Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105701) simondr válasza Ringman (#105697) üzenetére


simondr
senior tag

nem védeni akarom Ramost, nem is nagyon szeretem (aljas kis g*cinek tartom majdnem annyira mint Pepét), de emberek, ilyen szituációból 100 van egy meccsen, csak nem lesz mindegyikből sérülés...
Most ezt az egyet felkapni és napokig ezen rágódni...hát ti tudjátok.
Magam részéről se RM se Lpool szurkoló nem vagyok, nem is nagyon érdekelt hogy ki nyer, nyilván szerettem volna egy jobb meccset látni mintsem Karius tragikomédiát de ez van, szerintem érdemes túllépni rajta.

(#105702) dudu5130


dudu5130
őstag

De ti szoktatok focizni??? Oké, Salah és Alves is használja a kezét mivel ilyen kontaktokban mindenki próbálja ellökni magától a másikat, hogy ne a másik szorítsa el és vigye el a lasztit. Ramos azért volt patkány mert ő érezte, hogy nincs esélye elvenni így inkább eljátssza az esést és beszorítja az ellenfél kezét a karja és a teste közé így lerántja. Ilyen egyszerű. Nestától és Maldinitől hány ilyen aljas dolgot láttatok? És velük emlegetik egy lapon ezt a férget...

(#105703) NyxNyxNyx válasza dudu5130 (#105702) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

+1

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105704) omfgk válasza DeathAdder (#105698) üzenetére


omfgk
addikt

Gyanítom ,hogy nem nézted végig a videót.
Egy szimpla klikkvadász cikk. Marhára nem ugyanaz a szituáció.

Ramos egy igazi paraszt, szerintem ezt még egy Real drukker sem tagadja, de azért ne akarjunk mindent most visszamenőleg is a nyakába varrni.

Ennél jobban csak az a cikk tetszett ahol egy egyiptomi ügyvéd 1 milliárd dollárra perelné Ramost, Salah fizikai és mentális sérülései miatt...

[ Szerkesztve ]

(#105705) 7600 GS válasza omfgk (#105704) üzenetére


7600 GS
addikt

Nevetséges ez az egész hiszti.

(#105706) DeathAdder válasza omfgk (#105704) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igazából meg sem nyitottam, a szombati eset pergett le előttem, és tudom hogy hajlamos az ilyesmire.
Sok madridista is utálja ezért, poolba is van akit nem vesz be a gyomrom, pedig nem is egy féreg (sőt még a saját családomban is) úgyhogy ez van :DDD

Az az egyiptomi ügyvéd dolog meg csak egy üzleti húzás az ügyvéd részről hogy egy nemzeti hős ügyében fellépjen. Salahnak és az Egyiptomi Labdarúgó Szövetségnek is vannak ügyvédei, ha lenne jogalap vagy precedens ilyen perről akkor foglalkoznának vele ők.

(#105707) Peterhappy válasza omfgk (#105704) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egészen pontosan nem csak Salah-nak, de az egyiptomi népnek okozott mentális sérülés miatt :D :D :D

(#105708) #56268288


#56268288
törölt tag

(#105709) gyuromoj válasza #56268288 (#105708) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg manchesteri emberkéé, legalábbis NSO úgy hozta le 1-2 napja. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#105710) Cartevo


Cartevo
őstag

Online körökben divatos lett a "beárazza" kifejezés. Ha valami, ez a gálasorozat tükrözi a piaci viszonyokat. 6 angol, 4-4 spanyol és olasz, 2 német résztvevő a Benficával és a Párizssal kiegészülve. Nem szorul indoklásra.

(#105711) paatrick válasza Cartevo (#105710) üzenetére


paatrick
senior tag

Minden évben van ilyen. Elmennek Amerikába bohóckodni, meg népszerűsíteni a focit. Melyik évben hogy nevezik az változik. Azt hiszem tavaly a MU nyerte, bár akkor még más volt a lebonyolítás.
Idén 18 csapat, mind játszik összesen 3 meccset. Ebből nagy következtetést nem vonnék le :K

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105712) DeathAdder válasza paatrick (#105711) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ott tavaly még a Liverpool is tudott nyerni egy kupát :D bár az asszem valahol a távolkeleten volt :D

(#105713) Cartevo válasza paatrick (#105711) üzenetére


Cartevo
őstag

New Yorkban dupla kapuval készülnek? Úgy talán verhető a Madrid.

