Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) Classius válasza blueye (#29895) üzenetére


Classius
aktív tag

Köszönök mindent! :R

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#29902) kungzi válasza hr2 (#29900) üzenetére


kungzi
veterán

köszi, nekem már alapból ON-n volt mindekettő, gyári független magyar JB

akkor ezek szerint már HD voice? nagyon köszi :C

(#29903) hr2 válasza kungzi (#29902) üzenetére


hr2
őstag

Így van. :)

(#29904) n@p@lm


n@p@lm
őstag

netes sim kártyát (domino webes) tudom használni androidos telefonkészülékben?
momentán lenne egy motorola defy-m, és az lenne a modem, laptopon neteznék.
megoldható így?

(#29905) blueye válasza n@p@lm (#29904) üzenetére


blueye
veterán

Miért ne? Szvsz simán. WiFi-n megosztod a netet és már tudod is használni a laptopon.

[ Szerkesztve ]

(#29906) n@p@lm válasza blueye (#29905) üzenetére


n@p@lm
őstag

kábeles megoldásra, gondoltam, pdanet nevű progival.

(#29907) blueye válasza n@p@lm (#29906) üzenetére


blueye
veterán

Az is fog menni, de a WiFi egyszerűbb.

(#29908) n@p@lm válasza blueye (#29907) üzenetére


n@p@lm
őstag

miui alatt nem megy a hotspotom :)

(#29909) 1430 válasza _adaml21_ (#29881) üzenetére


1430
senior tag

Akkor ügyfélszolgálat leveszi a korlátozást, hívd a 1430-at!

pinnacle & Frenky89
A Domino Go!NapiNet a Domino 5 díjcsomag része, ezért beaktiválódik a SIM aktiválásával. Egyébként utána megy olyan SMS is, ami arra hívja fel a figyelmet, hogy 180 napon belül az első 3 Go!NapiNet díjmentes, azt is ki lehet használni a 100 MB aktiválásig.

Frenky89
Mit értesz "bizonyos" számok alatt?

Vigneau
Ezek ma is helytálló adatok.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29910) Vigneau válasza 1430 (#29909) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen válaszod! :R

Azért merült fel bennem a kérdés, mert mintha megkapta volna valahol a szemem a Telekom HU megnevezés, valamint a *99***1# tárcsázó szám.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29911) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Jelenleg van ennél olcsóbban modemes t-mobile web csomag? Vagy ebbe mi a buktató, mert a t-mobile oldalán 4490Ft :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#29912) 1430 válasza Bagira01 (#29911) üzenetére


1430
senior tag

És ebből még 2000 Ft le is forgalmazható, míg a MM-os SIM-en nincs kezdő egyenleg. ;)

Vigneau
A Telekom HU a hálózati név változása miatt van most porondon (ez lesz a T-Mobile HU helyett), de ettől a modem beállításai nem változnak. A beállítás elnevezése mikrohullámú sütő vagy bármi más is lehet, csak praktikussági okokból van T-Mobile-nak nevezve (akár át is írhatod).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29913) Bagira01 válasza 1430 (#29912) üzenetére


Bagira01
veterán

Akkor csak a t-s webshopból vásárolva van van a 2000Ft leforgalmazhatóság? Az edigitalos, speedshop-os 3990Ft-os verziónál sincs a 2000Ft?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#29914) pepe091 válasza 1430 (#29912) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szia!

Ezt a T-mobile H - Telekom HU váltást lehet gyorsabban eszközölni, ha kérek egy vadi új SIM-et? :)

(#29915) 1430 válasza Bagira01 (#29913) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a "Quick" verziójú Domino Web csomagokon nincs kezdőegyenleg, csak a +1GB van hozzá, illetve tölthetsz rá pénzt (de a +1 GB a WS-ból rendelve is jár, és emiatt érdemes úgy rendelni, hogy még a rendelés hetében megkapd, mert az összecsomagolástól indul az 1 hét, ami alatt az ajándék 1GB felhasználható).

pepe091
Akár segíthet is, de nem tudom, ingyen lesz e. :B
Várj még vele pár hónapot.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29916) pudingstyle


pudingstyle
tag

Garanciális csere esetén (a készülékem egy ZTE GXI, ezeket nem szervízelik, minden esetben cserélik) van lehetőségem hasonló árfekvésben, esetleg ráfizetéssel másik típust választani? Konkrétan egy Sony XSP-re gondoltam. ;)

Nexus 5 D821

(#29917) pepe091 válasza 1430 (#29915) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rendben, akkor még várok. :)

(#29918) kali válasza pudingstyle (#29916) üzenetére


kali
legenda

hivatalosan biztosan nem...

