Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) szaszii válasza pepe091 (#29850) üzenetére


szaszii
tag

Olvastam most ezt a pár hozzászólást, remélem jól vettem ki a dolgokat. Szóval adott egy Mix díjcsomag, ami ugye már lezárt, nem lehet újonnan választani. Januárban vettem egy új készüléket a T-nél és maradtam ebben a csomagban. Most akkor a csomagra már nincs úgy hűség, hogy le van zárva, de én mégis továbbra is ezt használom?

Valami 2 éves hűség rémlik, mikor vettem az új telefont. Ki tudok akkor lépni ebből vagy sajnos nem?

[ Szerkesztve ]

(#29852) pepe091 válasza szaszii (#29851) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Most akkor használni akarod, vagy nem? :F

Ha igen, minden további nélkül használhatod. Viszont ha hűséget kötöttél rá, akkor nem léphetsz ki belőle, maximum azonos kategóriájú, vagy magasabb összegű előfizetésre, attól függ mit írtál alá, de ez le van írva a szerződésben. A hűséget pedig a számládon látod, már ha van, hogy mikor jár le.

(#29853) kali válasza szaszii (#29851) üzenetére


kali
legenda

nem mindegy, hogy csak az előfizetésre írtál alá 2 év hűséget, vagy adott díjcsomagra is, ellenőrizd a szerződésen.

(#29854) szaszii válasza kali (#29853) üzenetére


szaszii
tag

Köszi a válaszokat. A számlán 2014.11. hó szerepel, ekkor fog lejárni a díjcsomag. :O

Azért maradtam a T-nél, mert máshol nem volt számomra megfelelő készülék, de mostanra tájékozódtam a kínai telefonokról, de ez már más téma...

Szóval vagy maradok a fenti időpontig a T-nél ebben a csomagban, vagy fizethetek 30k kötbért. :(

(#29855) 1430 válasza szaszii (#29854) üzenetére


1430
senior tag

Mix-re tuti nem válaltál tarifahűséget, mivel nem lehetet. A mostani hűséged csak általános, tehát szabadon válthatsz bármely jelenleg is elérhető díjcsomagba. Ugyanakkor ha nem Eco Surf vagy (ha van másik, főkártyának való hívószámod) Fun díjcsomagba váltasz, azt csak személyesen teheted meg, mert a többi díjcsomagba váltás SIM cserével jár.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29856) kali válasza szaszii (#29854) üzenetére


kali
legenda

közben leírta 1430 is, pont az kérdeztem, hogy nem csak az előfizetésre írtál alá hűséget?!?!

[ Szerkesztve ]

(#29857) szaszii válasza 1430 (#29855) üzenetére


szaszii
tag

Köszönöm, ezek szerint csak előfizetésre van hűségem. Annál mekkora a kötbér, ha meg akarom idő előtt szüntetni? 30 ezer?

(#29858) Sordoran


Sordoran
addikt

Olvastam, hogy a számlán szerepel az, hogy meddig van hűségidő még az előfizetésre. Én viszont hiába nyálaztam át, sehol nem látom ráírva, weboldalon viszont azt írja a meglévő hűségidő lejártáig nem vehetek új készüléket adott számra. Valaki meg tudná mondani hol is kéne szerepelnie a számlán ennek?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#29859) szaszii válasza Sordoran (#29858) üzenetére


szaszii
tag

Nekem az a rész akadt a kezembe, amin a befizetendő csekk is szokott lenni. Azt meg kell fordítani, tehát nem azon az oldalon, ahol a címzett szerepel, hanem a hátoldalán meg fogod találni, félkövéren szedetten van feltüntetve középtájékon balra. (nekem legalábbis ott volt)

(#29860) kali válasza Sordoran (#29858) üzenetére


kali
legenda

nekem a számlán minden hívószám - mert több előfizetésem is van - tétele úgy kezdődik, hogy;
az elõfizetésre vállalt hûsége lejár: 201x. xx. xx.

