Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105851) Peterhappy válasza #16741888 (#105850) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ebből szerintem is Guti lesz. Löw ha hajlana is a dologra, rosszabb esetben (német döntő) még egy hónapig nem számíthatna rá a Madrid. Pochettino mai nyilatkozata nem nagyon enged a váltásra következtetni, bár biztosan van az a pénz, amiért Levy elfogadtatná vele az állást.

Én Wengernek örülnék, de én ugye Barca- és Arsenal-szurkoló vagyok, szóval a véleményem nem számít :D De megnézném, mit tud az Öreg kihozni egy Real-ból, és úgy általában egy csapatból, nyitott pénzcsap mellett.

Plusz láthattuk, hogy Zizou hasonló helyzetben mit ért el. Guti vére is lila-fehér, játékosként az intelligensebbek közé tartozott. A bajnoki dobogó még kb. velem is garantált lenne, a BL számít, oda pedig kell persze a taktikai felkészültség, de főleg a motiváció, a fő meccsekre való felpörgetés a kulcs. Ebben volt Zizou zseniális, ahogy abban is, hogy tudott és mert rotálni. Láthattuk ennek hátrányát (bajnoki bronz) és előnyét (BL arany). Erre Guti is képes lehet.

(#105852) ZavaBalazs válasza Peterhappy (#105851) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ha Löw hajlana a dologra, már ott túrná az orrát/alsógatyát a bayern kispad előtt.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#105853) L_YKing válasza Peterhappy (#105851) üzenetére


L_YKing
addikt

Zizu meg Guti, mint intelligens játékos? Hát ilyet is rég hallottam.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105854) Peterhappy válasza L_YKing (#105853) üzenetére


Peterhappy
őstag

Vakok közt a félszeműek na :)
Amúgy - szerintem - tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#105855) #16514048 válasza L_YKing (#105853) üzenetére


#16514048
törölt tag

What? :DDD
Láttad is őket játszani, vagy csak haterkedés?

(#105856) bagyulajuve válasza hobizoli (#105848) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kicsit unalmas már, hidd el mindenki ismeri a véleményed

Resistencia eterna

(#105857) máyköl válasza L_YKing (#105853) üzenetére


máyköl
veterán

miért kik voltak intelligensek? Crouch?

(#105858) Sonja


Sonja
veterán

:DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#105859) DS39 válasza Sonja (#105858) üzenetére


DS39
nagyúr

:DD :C :))

(#105860) Ringman válasza Sonja (#105858) üzenetére


Ringman
nagyúr

I. jános pál pápa 1978-ban halt meg

[ Szerkesztve ]

(#105861) paatrick válasza Ringman (#105860) üzenetére


paatrick
senior tag

Hányszor láttam ezt a képet a BL előtt angolul atyaég. Tipikus esete annak mikor valaki kitalál valamit, a többi embernek megtetszik de nem néz utána és már terjed is villámsebességgel.
Kb olyan mint az 5 évente felbukkanó (legutóbb tavaly) mondóka:
Csiga biga gyere ki
Ég a házad ideki
vs.
ÓRÁSI FELFEDEZÉS EGY SZÓ HIÁNYZOTT A MONDÓKÁBÓL, MOST MEGTALÁLTÁK A 100x ÉVES IRATBAN
Csiga biga gyere ki
AZ ég a házad ideki

És a magyar ember feje felrobban :C Az összes híroldal lehozza, fókusz riport, aztán mindig kiderül hogy mégse. Csak valaki átverte a népet :DDD

Egyébként 1981-ben rálőttek a pápára de túlélte és ő már II. János Pál volt.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105862) L_YKing válasza máyköl (#105857) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát bizonyára nem Zidane aki miatt kb bukták a franciák a VB-t. Nagyon szép húzás volt tőle, pedig akkor, hogy szurkoltam nekik.. Ő volt a nagy favorit Henryval.
Egyébként Casemirot mondanám intelligensnek.. ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105863) Peterhappy válasza L_YKing (#105862) üzenetére


Peterhappy
őstag

Pontosan erről beszélünk. Zidane mindig is használta a fejét a pályán.

(#105864) L_YKing válasza Peterhappy (#105863) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105865) #16514048 válasza L_YKing (#105862) üzenetére


#16514048
törölt tag

Oké, volt egy ilyen, de ez felülír minden mást, amit a pályán csinált?

