Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90751) Noxy válasza buci30 (#90737) üzenetére


Noxy
veterán

http://szifon.com/2014/10/20/ma-este-erkezik-az-icloud-fotokonyvtar/

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#90752) Romvr válasza -secret- (#90744) üzenetére


Romvr
őstag

Szerintem kitalálod az 5c-k számából :DDD

(#90746) r3dsnake: Ez volt a legolcsóbb a "rendes telók" között. Most legalább nem lesz azaz android/WP káosz mint jelenleg. Ennyit nekem megért :K

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#90753) -secret- válasza Romvr (#90752) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tied lesz a kék a fehérek közt? ;]

(#90754) takessz


takessz
senior tag

Valami nem kóser mert az írja kapacitás 5.4 GB a 8GB-bol ez miiért van jah és 8.1 van fent !!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90755) Romvr válasza -secret- (#90753) üzenetére


Romvr
őstag

Most lebuktam, a francba! :(
:DDD

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#90756) B-L-A-C-K válasza takessz (#90754) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

8/8-at soha a büdös életben nem fog kiírni, szóval ezt ne várd, egy 16-os is 12,7-et lát, mert a rendszernek fenntartott helyet szépen levonja...

[ Szerkesztve ]

(#90757) szentkuti11 válasza takessz (#90754) üzenetére


szentkuti11
addikt

A többit elfoglalja a rendszer.

(#90758) takessz válasza B-L-A-C-K (#90756) üzenetére


takessz
senior tag

Rendben köszönöm szépen Black és neked is szentkuti11 :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90759) -secret- válasza Romvr (#90755) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Majd szólj ha lesz Nálatok örökbefogadás, na jólvan nem offolok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#90760) kisjimy válasza Romvr (#90752) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Nekem is 4s van,kiváncsi leszek mi mondasz hogy muzsikál az 5c a 4s-hez képest.Bár multkor kérdeztem hogy a páromnak a i4 mellé egy ipad mini 2 vagy 5s,hát 5s vettem neki szülinapjára.Én is gondolkodom hogy lecserélem,csak nem tudom mellikre,5c-vagy 5s.T-nél lementek az árak!

(#90761) B-L-A-C-K válasza kisjimy (#90760) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

4S már az 512mb miatt kevés sajnos, így az 5C sokkal jobban viselkedik már az 1GB miatt...Ezért se nagyon érdemes már i5 alatt gondolkozni...

(#90762) kisjimy válasza B-L-A-C-K (#90761) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Én is így gondolom.Nem tudom,mennyire strapabíró az 5c mivel műanyag,és persze meddig támogatják!Az ujlenyomat olvasó annyira nem hat meg.Van itt valaki aki 5c használ? Irna pár sort hogy milyen?

(#90763) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

iOS 8.1 fél nap utáni tapasztalat iPhone 5 alatt:

Teljesen pozitív eddig minden, tegnap 19 után raktam fel, azóta semmi fagyás, és kicsit gördülékenyebb az egész rendszer. A kamera 8.0.2-vel nálam fagyogatott, ez is teljesen megszűnt, az aksi időre sincs eddig panasz, szóval eddig minden okés vele.

kisjimy: 5C-nek minimálisan jobb az aksija, ezen kívül hardveresen teljesen megegyezik az i5-tel, szóval arról meg olvasgathatsz bőven...

[ Szerkesztve ]

(#90764) C4mp3r válasza B-L-A-C-K (#90763) üzenetére


C4mp3r
addikt

a front facing camera is jobb az 5c-ben

(#90765) takessz válasza B-L-A-C-K (#90761) üzenetére


takessz
senior tag

Én még elvagyok az 4s-el most vettem nem rég de telefonálásra stb jobb sokkal jobb mint egy droid mondjuk most nézve hogy T levitte az 5c árát bekaphatja mindig akkor viszik le mikor veszek már egy telefont viszont az jó hogy ha ellopják vagy ilyesmi a készülékem és 4s nem lesz akkor egy másikat kapok T-töl mert köttetem rá Biztit :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90766) Zjunior válasza C4mp3r (#90764) üzenetére


Zjunior
veterán

Plusz wifi ujabb .

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90767) B-L-A-C-K válasza C4mp3r (#90764) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, meg a wifi is, de ezek olyan minimálisan jobb dolgok, hogy észre se veszed ha nem olvasod...:)

takessz: Én nemrég eladtam az 5S-t mert gondoltam veszek i6-ot később, addig vettem egy 4S-t de pár napig volt meg mert nagyon lassú volt, majd vettem egy i5-öt, jelenleg használtan ár/tudás/érték...stb alapján szerintem ez éri meg a legjobban (80 köri használt áron)...

[ Szerkesztve ]

(#90768) takessz válasza B-L-A-C-K (#90767) üzenetére


takessz
senior tag

Mindegy most vettem a 4s-t de telefonálni Facebook,Viber,Insta... ilyesmi nekem bejön és megmondva nekem jobban tetszik ez a fém+üveg mint az bohóc színekbe pompázó 5c :D

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90769) B-L-A-C-K válasza takessz (#90768) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez a lényeg hogy neked bejöjjön, 5C-t én se vennék mert nem tetszik, az i5/5S nálam a best most kinézetre...