(#29861) Sordoran válasza kali (#29860) üzenetére


Sordoran
addikt

Köszi mindkettőtöknek, a te válaszod segített, a tételes résznél oda volt írva mellé, jó vaksi vagyok :U
Sajnos tesóm mobilvásárlása húzott rá 2 évet (Fun AranyTárskártya, és a fő számra is ment az új hűség), így új mobilra marad a sajátom meghosszabbítás, ami viszont üzletben lehet csak ha részletre akarok, és online 10% kedvezmény nélkül, ha jól tudom. Ugye ez utóbbit jól tudom, ha nincs hűség, és nem arany még, akkor bolti áron megkaphatom részletre?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#29862) raziel01 válasza kali (#29830) üzenetére


raziel01
veterán

Egyébként mi a kiskapu?
Átváltom Eco XS-re, a főkártyát meg lemondom?
Csak kíváncsiságból érdekel.

(#29863) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Ha kulfoldon vagyok, ahol wifi nem biztos, hogy lesz mennyibe kerulne az internet Mozaik S -ben?
Fokent Skype-ra lenne szuksegem.

[ Szerkesztve ]

(#29864) club1 válasza turbobusa (#29863) üzenetére


club1
veterán

Eu-n belül 170 Ft körül van 1 MB adatforgalom.

(#29865) Buccer


Buccer
tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?
MMS beállításnál mit kell még állítani a telefonon a hozzáférési ponton kívül? Azt belőttem ami a T honlapján le van írva, viszont az üzeneteknél még mindig nem engedi az mms-t letölteni, nem aktív a letöltés felirat.

Pécs City

(#29866) blueye válasza Buccer (#29865) üzenetére


blueye
veterán

Adat kapcsolatod engedelyezve van?

(#29867) erdoke válasza turbobusa (#29863) üzenetére


erdoke
titán

Augusztus 31-ig a Travel&Surf M akciójában 1490 Ft-ért kapsz 24 órára 150 MB-ot. Igaz, ez csak EU-n belül érvényes. EU-n kívül egy független mobil hotspot és helyi feltöltős net használata javasolt...
Nyaraláshoz 1 hétre a 250 MB-ot tartalmazó L csomag is jó lehet 6990-ért, de inkább aktiválnék 5-6 darab M-est, mert lényegesen jobb az ár/érték aránya. Magyarul alig többért sokkal kevésbé kell a használatot lesni. Egészen pontosan 5 db M-es csomag 7450-ért háromszor annyi adatot tartalmaz.

Megmondom őszintén, nem bánnám, ha az M így maradna szeptembertől, mert elég gyakran kellett az 50 MB-ból kettőt, néha hárma ist aktiválnom.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#29868) slice14 válasza club1 (#29864) üzenetére


slice14
veterán

Haq már itt tartunk,m elég ireális árai vannak a Travel & Surf csomagoknak. Persze most akcióznak, de amúgy eléggé gáz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#29869) blueye válasza erdoke (#29867) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz EU-n belül is független mobil hotspot és helyi feltöltős net használata javasolt...

(#29870) erdoke válasza blueye (#29869) üzenetére


erdoke
titán

Azért az 1-2 netes külföldi nyaralás költségeihez képest az 5-10 db T&S M aktiválás nem igazán súlyos. Különösen nem hozza vissza a hotspot + helyi net az árát.
Nekem Törökországban vagy Svájcban fél óra alatt visszahozza (visszahozta) az egész befektetést, utána már tiszta haszon. :K

A legjobb aláírás a héten

(#29871) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Júni 24-én elértem az adatcsomagom korlátját, és lekorlátozták a netet. Most Júli 7-e van, és még mindig lassú... Lehet, hogy beragadt a "rendszer"? Ha igen, mi a megoldás?
Díjcsomagom Ikon 200 LTE.