(#105714) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Na ugy nez ki, Cancelora rarepul a Juve. A Barca meg Eriksenre, ha Grizmano megsem erkezik.
Ekozben Jordi Alba durcizik allitolag, mert meg nem hosszabbitottak vele szerzodest, igy a Chelsea es a ManUtdtart karokkal varna...

(#105715) dudu5130 válasza Peterhappy (#105714) üzenetére


dudu5130
őstag

Éder kell a Valencianak így megy már az egyeztetés Canceloval kapcsolatban is.

(#105716) Peterhappy válasza dudu5130 (#105715) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, Ederrol olvastam a minap. Kerdes, ha igaz a Jyve-pletyka, a jatekos mit preferalna. Nem hiszem, hogy a Juve-ban (eleinte?) stabil kezdojatekos lenne -bar olasz focibol biztos, hogy nagyobb ismerettel rendelkeztek nalam.

Ha mar Inter-Juve. Esti pletyka(?) szerint Higuaint+50misit adnanak Icardiert.

[ Szerkesztve ]

(#105717) dudu5130 válasza Peterhappy (#105716) üzenetére


dudu5130
őstag

Elmondása szerint nagyon szeretne az Interben maradni. A tavasszal az egyik legjobb jobb hátvéd volt és wingbacknek is nagyon jó. Az Icardis pletykák szerintem csak sajtó kitaláció.

(#105718) paatrick válasza Cartevo (#105713) üzenetére


paatrick
senior tag

Azért brutál Amerikában mennyi pénz van. Ezt a stadiont is 2010-ben rakták oda, és biztos van külön baseball, amerikai foci, kosárcsarnok is, gondolom nem is egy. Ausztráliában meg egy "stadionban" játsszák a rögbi és a focimeccseket, pedig nem hiszem hogy Amerikában népszerűbb lenne.

Visszatérve erre a kupára, a játékosok gondolom milyen motiváltak lesznek. 1 héttel a VB után kezdődik, tart 3 hétig, utána 2-3 héten belül indul is a bajnokságuk. Jó kipihentek lesznek :U :C

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105719) NyxNyxNyx válasza Peterhappy (#105716) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az a kedvencem az Eriksenes kacsában, hogy még az árat sem sikerült belőniük... 100 milliót ír a katalán újság, fogalmuk sincs az árakról... Eriksen távozásától félek a legjobban, mert előbb utóbb valószínűleg meg fog történni és nagyon fontos játékos. De szerintem nem idén, hanem jövőre, vagy azután. :(

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105720) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#105719) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csöppet el vannak tévedve :DDD Ma 100 millió 5 éve még 35 millió volt.

(#105721) Monoton válasza paatrick (#105718) üzenetére


Monoton
tag

Nyilván aki részt vesz a VB-n az nem csatlakozik mindjárt a kerethez, kap pár hét pihenőt a kieséstől számítva.

(#105722) omfgk válasza Monoton (#105721) üzenetére


omfgk
addikt

Szóval például az angol keret játékosai igen hamar csatlakozhatnak majd az amcsi túrához. ;]

(#105723) DeathAdder


DeathAdder
veterán

BREAKING: Lewandowski wants to leave Bayern Munich

(#105724) dudu5130 válasza DeathAdder (#105723) üzenetére


dudu5130
őstag

Szerintem tuti Angliába megy. Chelsea?

(#105725) Cartevo válasza paatrick (#105718) üzenetére


Cartevo
őstag

Az közhely, inkább az érdekes, hogy a Red Beer hogy osztogat. A németek jól jöhetnek ki belőle, ha a Leipzig bajnokesélyest csinál a fix bajnokukból.

(#105726) máyköl válasza NyxNyxNyx (#105719) üzenetére


máyköl
veterán

Ma a Madriddal is szóba hozták Erisent, elvileg Modric utódjaként számolnának vele. Javítsatok ki ha rosszul tudom, de emlékeim szerint Eriksen posztja a 10 -es, CAM, csatár mögött. Modric ennél hátrébb játszik, tehát inkább Isco -t szorítaná ki.

