Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105051) dudu5130 válasza Tibiajax (#105048) üzenetére


dudu5130
őstag

Üdv újra köztünk :D

(#105052) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Kinéz egy rohadt unalmas meccsnek, ahol a végén megint Mou nyer

vs.

(#105053) Tibiajax válasza dudu5130 (#105051) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ben-nek köszönhetitek..

(#105054) 4580693 válasza Tibiajax (#105053) üzenetére


4580693
senior tag

:R Hála Bennek!
Ő is azok közé tartozik, akiknek szeretem olvasni a posztjait.

(#105055) venember83


venember83
nagyúr

Jön Lukaku, ő majd túljár a Chelsea védőinek az eszén! :K

(#105056) omfgk


omfgk
addikt

Chelsea - MU

Brutál gyenge meccs. Mindkét csapat egy nulla.

(#105057) dracox válasza omfgk (#105056) üzenetére


dracox
addikt

Hazard megy Madridba ha a Chelsea nem erősít kellőképpen a nyáron.

(#105058) Richard! válasza dracox (#105057) üzenetére


Richard!
addikt

Ezt ő maga mondta? :F

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105059) dracox válasza dracox (#105057) üzenetére


dracox
addikt

Sajnos nem beszéltem vele, de olvasni lehetett pár oldalon a közelmúltban.

(#105060) omfgk


omfgk
addikt

José szezonja :

-153m euró a mérleg. Ebben nincs benne az ,hogy Mkhitaryan-t elcserélte Alexisre (egy olyan játékosra aki ingyen igazolható lett volna július 1-től). Mkhitaryan eladható lett volna szerintem 30 millióért simán, így -183m.

PL-ben esélye nem volt az első helyre (19 pont hátrány, 38-al kevesebb lőtt gól), De Gea az egyetlen ok ,hogy nem a 4. helyért kellett küzdeniük.
Liga kupa : 8 között kiesett
BL : :C
FA kupa : döntőben ritka szar teljesítményt nyújtva kiesett

A csapat :

- Pogba helye még mindig nincs meg
- Martial fejlődése totál megrekedt
- az egyetlen jó középső védő Bailly
- szélsővédők gyakorlatilag nincsenek, Young és Valencia öregszenek és már a legjobb teljesítményük is csak egy közepes, Shaw, Darmian, Blind totál homály
- Fellaini még mindig a csapatban, sőt néha ő az egyetlen mentő ötlet
- Alexis-t meglátjuk még, egyelőre árnyéka önmagának, így nem nagyon volt értelme elhozni már a télen

Elvileg most januárban írta alá José a szerződés hosszabbítást 2020-ig. GG Woodward

[ Szerkesztve ]

(#105061) DeathAdder válasza omfgk (#105060) üzenetére


DeathAdder
veterán

Tegnap tettem be egy táblát ami elég jól szemléltette ha egy átlágos kapus lett volna a mu-nál akkor simán valahol az arsenal mögött lennének.

Woodwardnal addig nincs gond amíg teltházas lesz a stadion. Arsenalnál is akkor telt be a pohár amikor már foghíjas lett a stadion nézőszáma.

(#105062) Ringman válasza omfgk (#105060) üzenetére


Ringman
nagyúr

mourinho nagyon elfogyott/elfáradt szerintem 1-2 év kihagyás jót tenne neki, na meg ha elfogadná, hogy saját magát is tovább kellene képeznie, ill váltania kellene, mert ez kevés lesz.

vagy mehet nyugdíjba/portugál szövkapnak

(#105063) omfgk


omfgk
addikt

Béla egész jól formába lendült mostanában. Nagyon helyes, így legalább többet lehet majd kapni érte a nyáron. Csak le ne sérüljön addig.

(#105061) DeathAdder : Jaja láttam a táblázatot. Épp ezért kívánom ,hogy valaki vigye el DDG-t.

