Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) Vangelis válasza D@ve89 (#29646) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen érthető.
Kintről telefonált. Vagyis épületek közül. KOrház előtt volt.

Utána én hívtam amikor már bent volt ott olyan volt mint mindig.

Mintha visszhangzott volna vagy nem is tudom.. nagyon furcsa volt. De azon a részen tegnap is így volt ezért furcsa.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29652) dptrsk válasza Vikt0r (#29649) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Mozaik XSre vállalt hűségnél 3050 forintos havidíj alá nem válthatsz. A Like 300 ennél olcsóbb, szerintem már nem egy kategória

(#29653) Vangelis válasza Vangelis (#29651) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most is hívott a feleségem és ugyanolyan szar a beszélgetés. Szabadban volt szintén. Érdekes.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29654) hr2


hr2
őstag

Az akciós GO!NET csomagoknál, a feltételeknél, mit jelent pontosan az alábbi mondat:

"Meglévő előfizetés esetén a kedvezmény igénybevételére akkor van lehetőség, ha a bekapcsolást megelőző 3 hónapban nem volt aktív az adott Go!Net adatdíjcsomag a szerződésen."

Azt, hogy ha pl. be volt kapcsolva a GO!NET L már 2 hónapja ami ugye így 490Ft-ba került, és ha 31.-én lemondom, rá másnap 1.-én pedig bekapcsolom a GO!NET M-et, akkor ennél a csomagnál is az akciós árat tudom igénybe venni ami így 190Ft?

[ Szerkesztve ]

(#29655) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok ! Tudtok a mai napra valami karbantartási, vagy egyéb javítási folyamatot a T.nél ? Mert a hálózat nulla, térerő 1-2 között ingadozik, van hogy nincs is. Mindezt Budapesten tapasztalom.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#29656) n@p@lm válasza hr2 (#29654) üzenetére


n@p@lm
őstag

úgy tudom igen.

(#29657) D@ve89 válasza kengyel (#29655) üzenetére


D@ve89
tag

15. kerület (Újpalota) környéke? Mert akkor tudunk. :) Érdemes amúgy ilyen esetekben ügyfélszolgálatot felhívni, ők tájékoztatnak ismert hibákról.

Vangelis: csak annak a kórháznak a környékén tapasztaljátok , vagy sok utcával arrébb is? (Tehát nem csak egy kb. 100 méter sugarú körön belül.) Ha csak a kórház környékén, és szerintetek készülékhiba kizárható + esetleg mások is tapasztalják, akkor jelentsétek be. Ha mások nem tapasztalják, akkor előbb a készülék táján kellene szétnézni.

(#29658) kengyel válasza D@ve89 (#29657) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Igen főképp 15. kerület majdnem összes területe. Valami karbantartás ?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#29659) Vangelis válasza D@ve89 (#29657) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most már idébb is.

De megkérem, hogy hívjon fel mert most már hazafelé megy...
Most én felhívtam és nem volt gond, de mondjuk eddig is akkor volt gond,ha Ő hívott.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29660) DaveHutt válasza Vangelis (#29653) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nekünk is ezt csinálja két telefon. Illetve speciális kicsit a dolog, mert csak bizonyos két szám között zúg és torzul a hang, másokkal, ha telefonálunk, akkor minden rendben van.
Két Lumia 800, mindkettő T-s, Miskolc és Hajdúdorog között. Hívtam a 1430-at, vettek fel jegyzőkönyvet. Ma kaptam az sms-t, hogy a hálózatnak semmi baja. Vigyem be a telefont szervízbe. És mással nem csinálja ezt, hálózaton belül és kívül sem. Szerintetek mit csináljak?

Ui: tegnap kezdte a hülyülést. nem lehet, hogy reszelnek vmit a háttérben a hálózaton, csak értesíteni nem akarnak róla?

