Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) dptrsk válasza tPedro_ (#29699) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Előfordulhat, ha az adatkeret fordulónapja előtti esti órákban használod ki a teljes forgalmat, felhívod a 1430at és ott feloldják neked a korlátozást.

(#29702) tPedro_ válasza dptrsk (#29701) üzenetére


tPedro_
őstag

Kb egy hettel a fordulonap elott hasznaltam el, de felhivom 1430-at.

(#29703) hoffman_ válasza hoffman_ (#29684) üzenetére


hoffman_
nagyúr

erre senki többet harmadszor?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29704) Vangelis válasza hoffman_ (#29684) üzenetére


Vangelis
nagyúr

pofánbaxod.

Legközelebb írják rá, hogy karcmentes készüléket vettek át. Mert ha nincs rajta akkor nem nagyon tudsz mit tenni sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29705) hoffman_ válasza Vangelis (#29704) üzenetére


hoffman_
nagyúr

najó, de az nem megoldás...

a fejemben volt, nem tudom miért nem vésettem rá a papírra basszus, de így utólag már cseszhetem. fene :(((

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29706) Vangelis válasza hoffman_ (#29705) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tudom... kár, hogy nem írattad rá sajnos.

De reménykedj, hogy nem baxák össze...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29707) djculture


djculture
félisten

Én nem telefonokkal foglalkozok de van kolléga aki igen és látom hogy a gyártók is egyre szrabb anyagokkal raknak össze egy telefont. A gyártó szalagján nem lehet őket úgy átmunkálni hogy ne legyen rajtuk kesztyűtől származó kopás vagy sérülés. Úgyhogy amit szétszednek azon garantáltan lesz sérülés, legföljebb szabad szemmel nem látható jó esetben.

[ Szerkesztve ]

(#29708) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok, megvettem egy quick 1800 lebeszélhetős T domino kártyát, és most próbáltam külföldön aktiválni éls nem lehet. Az ügyintéző csaj azt mondta hogy mivel nincs rajta roaming aktiválva (mivel nem aktív még a kártya) így nem tudok hívást indítani róla külföldön. Azt a számot kellene felhívnio ahol aktiválni tudnám a kártyát. Se +36 se 0036 semmi. Eléggé ördögi kör.
Nem tudtok valami megoldást? Nem hiszem el, hogy fizikailag itt a kártya, és minden adata, a száma, a vonalkód pinpukmindenkód, és nem lehet online aktiválni..

ötlet?

(#29709) KZP válasza Fr3eWar (#29708) üzenetére


KZP
őstag

Küldd haza emailben valakinek az adatokat a kártyáról, és az illető majd itthonról aktiválja neked. :))

(#29710) xenom0rph válasza Fr3eWar (#29708) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én az osztrák orange-os kártyát simán tudtam Mo.ról aktiválni... :U

halahala

(#29711) CsuRi101 válasza KZP (#29709) üzenetére


CsuRi101
tag

a kártya aktiválásához az adott kártyáról kell hívást indítani...

ussd kóddal roaming bekapcsolást próbáld meg (és egyenleg is legyen elég rajta)

(#29712) KZP válasza CsuRi101 (#29711) üzenetére


KZP
őstag

Ja, ezt nem tudtam, azt hittem, lehet más számról is felhívni.
Neten nem lehet aktiválni?
Ha nem, akkor viszont elég nagy baromság, hogy így van kitalálva...

[ Szerkesztve ]

(#29713) CsuRi101 válasza KZP (#29712) üzenetére


CsuRi101
tag

mivel magához a vásárláshoz nem kell semmi adat, ezért az aktiváláskor kérnek be mindent. ha ott más számról aktiválsz, akkor gyakorlatilag bárki bármit bárkinek a nevére aktiváltathatna, ezért van legalább ennyi szigor benne. még így is megadhatod más adatait mondjuk és akkor a levél kiérkezéséig hamis adatokkal használod a kártyát, de mindent azért nem lehet kivédeni..

(#29714) CsuRi101 válasza KZP (#29712) üzenetére


CsuRi101
tag

és nem lehet neten sajna, csak az adott kártyáról hívva azt a bizonyos számot

(#29715) Frenky89


Frenky89
őstag

Hello!

Webshop-ban rendelt telefonhoz alapból járó Dominó csomagot azonnal át lehet váltani más Dominóra, vagy a vásárlás időpontja egyben csomagváltásnak is minősül, azaz el kell telnie 30 napnak (mint normál esetben Dominó->Dominó váltáskor)?

