Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3931) ambrus14 válasza kali (#3929) üzenetére


ambrus14
tag

A program egyik hónapban sem ír többet 1Gb --nál nem hiszem, hogy annyit frissíteni egyáltalán a bármely biztonsági rendszer vagy a windows.
Hogy lehet azt, hogyha azt általatok javasolt program más adatmenyiséget mutat mint a T-é bizonyítani? Az összes szolgáltatás otthon mérőórával felszerelik (víz, gáz villany) ,ennél pedig amit "adnak" arra nem lehet egyáltalán támaszkodni, nem tudom a fogyasztásom megbízhatóan mérni. Ha ő számlálójukat vesszük alapul arról engem nem tájékoztatnak.
Magam ellenőrizni nem tudom, ha pedig külső programot használok azt sem veszik mércének. Ki van szolgáltatva és annyit írnak rá amennyit akarnak. Ha látja az ember, hogy túlhasználta akkor nem netezik tovább mert tisztában van a következményekkel, nem dobná ki a pénzt az ablakon. Szerintem nekik kéne a mérést olyan programra bízni amit én itthon használok és egyezik a náluk használt számláló adataival. Tisztességtelennek tartom azt a magatartást amit megengednek maguknak. Nem hiszem, hogy csak ő lenne az egyetlen ilyen aki egyszerűen csak netezni szeretne, sőt a mobilinternet elérhető az ország legnagyobb részében ott is ahol nincs vezetékes. Szerintem a vidéki egyszerű családban is ilyen módon oldják meg az internetre való igény kielégítését más híján és nem egy olyan eset volt amikor váratlan hóközi befizetésről jön számla akár ennél akár más szolgáltatónál. :(((
A tisztességtelen üzleti magatartást szabályozni kéne. Az a pénz amit meg befizettetek az emberekkel azt már nem kapják vissza. :(((

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.