Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108983) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. Dominos vagyok, külföldön voltam (EU-n belül) és mobilnetet is használtam, vannak Maratonjaim, amik EU-ban is használhatók. Régebben bekapcsoltam a World GPRS limitet a kártyámra (amikor még csak belföldön ment a Maraton). Na, ez okozta a problémát. A netkeretet valamiért nem a Maratonból fogyasztotta, hanem a World GPRS limit szerint számolt, így lement majdnem 2000 Ft a kártyámról, ami adatban 1,3 GB körül van. Ez azért is furcsa, mert tavaly külföldön emlékeim szerint a Maratonból fogyasztotta. A World GPRS limitet ki is kapcsoltam. Az esetet bonyolítja, hogy szombaton, még a nyaralás közben beaktiváltam magamnak a 3 GB fesztiválos opciót. Úgy fest, hogy külföldön azt is a World GPRS limit szerint vette, mert kb. 670 MB-ot használtam el a bekapcsolása óta, a Telekom oldala szerint meg 2,78 GB szabad belőle. Emellett a szerdai 1 GB-os opciót is aktiváltam és lehet, hogy az is MB-onként számlázódott. Ez esetben lehet tenni valamit, érdemes jelezni a Telekomnak?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.