Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105601) DeathAdder válasza Z'Z" (#105596) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tavalyi mu kivételével szinte mindig spanyol csapat nyerte a BL/EL-t az utóbbi sok évben.

Nyilván barsza reálnak köszönhető ez (az EL meg olyan hogy bárki megnyerheti), tehát nem a ligának hanem két elit csapatnak, + az atletico is egy baszott jó csapat.
Ne keverjük a ligát az elit csapatokkal.

[ Szerkesztve ]

(#105602) hobizoli válasza Z'Z" (#105594) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hol?
Megnyerte az aranylabdat? :U
Ja, nem :P
nézd mar meg melyik orszag klubcsapatanak jatekosai nyertek meg azt az elmult mondjuk 10 evbol :DDD

2015,2017? csak a gyoztesek szamitanak, a masodik az az elso vesztes :DDD

pont a multheten volt a noi kezi BL donto a stúdióban volt par magyar ex-jatekos, egyiknek se volt BL cime, csak magyar bajnokija tobb is, de mindegyikuk az osszes bajnoki cimet odaadna egyetlen BL donto gyozelemert
mert az az elerheto csucs klubszinten

több drón kell ;P

(#105603) Valty válasza L_YKing (#105597) üzenetére


Valty
aktív tag

Kiváncsi voltam, miért kell egy adott csapat banoki címét ennyire ledegradálni.
De ahogy látom igazad lesz :)

(#105604) Z'Z" válasza omfgk (#105598) üzenetére


Z'Z"
őstag

Pont azt értem, ami az első része a hozzászólásodnak.

Attól függetlenül, hogy a besztlígből tényleg leszerepelnek a top csapatok az európai színtéren, még ez az egyik legerősebb bajnokság, pont a kiegyensúlyozottság miatt.
(Egyébként valamiért az angol válogatott se tud maradandót alkotni.)
A német és olasz liga is ide vehető, mert a kis csapatok is tudnak meglepetést okozni, spanyolban sajnos nagyon ritka az ilyen.
(A barca botlása igy az idény végén már nem mérvadó.)
Idén pl. a Juventus is nehezen nyerte meg a bajnokságot.
Calcioba amúgy még egy régi Milan kellene. :)

@DeathAdder:
Nem is keverem:
"Idén megnyerték a BL és EL trófeát, de ettől függetlenül nem hinném, hogy erős lenne a bajnokság."
De bocs, ha félreérthetően fogalmaztam.

Nyílván a BL cím jelenti a legtöbbet egy csapatnak, illetve játékosnak, viszont ennek az elhódításából a liga erősségét nem lehet leszűrni. Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#105605) DeathAdder válasza Z'Z" (#105604) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az angolt talán helyénvalóbb globális bajnokságnak nevezni, ami földrajzilag történetesen angliában és walesben van. Ahol a csont utolsónál, de még a másodosztályban is válogatott játékosok szerepelnek a csapatokban.

Ezért írtam már korábban hogy ezek minimum olyan erőt képviselnek mint az átlagos BL csapatok, tehát az angol bajnokságban BL szintű csapatok ellen kell meccselni minden hétvégén. Ez a liga abszolút erőssége, és nem hiába teljesítenek rendre alul azok a csapatok akik nemzetközi tornánkon is komolyan megmérettetik magukat, erről statisztika van, nem én találtam ki.

(#105604) Z'Z" - világos :R

[ Szerkesztve ]

(#105606) hobizoli válasza Z'Z" (#105604) üzenetére


hobizoli
nagyúr

dehogynem
pont abbol lehet
mert az egyik bajnokságból a top csapatok egyike veri el a masik bajnoksag top csapatat

FTC ezert nem fog nyerni soha BL-t, hiaba is lesz magyar bajnok itt akarmennyiszer is, mert maga a magyar bajnoksag fika

több drón kell ;P

(#105607) #16514048 válasza hobizoli (#105606) üzenetére


#16514048
törölt tag

Remélem csak trollkodsz.

(#105608) Z'Z" válasza hobizoli (#105606) üzenetére


Z'Z"
őstag

Akkor most bukott meg egy korábbi hozzászólásod. :)
" abbol lehet
mert az egyik bajnokságból a top csapatok egyike veri el a masik bajnoksag top csapatat"

Mi van akkor, ha két ugyanazon liga csapata vívja a döntőt?

(#105609) hobizoli válasza Z'Z" (#105608) üzenetére


hobizoli
nagyúr

akkor a tobbi bajnoksag az mind fikabb, ha egy nemzet 2 csapata halomba verte a tobbit :DDD

több drón kell ;P

(#105610) MdewC válasza hobizoli (#105593) üzenetére


MdewC
nagyúr

De jó, hogy nem vagyok ekkora barom mint te.