(#29716) tPedro_ válasza tPedro_ (#29702) üzenetére


tPedro_
őstag

Felhivtam a T-t es valoban, nem allt vissza a korlat.

Viszont felhivatk a figyelmem egy akciora, hatha mast is erdekel:

Jelenleg a Go Net L-ert fizettem havi 2000,-ot, viszont ha atlepek Go Net XL-re, akkor az 3 honapig csak 999,-. Utana (vagy barmikor) ha akarok visszalephetek es megy tovabb az L 2k-ert.

(#29717) cris78 válasza tPedro_ (#29716) üzenetére


cris78
őstag

és ezt három havonta eljátszhatod ;) megkapod az akciós árat, ha visszaváltasz is :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#29718) raziel01


raziel01
veterán

Ha most váltok a Like díjcsomag mellé mondjuk Gonet XL-re akkor meddig is fog járni akciós áron?
Ez a hónap plusz utána még 3 teljes hónap?

(#29719) tPedro_ válasza tPedro_ (#29716) üzenetére


tPedro_
őstag

Amit nem ertek, hogy eddig 1. volt a fordulonap, most pedig 17. lett. Nem tudom ez honnan jott.

Plusz a My T-Mobile-ban szerepel a Go Net XL beallitasainal egy 2490 ft-os belepesi dij.
Nagyon remelem, hogy ezt nem szamitottak fel, mert egy szoval se emlitettek.

Telefonalok egyet ujra.

@cris78: ez eszembe se jutott, fura ha igy mukodik

[ Szerkesztve ]

(#29720) kali válasza tPedro_ (#29719) üzenetére


kali
legenda

egyedi fordulónap; link (adott csomanál is jelzik, a hasznos információknál)
belépési díj; jóváírják!

[ Szerkesztve ]

(#29721) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ismét egy kis pozitív:

"Kedves Ügyfelünk!
Like300 díjcsomagja mellé aktivált Net&Roll 1GB limitbővítő opció helyett 2013. augusztus 1-jétől a Net&Roll 1 GB LTE opciót használhatja tovább, mellyel változatlan feltételek mellett már 4G/LTE hálózatunkon is internetezhet, amennyiben arra alkalmas készülékkel rendelkezik. Az opció havi díja változatlan, sőt most 2 hónapig (augusztus és szeptember hónapban) kedvezményesen, 790 Ft-ért veheti igénybe a szolgáltatást. "

Remek hír! :C

(#29722) kali válasza pepe091 (#29721) üzenetére


kali
legenda

terelnek mindenkit az lte felé! :)

(#29723) Nordik válasza pepe091 (#29721) üzenetére


Nordik
őstag

Bár még nem kaptam SMS-t, de akkor augusztus 1től már csak az LTE-s verzió lesz és mindenkinek akinek a sima van át állítják majd? :)

(#29724) pepe091 válasza Nordik (#29723) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem. Csak most már a Like 300 is LTE kompatibilissé tehető augusztus 1-től. Jelenleg nem az.

(#29725) tPedro_ válasza kali (#29720) üzenetére


tPedro_
őstag

Koszi. Ezek szerint teljesen veletlen, hogy a valtas elott pont elseje volt a fordulonap.

Viszont
"Ha mobilinternet díjcsomagot vált, és a korábbi és az új díjcsomagja esetében is egyedi fordulónap szerint történik az adatforgalom mérése, akkor az új díjcsomagjára vonatkozóan is megmarad korábbi egyedi fordulónapja."
tehat ez igy nem allja meg a helyet. :((

"A My T-Mobile-on belül a mobilinternet-előfizetés testre szabása oldalon kaphat tájékoztatást a mobilinternet díjcsomagjához tartozó fordulónapról."
Ilyen sincs. :((

Ha ma valtoztattam XL-re es 17-e a fordulonap akkor az azt jelenti, hogy matol addig forgalmazhatok 1GB-ot?

[ Szerkesztve ]

(#29726) kali válasza tPedro_ (#29725) üzenetére


kali
legenda

korábban neked nem egyedi volt a fordulónap, és most lett az, nem?
bár mindegy, már a go!net m, l, xl esetén is odaírta a szolgáltató a díjszabásba, hogy a fordulónap megváltoztatásának jogát fenntartja. (link)
nekem sincs, de a telefonos ügyfélszolgálat biztos tud segíteni benne, bár kiküldik sms útján is.
így igaz, a forgalom nem időarányos, a havi előfizetési díj viszont az.