(#29872) kali válasza _adaml21_ (#29871) üzenetére


kali
legenda

mikor van a fordulónap?
hívd fel az ügyfélszolgálatot (1430).

(#29873) _adaml21_ válasza kali (#29872) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát gondolom minden hónap elseje a fordulónap... Vagy ha nem, akkor ezt hol lehet megnézni?

(#29874) kali válasza _adaml21_ (#29873) üzenetére


kali
legenda

a szolgáltató tájékoztatása szerint megnézhető a fordulónap a my t-mobile felületre bejelentkezve, de ez még senkinek sem sikerült, hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatot, adnak felvilágosítást.
nem annyira jellemző már a hónap első napja, a legtöbb csomagban sorsolnak, a díjcsomag aktiválásakor - vagy esetleges módosításkor - például bővítés - sms útján megküldték a fordulónapot.

(#29875) szabogabor10 válasza kali (#29874) üzenetére


szabogabor10
veterán

Külön SIM kártyás mobilnet előfizetésen meg lehet nézni a My T-Mobile felületen is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29876) kali válasza szabogabor10 (#29875) üzenetére


kali
legenda

az lehet, de itt nem olyan csomagról volt szó, és kombi csomagoknál, illetve hang alapú előfizetésre aktivált mobilinternet esetén sem lenne rossz adott szolgáltatás, vagy például sms útján történő lekérdezhetőség.
én megjegyzetem a fordulónapot, meg nem is használom ki teljesen a keretet, szóval nem kell emiatt izgulnom, de sokan nem tudják, pedig akinél rendre nem elég a havi keret, ott fontos lehet.

[ Szerkesztve ]

(#29877) 1430 válasza _adaml21_ (#29871) üzenetére


1430
senior tag

Megvan még korlátozásról szóló SMS? Úgy rémlik abban is benne van a fordulónap.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29878) vadászcsiga válasza kali (#29876) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erről jutott eszembe hogy megnézzem a keret elfogyásáról küldött figyelmeztető SMS-t, abban is írják a fordulónapot. Nekem 1-je

1430
Na pont egyszerre :)

[ Szerkesztve ]

(#29879) raziel01 válasza kali (#29876) üzenetére


raziel01
veterán

[link] ? :)

Végülis átválható másik drágább csomagra a fun aranytárskártya? pl Eco Xs vagy Mozaik Xs? Sose tudni mikor lesz rá szükség.

(#29880) blueye válasza erdoke (#29870) üzenetére


blueye
veterán

Nekem eleve van 2 kártyás, független a telefonom és bármikor megosztom a netet róla, így nincs nagy beruházás. :)

(#29881) _adaml21_ válasza 1430 (#29877) üzenetére


_adaml21_
őstag

Megvan az SMS, és 1-jét ír.

(#29882) szabogabor10 válasza kali (#29876) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezzel egytértek. Nem is értem, miért csak a mobilnet előfizuknál írja ki a fordulónapot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29883) KonzolKartel

Ellopták a menyasszonyom Iphone-ját. Van biztosítása a telefonon. Ilyenkor mi a menete a dolognak? Él egyáltalán lopás kárra a biztosítás? Az biztos, hogy a drágábbik biztosítása van, azt hiszem 2.800ft havonta.
Telekomos Iphone 4

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#29884) pepe091 válasza KonzolKartel (#29883) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Legelőször rendőrség. Anélkül nem tudnak semmit csinálni a T-nél.

(#29885) br4adam válasza KonzolKartel (#29883) üzenetére


br4adam
aktív tag

Rendőrség, biztosító felhívása, kaptok egy kárszámot és azzal bementek egy pontba. Ez lesz a menete.

(#29886) Frenky89


Frenky89
őstag

Webshopban vásárolt telóhoz járó SIM-et kell külön aktiválni? A napinetről már jött aktiválós SMS (a választott ajándék 100MB még nem ok, de még nem telt el az 5 munkanap), meg üdvözlő SMS is jött, de bizonyos számokat nem tudok hívni, mert "A hívás lezárult" üzenetet kapok.