(#90770) takessz válasza B-L-A-C-K (#90769) üzenetére


takessz
senior tag

I5 nem rossz bár anno rengeteg hibáról lehetett olvasni mindegy most már marad ez 4s aztán majd veszek még mellé egy ipad-et is valamikor :)

Ipad-böl milyet érdemes venni??

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90771) B-L-A-C-K válasza takessz (#90770) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

iPad 4 alá én már nem mennék...Persze 2-est is lehet használni, nekem is olyan van, de biztos már nem vennék ilyet.

(#90772) takessz válasza B-L-A-C-K (#90771) üzenetére


takessz
senior tag

Rendben köszi szépen ez még a jövő játéka úgy is de mindenképp beakarok szerezni egyet!!

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90773) sethi


sethi
senior tag

Sziasztok
Segítsetek légyszíves, hogy tudok zenét pakolni a telefonomra az itunes segítségével? Részletesen írjátok le mert sehogy sem sikerül és már mindent kipróbáltam.
Köszönöm

(#90774) szentkuti11 válasza sethi (#90773) üzenetére


szentkuti11
addikt

1. Nyisd meg az iTunes-t
2. A menüsoron a Fájlra kattintva- add file to library, add folder to library
3. Válaszd ki amiket rátennél, majd hozzáadod
4. iPhone-t csatlakoztasd
5. Állítsd be a zene fülnél h mindegyik zenét szinkronizálja
6. Szinkronizálj

(#90775) D@niel


D@niel
addikt

app letöltésnél be lehet állítani, hogy ritkábban, vagy egyáltalán ne kérjen jelszót?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#90776) kisjimy válasza takessz (#90770) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Nekem I4s ipad 4 páros van! Teljesen jó! Csak az i4s érzem kicsit lassabnak a párom 5s-e után,de nem vészes.Telefon csak telefonálásra van meg imessage-re,meg mail,meg pár infó apps (pl. szifon,ihungary,vész)
Az ipad4 meg mindenes :D

(#90777) Gicz válasza sethi (#90773) üzenetére


Gicz
addikt

beimportálod a zenéidet, aztán létrehozol egy playlistet, pl hogy zene.
aztán a felrakni kívánt albumokon jobb gomb, add to playlist, ott kiválasztod a kreált playlistet.
majd a telefon fülön azon belül a znee fülön, bepipálod h sync music, ott kiválasztod a playlisted, és nyomsz egy syncet.

(#90778) Tibiajax válasza B-L-A-C-K (#90767) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mert nagyon lassú volt
mi lassú rajta?
:D

(#90779) takessz válasza kisjimy (#90776) üzenetére


takessz
senior tag

Én is igy vagyok vele ipad lenne játékra majd meg stb :)

Hát egy 5s után elhiszem hogy lassabb a 4s de hát ez van :)

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90780) szentkuti11 válasza szentkuti11 (#90774) üzenetére


szentkuti11
addikt

Magyar nyelvű iTunes-ban Fájl hozzáadása a könyvtárhoz és Mappa hozzáadása a könyvtárhoz

(#90781) StLui válasza Romvr (#90752) üzenetére


StLui
veterán

Hány éves a legfiatalabb akinek vettél (akár privátba is) ? Nekem van egy 10 éves fiam, és vettem neki 25-ért egy Nokia lumia 520-at, és én is azért álltam át a 920-ra előtte mert próbáltam családilag egy elfogadhatóbb összköltségű rendszerre átállni, de csak erőlködök, főleg sok magyar app hiánya miatt. Viszont fiamnak csak nem adnék a kezébe 80-100-ért egy 5C-t, az talán túlzás. Pénztől függetlenül, kicsit féltem is, illetve azt sem szeretném, hogy "vagizzon" vele. De olyan jó lenne ha egységes lenne a rendszer családon belül. Fleségemnek maradt az 5S ő nem is nagyon szeretne más rendszerre váltani, előtte i4 volt neki. Én meg iPad-et vettem már, de ha kifut a 920-am én is vissza váltanék.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#90782) Zjunior válasza StLui (#90781) üzenetére


Zjunior
veterán

I4-et miert nem adod oda a gyereknek?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90783) B-L-A-C-K válasza Tibiajax (#90778) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A rendszer, az alkalmazások, minden. Nem azt mondom nem használható, de i5/5S-hez képest jóval lassabb már iOS 8 óta...

[ Szerkesztve ]

(#90784) StLui válasza Zjunior (#90782) üzenetére


StLui
veterán

Mert akkor váltottam WP-re, majd 2 éve, és a fiamnak nem terveztem telefont, de pár hónapra rá jött az 520 25-ért és nem bírtam magammal.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#90785) Tibiajax válasza B-L-A-C-K (#90783) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja hogy a 8 óta..
na hát pont ezért nem is rakom fel a 4s-emre ezt a bóvlit
7.1.2-vel soha, semmire nem kelll várnom, egyből indul mindig minden, úgy kell keresnem röccenést.
emiatt is csodálkozom, amikor valaki írja, h lassú
hozzáteszem, egy egymagos androidos csodáról váltottam.. ég és föld

(#90786) takessz válasza Tibiajax (#90785) üzenetére


takessz
senior tag

Nekem a 4s-en semmi gond a 8-as ios-el pl :)

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#90787) Gicz válasza Tibiajax (#90785) üzenetére


Gicz
addikt

Azért ne bagatelizáljuk el a dolgot, amíg 7.1.2 volt nekem 5-ön, barátnőmnek 4S-en szintén, ott is bőven érezhető volt a különbség. i5 8-al is sokkal gyorsabb mint 4S 7.1.2-vel.