(#105062) Ringman :

na meg ha elfogadná, hogy saját magát is tovább kellene képeznie

Nem fogja elfogadni, az egója nem bírná ki. :))
Több pénz kell Josénak. Meg is mondta ,hogy bizony a United nem tud/akar annyit költeni mint a City. Kis vidéki csapat az övé, alig tudják a fűnyírást végző ürgét kifizetni. Lehet majd beugrik José a helyére. :)

[ Szerkesztve ]

(#105064) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Maradona még bajnokot fog csinálni a Brestből :C

A kupagyőzelem még csak az első ízlelés.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#105065) máyköl válasza LyonnaisFan1 (#105064) üzenetére


máyköl
veterán

404

(#105066) LyonnaisFan1 válasza máyköl (#105065) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lehet én basztam el

Talán így:

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#105067) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#105064) üzenetére


Richard!
addikt

Bármit elvállal, hogy beszéljenek róla...amúgy edzőként egy nagy NULLA!
Előzmény

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105068) forceberg


forceberg
veterán

Videobíró WTF???

:Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#105069) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#105067) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Olvastam.

Sok kiváló játékossal van így, hogy edzőként nem válnak be annyira, mint amennyire játékosként.
Maradona is tökéletes példa erre. Hátha "Chairmanként" beválik, és a Bate Borisovnak is lesz ellenfele országon belül. És 2006 után nem a "BATE" nevet gravírozzák a serlegre.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#105070) Cartevo válasza forceberg (#105068) üzenetére


Cartevo
őstag

Pokalfinale=Pokolfinalé

(#105071) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Depay micsoda gólt vágott. Tipikus Ronaldinhost. :C

Szabadrúgás jó pozícióból, felállított sorfal, sok ember.
Sorfal kicsit felugrik, laposan elrúg, és gól. És a kapus is tekerésre számít mondjuk a hosszúba.
Errefel megkapja a rövidbe.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#105072) ZavaBalazs válasza forceberg (#105068) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hát ennek így sok értelme nincs.

mondjuk én ezt a kis képernyőhöz kiszaladgálást kivenném a képletből a fejesek helyében, az van, amit a füledre mondanak. még csak azt se mondanám, hogy ez a bíró respectjét aláássa, nyilván a központban 10 kameraállásból harmincszor visszanézve jobban fogják tudni, mint ő, szóval ebben semmi ciki nincs.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105073) paatrick


paatrick
senior tag

Real Madrid méltó módon fejezte be a spanyol szezonját. 2-0 vezetésről 2-2. :C :P

Érdemes megnézni az egyenlítő gólt. Kabaré :DDD

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105074) Motion_Blur válasza paatrick (#105073) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Marcika :(((

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#105075) BenHans válasza Tibiajax (#105048) üzenetére


BenHans
addikt

Ez aztán az asszociáció. :D

Közben megjegyzem az eltékozolt tehetség Nagatomo bajnok lett a Galatával.
"He has great popularity among his people and brought the samurai spirit here with him." :DDD

#105053 Tibi & #105054 4580693: Akkor már megérte írni... :R

(#105049) Ringman: Felőlem aztán Candreva góllal is nyerhet holnap azaz ma az Inter. Most kivételesen szorítok nektek és a kopasznak.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#105076) L_YKing


L_YKing
addikt

Ez a Vinicius srac mar a Reale is?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105077) venember83


venember83
nagyúr

Egyhamar nem lesz ilyen kép fejenként hét bajnoki címmel.

[ Szerkesztve ]

(#105078) dracox válasza L_YKing (#105076) üzenetére


dracox
addikt

Már megvásárolták igen. A kérdés hogy mikor fog csatlakozni a csapathoz. Idén vagy jövőre.

(#105079) omfgk válasza dracox (#105078) üzenetére


omfgk
addikt

Valamikor azt olvastam .hogy 2019 nyarán jön csak.

