Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) dedike válasza CsuRi101 (#29750) üzenetére


dedike
addikt

Ha úgy gondolod, hogy neked van igazad, akkor olvasgass Alapelveket....

...de legalább a topik többi hozzászólását, s akkor majd érthetővé válik az, amiről beszélek.

Mert ez így, a fenti(lenti) formában csak hsz-gyűjtögetés.

Jó szerencsét!

(#29752) KZP válasza CsuRi101 (#29750) üzenetére


KZP
őstag

Akkor lenne jogos ez az 5 percen belüli szerkesztés dolog, ha valaki ki akar javítani valamit, vagy hozzáfűzne a hozzászólásához, meg kérdések esetén ne írjon 3 hozzászólást külön percenként. :U

De adott hozzászólásokra válaszolásnál ez így szerintem teljesen megfelelő, mivel teljesen különböző témákról van szó. :K
Ha egy hozzászólásban lenne mindenkinek a válasz, az úgy sokkal áttekinthetetlenebb lenne, szóval jó ez így!

(#29753) KZP válasza dedike (#29751) üzenetére


KZP
őstag

Végre segít valaki, miért kell cseszegetni?
Egyébként az alapelvekben ez szerepel:

2. Ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat.

3. Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál. Ha 1-2 szavas választ szeretnél adni több hozzászólásra is, akkor próbáld meg egy hozzászólásba összegyűjteni a mondanivalódat.

Mivel ő nem 1-2 szavas válaszokat adott, hanem nagyon röviden ki is fejtette, szerintem felesleges ez a hisztéria keltés...

(#29754) CsuRi101 válasza KZP (#29753) üzenetére


CsuRi101
tag

Köszi, én is így gondoltam.. :D

(#29755) dedike válasza KZP (#29753) üzenetére


dedike
addikt

Ezt találtam most így hirtelen visszatekerve.

Nekem egyáltalán nem tűnik áttekinthetetlennek, de lehet, hogy tévedek. Akkor elnézést kérek.

Ha pedig csupán az jött le, hogy cseszegetek bárkit, akkor szintén!

Természetesen magamtól, hogy nekiálltam vitatkozni.

Jó szerencsét!

(#29756) pepe091 válasza dedike (#29755) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem kell elnézést kérned, mert igazad volt. Ez elég régóta bevett szokás, hogy nem írogatunk 10 választ mindenkinek, hanem egy hozzászólásban intézzük el. :K

(#29757) cris78


cris78
őstag

1430 : tavaly kb ilyenkor próbáltunk nekem valami hasonlót a GONET-tel.... :)
Nem kötözködni akarok, te Jóbban értesz hozzá, de olyanra nincs utalás, hogy csak egyszer vehető igénybe.
Ezt írja: Meglévő előfizetés esetén a kedvezmény igénybevételére akkor van lehetőség, ha a bekapcsolást megelőző 3 hónapban nem volt aktív az adott Go!Net adat-csomagja a szerződésén. A Go!Net havidíjkedvezmény akció 2013. március 1-jétől visszavonásig érvényes.
Ez a vásárló megtévesztése ha nem így van :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29758) CsuRi101 válasza pepe091 (#29756) üzenetére


CsuRi101
tag

Örülök, hogy az a legnagyobb bajotok az életben, hogy 4 kemény hozzászólást külön kellett elolvasni. A jövőben nem fárasztalak Titeket a válaszokkal, majd megvárjátok szépen, míg 1430 ráér.. Mea culpa, hogy segíteni próbáltam.

(#29759) pepe091 válasza CsuRi101 (#29758) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem sértésnek szántuk. Nem kell megsértődni. :N

(#29760) szaszii válasza szaszii (#29740) üzenetére


szaszii
tag

Valaki erre válaszolna? Fontos lenne, köszönöm.

(#29761) cris78 válasza szaszii (#29760) üzenetére


cris78
őstag

Az első felére a válasz,, ha nem lógsz rajta egész nap a FB-on akkor bőven elég. Nekem elég volt, max egy kicsit léptem túl. Képeket ne tölts fel sokat.... de ha lassítják akkor is használható, csak többet kell várni.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29762) cris78


cris78
őstag

A MobilOtthon Prémium díjcsomag-hoz milyen telefon választható?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29763) Soulfly842 válasza cris78 (#29762) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ott láthatod az árlista alján újhoz :) (az utolsó kész...)