:)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#105611) MdewC válasza hobizoli (#105593) üzenetére


MdewC
nagyúr

Morata, akit kölcsön vett a Juve, kinevelte a szarból, játékost csinált belőle, majd a Real vissza vette, játszatta és eladta a kékeknek horror áron? Tipikus lejtmenet igen. :K

James meg majdnem egyedül verte ki a Realt.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#105612) villamos


villamos
őstag

Bajnok a Videoton... :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#105613) Ringman válasza villamos (#105612) üzenetére


Ringman
nagyúr

éljen a párt! (nem mintha a fradi nem az lenne, csak gyengébb szereplőé)

(#105614) omfgk válasza Z'Z" (#105608) üzenetére


omfgk
addikt

Mi van akkor, ha két ugyanazon liga csapata vívja a döntőt?

Akkor csak a két adott csapat közti pillanatnyi erőviszonyról kapunk egy képet.
Viszont az a 2 csapat valahogy eljutott a döntőbe. Például a két Madridi döntő : Bizony ott azért mindkét csapat oda-visszavágós rendszerben 3-3db már legalább a 16 közé jutott csapatot legyőzött.

Szintén nem ad ez amúgy egy objektív és teljes képet a dolgokról, de amíg nem valósul meg valamiféle európai szuperliga, addig ez van csak.

[ Szerkesztve ]

(#105615) villamos válasza Ringman (#105613) üzenetére


villamos
őstag

A cél feltehetően az, hogy az egész bajnokság az ő játszóterük legyen... :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#105616) Ringman válasza villamos (#105615) üzenetére


Ringman
nagyúr

most jutott fel az mtk mellett az fc seszták

mellesleg az mtk elnöke meg deutsch tamás [link]

[ Szerkesztve ]

(#105617) Richard!


Richard!
addikt

Üdvözlöm ezt a rengeteg új fórumozót! :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105618) máyköl válasza Richard! (#105617) üzenetére


máyköl
veterán

;]

(#105619) paatrick válasza hobizoli (#105588) üzenetére


paatrick
senior tag

Hazaértem :DDD

Szóval én azt hittem Pepe már visszavonult, de látom még a Besiktasban van. Mondjuk mikor elment a Realtól már 34 éves volt, ami védőnél már sok. Az utolsó 2 évben már a traktor gyorsabban fordult mint ő, és ezt a gyengeségét sokszor lerántással, utánrúgással helyettesítette.

Ronaldo ha megy akkor nyilván olyan helyre ahol a fizetését tudják tartani. Ez jelenleg a PSG és Man United. PSG-nél akár benne lehet egy Neymar-CR csere is. Man United meg adná magát, nekem nem rémlik hogy Mourinhoval ő összeveszett volna. És akárki akármit mond a Man Unitedből tök jó csapatot lehetne kihozni ha a csóri megmaradt vadhajtásokat kihajítanák végre a francba (Fellaini, Young, Smalling) és vennének helyette 2db klasszis játékost.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105620) bagyulajuve válasza MdewC (#105610) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:DDD

Resistencia eterna

(#105621) Tibiajax válasza Richard! (#105617) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fashion-topicers?

(#105622) omfgk válasza paatrick (#105619) üzenetére


omfgk
addikt

nekem nem rémlik hogy Mourinhoval ő összeveszett volna.

Joséval mindenki összeveszik. Ronaldoval se volt felhőtlen a viszony anno. Nem gondolnám ,hogy opció a United míg Mourinho ott van.
A PSG már inkább valószínűbb. Nem hiszem ,hogy egy csapatban megférne Neymar és Ronaldo így egy helycsere inkább logikusabb lenne, mint CR nyakára hozni Neymart brutál összegekért. Már a fizetés is problémákat szülne (nem az FFP hanem az egók miatt).

[ Szerkesztve ]

(#105623) hobizoli válasza MdewC (#105611) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"játékost csinált belőle"

es sajatjaibol miert nem tud olyat, akikkel nyernek végre egy BL-t 20+ ev utan? Dybala Higany Mandzukic… mióta is vannak ott?

meg a Milan meg az Inter is frissebb BL címekkel bir, mint ez a most sorozatban 7x bajnok Juve
megnyerhetik a SerieA-t 50x is, ha europa szinten meg nem jon ossze sosem semmi

Juve 34x, 2x BL
Inter 18x, 3x BL
Milan 18x, 7x BL
na, melyiknek van nagyobb sulya? a 34 olasz bajnoki cimnek?
:DDD