Meg nálam a játékintelligencia azt jelenti, hogy mennyire van esze a focihoz, mennyire látja át a játékot. Nem azt, hogy tudja-e kontrollálni magát miközben a családját inzultálják.

(#105866) DeathAdder válasza Ringman (#105860) üzenetére


DeathAdder
veterán

ja, meg bl 92 óta van (és remélem már nem sokáig lesz :D )

(#105867) máyköl válasza L_YKing (#105862) üzenetére


máyköl
veterán

Semmi köze a játékintelligenciának ahhoz amit írsz.

(#105868) L_YKing válasza máyköl (#105867) üzenetére


L_YKing
addikt

intelligens játékos =/= játékintelligencia.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105869) 4580693 válasza #16514048 (#105865) üzenetére


4580693
senior tag

Zidan kedvenc játékosom volt. (Beckham is.. :D) Materazzit ugyanúgy el kellett volna tiltani, mert én a verbális erőszakot is "díjaznám". Nálam az nem fér bele a fociba, amit Materazzi művelt. Egymás cirkálása még ok (ahogy tavaj, vagy előtte a védő játékos csodálkozva mondta Messinek, hogy azt hitte, hogy magasabb, erre meg Messi mondta neki, hogy ő meg azt hitte, jobban tud focizni). Az ilyenek beleférnek, de az, hogy azon lamentál valaki, hogy most az anyját vagy a nővérét dugja meg, na ne. Én is vágtam már szájba ilyenért ellenfél játékost.

(#105870) dudu5130 válasza 4580693 (#105869) üzenetére


dudu5130
őstag

De ezt bizonyítani nem lehet. Úgy csinálta, hogy más ne hallja. Azért mert én azt mondom, hogy más lopott nem kap börtön büntetést...

(#105871) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

finn bajnokság..

:D

(#105872) máyköl válasza dudu5130 (#105870) üzenetére


máyköl
veterán

(#105873) paatrick válasza Tibiajax (#105871) üzenetére


paatrick
senior tag

Ennek annak idején utánanéztem, de újra hátha érdekel valakit. Ahogy sejthető ugyanúgy rövidít mint a magyarban mondjuk FTC, UTE.
PS - PalloSeura - labdaközösség
JK - JalkapalloKlubi - fociklub

Kapjátok ezt: indexről lopva

:C :C

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105874) dudu5130 válasza máyköl (#105872) üzenetére


dudu5130
őstag

De ezért meccsen belül nem tudják kiállítani. Az meg, hogy utána eltiltják x időre a meccs kimenetelét nem befolyásolja.

(#105875) paatrick


paatrick
senior tag

Most látom a magyar bajnokság az utolsó fordulóhoz ért és ahogy nézem nincs tét nélküli meccs :Y Lesz itt fejvakarás rendesen.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105876) LyonnaisFan1 válasza paatrick (#105875) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Miskolcon már sejtenek valamit, a vidi fehérvárott veszi át megszerzett bajnoki serlegét, és aranyérmeit :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#105877) Peterhappy válasza LyonnaisFan1 (#105876) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ne legyen igazam, de szerintem az előző fordulóban elég jól látszott az, várhatóan ki marad bent és ki nem. Ahol kellett, a 90. perc után kezdtek el potyogni a gólok...
Ilyenkor bánom, hogy tiltja a "vallásom" a sportfogadást. Ha múlt szombaton megteszem, amiket tippelek, azt hiszem pezsgőben fürödtem volna az éjjel :)
De ne legyen igazam.

(#105878) #56268288 válasza Peterhappy (#105877) üzenetére


#56268288
törölt tag

Manuel Pellegrini is committed to bringing attractive football to the London Stadium next season!

(#105879) Cartevo válasza Peterhappy (#105877) üzenetére


Cartevo
őstag

Kár lenne a Diósgyőrért, 2 régióközpont maradna élvonalbeli, és 3 megyeszékhely.