[link]

(#29764) djculture válasza Soulfly842 (#29763) üzenetére


djculture
félisten

Na ezt én se tudtam, nagyot röhögtem rajta. 10990ft ezért a gagyisztánért, postán 3000-ért árulták 1 éven át.

(#29765) Ágó1983


Ágó1983
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem,hogy vehetek új előfizetést a T-Mobilnál,ha van tartozásom?
A régi telóm céges volt és nem az én nevemen volt a számla.Látják ezt ott?Ha kifizetem a tartozást,akkor kapok új előfizetést?

[ Szerkesztve ]

(#29766) n@p@lm válasza club1 (#29748) üzenetére


n@p@lm
őstag

így van ahogy mondod.

(#29767) 1430 válasza madmike (#29735) üzenetére


1430
senior tag

madmike & club1
Tegnap este nyolc után volt egy "kisebb" adatkapcsolati probléma, ami miatt az ügyfélszolgálat esti időszakban szokásos forgalma is 6x-osára ugrott. Ez benne van a pakliban. :D

pinnacle
Ahogy CsuRi101 is írta ez a Domino Surf promóció keretében kaptad, és ez fogy előbb.

Soulfly842
Az áprilisi induláskor volt egy kis bibi, de mostanra annak a fordulónapnak kellene érvényesülnie, ami a netservice-ben van letárolva.

aicon
Személyesen kérhetsz Domino részletes számlát (ami tranzakciónként részketezi a forgalmat, hívószámokkal), vagy a 1777-es automatán igényelhetsz "normál" számlát. Utóbbi csak az elköltött összeget fogja tartalmazni arról a hónapról, mikor az igényt jelzed.

CsuRi101
Maradj Judit és segíts a fórumozóknak! ;)
Az elején én is egyenként válaszolgattam, de rámszólt egy moderátor, akkor álltam át erre a sok az egyben válaszra. Egyik ablakban olvasom a fórumot, másikban írom a választ.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29768) szabogabor10 válasza 1430 (#29767) üzenetére


szabogabor10
veterán

Komoly probléma lehetett, ha még roaming helyzetben, Ausztriában, egyik itteni szolgáltató hálóján se ment a net (még az MMS-ek sem jöttek le). Már azt hittem, a telómmal van baj. Tudott kapcsolódni 3G-re, de adatforgalom nem volt egyik irányba se.

Szerencsére az A1 hálójával nem volt probléma, így iPad-en volt net. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29769) madmike válasza 1430 (#29767) üzenetére


madmike
őstag

De ez nekem nem csak tegnap este volt, hanem az utóbbi időben.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#29770) t-bali3 válasza 1430 (#29767) üzenetére


t-bali3
senior tag

Segíts nekem is pls!

Ha céges előfizetésem van GO Net M netes díjcsomaggal, akkor arra tudok Net&Roll 1 Gb LTE limitbővítést igényelni?

:R

(#29771) ryori


ryori
senior tag

Megéri most laptopot venni a t-mobiletől? mert azt mondják, hogy pár hónap, és jönnek új laptopok, cserélik a kínálatot, firssítik!

(#29772) slice14


slice14
veterán

Sziasztok

Az operátor kijelzésről érdeklődnék...

Bemegyek a Beállítások->Telefonról->Állapot menübe, és látom hogy már azt írja hogy Telekom HU (Android 4.2.2). Viszont a zárképernyőn + az értesítési sávon a T-Mobile H felírat virít. Ez gondolom azt jelenti hogy ahálózatra csatlakozási névnél érzékeli az új nevet, de az operátori kijelzést még nem állították át nálam? A sim kb 1 éves. Akkor kaptam, mikor váltottam előfizura.