(#29919) pudingstyle válasza kali (#29918) üzenetére


pudingstyle
tag

Viszont ha nincs mire cserélni, mert nincs nekik raktáron, akkor sem kéne felkínálniuk más opciókat?

Nexus 5 D821

(#29920) Frenky89 válasza 1430 (#29909) üzenetére


Frenky89
őstag

Én ilyen 180 napos SMS-t nem is kaptam. Megcsörgettem egy ismerőst a friss SIM-mel és rögtön utána már jöttek is az SMS-ek:
- kapcsolat program infók
- dominó üdvözlő
- go!napinet 30MB promo
- go!napinet aktiválás

Két napra rá amikor próbálkoztam a mobilnettel, akkor jött egy SMS, hogy a go!napinetet használhatom 10MB erejéig. 1777-től azóta nem kaptam semmit - mondjuk mobilnetet nem is használtam azóta.

Most direkt megnéztem a "bizonyos" számokat. Mind 30-as, és változó, hogy mikor tudom őket hívni, mikor pedig nem. Volt olyan is, hogy az egyiket nem tudtam, majd igen, majd nem, azóta megint jó. :F

(#29921) kali válasza pudingstyle (#29919) üzenetére


kali
legenda

amennyiben nincs készleten, és nem is beszerezhető már, úgy más opció(ka)t igen, de az nem jelent közvetlenül más típusú telefont, hiszen jogszabályilag; javítás, csere (azonosra), árleszállítás, vagy elállás lehetséges.
amennyiben csak az elállás lehetséges, mert a többi lehetőség nem adott, úgy lepapírozzák azt, visszakapja a pénzt, és abból - különbözetes fizetési lehetősséggel - választ másikat akár ott és akkor, a szolgáltatónak is jobb és egyszerűbb így, ha hűséges előfizetésről van szó, akkor pláne!

[ Szerkesztve ]

(#29922) 1430 válasza Frenky89 (#29920) üzenetére


1430
senior tag

A Go!NapiNet 30 MB promócióról írtam én is, vagyis az első 3 alkalom ingyenes (3x 10 MB). Ennek igénybevételére van fél éved.

Ami a hívásokat illeti, passzolom. Nem lehet, hogy rosszul tárcsázol?

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29923) pudingstyle válasza kali (#29921) üzenetére


pudingstyle
tag

Javítás kilőve, csere azonosra, a felvázolt esetben szintén, nade az árleszállítás mit takar?
Elállás esetén melyik összeget kapom vissza? Az lenne logikus, ha a készülék kifutásakor általuk meghatározott pénzt fizetnének ki, mivel az általam kifizetett összeget elég sok minden befolyásolhatja.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 D821

(#29924) kali válasza pudingstyle (#29923) üzenetére


kali
legenda

árleszállítás; például javították a terméket, de az nem kivitelezhető teljes értékűre, ilyenkor a felek megállapíodása, vagy bíróság illetve békéltető testület dönt, mivel jogszabály nem határozza meg az árleszállítás mértékét.
elállás; nincs logikázás...stb, a szerződés előtti állapot állítandó vissza, tehát a vásárláskor meghatározott/kifizetett összeg térítendő vissza.
azért írtam a meghatározottat is, mert a szerződéshez kapcsolódó számla a mérvadó, de ha pédául részletre lett vásárolva valami, akkor a vásárlás pillanata után is áll(hat) még fenn tartozás, olyankor csak az elállásig kifizetett összeget kell visszatéríteni.

[ Szerkesztve ]

(#29925) bostone


bostone
addikt

Android alatt változott valami a beállításokban? A netelérésre gondolok. Gyakorlatilag a használhatatlan és az alig használható szint között lebeg a letöltési sebességem. Ismerősök is panaszkodnak...

[ Szerkesztve ]

(#29926) pinnacle válasza 1430 (#29909) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

bostone próbáld ki, hogy APN-nek internetet állítasz be.

(#29927) szőröscica


szőröscica
addikt

My tmobil lehalt.

(#29928) sarkanyolo2 válasza szőröscica (#29927) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy srácnak ezt válaszolta a T, a most megjelenő hibakódra tavaly novemberben:

Kedves Gábor! Elnézésedet kérjük, amennyiben nem tudtad elérni Telefonos ügyfélszolgálatunkat. A tapasztalatok alapján jelenleg nincs hiba a szolgáltatással. A My T-Mobile oldalon a megjelenő hibaüzenet arra utal, hogy előzőleg havidíjas előfizetésed volt, amelyet átváltottál Domino kártyára (vagy fordítva), azonban azt a felület nem érzékeli automatikusan, ezért nem enged bejelentkezni. Ahhoz, hogy mielőbb problémamentesen beléphess a My T-Mobile felületre, jelenlegi regisztrációd törlése szükséges. Javasoljuk, hogy kérd munkatársaink segítségét a 1430-as telefonszámon!