A csomagban nem volt semmilyen az aktiválás szükségességére utaló papír. :F

(#29887) pinnacle válasza Frenky89 (#29886) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Az első hívással aktiválódik a SIM kártya. Írjál egy levelet a my@t-mobile.hu-ra, hogy aktiválják a 100MB-ot. A T-Mobile-nál idáig ezt az egy negatívumot tapasztaltam, hogy a Go!NapiNet-et aktiválják azonnal és nem a 100MB-ot. A mytmobile oldalra belépéshez az 1777/2/3/1-en állítsál be jelszót.

[ Szerkesztve ]

(#29888) kali válasza raziel01 (#29879) üzenetére


kali
legenda

igen, bizonyos feltételek mellett.

(#29889) raziel01 válasza kali (#29888) üzenetére


raziel01
veterán

De ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#29890) kali válasza raziel01 (#29889) üzenetére


kali
legenda

díjcsomagváltás olyanra, ami "főkártyásan" adott, hűség...stb feltételével.

[ Szerkesztve ]

(#29891) Frenky89 válasza pinnacle (#29887) üzenetére


Frenky89
őstag

Első hívás megvolt. My-T-re be tudok lépni. 100MB egyelőre nem zavar, mert - fentebb is írták -, hogy max. 5 munkanap kell az aktiválásához. Tehát csak azt nem értem, hogy miért jön elő ez a fura hívási hiba.

(#29892) Classius


Classius
aktív tag

Üdv!

T-Mobile-os vagyok, új készülék vásárlása előtt állok. Most van egy Média mánia M-es csomagom, annak a hűségnyilatkozata májusban már lejárt, így tudok más telefont venni, más csomagot választani. A kiszemelt termék a Sony Xperia SP, Mozaik M csomaggal.
Kérdésem a következő: Azt írják, hogy 0Ft a kezdőrészlet. Ez mit takar? Ingyen kiválthatom a készüléket, majd havonta fizetem a Mozaik M alapárát (8600Ft havidíj) + hozzá a havi törlesztőrészletet (24x1791 Ft) ? Azt írja, 0% THM. Létezik ilyen? Konkrétan 42.984 Ft-ért vettem a készüléket?
További kérdésem: Milyen papírok szükségesek a fentebb említett készülék+csomag igényléséhez? Kell munkáltatói papír?
Megköszönném a segítséget, sokat jelentene!

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#29893) blueye válasza Classius (#29892) üzenetére


blueye
veterán

Vszínűleg Aranykártyás vagy. Nem kell semmilyen papír, tényleg 0% lesz a THM.
"Ingyen kiválthatom a készüléket, majd havonta fizetem a Mozaik M alapárát (8600Ft havidíj) + hozzá a havi törlesztőrészletet (24x1791 Ft)" - így lesz, ahogy írod.

(#29894) Classius válasza blueye (#29893) üzenetére


Classius
aktív tag

Hm. Ez az Aranykártya ez mit jelent?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#29895) blueye válasza Classius (#29894) üzenetére


blueye
veterán

(#29896) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Mobil stick-nél (Huawei E367) változott mostanában a profilnév, az APN és a tárcsázási szám? Nálam jelenleg T-Mobile HU, internet és *99#. Válaszokat előre is köszönöm. :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29897) kungzi


kungzi
veterán

Galaxy s2-vel nem lesz elérhető a hd hang?

(#29898) hr2 válasza kungzi (#29897) üzenetére


hr2
őstag

Nálam elérhető. :)

(#29899) kungzi válasza hr2 (#29898) üzenetére


kungzi
veterán

és azt hogy? :F

(#29900) hr2 válasza kungzi (#29899) üzenetére


hr2
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.