(#105727) NyxNyxNyx válasza máyköl (#105726) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja :D Amúgy egy Kázmér - Kroos - Eriksen trio talán még működne is. Kázmér tudna rombolni helyette. Eriksen harcias és a csapatból ő futja rendre a legtöbbet. De amúgy nem tudom, mert nem igazán volt kipróbálva hátrébb, mert Eriksen-nek nincsen alternatívája a csatár mögött.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105728) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#105723) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

igazából ez eddig is nyílt titok volt, mivel csak augusztus végéig szerződtette a csodamenedzsert.

na akkor lássuk, hogy Uliék mennyire tökösek, és mennyire állnak ki a hónapok óta mantrázott "klub akarata > játékos akarata" szlogen mellett. más kérdés, hogy így mennyi értelme van megtartani.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105729) Peterhappy válasza ZavaBalazs (#105728) üzenetére


Peterhappy
őstag

En meg mindig azt mondom, lehet ebbol Lewa-Bale biznisz.
Chelsea nem BL-indulo. Zzerintem a kekek igy nem johetnek szoba.

(#105730) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#105729) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a madrid állítólag már nem érdeklődik iránta.
remélem ha megy, akkor P$G, aztán sírhatja vissza a régi szép időket, ha majd megint a nyolcaddöntő lesz a vége. :P
mondjuk az is igaz, hogy döntőig is csak a dortmunddal jutott, a bayernnel nem, de megvolt ennek is az oka. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105731) DeathAdder válasza dudu5130 (#105724) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyfelől meglepne ha egy EL csapatba menne, másfelöl nagyon úgy látszik hogy Abra papa kikapcsolta a money cheatet, és piaci alapon működteti a cselzit.

Vagyis aligha vernének el ~100 millióért egy támadóra, kivéve talán ha Hazard lelépne.
Meg amúgy is max P$G, City, Reál aki megtudná fizetni, ezek közül talán utóbbi kettő csapat lehetne neki valami féle előrelépés.

De a tuti angliára: Citynek ott van Jesus, Agüero, Mu-ban nagyon nem lenne Mou kompatibilis, oda Lukaku jobb (hangsúlyozom a Mou féle Mu-ba), Cselzi meglepne, Pool, Spurs, Arsenal kizárt :N

[ Szerkesztve ]

(#105732) DeathAdder válasza DeathAdder (#105731) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja a psg meg az ffp miatt nem veheti meg, mert ugye hivatalosan most veszik meg Mbappet valami 180 millióért...
Kivéve ha eladják neymart

(#105733) máyköl válasza DeathAdder (#105731) üzenetére


máyköl
veterán

Jönni fog szerintem Hazard Madridba, az ok pedig, hogy nem akar majd az EL -be játszani, mondjuk meg is tudom érteni, ennél ő sokkal de sokkal jobb. Meg őszintén, melyik játékos nem akar most a Real Madridban játszani?

(#105734) forceberg válasza ZavaBalazs (#105728) üzenetére


forceberg
veterán

Amit a Margit ellen művelt, mehet is...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#105735) hobizoli válasza máyköl (#105733) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ugyanmar, latod, hogy vki meg el is menne onnan, meg ment is :DDD

több drón kell ;P

(#105736) Cartevo válasza Peterhappy (#105707) üzenetére


Cartevo
őstag

Az ügyvéd aláírása:

(#105737) Valty válasza ZavaBalazs (#105728) üzenetére


Valty
aktív tag

Ha van eszetek jó drágán rásózzátok a ManU-ra vagy bevonjátok mondjuk egy Martial üzletbe. Amúgy hihetetlen, hogy teljesen Gomez-szint, de Gomez valahogy mindig bevakarta a labdát a hálóba, Lewandowski pedig nem

(#105738) ZavaBalazs válasza Valty (#105737) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

"Ha van eszetek-"

de nincs. viszont van helyette Ulink!