(#29727) 1430 válasza Vikt0r (#29685) üzenetére


1430
senior tag

Ez most is így van, és az kavarhat be a képbe, hogy ebben a hónapban az S3 LTE 15% akcióban van aranykártyás ügyfeleknek.

xenom0rph
Éreztem, hogy a WS 120 percre gondolsz... No minden esetre az az aktiválástól számított 30 napon belül beszélhető le (ahogy azt minden készülék oldal alján - a szürke mezőben - le is írják).
Inkább csak buzgómócsing vagyok, nem "T-kirendelt". :DDD

Frenky89
Nem kell várnod, azonnal válthatsz díjcsomagot, és utána is egyenleg feltöltésenként egyszer (tehát nem időkorláthoz van kötve a dolog).

cris78 és tPedro_
Havidíjasként csak egyszer lehet mindhárom Go!Net csomagra kihasználni a promóciót (2013.03.01-től számítva).

raziel01
Aktiválás hónapja +2 hónap, tehát ha most aktiválod, szeptember 30-ig lesz akciós.

Nordik
A Mozaik XS-ből kiindulva nem cserélik le központilag, hanem neked kell váltani majd (illetve a sima opcióra havidíj kedvezmény sem fog járni).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29728) tPedro_ válasza kali (#29726) üzenetére


tPedro_
őstag

A T honlapja szerint a Go Net L-hez is egyedi forduló nap jár, ezért gondolom, hogy eddig is az volt.
SMS-t kaptam róla, igen.

Igazság szerint mindegy, csak egyszerűbb volt, hogy elseje volt a fordulónap. A logikát meg nem igazán látom benne, hogy miért jó az ügyfelenként változó dátum.

(#29729) 1430 válasza tPedro_ (#29728) üzenetére


1430
senior tag

Minden adatcsomagnak volt eddig is fordulónapja, de csak a RelaxNet-eknél és a Net&Roll-oknál volt egyedi, a többinél 1-e volt. 2013.04.01-től viszont a többi forgalmi díj mentes adatcsomagnál is bevezetésre került az egyedi fordulónap, tehát aki korábbról rendelkezik ilyen csomaggal, annak még 1-e a fordulónap, aki vált vagy csak most aktivál ilyen csomagot, annak új fordulónapja lesz.

"A logikát meg nem igazán látom benne, hogy miért jó az ügyfelenként változó dátum."
Mert eloszlik a terhelés. És nem csak a hálózati, hiszen tapasztalhattad, hogy a korlátozás feloldás is problémás lehet, ha egyszerre több százezer számon kell megtenni...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#29730) kali válasza tPedro_ (#29728) üzenetére


kali
legenda

régebben nem minden csomaghoz volt egyedi fordulónap, amikhez mostanság erőltetik.
annyi a logika, hogy így jobban eloszlik a terhelés, nem mindenki a hónap első napjaiban szabadul rá a hálózatra, mert megkapta az újabb keretet a sok lassított nap után, és nem is a hónap utolsó napjaiban, mert eszébe jut, hogy mindjárt jön az újabb keret, pedig mér a régiből is rengeteg van hátra, és gyorsan nekiugrik, hogy forgalmazza már le, ha egyszer kifiezette.

(#29731) tPedro_ válasza kali (#29730) üzenetére


tPedro_
őstag

Köszi a válaszokat, 1430-nak is. :R

(#29732) Fr3eWar válasza CsuRi101 (#29711) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm, megpróbáltam, de nem jött be. Meg azt is próbáltam hogy travel&surf-öt aktiválok a kártyára. Semmi.

(#29733) zaskar


zaskar
senior tag

2 éve vettem egy iphone 4-et Ikon 200 díjcsomaggal, jelenleg is ebben vagyok. Ha átváltanék másik - nem Ikon - csomagra, akkor onnan már később nem válthatnék vissza Ikonra, csak akkor, ha újra veszek egy iphone-t?

(#29734) t-bali3 válasza 1430 (#29729) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ha céges előfizetésem van GO Net M netes díjcsomaggal, akkor arra tudok Net&Roll 1 Gb LTE limitbővítést igényelni?

(#29735) madmike


madmike
őstag

Tapasztaltatok mostanában mobilnet szakadozást, lassuságot?
Bp-n lakom és napok óta alig működik a mobilnetem, de nem csak nekem, barátnőmnek sem.
Alig tölt be néhány oldal, vagy ha betölt akkor baromi lassan.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#29736) club1 válasza madmike (#29735) üzenetére


club1
veterán

Igen, hálózatfejlesztés folyik éppen Budapesten. Mondjuk a T-re eddig az ilyen típusú fejlesztés (értsd: rengeteg kimaradással járó) nem volt jellemző, ezek szerint a Telenyomor negatív példáját is lehet követni...