(#105080) dracox válasza omfgk (#105079) üzenetére


dracox
addikt

Igen én is több helyen láttam a 2019-es dátumot. Ez a nyár sokat fog számítani hogyan alakítja a keretet a Real. Benzema-Bale duóval remélem nem ugrik neki a kovetkező szezonnak Perez papa (annak ellenère, hogy Bale kezdett belejönni a szezon vegere, mert nem egyszer volt már erre példa az ő esetében).

(#105081) ZavaBalazs válasza omfgk (#105060) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

"Young és […] öregszenek, […] Blind totál homály"

:C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105082) DeathAdder


DeathAdder
veterán

José:

"Bele sem merek gondolni, hogy mit mondanának és írnának most rólam, ha az én csapatom játszik úgy a döntőben, mint ez a Chelsea. Mondjuk el tudom képzelni..."

és mégegy:

"Persze, fogunk megtartani játékosokat. Hacsak nincs tökéletes kereted - olyan, amiben vehetsz egy kapust, majd ha nem tetszik, vehetsz helyette újat, vagy miután vettél egy méregdrága középhátvédet, de nem jött be, helyette is vehetsz egy másikat - muszáj ezt tenned. Hacsak nem haladhatsz folyamatosan a tökéletes keret irányába, akkor meg kell tartanod olyan játékosokat is, akiket esetleg kevésbé kedvelsz."

na és mégegy, ez a legjobb xd

[ Szerkesztve ]

(#105083) Richard!


Richard!
addikt

"Megszületett a megállapodás a Barcelona és Antoine Griezmann között. A francia a második legjobban fizetett játékos lesz a csapatban.

A Barcelona úgy döntött, hogy a nyáron kifizeti Antoine Griezmann elengedési záradékát az Atlético Madridnál, vagyis a 100 millió eurót.

A klub pedig már Antoine Griezmannal is megegyezett a szerződésének a feltételeit illetően. A francia játékos öt évre fog aláírni a csapathoz, és a fizetése évi nettó 15 millió euró lesz majd. Emellett pedig bónuszok is jöhetnek a fizetéséhez az idény végén, amennyiben a Barcelona az idény végén eléri a céljait.

Griezmann ezzel a fizetésével a második lesz a csapat rangsorban Lionel Messi mögött. A francia egyébként Luis Suárezhez hasonló fizetést kap.

Az Atlético Madrid egyébként egy évi, 25 millió eurós fizetéssel próbálta őt meggyőzni a maradásról, ám úgy fest ez sem volt elég nekik."

:U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105084) L_YKing válasza Richard! (#105083) üzenetére


L_YKing
addikt

Uj mezt lattad? Suarezt nem latom pozolni benne...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105085) DeathAdder válasza Richard! (#105083) üzenetére


DeathAdder
veterán

kár érte, nagyon szimpatikus srác volt

(#105086) KisTücsök válasza DeathAdder (#105082) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh hogy mennyire szeretett volna úgy játszani, ha ők szerzik az első gólt. :))

(#105087) máyköl válasza Richard! (#105083) üzenetére


máyköl
veterán

La Masia -val mi lesz? :) Óriás költekezésben van az elmúlt években a Barcelona... Suarez, Dembele, Neymar rengetegbe kerültek, független attól hogy azóta Neymar már nincs. Most meg Griezmann?

De többi csapatbeli játékos se saját nevelés már, hiába nem volt 100milliós áruk: Ter-Stegen, Umtiti, Mina, Semedo, Paulinho, Rakitic, Andre Gomes... Talán aki saját nevelés és úgy tűnik fel fog érni a nagy csapat szintjéhez hosszútávon is, az Sergi Roberto. De évek óta kopnak ki a régi nagy nevek, akikre joggal büszke lehetett a Barcelona és szurkolóik: Xavi, Mascherano, most Iniesta...