[ Szerkesztve ]

(#29661) D@ve89 válasza DaveHutt (#29660) üzenetére


D@ve89
tag

Vangelis feleségének is Lumia 800-as telefonja van, náluk elvileg, ha jól értem, csak akkor jön elő, ha a felesége kezdeményezi a hívást. Nektek is Lumia 800-asotok van. Kezd gyanús lenni...

(#29662) DaveHutt válasza D@ve89 (#29661) üzenetére


DaveHutt
őstag

Tegnap délelőtt óta megy ez nekünk, és csak egymás között. Szoftverfrissítés nem volt, hard reset nem oldja meg. Érdekes.

(#29663) Vangelis válasza DaveHutt (#29662) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekünk is tegnap volt először

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29664) D@ve89 válasza Vangelis (#29663) üzenetére


D@ve89
tag

2G-n vagy 3G-n használjátok a Lumia800-at?
bodry123: nektek a beállítások milyenek?

(#29665) ottoyes válasza D@ve89 (#29661) üzenetére


ottoyes
senior tag

ááá...mindegy..

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#29666) D@ve89 válasza ottoyes (#29665) üzenetére


D@ve89
tag

Ez megvan, csak a HD hangnak az lenne a lényege, hogy jobb, mint eddig. Két lehetőséget tudok elképzelni:
1.: Mivel sokkal szélesebb frekvenciatartományt nyom át az új kódoló, ezért minden háttérzaj sokkal jobban hallatszik. Ezt akár úgy is meg lehet élni, hogy rosszabb lett a hangminőség, holott csak sokkal több minden hallatszik.
2.: A Lumia 800 beszédkódolójával gond van, ami 99%, hogy szoftveres eredetű.

Utóbbit szervízzel lehet kizárni, előbbit meg mondjuk mások HD hang képes telefonjának kipróbálásával lehet igazolni. Ha azon is olyan a hangminőség, akkor igazából nincs is gond. :)

[ Szerkesztve ]

(#29667) ottoyes válasza D@ve89 (#29666) üzenetére


ottoyes
senior tag

Akkor hajrá... :-) HD hang...hogy oda ne rohanjak..

Ottoyes

(#29668) D@ve89 válasza ottoyes (#29667) üzenetére


D@ve89
tag

Igazából nem értelek. :F

(#29669) ottoyes válasza D@ve89 (#29668) üzenetére


ottoyes
senior tag

Sokan vannak igy... :-) nos,csak annyit szerettem volna hozzászolni,hogy én megvárnám a T-s arcok hegesztgetéseinek a végét,és ezután keresném a hibát.

Ottoyes

(#29670) _adaml21_


_adaml21_
őstag

T-s hűségidős telefont használtan mennyire rizikós bevállalni? Letiltást milyen esetekben alkalmaznak, és milyen lehetőségeim vannak, ha szabályszegés történik, mit lehet kezdeni a "letiltás elleni garanciavállalással"?

(#29671) D@ve89 válasza ottoyes (#29669) üzenetére


D@ve89
tag

A hegesztgetések már befejeződtek. ;)

(#29672) kali válasza _adaml21_ (#29670) üzenetére


kali
legenda

szia,

eléggé...
vonatkozó szabályozás; link (4.2 és 10.4)
az ászf szerint elég, ha az előfizetésí díjban hátralék keletkezik, és adott intervallum után tilt(hat)ják a készüléket, tehát még egy részletre vásárolt készülék sem feltétlenül kell hozzá.
sok lehetőséged nincs, beleírhatjátok az adásvételibe, hogy a telefon letiltása esetén az eladó a készülék vételárával azonos összegű kötbért tartozik fizetni részedre, de ez is csak arra jó, hogy bíróságra menj vele, és hosszú "pereskedés" elé nézz...
a szolgáltatóval csak az tudja intézni az ügyet, aki eredetileg is a szerződéses ügyfele, tehát te nem sok mindent tudsz tenni.

