Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105751) dudu5130 válasza DeathAdder (#105750) üzenetére


dudu5130
őstag

Mondjuk a védekező statjai is elég jók. Hát nem tudom, nagyon ritkán látom játszani.

(#105752) Ringman válasza DeathAdder (#105743) üzenetére


Ringman
nagyúr

Lichtsteiner -> Arsenal

juvéba be nem férő öreg szélsőhátvédet igazolni a pl-be, ez valami vicc?

(#105753) Cartevo válasza Ringman (#105752) üzenetére


Cartevo
őstag

Szót ért a kapussal.

(#105754) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Fent is az első rész, mindannyiunk kedvenc letöltős oldalán: A futball legnagyobb pillanatai S01E01 1080i

Ez a rész Maradona kálváriáját kíséri végig gyerekkorától a visszavonulásáig.

(#105755) hobizoli


hobizoli
nagyúr

(#105756) gyuromoj


gyuromoj
veterán

13 órától, egy előre be nem tervezett sajtótájékoztatót tart Zidane. :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#105757) máyköl válasza gyuromoj (#105756) üzenetére


máyköl
veterán

Lehet Cé... :(

(#105758) venember83 válasza gyuromoj (#105756) üzenetére


venember83
nagyúr

Most már tervezettnek tekinthető, nem? :U

(#105759) Ringman


Ringman
nagyúr

(#105760) gyuromoj válasza venember83 (#105758) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igaz. :)
Amúgy szerintem az lesz hogy hosszabbit, mert mindig csak az adott szezonra írt alá eddig.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#105761) #56268288


#56268288
törölt tag

Nem tudom, tudjátok-e már, de:

OFFICIAL: Frank Lampard is the new manager of Derby County!

(#105762) omfgk válasza máyköl (#105757) üzenetére


omfgk
addikt

Szerintem inkább Zidane mond le.

Élő stream (ameddig le nem fagy:D) : https://www.youtube.com/watch?v=zJOB_3kpb9Q

[ Szerkesztve ]

(#105763) Tibiajax válasza gyuromoj (#105756) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tűkön ülök, tűkön ülök!!!!......

(#105764) ZavaBalazs válasza Ringman (#105759) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

mér báncsátok szegény ramóst, csak jótakart : ((((((((((

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105765) Peterhappy válasza omfgk (#105762) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én is erre gondoltam, de nem mertem beírni :U

egyáltalán nem lepődnék meg, ha nyomna egy Pep-féle exitet.

[ Szerkesztve ]

(#105766) DeathAdder válasza omfgk (#105762) üzenetére


DeathAdder
veterán

emberi nyelven fog beszélni?

(#105767) omfgk válasza DeathAdder (#105766) üzenetére


omfgk
addikt

Mármint angolul?:D Nem hiszem.
Nem is tudom ,hogy egyáltalán tud-e angolul. Spanyolul lesz.

(#105768) DeathAdder válasza omfgk (#105767) üzenetére


DeathAdder
veterán

kicsekkol, azt írják mindenhol..

(#105769) omfgk válasza DeathAdder (#105768) üzenetére


omfgk
addikt

Jardim felkészül?

Mást nem tudnék mondani így hirtelen...

Egy ilyen döntés amúgy megint megingathatja CR jövőjét is. Ha egy Benitez szavára is szartak az öltözőben akkor nem tudom kit lehet hozni akit egy BL triplázás után elfogadnak...

[ Szerkesztve ]

(#105770) DeathAdder válasza omfgk (#105769) üzenetére


DeathAdder
veterán

Moyes? ;]

(#105771) Peterhappy válasza DeathAdder (#105770) üzenetére


Peterhappy
őstag

Wenger ;]
Akkor jövőre a kupagyőzelemre lehet csak esélye a Madridnak :D

(#105772) máyköl


máyköl
veterán

Vagy Conte...

(#105773) máyköl válasza máyköl (#105772) üzenetére


máyköl
veterán

Kopottas a spanyol tudásom már, de idáig az utóbbi 3 évről beszél...

(#105774) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Megtörténik az elkézpelhetetlen, Zidane elhagyja a Real Madridot.

A csúcson kell abbahagyni.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#105775) Ringman válasza omfgk (#105769) üzenetére


Ringman
nagyúr

Tornyi Barnabásnak van csapata?

(#105776) dracox válasza máyköl (#105772) üzenetére


dracox
addikt

Ez most nagyon beütött.........azt a k*rva nem akarom elhinni.

(#105777) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Jaja, hivatalos, Zizou nyomott egy Alt+F4-t.

(#105778) venember83 válasza Tibiajax (#105763) üzenetére


venember83
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#105779) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Pochettino-t emlegetík épp az utódjaként.
Azon sem lepődnék meg, ha Zizou nyomna egy év pihit, ahogy anno Pep. Vagy megpályázza Allegri helyét? Mégis csak a Juve a szíve másik csücske.

