Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#76017) Chaser válasza szaszlaci (#76000) üzenetére


Chaser
titán

eltömíti a fa pórusait, mintha impregnálna, de lakkozhatod is

nem tudsz képeket felrakni?
lehet legegyszerűbb az lenne, ha a salakot úgyis hagyod, egészre fólia, aljzakiegyenlítő, fóliát lekened előtte alapozóval, onnan meg már úgy mégy tovább ahogy akarsz, akár parafa tekercs és laminált/parketta/bármi, akár hidegburkolat
vagy salak kiszed, gerendák benn hagy, gerendák közé hanggátló gyapot, és egész leönt kiegyenlítővel

födém karton vastagsága talán 25mm v felette, keress rá:) nem használtam csak tudom h van, gyakorlatilag bármilyen kartonból csinálhatsz födémet, impregnált 2 rétegben biztos nem rossz, teljesen sík felület kell alá, ennyi a lényege, bár nem olcsóbb mint a beton

szóval sok verzió van, jó lenne látni pontosan miről van szó - én salakot biztos kitakarítanám, ki is takarítottam nálam, egy napig úgy néztem ki mint a kéményseprő ( : -

szerk: párnafát én sem ajánlom, ahogy mondod idejét múlt, itt ragadt abból a korszakból mikor nem voltak hangszigetelő/hőszigetelő lépésálló gyapotok, hungarocellek, osb, gipszkarton, "olcsó" kész beton, ellenben volt fa olcsón meg salak valszeg ingyen

bazsimano innentől nem vesződnék vele, vagy csinálja meg, vagy egy szebb összeg vissza, ellenben ügyvéd, fbi, cia és legfőképp a nav_igátorok, ha mások nem ők hivatalból kénytelenek eljárni és kellemetlen perceket szerezni

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.