------------------------------------

A fentebb említett android rendszernél, hol találom az sms üzenet központ száma beállítást? Ismerősnek szerettem volna segíteni, de sajnos sehol nem találtam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#29773) kali válasza slice14 (#29772) üzenetére


kali
legenda

szia,

szépen sorban frissítik mindenkinél, akinél a technikai feltételek adottak.
üzenetek -> opciók -> beállítások -> üzenetközpont -> +36309888000

(#29774) szabogabor10 válasza slice14 (#29772) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Ahogy eddig tapasztaltam, az Androidos telók nem frissítették még a hálózatnevet. WP-s és iOS-es eszközök igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29776) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Láttam volt tegnap a T-nél night shopping, várható, hogy rendszeres lesz vajon vagy csak egyszeri eset volt. Tegnapi akció egész jó volt, és örülnék ha lenne még pár ilyen :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#29777) 1430 válasza t-bali3 (#29770) üzenetére


1430
senior tag

Ha a díjcsomagod szerepel a listában, akkor aktiválhatsz N&R opciót.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29778) slice14 válasza kali (#29773) üzenetére


slice14
veterán

Értem

------------------

CM10.1 van a készüléken, és nem látok az Üzenetek->Beállítások menüben ilyet. Gnex-em van, ha ez eddig nem derült volna ki.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#29779) t-bali3 válasza 1430 (#29777) üzenetére


t-bali3
senior tag

Fúúú, nem semmi mekkora vak vagyok :W
Persze nem szerepel, mert valamilyen flottás.

Nincs arról valami hír, hogy flottás ügyfeleknek mikor szeretne a T LTE hálózatot biztosítani?

(#29780) kali válasza slice14 (#29778) üzenetére


kali
legenda

a telefon típusát tudtam a korábbi hozzászólásodból, de főzött/módosított firmware verziók alatt passzolom, bár ott sem lehetne nagyon máshol;

s4

galaxy s4, hivatalos gyári 4.2.2

[ Szerkesztve ]

(#29781) pinnacle válasza CsuRi101 (#29743) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi CsuRi101, 1430! Rendes a T-Mobile-tól, hogy július 1 előtt aktivált Surfre is megadta, illetve a másik előfizetésemre is, amihez már aktiváltam a feltöltési bónusz adatot. Ti egyébként T-Mobile alkalmazottak vagytok és a fórummal is foglalkoznotok kell, vagy "csak" segítségből csináljátok?

(#29782) kali válasza pinnacle (#29781) üzenetére


kali
legenda

önszorgalomból csinálják az illetékesek!

(#29783) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
T-mobile árlistában mikor várható árváltozás, árcsökkenés (S3 LTE érdekelne)? Vagy ezt egyáltalán nem lehet meghatározni, így előre?

(#29784) cris78 válasza Soulfly842 (#29763) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm! Közben én is megtaláltam... hát ennyi...... Legalább valami nagy kijelzős nagyi telefon lenne :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29785) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy 2012 március óta van 2 évre szóló előfizetésem a T-Mobile-hoz Mozaik S díjcsomaggal. 10 havi részletre vettem telefont akkor, amit már kifizettem. Van lehetőség újra részletre venni ehhez az előfizetéshez telefont vagy meg kell várni a 2 év lejártát? Jó ügyfél vagyok, mindig pontosan fizetek.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#29786) polonic válasza Land (#29785) üzenetére


polonic
félisten

Ha min aranyszintű vagy, akkor pár hónappal a hűség lejárta előtt vehetsz telefont.

(#29787) Land válasza polonic (#29786) üzenetére


Land
veterán

Aranykártyás vagyok. Márciusban jár le a 2 év. Mikor próbálkozzak?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#29788) dedike válasza Land (#29787) üzenetére


dedike
addikt

"Betöltött" 21 hónap után rögtön megteheted! :)

Jó szerencsét!

(#29789) Land válasza dedike (#29788) üzenetére


Land
veterán

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#29790) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok! Azzal fordulnék hozzátok, hogy telefon visszavásárlás előtt állok, és már ki is néztem a telefont amit levásárlással vennék, csak nem volt raktáron a készülék és mire megjönne már nem lennék itthon......
De annyit elértem, hogy a kedvezmény megmarad és majd ha visszajövök, akkor is tudom érvényesíteni. Egy gondom van, hogy lehet később már nem ezen az áron lenne a telefon és ezért meg is próbáltam, hogy hátha meghatalmazással megoldató lenne a vétel, de sajnos nem... Ez tényleg így van? Nincs semmi mód rá, hogy a jelenlétem nélkül megkössék a szerződést, persze a beleegyezésemmel?

