Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89051) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! jelneleg nincs iPhone-om és a SIM kártyám egy hagyományos mobilban van. feleségem iPhone-járól nem tud rá SMS-t küldeni, az üzenet mindig iMessage-ként megy el. Hogyan tudna SMS-t küldeni?

-

(#89052) M@te válasza koma106 (#89051) üzenetére


M@te
senior tag

tartsa nyomva az ujját a buborékon és küldés szöveges üzenetként

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#89053) oszy válasza Hopo82 (#89047) üzenetére


oszy
veterán

meg!!! :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#89054) Hopo82 válasza szekfizsolt (#89049) üzenetére


Hopo82
tag

kis netezés de főként facebook és zenehallgatás lenne a cél.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#89055) koma106 válasza M@te (#89052) üzenetére


koma106
senior tag

Koszi ez megvan, de tartosabb megoldast szeretnenk. Hogyan tudom beallitani a felesegem iphone-jan, hogy az en telefonom mar nem iphone?

-

(#89056) szekfizsolt válasza Hopo82 (#89054) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Arra a 4S tökéletes (jelenleg a 7.1.2-es IOS-el), "viszonylag" gyors, ezek mind hibátlanul működnek és sokkal megbízhatóbb, mint bármelyik hasonló kategóriás androidos készülék. Nyugodtan cseréld le. :K
Reméljük javítják majd az IOS8-as szoftvert is és akkor azzal is gyors és megbízható marad... :U

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89057) LEGIOX


LEGIOX
tag

Segítséget szeretnék kérni, a töltöttségjelzés mellett mi az a telefonkagyló, és hogyan tudom eltüntetni ?

(#89058) legiaap


legiaap
nagyúr

Egyszer már kérdeztem de nem kaptam választ rá ezért megkérdem mégegyszer.
Ha a gif-es keyboarddal küldök gif-et üzenetben akkor azt minek veszi? MMS-nek? Azért külön kell fizetni?
És miújság ha a pozíciómat osztom meg?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#89059) TheMarci válasza LEGIOX (#89057) üzenetére


TheMarci
addikt

iPhone használati utasítás, 13. oldal. Megkerestem neked googlen:

http://manuals.info.apple.com/MANUALS/1000/MA1565/en_US/iphone_user_guide.pdf

Do You Dream?

(#89060) nederlanden válasza nederlanden (#88969) üzenetére


nederlanden
senior tag

Olyan komplikaltat kerdeztem h senki nem valaszol!??
Nincs epp iphoneom es nem latom h ki lehet e mar kapcsolni a 3g-t a legujnabb szoftveren!!!!!!!!!!!!!!

[ Módosította: mukibuci ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89061) TheMarci válasza nederlanden (#89060) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem lehetett valami jó napod, nem kéne aludnod már? Milyen iPhone, milyen szolgáltató?

Do You Dream?

(#89062) Scoobyka válasza Zjunior (#89046) üzenetére


Scoobyka
addikt

Mielott megvettem,minden apple oldal lehozta hogy huuu mekkora jo kepeket csinal,de en nem latom gepre atrakva a nagy varazslatot. Lehet az i6 plus jobb kepeket csinal,de az i6 sztem i5s szintet hozz es ezt parom is megerositi. Videoban sem latok akkora nagy ujdonsagot...szoval osszesegeben en baromira csalodott vagyok most. Nem erzem most eloszor,hogy ez a telefont erdemes volt megvenni. Mar az is felmerult bennem,hogy visszamegyek i5s-re. Paromnak meg i5 van es o azt mondja,hogy neki sem tetszik ez az i6 most. :/

Arrol nem beszelve,hogy az ios 8.0.2 egy bughalmaz...mig parom 7.1.2-ese alom mellete.

Azt hittem csak en vagyok igy vele,de ha nem verge meg ilyesmi kisse elfogult apple oldalakat olvasol,hanem inkabb forumokat,mint macrumors...ott eleg sokan vannak akik nem lettek elegedettek az uj iphone 6tal akarcsak en. :(

[ Szerkesztve ]

(#89063) nederlanden válasza TheMarci (#89061) üzenetére


nederlanden
senior tag

Mindeggy mert sofveres tortenet de egyebkent i6-ot azert adtam el mert nem lehet kikapcsolni a 3g-t,gondoltam ezt javitottak a frissitessel,

Egyebkent mi koze lenne a szolgaltatonak meg a tipusnak ahoz h ki lehet e kapcsolni??
Aludni meg 3 naponta szoktam 6 orat,mert ugye dolgozni is kell vkinek

[ Módosította: mukibuci ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89064) TheMarci válasza nederlanden (#89063) üzenetére


TheMarci
addikt

Korábban írták a topikban, hogy T-nél nem lehet kapcsolni külön, i5 8.1 alatt nekem sem lehet.

Do You Dream?

(#89065) nederlanden válasza Scoobyka (#89062) üzenetére


nederlanden
senior tag

En is eladtam 2 nap utan!az eg vilagon semmivel nem tud tobbet az 5s-nel,kijelzo sem elvezhetobb semmivel,g2 utan total visszalepes,meg a botranyos gagyi szinu/tapintasu hatlap a szemölcs kamerajaval.elsore egy clone samsung utanzat jutott eszembe rola.ha kikapcsolhato lesz a 3g,1-2ho mulva mikor osszeer az ara az 5s-sel 170-180e korul nekifutok megegyszer hatha

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89066) nederlanden válasza TheMarci (#89064) üzenetére


nederlanden
senior tag

Akkor senkinek nem lehet meg mindig.koszonom

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89067) TheMarci válasza nederlanden (#89066) üzenetére


TheMarci
addikt

Az nem biztos, valahol a neten voltak olyan képek, hogy lehetett választani, hogy 2g, 3g, lte, mit szeretnél, de szerintem valahogy szolgáltatófüggő a dolog.