(#90788) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Sziasztok, cserélem az i4s-t i5s-re, arra gondoltam hogy tiszta lappal kezdek, és újként állítom be, nem rakom rá a 3éve göngyölített dolgokat. Viszont a névjegyzék és SMS-ek jó lenne ha mégis jönnének, más nem kell.
Hogy tudom ezt legegyszerűbben megoldani? Ha iCloud-ból restore-olok az olyan mintha gépről mindent visszatöltenék nem?

(#90789) ittakary válasza Fr3eWar (#90788) üzenetére


ittakary
nagyúr

SMSeket is már csak mókolva tudod átmenteni. Névjegyzéket maga az iCloud tárolja. Backup visszaállítás nélkül is ott lesznek ha újként állítod be a telót.

(#90790) Ragnar95 válasza Fr3eWar (#90788) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De, az ugyanolyan.
SMS-ekre backup visszarakása nélkül nincs megoldás, max iBackupBot, de az sem az igazi, kontaktok iCloudból visszamennek backup nélkül is, ha belépsz az iCloudba.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90791) Tibiajax válasza Gicz (#90787) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, az i5.. Most a 4s-ről beszéltünk.
:)

(#90792) Fr3eWar válasza Ragnar95 (#90790) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszi,

Valahogy sejtettem. (inkább tudtam)

Akkor mérlegelnem kell.

(#90793) sethi válasza szentkuti11 (#90774) üzenetére


sethi
senior tag

Köszönöm a segítséget. sikerült :) Ritka ocsmány program.... :)

(#90794) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Anyumnak és nekem is iPhone 5s-ünk van. Be szeretném kapcsolni a Family sharing-et, hogy meg tudjuk osztani a naptárunkat és az appjainkat. A telefonomon beállítottam, hogy én leszek a szervező és mint tag szeretném hozzáadni. Viszont amikor rákeresek hogy "mama" (így van a telefon könyvemben) nem találja. Próbálta már a mail címét is de semmi. Valami tipp vagy beállítás?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#90795) CrAck69


CrAck69
senior tag

Srácok ha veszek a T-nél egy i5s-t
Listaáron, előfizetés nélkül akkor az milyen teló lesz?
Ugyanolyan függő mint ha előfizuval venném?
És OS az milyen a T-s telókon?
Olyan mint a gyári függetlenen vagy a T belenyúl?
Mert most van tőlük egy lumia 920 am és azon T-s szoft volt
A frissítés miatt is érdekes mert akkor arra kellett várni h a T engedélyezze
Pedig már jóideje kint volt az elérhető legfrissebb rá. Ezért kérdezem.
Mert elég jó ára van úgy a 64gigásnak
16GB os az 179 990 Ft
32GB os az 194 990 Ft
64GB os az 194 990 Ft

Egyszer fenn....

(#90796) Gergőke88 válasza CrAck69 (#90795) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igen függő lesz.
A T nem nyúl bele a szoftverbe, ugyanolyan mint egy gyári függetlenen.
Frissítés is egy időben jön ki az egész világon.

(#90797) Kbali válasza adamssss (#90794) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem az ő apple ID-jét kell megadni?

(#90798) Tibee86 válasza CrAck69 (#90795) üzenetére


Tibee86
veterán

Listaáron, előfizetés nélkül akkor az milyen teló lesz?
Akkor is 5S lesz. ;]

Ugyanolyan függő mint ha előfizuval venném?
Igen, T függő lesz.

Olyan mint a gyári függetlenen vagy a T belenyúl?
Nem nyúl bele, egy az egyben, mint a független.

(#90799) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Az alabbi tweakek nevere lenne szuksegem aki tud az irja mar meg,elore is koszi.

Minden alkalmazas bezaras egy gombbal. Regebben killallbackgorund vagy hasonlo.
A 2g,3g kapcsolo megjelenites a control centerben,esetleg gps kapcsolo is. Valami custom control center.

Valamint a springtomize is fel van keszitve 7.1.2-re ugye? Mert akkor eltuntetnem a frissits uj rendszere piros ikonjat es azokat a gyari alkalmazasokat amiket nem hasznalok.

A winterboarddal meg ugye feltudok rakni egy ios6 skint? (regi ikonok amiket meg nagyon kedveltem,kulonosen a settings,safari ikon)

[ Szerkesztve ]

(#90800) adamssss válasza Kbali (#90797) üzenetére


adamssss
veterán

De az az email címe is egyben, és ha elkezdem gépelni akkor semmit nem ad ki... :F

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.