[ Szerkesztve ]

(#105780) máyköl válasza Peterhappy (#105779) üzenetére


máyköl
veterán

Egyszer már nyilatkozta, hogy szívesen edzené a Juvét.

(#105781) DeathAdder válasza Peterhappy (#105779) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pochettino most hosszabbított, ennyire még Levy sem lehet rafinált :)

[ Szerkesztve ]

(#105782) 7600 GS


7600 GS
addikt

:R :R :R

(#105783) gyuromoj válasza Peterhappy (#105779) üzenetére


gyuromoj
veterán

Esetleg ha a franciák felsulnek a VBn, akkor lehet felkérnék szövetségi kapitánynak.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#105784) omfgk


omfgk
addikt

A PSG tulajának fejébe vajon megfordult a gondolat ,hogy Tuchel mégse kéne?:D Zidane számukra minden szempontból tökéletes lenne.

(#105785) Peterhappy válasza gyuromoj (#105783) üzenetére


Peterhappy
őstag

Én erre nem látok esélyt. 3 év intenzív pörgés a világ talán legnagyobb klubja élén - szerintem vagy pihi, vagy másik topklub, de szövetségi kapitánynak még "fiatal".
Így, hogy Allegri távozik, a Juve-nél most lesz "üresedés", adja magát a dolog, de (ezért most minden zebrától elnézést kérek) szakmailag az most visszalépés lenne neki. De ha hiányzik neki Torinó, ha tényleg szerelme a Juventus és új impulzusokra vágyik, logikus döntés volna. Máshol most el sem tudnám képzelni.

Esetleg a Bayern, de így, hogy a Juve kispad jó eséllyel üres lesz, szerintem az sem realitás.

@DeathAdder: Nem hinném, hogy Pérezt ez annyira izgatná :) Egyébként is lehet, hogy épp úgy hosszabbított, hogy van egy záradék pl. a RM hívása esetére.

[ Szerkesztve ]

(#105786) Napfénysüti válasza Ringman (#105775) üzenetére

Pintér nem lenne jobb? Csak ki kell vásárolni. :DDD

Més que un club!

(#105787) dracox


dracox
addikt

Legalább Benzemának nem lesz bérelt helye jövőre a kezdőben. tök mind1, hogy a végére belehúzott

(#105788) venember83 válasza Peterhappy (#105785) üzenetére


venember83
nagyúr

„Így, hogy Allegri távozik” - mit tudsz, amit mi nem? :F

(#105789) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Meglepő hír. talán úgy gondolja ennél már nincs feljebb? 3 BL győzelemnél nem nagyon lehet nagyobbat ugrani. Csomó érdekes kérdés: Ki lesz a Real új edzője? Hova megy a kopasz? Mi lesz Benzemával?(remélem elhúz a vérbe) Most aztán tuti lesznek változások a keretben.

(#105790) NyxNyxNyx válasza venember83 (#105788) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is most meglepődtem. :D

más:

Pochettino miatt annyira nem aggódok, hogy elmenne. Szezon végén azt nyilatkozta, hogy le kell ülnie Levy-vel beszélgetni a klub jövőjéről és bátornak kell lenni. Ott az nekem úgy jött le, hogy vagy Levy kinyitja a pénzescsapot, vagy viszlát. Aztán aláírt kurva sok évre. Nekem ez nem úgy jön le, hogy le akarna lépni.

Azért nem 0%, mert kinézem Levyből, hogy mondja Pochettinonak, hogy jól van lépjél le, de előtte írd ezt alá, hogy a Realnak keményen fizetnie kelljen érted. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105791) Peterhappy válasza NyxNyxNyx (#105790) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bocsánat, ezt lehet, hogy benéztem :)
Pár hónapja a fogadóirodáknál Ő számított a legesélyesebbnek AW utódjának és akkor olvastam több helyen is, hogy vagy az Ágyúsokhoz megy, vagy Conte helyére a Chelsea-be, de mindenképpen Londonba.

Aztán bennem maradt az info és lehet, hogy deformálódott... Bocs, ha hülyeséget írok, mindenféle fociinfot begyűjtök, csak sajnos fos a memóriám és torzul odabent az info :D Gyakran előfordul..

(#105792) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#105785) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a bayern már leigazolta Kovacot, kétlem, hogy nullpercesként ki is dobnák. talán ha Zizou elmegy pihenni, Kovac meg botrány rossz lesz, akkor év közben beugorhat, de egyébként kizártnak tartom

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105793) Peterhappy válasza ZavaBalazs (#105792) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen, ezt így gondolom én is.

Érdekes, idén micsoda edzőkeringő van. Kíváncsi vagyok, ki következik.