(#29791) Sordoran


Sordoran
addikt

Lenne egy kérdésem. Apám nevén van két előfizetés, és amikor online belépek a t-mobile oldalán ezekkel a számokkal, hogy megnézzem, milyen árban tudnék meglévő előfizetésre új készüléket venni, azt írja, hogy a hűségidő lejártáig nem vehető igénybe a szolgáltatás, mindkettőhöz. A probléma az, hogy nem igazán tudom, miért van még rajtuk hűségidő. Az egyikre legutóbb két és fél éve kötöttünk, a másikra meg annál is régebben, és a szerződéseket átnézve (tesómnak vettünk egy Fun Aranytárskártyásas készüléket nem rég az egyik mellé, a másikat meg azt hiszem Paletta 100 díjcsomagra váltottuk ugyanakkor) nem látok olyat, hogy újabb 2 év hűségidő van. Meg lehet esetleg online valahol nézni, miért van hűségidő, vagy legalább azt, hogy mikortól? Vagy ehhez be kell menni egy üzletbe mindenképpen?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#29792) HardRic


HardRic
addikt

Most telt le az első hónap a mobilnetemből. Fogok kapni valami sms-t hogy újraindult az 1GB,vagy ez nem divat?

(#29793) LallerHUN válasza HardRic (#29792) üzenetére


LallerHUN
tag

Nekem 300MB van és sose szólnak hó elején, csak akkor ha a felénél járok vagy ha lehasználom :)

(#29794) dedike válasza LallerHUN (#29790) üzenetére


dedike
addikt

A honlapon ezt találtam:

Amennyiben ön magánszemélyként meghatalmazással szeretne szerződést kötni, közjegyző által hitelesített, vagy ügyvéd által készített és ellenjegyzett meghatalmazás szükséges. Kivételt képez az ügyvédi meghatalmazás, mely esetben a meghatalmazott ügyvéd a meghatalmazó magánszemély nevében a szerződést megkötheti.

(#29791) Sordoran:

Hívd fel a 1430-at, s egy ügyintéző megmondja neked pontosan, hogy miért van ez.
(A havi számlán is szerepel meddig tart a hűség.)

(#29792) HardRic:

Mikor előfizettél rá, kaptál egy egyedi fordulónapot. Akkor újul meg a kereted. Erről külön SMS-t nem kapsz.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#29795) club1 válasza Sordoran (#29791) üzenetére


club1
veterán

Valószínűleg hűségidős paletta havidíjat választottatok.

(#29796) LallerHUN válasza dedike (#29794) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszönöm a választ! Akkor marad a várakozás :)

(#29797) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Figyeld a Balatont július 7.-én :) [link]

(#29798) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Ki akartam cseréltetni ma a sim kártyámat micro simre, hogy bele tudjam rakni az új telefonomba. Persze a régi sim kártyám nem az én nevemen lett vásárolva, így nem cserélték ki. Na most kaptam egy domino ajándékozási szerződést, amivel a nevemre írható a sim kártya, DE, most jön a bökkenő, itthon vettem észre hogy idézem, "Alulírott.....a mai nappal elajándékozom......-nak/-nek a ..... típusú...... IMEI számú Domino készülékemet, SIM kártyával együtt, (hívószáma: .......). Ez van írva a szerződésbe. A gond annyi, hogy amikor vettük a kártyát nekem, akkor telefont nem vettük hozzá, csak magát a kártyát, tehát csak egy feltöltőkártyás domino csomagot. Most akkor mit írjak a típushoz és az IMEI számhoz? Valaki bennfentes legyen szíves és segítsen, hogy ilyenkor mi a teendő. Potyára nem szeretnék megint bemenni, mert jövő héten nem is leszek itthon, a kártyát meg használni szeretném.

(#29799) slice14 válasza kali (#29780) üzenetére


slice14
veterán

Sikerült, de nem az androidos telómmal, hanem egy k800-assal. Amógy érdeklódten hogy a Nexus féle stock androidba csak a 4636-os szervíz menüvel lehetne smsc-t állítani. Persze hogyha működne és tárolná.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#29800) pepe091 válasza Balázs1621 (#29798) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A típushoz azt írod, hogy SIM, az IMEI-hez pedig a SIM hátoldalán található számsort.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.