(#29737) atika88 válasza zaskar (#29733) üzenetére


atika88
senior tag

A kérdésedre válaszoltál is: nem válthatsz vissza simán Ikonra, csak iPhone vásárlása esetén!

(#29738) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Valaki tudja, hogy mi ez a DominoSurfAdat2?

(#29739) aicon


aicon
senior tag

Dominosként van lehetőség számlát kérni, amin le lehet ellenőrizni az egyenleget és a leforgalmazott összeget, akár az utolsó feltöltéstől?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#29740) szaszii


szaszii
tag

Sziasztok!

Mobilnetre lenne szükségem 2 hónapig, szerencsére most akciós a T-nél ennyi időre. Egyrészt mekkora csomagot érdemes venni? FB meg emailre kellene maximum. Elég az 500 mb-os? Az 490/hó.

Másik kérdésem, hogy kellene mobilnet meglévő havidíjas (Mix) csomag mellé és Dominos szám mellé is. Hogy történik ilyenkor a fizetés? A dominosat fel kell tölteni? Havidíjasnál?

Köszi előre is! :)

(#29741) CsuRi101 válasza Fr3eWar (#29732) üzenetére


CsuRi101
tag

gyanítottam, hogy a kódok sem működnek aktiválatlan kártyán, de egy próbát megért... :(

(#29742) CsuRi101 válasza zaskar (#29733) üzenetére


CsuRi101
tag

a két éven belül bármikor visszaléphetsz a ikonba, de azután csak új iphone vásárlásával.

(#29743) CsuRi101 válasza pinnacle (#29738) üzenetére


CsuRi101
tag

úgy néz ki így elsőre, mint ha a dupla adatforgalom akción belüli surf csomag lenne, és ezért lenne kétszeres az adat...

(#29744) CsuRi101 válasza aicon (#29739) üzenetére


CsuRi101
tag

a felhasználásról lehet kérni, 30 napos időszakokra bontva.

(#29745) Soulfly842 válasza .bruszli. (#29609) üzenetére


Soulfly842
addikt

Induló ár... a Sony általában magasan kezd, később jóárasít általában... Nézd meg az Xperia Z-t, h. mennyit esett elsején. :)

1430,
Én is találkoztam olyan ügyféllel, aki nem módosított az adat díjcsomagon tavaly óta, de átállt neki a fordulónap. Ahogy néztem az eltűnt szolg.-nál a sávszélesség korlátozásnál egyszer csak 6.-ra állt át. Nem lehet, h. gonet sávszélesség korl. amikor felkerül, majd le akkor automatikusan dob egy forduló napot a rendszer az ügyfélnek?

(szolgáltatást nem láttam rajta felfüggesztve, díjcsomag váltás nem volt, netes csomagon módosít nem történt - csak az eltűnt szolgáltatásoknál tűnt fel ez)

[ Szerkesztve ]

(#29746) dedike válasza CsuRi101 (#29744) üzenetére


dedike
addikt

Van é néked szerkesztés gombod? :F

Mert használni kellene, mielőtt sikerülne tartósan rongálnod a fórum átláthatóságát... :(

Jó szerencsét!

(#29747) aicon válasza CsuRi101 (#29744) üzenetére


aicon
senior tag

Hol lehet kérni?
üfsz vagy csak személyesen tépontban?

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#29748) club1 válasza dedike (#29746) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk tényleg rondán néz ki, de a fórum alapelvei között le van fektetve, hogy egy hozzászólásra a válasz gombbal kell válaszolni. Mert ugye az is rontja a fórum átláthatóságát ha egy olyan válaszba tesz olyan válaszokat, amik nem a kérdezőnek szólnak...

(#29749) dedike válasza aicon (#29747) üzenetére


dedike
addikt

Parancsolj!

(#29748) club1:

Igen, így van. De az is benne van, hogy 5 percen belül szerkesztheti a hozzászólást, ahogyan teszi itt ezt nagyon sok más felhasználó is, úgy, hogy közben nem csorbul a hozzászólás érthetősége, s a fórum átláthatósága sem...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#29750) CsuRi101 válasza dedike (#29746) üzenetére


CsuRi101
tag

Ühüm, Nálatok így mondják, hogy köszi, hogy válaszolgatsz a kérdésekre? Próbáld a válasz-funkciót értelmezni, talán sikerül. :(

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.