[ Szerkesztve ]

(#29673) ottoyes válasza D@ve89 (#29671) üzenetére


ottoyes
senior tag

..írta ezt a sajtós a médiának..

Ottoyes

(#29674) adam3 válasza ottoyes (#29673) üzenetére


adam3
aktív tag

És nem is hazudott...

(#29675) D@ve89 válasza ottoyes (#29673) üzenetére


D@ve89
tag

Szerintem két lehetőség van: vagy olyat is tudsz, amit senki más, vagy közöd sincs a témához. :)

(#29676) DaveHutt


DaveHutt
őstag

2g-n a szokásos minőséget kapjuk, ami hozzá tartozik, a probléma 3g-n áll fenn a tesztelgetéseim alapján.

(#29677) 1430 válasza callmeakos (#29639) üzenetére


1430
senior tag

Először is olvasd el ezt.
Ha megteszed, érteni fogod, hogy amit most aktuális egyenlegnek látsz, az még júniusra szól. Ebből az is következik, hogy ha ezt a nettó egyenleget bruttósítjuk, akkor az 9068 x 1,27 = 11.516 Ft. Ez az összeg jó eséllyel tartalmaz 3200 Ft-nyi olyan forgalmat, ami a havidíj terhére jóváírható, ezért a Mozaik XS havidíjával most nem számolok, ugyanakkor a Net&Roll 1GB opció havidíja 1000 Ft, ami a forgalmon felül fizetendő, így már 12.516 Ft-nál tartunk és a számlaösszegtől való különbség már "csak" 837 Ft. Vagyis ennyit fizettél valamiért, ami nem került be az aktuális egyenlegbe (tranzakciós díj vagy havidíj jellegű összeg). Javaslom tanulmányozd át a számlád az elején (ahol a havidíjat és a N&R opciós díjat is írja) vagy a végén (a Kedvezmények, terhelések szakaszban, ahol a havidíj leforgalmazhatóságot is jóváírják).

Vangelis
Szerintem ez volt a HD hang. Én is a visszhangos jelzővel illetném leginkább. Illetve nem mondanám "xar"-nak, csak másnak. Olyan érzésem van, mintha nem is a telefonból jönne a hang, és talán az zavar benne, hogy azt hiszem, mindenki hallja a beszélgetést körülöttem. De szerintem eljön az idő, mikor úgy megszokom, hogy az fog zavarni, ha nem lesz HD a hang. :D (Nekem is Lumia 800-am van)

hr2
Igen, ha havidíjas előfizető vagy, akkor gyakorlatilag "végigmehetsz" minden Go!Net csomagon a promóciós áron, de csak egyszer. (Domino-s többször is)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29678) Vangelis válasza 1430 (#29677) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Remek.... akkor nekem nem tetszik eddig. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29679) Sordoran


Sordoran
addikt

Lenne egy gyors kérdésem, ha valaki tud segíteni. Szeretnék lehetőleg csak készüléket venni, részletre, előfizetésre újabb 2 év hűséggel. Na már most, apám előfizetése ugyan arany, de neki nem engedi, mert még nem járt le hűségidő (karácsonykor rátukmáltak pont levásárlással egy Galaxy Mini 2őt, valószínűleg azt készülék váltásnak vették). Az én előfizetésem meg még nem arany, és ha felmegyek weboldalra, akkor csak egy összegben adja ki a vásárlást. Írtam nekik e-mail-t, de nem kaptam segítséget, csak hogy egyes kedvezményeket csak arany és platina ügyfeleik vehetik igénybe, üzletükben érdeklődjek a számomra elérhető konstrukciókról. De nem igazán van lehetőségem bemenni ennyiért, és a 3 napos e-mail válaszra sincs idő.
Szóval, mi kell akkor a részletfizetéshez pontosan? Ha nem vagyok arany kártyás egyáltalán nem tudok így készüléket váltani, csak új előfizetéssel, vagy boltban lehet?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#29680) xenom0rph