(#105880) forceberg válasza Cartevo (#105879) üzenetére


forceberg
veterán

A diósokkal az a helyzet, hogy ott legalább szurkolók vannak, nem a "pénzéhes qrvákat" érdemelnék...
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#105881) Cartevo


Cartevo
őstag

Van potenciál az NBI-ben, micsoda láncreakciót keltett:
paatrick > LyonnaisFan1 > vighpeter > Cartevo > forceberg

(#105882) L_YKing válasza Cartevo (#105881) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#105883) forceberg válasza Cartevo (#105881) üzenetére


forceberg
veterán

Előkerült az alkalomhoz illő öltözet:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#105884) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A diósgyőr a német Hamburger SV. Éveket úsznak meg kiesés nélkül, de aztán elöbb utóbb beüt a Krach.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#105885) Peterhappy válasza Cartevo (#105881) üzenetére


Peterhappy
őstag

ez egy hét kitiltást jelent? :)

Röstellem, én nem bánom, hogy ez a két csapat pottyant ki - és egyetértek Cartevovel, Szombathely és Miskolc elég nagy város ahhoz, hogy első osztályú futball legyen ott. Így is sorolni lehetne azokat a nagyvárosokat, ahol jó, ha másodosztályú foci van.

Másfél hónap a mennyei nélkül... marad addig is a biszembaszom vébé vagy mi a szösz.

(#105886) paatrick


paatrick
senior tag

Na látom végül a Balmazújváros és a Debrecen rúgta tökön magát. Pedig a Fradi stat alapján nem erőltette már a 2. félidőt Balmaz szurkolók meg biztos megkapták az agyérgörcsöt hogy 1 gólon múlt a bennmaradás.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#105887) Cartevo válasza Peterhappy (#105885) üzenetére


Cartevo
őstag

A Vasasnak 1 évet. - Igen, a nézőszámok ezt aláhúzzák.
www.teletext.hu 232. oldal +duplanyíl

(#105888) Ringman


Ringman
nagyúr

én csak azt sajnálom, hogy nem lehetett olyan opció, hogy az fc tállai esik ki.

az meg hogy dobogós lehet egy csapat 1.24 rúgott gól/meccsel, + 3-as (!!!) gólkülönbséggel az egy rossz vicc.

[ Szerkesztve ]

(#105889) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Azt a Q, miről maradtam le? :Y
Szégyellem magam, hogy DVTK szurkolóként nem néztem a meccset. :D :B
Bundáskenyér volt reggelire a mennyeiben, vagy mi a bánat?
Videoton így akar nekivágni a BL selejtezőknek?
Ne értsetek félre nem a sáját csapatomat akarom leírni, de ilyen teljesítmény után én nem számítottam rá, hogy bennmaradnak, arra meg főleg nem, hogy a Vidit megverjük. :C

(#105890) Ringman


Ringman
nagyúr

(#105891) NyxNyxNyx válasza Ringman (#105890) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szimpatikus ez a pali.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105892) forceberg válasza NyxNyxNyx (#105891) üzenetére


forceberg
veterán

Az a kész csoda, hogy még ott lehet...

De őszintén, szerintetek az fair, hogy a Fradi 2x játszik idegenben és 1x otthon a
Videotonnal, Újpesttel, Debrecennel és Honvéddal is?

A csoda vidi meg pont ezekkel játszott 2x otthon?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#105893) Plague666 válasza NyxNyxNyx (#105891) üzenetére


Plague666
tag

Akkor is mindent sz*rnak vél, ha bentmaradnak?
Illetve, az hol volt előírva, hogy két öngólt kell ejteni. Vagy, hogy utolsó fordulóban kell kiharcolni a bentmaradást.
Utolsóként pedig: melyik országban szokott a már bajnok csapat teljes erőkkel kiállni a végső meccsre, csak hogy tiszta legyen a vége a kicsik számára?
Nem vagyok se videoton, se más magyar vicccsapat szimpatizánsa, de ez a kókler Ferike ne legyen már itt megmondóember.
Másrészt ki sajnálja a Balmazt a helyieken kívül? Miskolcon legalább van néző
Ha már a rólunk lenyúzott pénzen stadionhegyek épülnek, legalább menjen odaki 1-2 ezer ember.
Vicc ez a Ferkó. Verhető Fradi volt, Holczer meg az öregek otthona is képviselte magát.

