok meg elöl, a homlokomnál. Így meg tudtam nyugodni, és benne is maradni ebben az állapotban, mert mindenki a hajammal volt elfoglalva a sérülésem helyett. Nem vagyok rá büszke - elég furcsán néztem ki. De nagyon jól jött nekem, mert elterelte a figyelmet a problémáimról."

És emlékszem azon a nyáron minden második gyereknek olyanra volt vágva a haja :))

(#105273) Peterhappy válasza DeathAdder (#105272) üzenetére


Peterhappy
őstag

Épp ezt a hajviseletes anekdotát akartam leírni. Nagyon nagy játékos volt, az egyik legjobb csatár, akit valaha játszani láttam. Egészen hihetetlen, hogy az akkori elnök inkább elengedte egyetlen év után Barcelonából, semmint elé rakott volna egy zsírosabb szerződést.

Arra nem is emlékeztem, hogy ennyire sokat hagyott ki a VB előtt. Volt abban rizikó dögivel, hogy beválogatták. Minden ami azután jött pedig már-már hollywood-i forgatókönyvet sejtet :)

(#105274) KisTücsök válasza Richard! (#105263) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mondjuk én vagy fél percet gondolkoztam, h mi/ki az az MRI, végül feladtam.

Most már tudom.

(#105275) Richard! válasza KisTücsök (#105274) üzenetére


Richard!
addikt

Nekem is súgtak... ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105276) Tibiajax válasza Peterhappy (#105273) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az Inter-ben akart játszani... ez nagyjából mindent megmagyaráz

: p
jól döntött, hiszen miatta lett Inter-es Tibi bácsi is. csak a szétrúgott térdét sajnáltam nagyon annak idején. utána a Madrid-os R9 már nem hozott lázba annyira
lassabb is volt, kövérebb is volt, gólöröme is más volt.. meg a meze is rondább volt, szóval

ő volt az igazi number nine:

(#105277) adise válasza Tibiajax (#105276) üzenetére


adise
őstag

Ilyen mezem van :C

(#105278) Peterhappy válasza Tibiajax (#105276) üzenetére


Peterhappy
őstag

Marhajo a kep.
Nekem ugy remlik, elobb volt a vonakodas, utana az Interbe vagyas, de nem emlekszem mar. Akkortajt meg csak a heti BL-meccsekbol tajekozodtam :) meg persze a nyomtatott Nemzeti Sportbol.

En akkortajt Milano masik felenek sikereiert szoritottam. Volt egy Milan-fanatikus osztalytarsam es atragadtram egy kicsit a lelkesedese, imadtam Maldinit, vagy eppen Nestat es Gattusot.

Utobbirol epp ma olvastam egy cikket.

(#105279) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#105272) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

akkoriban az volt a mese, hogy a fia miatt vágta ilyenre, hogy a sok kopasz brazil között észrevegye a pályán apucit, nem? :D
nem azért mondom, hogy ezt megkérdőjelezzem, csak hogy anno amikor kérdezték, így terelt róla, úgy emlékszem

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105280) dudu5130


dudu5130
őstag

Régen hallottam olyan pletykát is, hogy leginkább azért menekült volna Milánóból mert a jó öreg Clarance bácsi belelógatta az asszonyba. Létezik ilyen?

(#105281) diegho


diegho
nagyúr

Nem szoktam ide írni, de ez... az Arsenalnál komolyan ennyire buták a vezetőségben? (azok, már évtizedek óta a legbutábbak szintjén vannak, de ez már tényleg mindenen túltesz) Wenger nem volt rossz edző egy 10 éve még, de kiöregedett, már 3 éve távoznia kellett volna, végre távozik és odaviszik azt az edzőt, aki 4-0-ról elbukik a BL kieséses szakaszában!!! Négy nulláról! Ez nem edző, ez egy balfax. Nem tudom kinek jó ez, de ha én játékos lennék, már jelentkeznék is, hogy a nyáron távozni akarok a csapattól. Nem igaz nem lehetett volna odavinni egy értelmes edzőt?! Komolyan felháborító, hogy ez megtörtént. Már vagy 25 éve Arsenal drukker vagyok, de ennyi volt, vége. Ezzel a szerencsétlen idiótával még a PL bennmaradás is kérdéses lesz, nem ám EL vagy BL indulás...

(#105282) venember83


venember83
nagyúr

Ha valakit érdekelne a Pirlo búcsú-/gálameccs hosszabb összefoglalója: [link].