Messi mindjárt 31, Busquets mindjárt 30, Piqué 31, Jordi Alba 29... Nagyon sok már nincs nekik sem.

Ha ez így folytatódik, ugyanolyan klub lesz a Barca mint a Madrid, akikről mindig azt mondtátok, csak megveszik méregdrágán mindig a legjobb játékosokat, semmi nevelés, semmi szív. :) Nem szurkálódásból kérdeztem, tényleg mi erről a véleményetek :R

[ Szerkesztve ]

(#105088) Richard! válasza máyköl (#105087) üzenetére


Richard!
addikt

Én csak a középpálya miatt aggódom, de nagyon.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105089) Ringman válasza BenHans (#105075) üzenetére


Ringman
nagyúr

köszi hogy nekünk szorítasz (pontosabban a lazio ellen :) )

serie a kiesési lehetőségek [link]

(#105090) máyköl válasza Richard! (#105088) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, nem is értem, hogy férne be Griezmann a Messi, Suarez, Coutinho, Dembele négyesbe. Minimum 2 ezek közül pados kell, hogy legyen, ahhoz meg túl nagy nevek.

(#105091) Ringman válasza máyköl (#105090) üzenetére


Ringman
nagyúr

ebben vsz benne van a bayern által bevezetett igazoljuk le a ligából a legjobbakat, hogy másnak ne legyen jelenség is.

(#105092) bandus válasza Ringman (#105091) üzenetére


bandus
veterán

Azert tegyuk hozza, hogy az is kell a dologhoz, hogy a jatekos valtani akarjon. Sajnalom, hogy a barcaba megy mert csak erosebbek lesznek vele, de neki ez egy munkahely, neha valtani kell. Viszont a kozelmult atigazolasi arainalapjan ez a 100 millio nagyon kedvezo kivasarlasi ar :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#105093) omfgk válasza máyköl (#105087) üzenetére


omfgk
addikt

Kezd a Barcánál elszállni a fizetési mérleg.
Messi ugye nemrég kapott egy brutál fizut + aláíráspénzt.
Umtiti kivásárlási ára miatt neki is új szerződése lesz hamarosan.
Busquets szintén tartja a markát.
Idén ugye Coutinho + Dembele + Griezmann.
Elvileg még jön Arthur is.

Griezmann 100 millióért nagyon megérte, főleg a mostani elszállt árak mellett.
Viszont ettől még a védelembe kelleni fog nekik legalább 1 középhátvéd. Umtiti + Pique. A cserék meg Mina (aki még közel sem ez a szint) és egy nagyon sérülékeny Vermaelen. Volt még talán egy brazil hátvéd is, de őt nem fogják tudni regisztrálni majd Arthur miatt.

Ki lehet mondani ,hogy az elmúlt 5 évben fordult a kocka az igazolások terén a Real - Barca viszonylatban.

Remélhetőleg nem dönt úgy Perez ,hogy a közelmúltban megspórolt összeget kidobja most Neymar átigazolására. Nem tudom elégszer mondani ,hogy mennyivel jobb döntésnek tartanám most Hazard leigazolását. A jelenlegi igencsak felfordult helyzetben szerintem egész korrekt áron elhozható lenne (100-120m euró kb). Főleg ha tényleg nem szeretné Londonba folytatni.
Na meg a Real védelem se nevezhető stabilnak.:D Oda is jöhetne valaki.

[ Szerkesztve ]

(#105094) viharhozo válasza forceberg (#105068) üzenetére


viharhozo
addikt

Tobb figyelmet kene kapnia ennek, megiscsak ez az elso eset, amikor konkretan es egyertelmuen bizonyithato, h a spori dontoen hibazott. Eddig lehetett mondani, h nem latta, erre nem lehet. Ezt nem lehet megmagyarazni, piszok surgosen bele kell nyulni a VAR-ba, mert a jelenlegi a bohockodos szintjen van.

