Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90301) -secret- válasza r3dsnake (#90298) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Adom+

(#90302) Romvr válasza bull84ghia (#90300) üzenetére


Romvr
őstag

"Tetszik az új avatarod "
Köszi :R

"Én is megtehetném hogy lecseréljem az I5, de nekem ez az a telefon méret ami pont elég mindenre és gondolom nem vagyok egyedül"
Veled vagyunk szerintem még sok-sok-rengetegen. Én is megtehetném, hogy vegyek de még ingyen sem kellene az iPhone 6. Ha majd visszatérnek max 4,3"-ra és megmarad az i5/i5s dizájn akkor veszek.

Igaz tegnap beleszerelmesedtem egy i5c (fehér) készülékbe. Olyan kis elegáns. Lehet veszek karácsonyra pár darabot :) (mert úgy csúszik izzadt kézben mint a fene, legyen tartalék :D )

"A világ megérett a pusztulásra"
Nem a világ, csak a kapitalista, pénz alapú társadalom/diktatúra. Na de ne politizáljunk.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#90303) Gicz válasza bull84ghia (#90300) üzenetére


Gicz
addikt

Nem a világ, csak jónéhány egyén belőle :))
akkor valsz h nederlander is egy csóró senki, mert nem a legújabb tag hauer órája van, meg a legújabb bmw merci audi kombó sem áll a garázsában....

nederlander:
no offense, de ahogy viselkedsz, olyan mintha egy 14 éves elkényeztetett kiscsávó lennél.
Nem beszólni akarok, csak tényleg vedd már észre magad. ha 30-an vannak ugyan emiatt kiakadva rád, akkor el kéne azért gondolkodnod csak pusztán a lehetőségen, hogy esetleg most mégsem "neked van igazad" ;)

[ Szerkesztve ]

(#90304) harley


harley
senior tag

Senki nem tud semmi jó fotóalbumot??????? :W

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#90305) r3dsnake válasza harley (#90304) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Gyári?

(#90306) Gicz válasza harley (#90304) üzenetére


Gicz
addikt

még az igényt sem értem.... iphonon akarsz fotókat rendezgetni? Ott csak fotózol aztán felteszed gépre és ott elrendezgeted iphotóban, vagy picasa vagy 1000 egyéb progiban.

Egyébként a sima photos appban tudsz létrehozni albumokat és oda be is tudod tenni a fotókat...

[ Szerkesztve ]

(#90307) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

i5-öm aksija nem volt a legtökéletesebb már, így ebay-ről rendeltem egyet. Sose cseréltem még iPhone-ba aksit, ma jött meg 3 perces munka volt az egész, és így 1500 Ft-ba került...:)

(#90308) bull84ghia válasza B-L-A-C-K (#90307) üzenetére


bull84ghia
őstag

Remélem neked nagyobb szerencséd lesz mint nekem.
Én 4S-ben cseréltem és az új kevesebbet bírt mint a régi :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#90309) Gsx-rr válasza nederlanden (#90256) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezt szerintem ne mond!

A készülékház nagyon puha sokkal gyengébb mint az I5-é

15 centirol leejtettem az asztalra és a sarka már horpadt.

A kijelzőn is van már 2 karc pedig bedugós tokba használom.

Sokkal gyengébb minőségileg mint egy I5 sajnos. ebben nincs anyag a vékonysága miatt!
Nálam akkor nem lenne csalódás ha legalább por és vizálló lenne!

[ Szerkesztve ]

(#90310) B-L-A-C-K válasza bull84ghia (#90308) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen az már más kérdés hogy hogy fogja bírni...:) Mondjuk itt igazából az volt a gond hogy egyszer 20%-nél kikapcsolt, meg volt olyan is hogy 40%-nál, és kiírta lemerült...Mondjuk mikor töltőre dugtam meg vissza kapcsolt, és ment tovább, de így egyértelmű volt hogy az aksija előbb utóbb úgy is cserére szorul..

[ Szerkesztve ]

(#90311) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#90307) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezekből nincs valamennyivel nagyobb kapacitású utángyártott? 2000mAh szerintem elférne ekkora méretnél.

(#90312) kenny123 válasza madgie (#90285) üzenetére


kenny123
addikt

Igen, wdr4300 openwrt, ahogy többen írtak.

yo

(#90313) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#90311) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én néztem azokat is, belefér csak kamu adatok vannak rajta, azaz amire többet írnak rá nem annyi van benne...