xenom0rph
őstag

hi,

Új előfizető vagyok a T-nél és az lenne a kérdésem, hogy a havidíjban foglalt 100%-ban leforgalmazható egyenleg az a hónap első napjától ,a hónap utolsó napjáig él. Pl. Van nekem 120 perc ingyenesem, ha én ezt az előző hónapban lebeszéltem akkor ,a következő hónap elsejétől újra lebeszélhetem? Vagy ugyanúgy működik mint az adatforgalom esetében ,hogy kijelölnek egy dátumot és a kijelölt naptól a kövi hónap ugyanazon napjáig? Kissé borús fogalmazás ,de remélem érthető :D :)

halahala

(#29681) polonic válasza 1430 (#29677) üzenetére


polonic
félisten

Én is ugyanezt tapasztaltam. Nagyon furcsa volt hallgatni a beszédet. Ugyanúgy visszhangosnak mondanám és olyan érzésem volt, mintha kihangosítva lenne a telefon.

(#29682) Vangelis válasza 1430 (#29677) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vezetékes digitálisnál is van HD hang?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29683) 1430 válasza Vangelis (#29682) üzenetére


1430
senior tag

Mivel a HD hanghoz legalább 3G hálózat kell, ezért a vezetékes hálózat eleve kiesik. ;)

Sordoran
Részletfizetés csak 2 éves hűségkonstrukcióhoz van. Mivel az új előfizetést kizártad, marad a meglévő, de ha a hívószámod még nincs arany szintű, csak üzletben vásárolhatsz részletre (ezért írták, hogy menj üzletbe).

xenom0rph
Milyen díjcsomagod van, amihez 120 perc jár? Ha valamiféle havidíj leforgalmazhatóságról van szó, az naptári hónaphoz igazodik.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29684) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

pixelhibás lett a telefonom, ma adtam le gariba. a legutóbbi telefon esetén volt 1-2 apró karc, amit nem én hagytam rajta, hanem a szervizesek. nagyon háklis vagyok az ilyenre. ha most sem úgy kapom vissza, ahogy leadtam, akkor milyen opcióim vannak? nem akarom úgy elfogadni nyilván.

persze remélem nem, de a kérdés áll. köszönöm előre is! :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29685) Vikt0r válasza dptrsk (#29652) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Sima like csomagom van most amire lejárt a hűség és ezt szeretném like300-ra váltani új készülék vásárlásával. A t-mobile honlapján fent volt egy pdf, hogy az XS-re és a 300-ra ugyanaz a készülék kedvezmény van és a T-t is felhívtam múltkorában és ott is azt mondták.

(#29686) djculture


djculture
félisten

Két kolléga is tesztelte ezt a hd nyavaját de kb az a véleményük hogy a nyomdafesték nem tűri hogy leírjam, akkora baromság ez így ahogy van. Olyan az egész mintha a gépen benyomnám a hangkártya hanghatásoknál a barlang üzemmódot... Akinek ez jó annak ajándék muszáj kabátot kellene kiküldeni...

[ Szerkesztve ]

(#29687) xenom0rph válasza 1430 (#29683) üzenetére


xenom0rph
őstag

mozaik xs :)

Amúgy Te valami T-kirendelt vagy aki segítséget nyújt? :DDD

halahala

(#29688) Vangelis válasza 1430 (#29683) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Értem, de a voipre gondotlam.

a "9" essel kezdődő voip-s számokra.

Mert vagy a fülem rossz vagy ott is történt valami.

Otthon nekünk ilyen van és a melóhelyen is.