Zwayert meg evekre/orokre el kene tiltani, teljesen vak ember megse vezessen meccset, ennek talan volna némi visszatarto ereje. Persze nem ez lesz, 99,9%, h vigan fog vezetni a VB-n is.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#105095) Tibiajax válasza Ringman (#105091) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha megverjük a láziót este, mi megyünk a bl-be, egymás elleni eredmény dönt?

(#105096) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Willian kitakarta Contet (már a fél keret be van rá rágva)

Itt nyáron vagy edzőcsere lesz, vagy Willian is dobbant.

(#105097) máyköl válasza omfgk (#105093) üzenetére


máyköl
veterán

A Madridnál reformálni kell. Bale, Benzema kuka. Modric 32 éves, nem tudom Casemiro és Kroos mellett ki fogja őt pótolni, mintha Kovacic -ban nem bíznának. Marcelo 30, Theo nem fogja tudni őt pótolni. Ramos 32, szintén nincs pótlása, Nacho jú beugró ember, de nem elég jó alap kezdőnek, Vallejo folyton sérült. Asensio -t nem tudták beépíteni a kezdőcsapatba, bár szerintem őt vétek lenne elengedni. L.Vázquez hiába jó forma, nem tartom hosszútávon Real Madrid szintnek. Tele vagyunk "felesleges" játékosokkal, akik lehet hogy nem feleslegesek, de nem kapnak játékszerepet. Llorente, Borja Mayoral, Hakimi, Ceballos, Vallejo, Theo (bár ő inkább menjen, szerintem Alavés szint).

Valamint ott van még a Madridi szurkolók közt is folyton vitatott téma, a kapuskérdés. Én azt gondolom, hogy Keylor Navas nem Real Madrid szint. Igen, vannak elképesztő bravúrjai, és jó időszakai, de ezt leszámítva egy tök átlagos kapus, nem kevés potyával és bizonytalansággal. El kellett volna már hozni De Gea -t.

Ergo az én meglátásom szerint kellene nyáron egy kapust, egy minőségi közép és balhátvédet, valamint 1 középpályást és 2 támadót venni. Keylor, Benzema, Bale, Theo mehet. Dea Gea vagy Kepa jöhetne a kapuba, balhátvéd még talán 1 évet ráér, de Alabát jó lenne megszerezni, Ramos is kora ellenére még a csúcson játszik, középpályára talán Verratti -nak örülnék a leginkább (De Bruyne, Kanté szerintem impossible), Bale és Benzema helyett pedig szerintem Hazard és Icardi. Bár valami azt súgja, hogy a következő szezontól Neymar már a Madridban fog játszani, de ne legyen igazam...

De ami talán a legfontosabb: Iscot, Asensiot, Ronaldot megtartani!

Perez lassan ki kell, hogy nyissa a pénztárcát, idén már egyértelműen érződött, hogy szűk ez a keret... :(

(#105098) bagyulajuve válasza máyköl (#105087) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nagy csapatok már alig-alig nevelnek ki játékosokat, ezt el kell lassan fogadni. A Juventusban évek óta nem vola olyan saját nevelésű játékos, aki meghatározó lett a nemzetközi futballban. A Barcánál, Realnál, MU-nél, stb legjobb tudomásom szerint ugyanez a helyzet, sajnos. Így már játékosokért abszolút nem tudok lelkesedni, rossz, hogy tényleg már olyan szintű profizmus van, hogy tényleg csak munkának tekintik a focit és munkahelyeknek a csapatokat.

Resistencia eterna

(#105099) Ringman válasza Tibiajax (#105095) üzenetére


Ringman
nagyúr

igen

(#105100) Ringman válasza máyköl (#105097) üzenetére


Ringman
nagyúr

kovacic nem lesz húzóember soha ilyen szintű csapatban. már az interben sem volt az, nem olyan alkat, ha a kp-társaknak megy, akkor neki is fog, de ennyi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.