(#105794) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Most olvasom az interjút azt mondja nem vállal edzői munkát. Úgy fest ez ennyi volt neki. :( Kár...megnéztem volna házon kívül mit tud alkotni.

[ Szerkesztve ]

(#105795) simondr


simondr
senior tag

Zidane out...felkészül Pintér és Csank :C

(#105796) omfgk


omfgk
addikt

Megnézve pár netes fogadóiroda honlapját kb ez a 6 név szerepel mindenhol elől.

Arsene Wenger
Antonio Conte
Mauricio Pocchetino
Guti
Massimiliano Allegri
Joachim Low

Ami nekem sokkoló egy kicsit ,hogy általában Wenger a legesélyesebb...
Oké tapasztalt meg minden, tudna egy teljesen más felfogást hozni (és titkon még szurkolnék is neki ,hogy végre legyen egy fasza kis csapata), de ez nagyon ugrás lenne ám neki.
A másik meg az ,hogyha már tényleg edzőt kell váltani akkor valaki olyan jöjjön aki megtudja tanítani a védelmet helyezkedni. Mert amit Marcelo, Carvajal, Ramos és Casemiro művelt mostanság az tragédia.

[ Szerkesztve ]

(#105797) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

penamadridista.hu

Zidane: „Ez egy nehéz döntés volt. Tudom, hogy ez mindenki számára egy furcsa pillanat. Számomra, a klub számára és a játékosok számára is, de úgy gondolom, hogy ez a legjobb döntés. Ennek a csapatnak folyamatosan szállítania kell az eredményeket, de úgy érzem, hogy három év után változásra van szükség. Egy másfajta üzenet, egy másfajta módszer. Imádom a Real Madridot és az elnök urat is, akinek örökké hálás leszek. De úgy gondolom, hogy most változásra van szükség. A következő idényben nem én leszek a vezetőedző.”

Pérez: „Meglepő volt számomra ez a döntés a BL-siker fényében. Jobban szeretem őt, mint bármelyik játékosomat. De meghozott egy döntést, ami először sokkolt. Szerettem volna meggyőzni őt a folytatásról, de tudjuk, hogy ő nem egy olyan ember, aki megváltoztatja a döntéseit. Madrid örökké az otthona lesz. Szeretném megköszönni az erőfeszítéseit és a munkáját. Mindig a maximumot nyújtotta, hogy megvédje a Real Madrid értékeit. Ez a búcsú nem örökre szól.”

Újságíró: „A madridizmust sokkolta ez a döntés. Miért gondolod, hogy ilyen sikerek után változásra van szükség? Elképzelhetőnek tartod a visszatérést?”

Zidane: „Persze. Mindig közel leszek ehhez a klubhoz, a szívem egy darabja már örökre itt marad. Talán nem mindenki érti meg a döntésemet, de én hiszem, hogy ez a megfelelő idő egy ilyen döntésre. Szeretném megköszönni a szurkolóknak a támogatást, mindig is különlegesnek éreztem a kapcsolatomat velük. Voltak nehéz időszakok is ebben a három évben, de a szurkolóink a magas elvárásaik ellenére sem hagytak magunkra minket. Mindenki másnak is szeretnék köszönetet mondani, aki a Real Madrid sikereiért dolgozik. Edzők, orvosok, masszőrök, technikai személyzet. Nem is kérhettem volna tőlük többet.”

Újságíró: „Néhány hete azt mondtad egy sajtótájékoztatón, hogy még sokáig akarsz a klub edzője maradni. Mi változott azóta?”

Zidane: „Egy ilyen fontos pozícióban gyakran megkérdezed magadtól, hogy még mindig Te vagy-e a megfelelő ember. Átgondoltam a dolgokat, és úgy érzem, hogy ez a megfelelő idő. Mindig is mondtam, hogy ennél a klubnál hatalmasok az elvárások a történelem és hagyományok miatt. Mindig többet kérünk a játékosoktól, de az elért eredmények után hogyan is kérhetnék többet tőlük? Ezért gondolom, hogy változásra van szükség.”

Újságíró: „Pérez elnök úr nagyon szomorúnak tűnik. A játékosok már tudják?”

Zidane: „Igen. Nem mondtam el mindenkinek egyesével, de tudják. Ramosszal négyszemközt is beszéltem, ezután az öltözőbe fogok menni, hogy beszéljek a többi kapitánnyal is.”

Újságíró: „Florentino Pérez elnök úr, ön mit gondol erről?”

Pérez: „Most csak Zidane-nak tegyenek fel kérdéseket.”

Újságíró: „Miért gondolod, hogy változásokra van szükség? Hiszen működtek a módszereid.”