Hypo 41x bajnok a hazajaban megszakitas nelkul 1977 ota
46 eve alapitottak a csapatot, azóta 89%-ban ok nyertek a bajnoksagot, 1977 ota nézve 100% az arány
8 BL cimuk is van

mostanaban meg 16 kozott mar ugy kizugnak a Bl-bol, hogy csak ugy nyekkennek
es ez a legerosebb osztrak csapat
akkor gondolhatod a tobbit

Győr meg FTC most ugy veri el oket, hogy egyik kezuk a farzsebukben van kozben :U
20 eve meg a halaloszto csapat voltak a BL-ben

több drón kell ;P

(#105624) paatrick válasza omfgk (#105622) üzenetére


paatrick
senior tag

Igazából azt is el tudom képzelni hogy visszavonul a VB után. Már mindent megnyert, VB-t nem fog, ha a csúcson akarja abbahagyni akkor most van itt az idő. Ez ellen szól hogy 2021-ig van szerződése a Reallal. De most olvastam hogy azt nyilatkozta 1 héten beül bejelenti mi lesz vele. Annyit kibírunk :DDD

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105625) LendvaiFeri1 válasza paatrick (#105624) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Úgy tűnik, Cristiano Ronaldo rövidre zárta a jövőjével kapcsolatos kérdéseket. A portugál játékos így köszöntette a szurkolókat a madridi tartományi központ erkélyéről: "Köszönöm, hogy eljöttetek. Jövőre találkozunk!"

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#105626) MdewC válasza hobizoli (#105623) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kit érdekel a véleményed? :)

Olasz csapat mostanában nem nyer BL-t. Akiket említettél nincsenek a tőlük megszokott szinten, a Roma jól tolta idén, a Real meg kapott egy tutit ellenünk. (Tizit akartam írni de a teló javította. Maradhat.) :D Így nehéz lesz nyerni.

Zoli, te a saját csapatodat égeted.

Pedig semmi bajom a Reallal, sőt.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#105627) MdewC


MdewC
nagyúr

Nyx: lehet Martial mégis hozzátok megy? :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#105628) sh4d0w válasza villamos (#105612) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Végre, épp ideje volt már!

https://www.coreinfinity.tech

(#105629) NyxNyxNyx válasza MdewC (#105627) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Miről tudsz, amiről én nem? :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105630) MdewC válasza NyxNyxNyx (#105629) üzenetére


MdewC
nagyúr

Á lófütty. :)

Csak a kedvenc J fórumomról másolom ide a pletykákat. :DDD

Ennyit tudok.

Viccen kívül sztem Ti vagytok az esélyesebbek, meglepődnék ha jönne hozzánk. Pedig bírnám.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#105631) dudu5130 válasza MdewC (#105630) üzenetére


dudu5130
őstag

Mondjuk a Spurs szélsőkkel el van látva rendesen.

(#105632) NyxNyxNyx válasza dudu5130 (#105631) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ráadásul általában 1 játszik csak, mert Alli Kane és Eriksen fix kezdő a támadónégyesben. Valószínűleg lelépne valaki ha jönne Martial.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105633) dudu5130 válasza NyxNyxNyx (#105632) üzenetére


dudu5130
őstag

Pont azért menne Manchesterből mert nem játszik. A Spursben se lenne bérelt helye a kezdőben. Vagy van akit vinnenek? Son?

(#105634) NyxNyxNyx válasza dudu5130 (#105633) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem jobb minden szélsőnknél. Azért lenne jó, mert csatárt is tud játszani, Kane-nek nincs opciója most.

De szerintem sem valószínű ezek miatt amiket írtunk.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105635) MdewC


MdewC
nagyúr

dudu:

Hát érdekes sztori lesz az tuti.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#105636) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Az UEFA most csinálja ki a Milánt. [link]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#105637) LendvaiFeri1 válasza NyxNyxNyx (#105632) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Kane nyáron érkezik Madridba. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#105638) dudu5130 válasza Abu85 (#105636) üzenetére


dudu5130
őstag

A Milan saját magát csinálta ki. Mondjuk ez az FFP egy hatalmas baromság.

(#105639) bagyulajuve válasza Abu85 (#105636) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem jól játszották ki a szabályokat ;] - tanulni kell a nagyoktól még

Resistencia eterna

(#105640) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Ahogy olvasom az UEFA-nak az új tulajdonossal is problémája van. Yonghong Li háttérbirodalma egyáltalán nem átlátható, illetve a kínai kormány pénzmosójaként is számon tartják. Nem kellett volna neki eladni a Milánt.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#105641) NyxNyxNyx válasza LendvaiFeri1 (#105637) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

0%

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105642) venember83 válasza Abu85 (#105640) üzenetére


venember83
nagyúr

Berlusconinak kellett a pénz, kétlem, hogy annyira válogathatott az ajánlatokban. Érdekes, hogy a vezetők kivonulása után mindkét milánói klub megfeneklett, bár talán inkább a tulajdonosok feszítették túl sokáig a húrt, majd ugrottak ki a süllyedésre ítéltetett hajóból.