Az is visszhangosabb volt. :D de lehet már csak beképzelem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29689) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Telenorról váltanék T-hez, csak még keresem az ideális díjcsomagot. Jó lenne a relatív alacsony percdíj, min. 150 Mb adatforgalom/ hó (ne legyen túlforgalmazás, ha túllépem ezt) és egy számot ingyen tudjak hívni Ehhez még hozzájön az alacsony havidíj is (max. 3500 Huf/hó). Én a like300-at találtam megfelelőnek (egyetemista vagyok még), ti mi javasolnátok?
T-nél percdíj alapú számlázás van? Kapcsolási díj mennyi hívásonként?

(#29690) djculture válasza BigBlackDog (#29689) üzenetére


djculture
félisten

Telenornál van csak kapcsolási díj, amúgy meg a like300-nál jobbat nem fogsz találni

(#29691) xenom0rph válasza BigBlackDog (#29689) üzenetére


xenom0rph
őstag

mozaik xs: 200mb túlforgalmazás nélkül, bár olyan nincs hogy egy számot ingyen, de van egy szám féláron, vagy plusz 120 perc lebeszélhető

halahala

(#29692) kali válasza xenom0rph (#29691) üzenetére


kali
legenda

honnan jött ez a 120 lebeszélhető perc?
mozaik xs; link

(#29693) Sordoran válasza 1430 (#29683) üzenetére


Sordoran
addikt

Tehát boltban ha újabb 2 év hűséget aláírok, akkor megkapom annyiért, amennyi az akciós árlistán van részletre? (a netes 10%-ot meg ugye így el kell felejteni :( )
Felvetődött bennem, hogy új előfizetés, és a régit átvágom domino-ra, de azt olvastam annak van 2700 Ft díja (amit felhasználhatok ugyan), de aztán menni ide-oda bejelenteni az új számot, nem tudom megéri-e, főleg, hogy részlet fizetésnél az havi szinten pár száz forint, hogy netes 10% kedvezmény csak új előfizuval járna.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#29694) xenom0rph válasza kali (#29692) üzenetére


xenom0rph
őstag

innen

[ Szerkesztve ]

halahala

(#29695) kali válasza xenom0rph (#29694) üzenetére


kali
legenda

ennek semmi köze a díjcsomaghoz, webshop rendelésnél bármilyen díjcsomagra járó egyszeri ajándék!
nehogy azt várd, hogy azt majd minden hónapban megkapod, mert akkor csalódni fogsz...
linkeltem a díjcsomag leírását, az a mérvadó!

[ Szerkesztve ]

(#29696) xenom0rph válasza kali (#29695) üzenetére


xenom0rph
őstag

Akkor elnézést.. Hát bizony ez nagy szopcsi :(((

halahala

(#29697) BigBlackDog válasza djculture (#29690) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R
T-től, GLS futáros rendeléssel mi a tapasztalat? Átvételnél, fizetés előtt helyszínen felbontható a csomag? Szokott probléma lenni esetleg (sérült készülék, stb.)?

(#29698) zaskar válasza BigBlackDog (#29697) üzenetére


zaskar
senior tag

Igen, felbontható. Nekem tavaly volt ilyen, iphone 5 érkezett, felbontottuk a futárral az originál csomagot, a telefon pereme sérült volt. A futár szó nélkül visszavitte, de ezután újra meg kellett rendelnem a webshopban.

(#29699) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Elofordulhat (gyakori-e), hogy a T nem oldja fel az adatforgalmi korlatot?
Feltunt, hogy meg mindig baromi lassu a kapcsolat, Speedtest progival az alabbi eredmenyeket kaptam:

3G engedelyezve:

ping 71-80ms DL 30kbps UL meg se nyikkan, egy ido utan Network Comm Error (pontosabban 5 tesztbol egyszer lett 106)

Erdekes modon a letoltes mindig pont 30kbps

2G-re korlatozva:

ping 201-580 DL 47-55 UL 122-165

(#29700) ShadowX


ShadowX
őstag

Engem alaposan meglepett ez a hd hang. Mikor elôször hallottam, azt hitten ki van hangosítva. De a másik fél se tudta mi van, azt hitte rossz számot hívott. :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.