Uff!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#29929) bostone válasza pinnacle (#29926) üzenetére


bostone
addikt

Majdnem jó, de mégsem. Honnan tudhatom meg, hogy honnan ered a probléma? Így nem sokra megyek az előfizetésemmel.

(#29930) kali válasza bostone (#29929) üzenetére


kali
legenda

a szolgáltató telefonos ügyfélszolgálatát felhívtad már?

(#29931) t-bali3


t-bali3
senior tag

Rendeltem egy domino csomagos telefont. A futáros kiszállítást jelöltem, azonban annak ellenére, hogy az elején marketing szempontból kiírta, hogy én választhatom meg a napszakot, a rendelésbe ezt nem ajánlotta fel. :F
A megjegyzésbe beleírtam, hogy erről egyeztessünk majd. Remélem ez így működőképes lesz.

(#29932) Frenky89 válasza 1430 (#29922) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem tudom, de adtál egy jó ötletet, így megnéztem, hogy hogyan vannak beírva a számok és kiderült, hogy 06 meg sima 36-os számok is voltak bent a régi SIM-ről importálás után. Átírogattam mindegy +36-ra remélem jó lesz.

Köszi!

(#29933) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Történt egy érdekes dolog. Épp unokatesómmal találkoztam, amikor kaptam egy sms-t a tmobiltól, hogy köszöntenek a platina ügyfelek között. Oké, nyugtáztam, ekkor kb fél percen belül unokatesóm is kapott egy sms-t, hogy üdvözlik a platina ügyfelek között. Ez tök érdekes... Se a számunk életkorában (az ő száma jóval régebbi), se a díjcsomagunkban, se semmiben nincs igazából átfedés, mégis szinte egyszerre kaptuk az sms-t.
Ez most szerintetek véletlen, vagy volt valami tömeges "platinakiosztás" a tmobilnál? Vagy valami hiba az egész?

(#29934) csiszi91


csiszi91
csendes tag

A következő problémám akadt amire még választ nemkaptam e-mailben az ügyfélszolgálattól:
Egy lépésben szeretnék like 300ra váltani dominóról és készüléket vásárolni. Ha új előfizetésként vásárlok készüléket akkor mindenféleképp ki akar osztani új számot. Webes felületről hogy lehet akkor megoldani amit én szeretnék?
Ha váltok külön lépésben dominórol előfizusként utána enged meglévő havidíjasként készüléket vásárolni ugyanannyiért mint ha új előfizusnként tenném? Meg akkor az két lépés, ugye meg kell várni, hogy megkötessen a szerződés majd csak utána lehet rendelni. Nincs erre valami rövidebb és egyszerűbb mód?
Forduljak boltba és ott váltsak szerződésre, majd weben megrendelem a készüléket nyerő stratégia?

(#29935) pepe091 válasza csiszi91 (#29934) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az utolsó mondatod a legjobb módszer szerintem. :K

(#29936) csiszi91 válasza pepe091 (#29935) üzenetére


csiszi91
csendes tag

Rendbe, köszönöm! :)

(#29938) dedike válasza lugosi (#29933) üzenetére


dedike
addikt

A rendszer akkor végzett az újonc platinások kiválogatásával, s gondolom mindkettőtök megszerezte a jogosultságot.

Jó szerencsét!

(#29939) lugosi válasza dedike (#29938) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, köszi. Akkor az lehet a magyarázat, hogy egyszerre volt, mert unokatesómnak régebbi a száma, de nekem meg elég magasak szoktak lenni a számláim.

(#29940) Swype


Swype
csendes tag

Pontosan mit jelent ez a T-mobile-nál?

Erről van szó:[link]

Tehát dominóban van feltételekkel, ezek a feltételekben én csak kedvezmények olvasok, de ezekért nem kell fizetni? Hogyan van ez pontosan? Elsősorban a Domino 5.

(#29941) club1 válasza Swype (#29940) üzenetére


club1
veterán

Ezekért nem kell fizetni, mivel ezek kedvezmények. Meg van csillagozva, részletesen a lap alján a kettes pontban. A domino5-ről a domino5 linkre kattintva olvashatsz.