(#105643) DeathAdder válasza Abu85 (#105636) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kici kínai nem tudja még hogy nem elég a játékosokat felvásárolni, az uefa-nak is juttatni kell a kvótából.
Lenne mit tanulniuk katartól :N

(#105644) dudu5130 válasza venember83 (#105642) üzenetére


dudu5130
őstag

A város másik felén azért már pirkad. A suning elég jól teszi a dolgát. Sajnos az FFP megkoti sok esetben a kezüket de az első éves nagy pénz szórás a bénákra is most üt vissza.

(#105645) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Mivel itt nagy a mozgolódók száma, ezért a Tippmix topic után ide is leírom :)

A History Channelen is kezdődik egyébként a VB láz ma :) Igazi csemegék ;)

[link]

A cikkben az alrészek címei vagylagosabban lettek lefordítva, de ma az alábbi két rész lesz A futball legnagyobb pillanatai /Football's Greatest Moments/ -ból:

21:00-22:00
Pelé, Argentína és a diktátorok

22:00-23:00
Hozd el nekem Diego Armando Maradona fejét

[ Szerkesztve ]

(#105646) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Nainggolan-saga - 3. szezon 21. rész

"Tisztában voltam vele, hogy ez a döntésem nem tesz majd népszerűbbé. Persze, talán könnyebb lett volna, ha másként választok, de az mindenki számára hiba lett volna. Egyszerű lenne, ha azt a huszonhárom játékost vinném ki, akikre a legtöbben számítanak, de akkor a világbajnokságon aztán rádöbbenhettem volna, hogy nem mindenki azt csinálja, amit kérek tőle.”

„Nehéz döntést hoztam meg. Nem azért, mert így akartam, hanem a teljesítményeket figyeltem, és azt, hogy a válogatottnak és a különböző egységeknek mire van szükségük, hol és milyen stílusú játékos kell. Mi profi és igazságos döntést hoztunk, és nem az elmúlt hetek alapján tettünk így, hanem olyan információk alapján, amiket az elmúlt két év alatt gyűjtöttünk össze. Ismétlem, könnyebb lett volna másként dönteni, de az mindenki szempontjából hiba lett volna, és nem az lett volna a megfelelő választás.”

„Bízom a meglévő információimban. A szövetség által kapott dolgokat használom, emellett beszélgettem az edzőkkel, akik együtt dolgoznak a játékosokkal, emellett persze azt is nézem, hogy a válogatottban ki és milyen szerepet tölthet be. Nem a »nevekre« bökök rá, a lényeg, hogy a nemzeti csapat számára milyen hasznot tud hozni egy játékos. Talán pár döntés nem lesz népszerű, de ez a szövetségi kapitány feladata. Vannak, akik megérdemlik a válogatottságot, de mégsem kerülnek be a keretbe, sajnos csak huszonhárom játékost vihetek el magammal.”

(#105647) venember83 válasza dudu5130 (#105644) üzenetére


venember83
nagyúr

Az utolsó BL-hely szerencsés elérése már rögtön azt jelenti, hogy pirkadna?

(#105648) DeathAdder válasza Soulfly842 (#105645) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi, remélem felteszik enkórra is :))

(#105649) Soulfly842 válasza DeathAdder (#105648) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szerintem tuti.

A head to head-be

Messi vs Ronaldo
Pele vs Maradona
Platini vs Zidane

lesznek.
[link]

Rövid videók közül néhány:

The Super Fan - Manolo El Del Bombo (Spain)
The Superscout - Piet de Visser
Forgotten World Cup Images

(#105650) dudu5130 válasza venember83 (#105647) üzenetére


dudu5130
őstag

Persze, hihetetlen nagy mákkal és kín keservesen sikerült elérnünk azt a negyedik helyet, de igen, azt jelenti. Ezzel mind anyagilag, mind renoméra nőtt a klub. Behúztunk kapásból 3 olyan játékost akiből kettőt az elittől halásztunk el. Július elsejével zárul az FFP szezon és utána lehet költeni. Sajnos Rafinhát és Cancelot is előtte kellett volna kipengetni így nagy valószínűséggel csak Rafi érkezhet mert Cancelot tuti elviszi más.

A tárgyra visszatérve, ha jövőre újra az első négyben leszünk akkor nagy eséllyel 2 év múlva reális cél lehet a bajnoki cím is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.