Zidane: „Még egyszer elmondom, hogy úgy érzem, ez a megfelelő idő erre. Sokan mondják, hogy ez egy hibás döntés, talán igazuk van. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy továbbra is ilyen sikeres tud maradni a Real Madrid, de ez a megfelelő idő a távozásra.”

Újságíró: „Úgy érzed, hogy lezárult egy korszak a csapat életében? Ez áll a döntés hátterében?”

Zidane: „Nem igazán. Szükség van némi változásra, de a keret továbbra is nagyon magas minőséget képvisel. A legjobbakat kívánom nekik a jövőre nézve.”

Újságíró: „Mit mondott Ramos? Megpróbált meggyőzni a maradásról? Mik a terveid a következő szezonra?”

Zidane: „Most nem fogok vezetőedzői munkát vállalni, nem várok ajánlatokat. Ami Ramost illeti, ő a csapat kapitánya, közelről ismerjük egymást, hiszen csapattársak is voltunk. Elfogadta a döntésemet és a legjobbakat kívánta nekem.”

Újságíró: „Négy hónapja azt mondtad, hogy harcolni fogsz a maradás lehetőségéért. Mi változott?”

Zidane: „Semmi sem változott, de ennél a klubnál hatalmasak az elvárások. Februárban tényleg így gondoltam, de azóta megváltozott a véleményem. Ennél a klubnál bármi megtörténhet az elvárások miatt. Az én időm lejárt. Ennek sok oka van.”

Újságíró: „Kaphatunk részleteket? Személyes okokról van szó?”

Zidane: „Minden csapat életében vannak állomások. Úgy érzem, ha itt maradnék, nagyon nehéz lenne versenyben lenni minden trófeáért. Fel kell ismerned, hogy mikor van itt az ideje a távozásnak. Játékosként is ezt tettem, és most edzőként is.”

Újságíró: „Mi a legszebb és a legrosszabb emléked a Real Madridról?”

Zidane: „A legszebb emlékem az volt, amikor leigazoltak. Minden labdarúgó erről a klubról álmodik, nekem pedig megadatott a lehetőség, hogy itt játsszak. Ha edzőként kellene választanom egyet, akkor a bajnoki címet választanám. Az idei szezon legrosszabb pillanata a Leganés elleni hazai vereség volt a Király-kupában. Nagyon nehéz volt. Megértem, hogy sokan szomorúak, de ez nem egy végleges búcsú. Ahogy mondtam, mindig közel leszek a klubhoz. Rengeteg barátom és ismerősöm van itt.”

Újságíró: „Azt mondtad, hogy az ilyen hatalmas elvárások könnyen lenyomhatják az embert. Volt bármilyen nézeteltérésed az elnökkel az igazolások kapcsán?”

Zidane: „Nem, kiváló a kapcsolatunk. Sokszor beszéltünk érkezőkről és a keret megerősítéséről, de ennek nincs köze a döntésemhez.”

Újságíró: „Sokan szokták egy villamosszékhez hasonlítani a Real Madrid edzői székét, de Te mindig egy nyugodt ember benyomását keltetted, aki megtalálja a megoldást a problémákra. Esetleg arról van szó, hogy a játékosok már nem vevők az elképzeléseidre? Mikor érezted először úgy, hogy vége?”

Zidane: „Köszönöm a kedves szavakat. Mindig keményen és őszintén végeztem a munkámat, hogy megvédhessem a klub értékeit. Úgy érzem, hogy mindig megvolt köztünk a kölcsönös tisztelet a játékosokkal. Enélkül nem is működhetett volna. A döntésemnek semmi köze a játékosokhoz. Három év után már nagyon nehéz lenne fenntartani ezt a magas színvonalat. Nem meglepő módon én győzni szeretek, nem veszíteni. És ha úgy érzem, hogy már nem tudnék győzni, akkor változásra van szükség. Ez egyedül az én döntésem.”

Újságíró: „Van bármi, ami megváltoztathatta volna a döntésedet?”

Zidane: „Nincs. Ahogy az elnök úr is mondta, ha én egyszer elhatározom magamat, akkor már semmi sem változtathat a dolgokon. Nincs visszaút.”

Újságíró: „Van ennek bármi köze Cristiano Ronaldóhoz?”

Zidane: „Nem, egyáltalán nincs.”

Újságíró: „Azt mondtad, nagyon nehéz volt ismét BL-címet védeni. Ha ez nem sikerült volna, akkor maradnál?”

Zidane: „Nem tudom. Talán.”

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#105798) J.Hetfield válasza omfgk (#105796) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Kár, hogy Ancelotti aláírt Nápolyba, ha vár egy kicsit... ;]

(#105799) Richard! válasza omfgk (#105796) üzenetére


Richard!
addikt

Nna már csak az a homokos guti hiányzik... :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#105800) #16514048 válasza Richard! (#105799) üzenetére


#16514048
törölt tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.