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105739) NyxNyxNyx válasza Valty (#105737) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most akkor nem a világ egyik legjobb csatára? Én már nem tudom hova tenni Lewát, Dortmundnak anno viszonylag sűrűn néztem a meccseit és nem tartottam olyan húdejó csatárnak, nagyon sok helyzetet elbalfaszkodott. De elfogadtam, hogy nagyon jó, mert akárkinek mondtam, lehurrogott.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105740) forceberg válasza NyxNyxNyx (#105739) üzenetére


forceberg
veterán

Most is elbalfaxkodott ezt-azt...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#105741) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#105739) üzenetére


DeathAdder
veterán

Dortmundi BL-je óta nem emlékszem hogy nagy meccset eldöntött volna, az hogy a Wolfsburgnak rúg 5 gólt az nagyon szép, de a fontos meccseken rendre felsül.
Aztán cáfoljatok meg, lehet meszes az agyam :D

(#105742) viharhozo válasza ZavaBalazs (#105728) üzenetére


viharhozo
addikt

Nehez megfejteni, mi tortenik Munchenben. Egyreszt Lewandowski mehetne, a Bundast nelkule is be lehet huzni (bar en azert bizom Favre-ban), a BL erdemi reszen meg megint total flop volt a lengyel. Szoval ilyen alapon mehet. Mas kerdes, h ki az a hulye, aki sokert megveszi.

Viszont Thiago is menne, kettejukert be kene jonni ugy 150-200 millanak, ugyanakkor most ultek le Kovaccal, aki nem akar "sztart" igazolni. Akkor mit csinalnak a penzzel? Nezegetik? Vagy jon a merjunk kicsik lenni ot eve?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#105743) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lichtsteiner -> Arsenal
Jorginho -> sziti
Mahrez -> sziti (elvileg 85 milla, de még nem megköttetett)

(#105744) dudu5130 válasza DeathAdder (#105743) üzenetére


dudu5130
őstag

Jorginho? Mahrez? Pont ők kellenek még oda :D :D

(#105745) ZavaBalazs válasza viharhozo (#105742) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

kétlem, hogy ha Lewát elengedik, akkor nem invesztálnak egy jobb csatárba a befolyó ~100 millából. az, hogy azt mondják, hogy nem igazolnak nagy nevet, csak abban a kontextusban igaz szerintem, hogy ugyanakkor Lewandowskit hivatalosan nem akarják elereszteni.

Thiagót nem hiszem, hogy el fogják engedni, én most azt mondom, hogy Bernatot eladják, Sanchest a hírekkel (Kovac visszahívja, és kihozza belőle a sztárt) szemben kölcsön egy közép bundás csapathoz vagy visszakölcsön a benficába, Vidalból meg pénzt csinálnak, cselzi, united vagy egy olasz csapat elviszi. esetleg még Rudy megy kölcsönbe a schalkéba, Lewa meg lóg a levegőben.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105746) Valty válasza NyxNyxNyx (#105739) üzenetére


Valty
aktív tag

Nekem úgy rémlik a Dortmund után a Bayernben még volt egy jobb szezonja, de utána egyre inkább homály lett (Ancelotti alatt pedig teljesen). Nem láttam az összes BM meccset, szóval ha van itt valaki Bayernes, nyugodtan cáfoljon meg

(#105747) DeathAdder válasza dudu5130 (#105744) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jorginho nagyon jó igazolás szerintem, Fernandinho megy már kifelé korban.

Mahrez meg... mit tudjuk Pep középpályás fetisiszta :D

szerk. közben olvasom Mahrez is done deal

[ Szerkesztve ]

(#105748) Cartevo válasza forceberg (#105734) üzenetére


Cartevo
őstag

Mekkorát röhögtem volna, ha Müller betalál a 96. perc végén. Majd jövőre.

(#105749) dudu5130 válasza DeathAdder (#105747) üzenetére


dudu5130
őstag

Fernandinho inkább box to box, Jorginho meg nem s mezőny játékáról híres hanem a passz játékról. Szerintem Angliában nem fog megelni, de majd kiderul.

(#105750) DeathAdder válasza dudu5130 (#105749) üzenetére


DeathAdder
veterán

Reméljük így lesz, én viszont majdnem biztos vagyok benne hogy Fernandinhot hivatott kiváltani Pepnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.