(#105283) máyköl


máyköl
veterán

1. Franciaország -> 4 szavazat (vighpeter, LyonnaisFan1, dracox, Septum15)
2. Németország -> 3 szavazat (ZavaBalazs, J.Hetfield, 4580693)
2. Brazília -> 3 szavazat (máyköl, BenHans, dudu5130)
2. Spanyolország -> 3 szavazat (NyxNyxNyx, Napfénysüti, omfgk)
2. Belgium -> 3 szavazat (KisTücsök, gabesz939, DS39)
3. Argentína -> 2 szavazat (L_YKing, Cartevo)

(#105284) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na mindjárt kezdődik a történelemírás. Vagy mégsem? :C

Újpest tizedszer, vagy gyakadémia először?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#105285) DeathAdder válasza ZavaBalazs (#105279) üzenetére


DeathAdder
veterán

Sokszor félrebeszélnek a fociban, aztán évek/évtizedek után könyvben, nyilatkozatokban kiderül az igazság :)

Persze kellett arra is valami mese akkor amikor megkérdezték, hogy miért vágta úgy a haját :D

(#105286) DeathAdder válasza diegho (#105281) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nyugi van, én nem látom ilyen borúsnak, bármennyire is annak szeretném ;]

MRI-t kihalászták a figyelemreméltó teljesítményt nyújtó ambíciózus középszerből és a bl -ben megbukott egy újgazdag csapat vezetőjeként.

Nem tudom eldönteni, hogy ez olyan langyos biztonsági igazolás, aki se nem lesz túl jó se nem túl rossz, de egy biztos a psg túl korán és túl nagy falat volt neki, de Arsenalban újra fel tudja építeni magát. Ott nem az lesz a cél, hogy kiverjék a barszareált a BL-ből, hanem hogy egyáltalán bejussanak oda valahogy. És szent meggyőződésem, hogy a tulajnak ennyi éppen elég lenne, ahogy a mu-nál is elégedettek vele.

Valenciával hozta a dobogót 3x is, Sevillával meg kupázott, de mindhárom évében alul teljesített a bajnokságban (legutóbb 0 idegenbeli győzelemmel egy laligában).

Összességében szerintem nem rossz döntés volt őt kinevezni, nagyobb nevet nem hiszem hogy tudtak volna vinni, (főleg limitált anyagi körülményekkel oda ahová tényleg igazolni kéne).
Az Arteta vonal meg lehet nagy bukta lett volna, de akár nagyobb siker is. Ebben meg inkább az van benne hogyha 5 éven át hozná a 4. helyet az már a tulajoknak tökéletes, virágozna a vállalkozásuk, mindenki más le van csinálva.

(#105287) L_YKing válasza LyonnaisFan1 (#105284) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor hajra Puskas Akademia!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105288) Peterhappy válasza DeathAdder (#105286) üzenetére


Peterhappy
őstag

Talán én is könnyebben emésztettem volna meg Emery-t, ha egy hónapja nem arról szól a fáma, hogy Allegri és Tuchel a legesélyesebb a posztra.

Most jut eszembe, rebesgették Mou és Klopp jobbkezét is (utóbbi ott is hagyta a Májmedencét) - látatlanban bármelyiküket szívesebben láttam volna én is, mint Emeryt...

Esetemben is 20+ éves szerelmről beszélhetünk, nem mondok le az ágyúsokról az első tétmeccs előtt, meg aztán ki tudja? Mókás így visszagondolni, de utoljára ennyire elhibázott edzőválasztásnak Guardiolát éreztem a Barcánál... :)

(#105289) villamos


villamos
őstag

Eddig parádés mérkőzés!

Ja, nem... :DD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#105290) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kolasinac, keresd a hibát :DD

vighpeter - az angolján lesz mit csiszolni, bár ki tudja, májmedencénél is sokat viccelődnek azzal hogy milyen lenne Firmino ha értené is hogy mit mond neki Klopp :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105291) villamos


villamos
őstag

Ott a Gól!
vezet a Felcsút... :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#105292) Peterhappy válasza DeathAdder (#105290) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ő legalább fel tudta venni a ruhadarabot, ellentétben Marioval :D

Jól beletrafáltál egyébként, nálam anno Klopp lett volna a tökéletes választás AW helyére. Aztán az öreg csak rá húzta még azt a felesleges három évét... (jó, fakupát nyert). Remélem szombaton Jürgen felér a csúcsra.

(#105293) Cartevo válasza DeathAdder (#105290) üzenetére


Cartevo
őstag

Az új edző gatyába rázta csapatát.

(#105294) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Carlo Nápolyban, kérdés Sarri-val mi lesz? gondolom cselzi
Kérdés Conte-val mi lesz?

(#105295) villamos


villamos
őstag

Zsótér!!! :Y
1:1

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#105296) villamos


villamos
őstag

Még egy gól a liláktól, 1:2...

Szerk: Az ember kezdene örülni, erre nem kiegyenlítenek Pinyőék? :U

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#105297) Cartevo válasza villamos (#105296) üzenetére


Cartevo
őstag

Mégsem lesz falunap?

(#105298) Ringman


Ringman
nagyúr

ceaușescu focicsapata is szerepelt nemzetközi meccsen vagy a felcsút írhat történelmet?

[ Szerkesztve ]

(#105299) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Pintér kapott egy sörfröccsöt :DDD

(#105300) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na.... aszittem sosem lesz vege :U

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.