Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9044) NoX


NoX
senior tag

Tegnap este üzembe helyeztem egy független iPhone 3GS-t barátnőmnek, aki Telenoros.
Minden rendben ment, kivéve, hogy nem működik az iMessage.

Az iMessage aktiválás sikerült, beállítottam, hogy 2 címről is tud fogadni üzenetet: telefonszám és apple id. Ha üzenetet írok magamnak az iPhone 4-emre, akkor bekékül a küldés gomb, tehát felismeri, hogy iMessage-ként tudja küldeni, de küldés után kiírja, hogy nincs kézbesítve piros felkiáltójellel. Sokszori újrapróbálkozás után sem tudja elküldeni. Se a telefonszámomra, se az apple id-mre, ezek nekem is meg vannak adva, mint fogadó csatornák.
Az én telefonom meg nem ismeri fel, hogy iMessage tartozna barátnőm telefonszámához és újonnan regisztrált apple id-jéhez.

Mintha csak félik sikerült volna az aktiválás...

Utána olvastam, és voltak problémák a Telenoros iPhone-okkal iMessage és Facetime ügyben, de ez már állítólag megoldódott.

Végigzongoráztam a Telenoros beállítási javaslatokat is.

Azóta annyi változás van, hogy nálam felismeri barátnőm telefonszámát és apple id-ját, mint iMessage kapcsolatok, kékként (iMessage) küldi el, de aztán végül sima SMS-ként érkezik meg. A 3GS-ről továbbra is 'nincs kézbesítve' üzenetek vannak, ha újat próbál küldeni, vagy a meglévőkre nyom egy újra próbálkozást.

Van valami tippetek, hogy hogyan tudnánk ezt megoldani? Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.