Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29099) kali válasza #59070464 (#29097) üzenetére


kali
legenda

a h+ jelzést a díjcsomagtól függetlenül látod, ha olyan hálózat adott, legfeljebb lekorlátozódik a sebesség a csomag által adottra, ami 7.2 megabit/sec.
lte esetén is ez a helyzet, lte jelzés adott, de csomag függvényében változik a sebesség.
mozaik xs; alapban nem lte képes, láthatsz h+ jelzést is, de a sebesség elvileg 7.2 megabit/sec korlátos.
a magasabb csomagokban a 21 és a 60 megabit/sec, az lte sebességre vonatkozik.
a csillagosokat 1430 már megválaszolta, illetve amivel most kiegészítetted, amennyiben nem iphone telefont vásárolsz, úgy nem írhatsz alá hűséget ikon díjcsomagra, de ha csak az előfizetésre írsz alá hűséget, akkor az ikon maradhat a végtelenégig, viszont ha egyszer átlépsz más díjcsomagba, akkor vissza már csak akkor mehetsz, ha ismét veszel iphone készüléket, mert a díjcsomag leírásánál is olvashatod, hogy kizárólag iphone készülékekhez lehet kérni.
csak a gyorsabb lte sebesség miatt, én biztos nem választanám az ikon díjcsomagot.
a mozaik xs is lte képessé tehető, a mozaik díjcsomagokhoz adott net&roll 1gb lte bővítés, havi 1000 ft ellenében.
D@ve89 részint meg is válaszolta, amíg én kimentem némi nasiért... :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.