(#90314) irgum


irgum
addikt

Azért vettem i6 Plust, mert keveset telefonálok, gyakorlatilag semmit. Gondolkoztam, hogy megtartom az i5-öt és szerzek egy iPad-et, de ez így jobb megoldás. Nem bántam meg. Szerintem mindkét modell jól néz ki. Ha i6 hátoldalán a két szürke sáv alatt illetve fölött üveg lenne, mint i5-ön, még dögösebb volna. A lekerekített élek jó fogást biztosítanak. Az 5s is egy jó telefon, akinek fontos a kompaktság, azaz sokat telefonál. Én bezsongok az új kütyükért, ezért is váltottam, viszont semmi gond nincs az i5-el, egyáltalán nem rosszabb, csak a méret valakinek jobb.

(#90315) bull84ghia válasza r3dsnake (#90311) üzenetére


bull84ghia
őstag

Van de valójában ha a felét eléri az már jó ;)
Utángyártott akkunál nem szabad gyári értékeket várni, persze van normális utángyártott is.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#90319) kleinguru válasza Keksz (#90295) üzenetére


kleinguru
addikt

Van itthon olcsóbb és szintén megbízható a hardveraprón:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#90320) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

erre valaki?

Szépnapot!

(#90321) Adorjanksz


Adorjanksz
tag

Sziasztok!

Szeretnék megosztani veletek pár szubjektív véleményt.
i5s-t szeretnék vásárolni, online storeból rendeltem, brutálisan zörgött a sleep/wake button, séta közben is hallotta a hívott fél h zörög....store-ban a teszt készülékek között volt 2 ami nem zörgött, 1 ami zörgött, a bontatlan csomagban is egy zörgős ratyi volt, nem hoztam el, tudván, h a családban van 2 5s, aminek egyáltalán nem ad hangot a sleep/wake button...max a kameralencse zörög de az OK. Az ügyfélszolgálati ügyintéző megerősítette, hogy van talán valami (talán..) 300-400as széria, melyeknél ez jogos - hiba..visszakaptam a zsét, elnézésemet kértem. Vágom, hogy a magyar piacra berendelik a gagyit, magyarnak jó az..olyan mintha kisebb lenne a gomb a "helyhez" képest...ilyenekkel találkozok, normális a gomblötyögős jelenség? szerintem nem, 5c -m volt, ott sem adott hangot a sleep/wake button. :((

Advice? :Y

[ Szerkesztve ]

i6s

(#90322) Vgabor92 válasza Dexter-2000 (#90320) üzenetére


Vgabor92
tag

figyi attól, hogy megkérdezed 20x különböző helyeken nem fog válasz jönni..ha valaki tudja, hogy mi lehet a baja ír rá.
Home+power hátha..

(#90323) kchris78


kchris78
veterán

otthoni eszkozokkel van lehetoseg lekerdezni azt hogy hol tartok akksi lehasznalasban? (szamlalo, aktualis kapacitas..)

(#90324) Vgabor92 válasza kchris78 (#90323) üzenetére


Vgabor92
tag

(#90325) bandigno


bandigno
senior tag

Sziasztok!

Mint tegnap kiderült, hogy a 8.1 hétfőtől letölthető lesz, szeretném kérdezni a BETA júzereket, hogy visszakerül-e a 3G kapcsoló? Nekem óriási szükségem lenne rá, mivel "3G határon" dolgozom ill. töltöm az időm fele részét! Ezen időben meg bőségesen megfelel a 2G kapcsolat, nem hiányzik a folyamatos fle/vissza ugrálás és folyamatos 3G keresés és ebből kifolyólag a gyors merülés!

Köszi

(#90326) galaxys80 válasza bandigno (#90325) üzenetére


galaxys80
veterán

Az itteni visszajelzések szerint Telenor és Vodafone esetén visszakerült. T-Mobile-nál nem.
Persze a véglegesben ez még változhat.

(#90327) bandigno válasza galaxys80 (#90326) üzenetére


bandigno
senior tag

Köszi!
kicsit gugliztam előtte/utána, de így a biztos! :) na meg ilyenek: [link]

(#90328) harley válasza Gicz (#90306) üzenetére


harley
senior tag

Képzeld, telefonon szeretnék fotókat rendezgetni.
A gyári pont semmit nem ér.
A feltett képeket nem lehet törölni, csak amit azzal csináltál.
Nem lehet egyik mappából a másikba tenni képet és utánna törölni az eredeti
mappából mert törli az összes mappából.
Tehát ez a gyári album nekem semmit nem ér.
Azért keresek egy használhatóbbat..