(#29942) John_Deere


John_Deere
tag

Sziasztok
Volna egy láma kérdésem:
Tegnap reggel 8-kor adtam le a webshop-on rendelést új havidíjas előfizetésre + készülékre.
Küldtek is egy e-mailt a megadott e-mailcímre, hogy jóváhagyás alatt, majd keresnek.
Tegnap délután hívtak is, lebeszéltük, hogy személyi-lakcímkártyát beszkennelem és fél órán belül küldöm is a hazhozszallitas@telekom.hu-ra. Akkor kérdeztem, ezekután mi a teendőm, semmi, majd hívnak. Elküldtem az e-mailt, mondjuk annyi, hogy a céges e-mailem (de ezt adtam meg mindenhol), és nem a nevemet írja ki (a rendelési azonosítót is beírtam tárgyhoz). Szóval azt hiszem majd hívnak.
Nos, kb. azóta is. :DDD
Visszanéztem az e-mailt amit anno kaptam, rákattintottam a linkre benne és ez fogad:
502-es hiba (Bad Gateway)!Előfordulhat, hogy Ön egy már nem működő linkre kattintott, rossz címet írt be, de az is lehetséges, hogy weboldalunk hibás linket tartalmaz.

Ilyenkor mi van? :F Legyek türelmes? 1-2 nap ide-oda,oké, de nincs kedvem egy héttel tovább várni mert újra kellene rendelnem.

[ Szerkesztve ]

(#29943) tPedro_


tPedro_
őstag

Ceges flottahoz csatlakoztam nemreg es a szamlat nezegetve lattam, hogy a havidijon felul szerepel megy egy TeleMatrix tetel is.

El tudna valaki magyarazni, hogy mire is jo ez pontosan? Szukseges ahhoz, hogy flotta tag legyek?

Elore is koszonom.
Udv.

(#29944) Zaja2


Zaja2
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy Sony Xperia J telefontkészüléket! A T-Mobile Webshopból rendeltem meg Eco XS díjcsomaggal.

Csütörtökön fogja hozni a futár,és kértek 10.000 HUF kaukciót,mivel első ügyfelük vagyok. Azt mondta a kedves ügyintéző hölgy,hogy ez lebeszélhető.
Akkor ő ezt úgy értette,hogy ha jön a futár,akkor oda adok neki 10.000-et plusz a készülék árát,ami 4410 HUF,és kb 2 hónapig nem kell számlát fizetnem?

Hja,és az mobilnettel mi a helyzet? Mennyi MB netet kapok mennyi pénzért?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#29945) kali válasza Zaja2 (#29944) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, jóváírásra kerül a számlázás során.
az eco xs esetén a go!napinet adott; 10 megabyte/195 ft.
az első szekciót nézd; link, 100, 500 megabyte, vagy 1 gigabyte.

[ Szerkesztve ]

(#29946) Zaja2 válasza kali (#29945) üzenetére


Zaja2
senior tag

Válthatok még net csomagot? Vagy pedig erre is hűséget vállaltam? amikor rendeltem a telefonhoz "három ajándék extra" közül lehetett választani. 120 Díjmentes perc hálózaton belül
a másodikra nem emlékszem
És volt egy olyan is hogy 100 MB ingyenes adatforgalom. Akkor azzal mi van? Az is jóváírásra került?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#29947) Soulfly842 válasza tPedro_ (#29943) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az a szolgáltatás teszi lehetővé, hogy flottán belül működjön az ingyenes beszélgetés. Flottája vállogatja, hogy kötelező elem-e a telemátrix v. csak opcionális. Továbbá folyószámla beállítás függvénye is lehet (pl. több szám van egymás mellett (egy folyószámlán, egy 'számlán') akkor egységesen kell, h. szerepeljen a telemátrix beállítás is egyes flottáknál).

[ Szerkesztve ]

(#29948) tPedro_ válasza Soulfly842 (#29947) üzenetére


tPedro_
őstag

Ertem, koszi. Csak azert erdekelt ,mert feleslegesen nem fizetnek tobb szaz forintot. (A flottan beluli ingyenesseg nem erdekel.)

[ Szerkesztve ]

(#29949) kali válasza Zaja2 (#29946) üzenetére


kali
legenda

egyérszt csak az előfizetésre írtál alá hűséget, a díjcsomagra nem, másrészt a go!net m, l, xl...stb megrendelése nem befolyásolná azt, a go!napinet az eco xs esetén alapban adott, de ár/érték arányban amúgy is érdemes a korábban felsoroltak valamelyikére lecserélni, ha mobilinternetezel annyit, pláne úgy, hogy az első 2/3 hónap alatt kedvezméynes a havi díj.
a három kedvezmény (120 díjmentes perc hálózaton belül, 100 díjmentes sms és 50 díjmentes mms, 100 megabyte díjmentes belföldi adatforgalom) közül az kerül aktiválásra, amit a rendelés során kiválasztottál.

(#29950) Zaja2 válasza kali (#29949) üzenetére


Zaja2
senior tag

Rendben! Köszönöm szépen! akkor azt hiszem a Go!Net M-et fogom választani majd,mert eddig is az volt,és meg voltam vele elégedve! :R

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.