(#105894) NyxNyxNyx válasza Plague666 (#105893) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha nyer a Fradi, akkor nem ők a bajnokok? Mi alapján dől el döntetlen esetén. Én nem nagyon ismerem a bajnokságot, de nem látom hogy ez a három meccses rendszer hogy tudna fer lenni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#105895) DS39 válasza Ringman (#105890) üzenetére


DS39
nagyúr

Mikor volt itt tiszta a foci? Az tényleg marhaság hogy 3x kell játszani, akkor már lenne még kevesebb csapat és 4x, de itt sosem volt tiszta a foci. Csak korábban a szabályosság álcája mögé bújtatták, most már erre sincs szükség.

[ Szerkesztve ]

(#105896) Plague666 válasza NyxNyxNyx (#105894) üzenetére


Plague666
tag

Nem, a vidi már múlt hétvége óta garantált bajnok. Pontegyenlőségnél a több győzelem dönt.
Ferinek abban az egyben igaza van, hogy igazságtalan a 3 meccs/ ellenfél, valaki többet járkál idegenbe.

(#105897) Cartevo válasza DS39 (#105895) üzenetére


Cartevo
őstag

Rájátszás is lehetne. A legvégén nem egy Fradi ellen +a bajnok ellen döntenék el a bent maradást, hanem egymással. Fejétől bűzlik a hal.

(#105898) Peterhappy válasza Cartevo (#105897) üzenetére


Peterhappy
őstag

Egyetlen évig volt 12 csapatos mennyei, egy oda-vissza vágós körrel és külön eggyel, felső-, illetve alsóházban. Szerintem az volt a legjobb lebonyolítás. Talán még az sem lenne baj, ha a két kiesőn felül egy osztályozót játszana.

Szerintem a 12 csapatos nb1 nagyon jó döntés volt. A mostani lebonyolítás kritikán aluli. Valóban gáz, hogy pl. ha peches vagy, épp a nehezebb csapatok ellen játszol több meccset idegenben, de idén pl. az is a Vidi malmára hajtotta a vizet, hogy a Fraditól kaptak ellenfelet (azzal játszottak, akivel a megelőző fordulóban a zöld-fehérek).

De ki merem jelenteni, az összes érdemi kérdést idén a játékvezetők döntötték el. Ebbe viszont inkább bele sem megyek jobban.

(#105899) DS39 válasza Peterhappy (#105898) üzenetére


DS39
nagyúr

Én is úgy csinálnám, hogy ha kell maradnia a 12 csapatnak (simán lehetne 10 is), hogy rendes lebonyolításban oda-vissza, 22 lejátszott meccs csapatonként. majd alsó-felső ház 6-6 csapat egymás ellen oda-vissza, az még 10 meccs csapatonként. vagyis 32 fordulós bajnokságunk lesz, korrekt lebonyolításban.
A mostani unfair 33-assal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#105900) Peterhappy válasza DS39 (#105899) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Egyetlen évig volt 12 csapatos mennyei, egy oda-vissza vágós körrel és külön eggyel, felső-, illetve alsóházban. Szerintem az volt a legjobb lebonyolítás."

Akkor vehetem úgy, hogy egyetértünk? :D

Amíg ennyi pénz áramlik a futballunkba, nem lesz tízcsapatos felsőosztály. Bevallom, én ezt annyira nem bánom, így is alig vannak vidéki fellegvárak; így meg lenne négy pesti csapat, plusz Felcsút és melléjük minden évben egy-vagy két Mezőkövesd-Kisvárda-Balmazújváros stb. kisebb város.

Attól már sokkal inkább tartok, hogy épp a beöntött pénz miatt (és mert már Mucsatanya-röcsögén is milliárdos stadion épül) visszaemelik 14 vagy akár 16 fősre a bajnokságot. Na azzal megint csúnya öngólt lőnénk, ne legyen így.

A következő szezontól nem lesz a kötelező fiatal szabály, így várhatóan több légiós lesz, de legalább várhatóan visszaesik a magyar focisták játékosok ára és fizetési igénye.

Én speciel örömmel indítanék egy petíciót, hogy bevezessék a videóbírót. A műszaki infrastruktúra mindenhol adott. Töredékére eshetne vissza a vélt és valós játékvezetői tévedések száma. (azzal együtt, hogy láttuk, az a rendszer sem tökéletes - lásd pl. német kupadöntő)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.