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#90329) bandigno


bandigno
senior tag

Még egy kérdésem lenne: hogyan tudom utólag letölteni az ingyenes App csomagot (mint iMovie és társai)?
Kedden aktiválás után "később"-re nyomtam, de most ráérnék ilyenekkel matekolni, de nem találom ill. kikeresve fizetősnek hozza fel!
Köszi

ki-, majd újra bejelentkezve a storeba átkerültek a free listába! problem solved..! :)

[ Szerkesztve ]

(#90330) Gsx-rr válasza harley (#90328) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kereshetsz ,de nem fogsz találni!

(#90331) harley válasza Gsx-rr (#90330) üzenetére


harley
senior tag

Köszi

Azért kérdeztem hogy tud e valaki a több ezer appból egyet ami jó erre!

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#90332) D@niel


D@niel
addikt

nagyon új ez a rendszer a 4, 5, 6-os verzióhoz viszonyítva. a gyári levelezőben be lehet állítani levelek betű méretét? előzőleg volt ilyen, most nem látom.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#90333) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Most vitték el az iPhone-om, gyári visszaállítással töröltem róla mindent. Előtte csináltam biztonsági mentést az iCould-ba és folyamatosan be volt kapcsolva, hogy az iCloudba menjenek fel a fényképeim. Belépek a webes felületen és egy darab képet nem találok. Hol lehet a hiba? Ha ez számít, 8.0.2-n kezdtem elhasználni a telefont.

(#90334) r3dsnake válasza krisi047 (#90333) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az iCloud drive még béta állapotban van (értsd, szar). Nyugi, a képeid meglesznek, ha visszaállítod majd egy másik telón.

(#90335) krisi047 válasza r3dsnake (#90334) üzenetére


krisi047
aktív tag

Megnyugodtam, köszi. :)

(#90336) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Az nem baj, ha 7.1.2-ről updatelek 8.1-re? Vagy tegyem fel a 8.0.2-őt először?

(#90337) aero. válasza Kicsikatona7 (#90336) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem baj persze.

(#90338) Dexter-2000 válasza Vgabor92 (#90322) üzenetére


Dexter-2000
őstag

elég annyit írni hogy nem tudni..
arrogancia nélkül ;)

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#90339) bull84ghia válasza harley (#90328) üzenetére


bull84ghia
őstag

Itunesal szinkronizáld a képeket. Az albumokban ott lesznek a mappák amiket felszinkronizáltál.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#90340) harley válasza bull84ghia (#90339) üzenetére


harley
senior tag

Nem akarok szinkronizálni.
Csak egy olyan programot szeretnék,
amivel tudom rendezni, törölni a képeket a telefonon!

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#90341) hdanit610


hdanit610
aktív tag

A mai napon leadtam a szervizbe az 5s-t, megmutattam a videót arról, hogy mit produkál, mert persze azóta is csinálja rendszeresen, de valami hardvergond lesz, mert a restore sem segít.

Talán szerdára meglesz a csereteló, ha nem, akkor csak a hosszú hétvége után. Addig egy Galaxy Core Duos segít ki, mert a gmaillel szinkronizált névjegyeimet sehogysem tudtam olyan formátumba exportálni, amit látott volna az öreg E71, vagy netán az Outlook2010 (azzal szinkronizáltam volna az E71-et). Szégyen, de ez van, várom a csodát és addigra éppen lesz már 8.1 is, amit az iPad minin tudok majd tesztelni. Remélem jó lesz, mert ha nem, akkor lehet, hogy komoly "iAtlanításba" kezdek.

(#90342) Rage47 válasza hdanit610 (#90341) üzenetére


Rage47
veterán

Mi volt a baja?

(#90343) nederlanden válasza Gicz (#90303) üzenetére


nederlanden
senior tag

menjünk át privátba,leírom milyen órám/autóm cuccaim vannak!

Én csak próbáltam leírni milyen jó lett az i6,az első benyomásos hatalmas csalódottság után,mennyire pozitív napról napra,és azt is leírtam mennyire jó az i5-5s is [moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90347) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Úgy látszik nem csak én állok értetlenül ,hogy miként van karcolás a telefonon! ,se kulcs se pénz ,se semmilyen tárgy direkt hatásának kitéve nem volt.

https://discussions.apple.com/thread/6555765

(#90349) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
Egész jól működik a Continuity az iPhone-om és a Mac-em között, de sajnos a telefonon folyamatosan megy a helymeghatározás. Ezzel lehet kezdeni valamit?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.