//picit nagy a kép, sorry, nem tudom, hogy lehet kisebbet. :(

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#89068) _Csaba_


_Csaba_
senior tag

Nos az iStyle egy nap alatt kivizsgálta a telefonon (5S). Az akku rendben van és mutatják hogy tegnap óta 20%-ot merült. Mondják hogy ne rakjak fel backupot..

Okés. Az Andrássy útról míg hazaértem, 20perc kb, merült 20%-ot... Most akkor mit csináljak? Ez tényleg ilyen szar lett és nem fognak csinálni vele semmit ? :(

(#89069) nederlanden válasza TheMarci (#89067) üzenetére


nederlanden
senior tag

En azt hittem sofveres.egyebkent vodas vagyok es megegyszer neki szeretnek futni az i6 nak de csak ha kikapcsolhato mint a 7-es softon mert nagyon banto/zavaro a beszedhangja 3g-vel en meg napi 2-3-orakat beszelek

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89070) StLui válasza nederlanden (#89069) üzenetére


StLui
veterán

Minek erőlteted ha csak egy gagyi samsung utanzat :F Örülnék a helyedben, hogy megszabadultam tőle.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#89071) LEGIOX válasza Scoobyka (#89062) üzenetére


LEGIOX
tag

Igen,az iphone 6, 6+ tepsifonokban nehéz bármilyen szépséget felfedezni :(

[ Szerkesztve ]

(#89072) nederlanden válasza StLui (#89070) üzenetére


nederlanden
senior tag

Mert 5 eve ezt a rendszert hasznalom es megszoktam,hatha modositanak...
En nem csak a levegobe beszelek mert valami oka van h azt ereztem (samsung clone),mert pl az i6-ba az idozito grafikaja is olyan lett min az 1 eve megjelent lg g2-be...meg sok aprosagot fedeztem fel az utobbi idokben az iphoneon amit az android hasznalt ugyanugy korabban honapokkal.remelel csak kepzelodom😒

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89073) kali válasza _Csaba_ (#89068) üzenetére


kali
legenda

amennyiben az onnan történő induláskor betetted a készülékbe a sim kártyádat és úgy merült gyorsan, akkor szerintem érdemes lenne kipróbálni másikkal, mert szélsőséges esetben a sim kártya is okozhatja a problémát.
vagy amikor kapott sim kártyát, nem kezdett el szinkronizálni, frissíteni, mentést visszaállítani, vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#89074) LEGIOX válasza TheMarci (#89059) üzenetére


LEGIOX
tag

Köszi, de a tököm fog 180 oldal használati utasítást végigolvasni.

(#89075) vtechun válasza nederlanden (#89069) üzenetére


vtechun
veterán

Ez a bántó/zavaró hang a HD hang, szokd meg inkább :) nekem már fel sem tűnik

[ Szerkesztve ]

(#89076) szijartg válasza _Csaba_ (#89068) üzenetére


szijartg
senior tag

Nem tudom miért oda abba a szar boltba viszitek a dolgokat!
Vigyétek el a Bécsi úti iCentre-be, ott korrektek!

(#89077) szmayer1


szmayer1
senior tag

Hali.

Akkor, hogy tisztázzuk a dolgokat, T-mobilos iPhone 5s telefonon, használható a 2g vagy nem, esetleg iOS függő a dolog? Szeretnék 4s-ről váltani 5s-re, és fontos lenne, mert a mi környékünkön, még a térerőre is vadászni kell, nem hogy 3g-re, vagy LTE-re. :) És az akksi is jobban bírja 2g-n, mert nem keresi folyamatosan a gyorsabb kapcsolatot.

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#89078) kali válasza szmayer1 (#89077) üzenetére


kali
legenda

szia,

használható, de manuálisan nem kényszeríthető.
amennyiben csak 2g elérhető, úgy nem probléma, akkor necces a dolog, ha van elérhető 3g, de az gyenge és leugrál róla 2g módba a készülék, majd vissza, és így tovább.

(#89079) Gerold


Gerold
csendes tag

Üdv! :)
Tegnap délután vettem egy 5S-t. Bontatlan, fóliázott dobozban, otthon vettem észre, hogy az üveg és a panel között, a kijelzö közepén van egy pici fekete pötty. Kosz vagy ilyesmi, nem pixelhiba, mert alvó kijelzönél is látszik. Cserélik a telót ilyenkor egy újra szerintetek?

(#89080) kali válasza Gerold (#89079) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, nagyon valószínű, már ha megfelelő helyen vetted, és sufni gsm guszti nem próbálja megmagyarázni, hogy az úgy jó... :)

(#89081) Gerold válasza kali (#89080) üzenetére


Gerold
csendes tag

edi***l, remélem nem számít sufninak. Holnap kiderül. Elég idegesítö hiba amugy.

[ Szerkesztve ]

(#89082) kali válasza Gerold (#89081) üzenetére


kali
legenda

nem, az hivatalos kereskedelmi partner.

(#89083) Tibee86 válasza koma106 (#89055) üzenetére


Tibee86
veterán

Beállítások-Üzenetek-Küldés SMS-ként.

szmayer1: 8.1-ben lehet majd választani, de úgy néz ki csak a Telenornál, Telekomnál nem, Vodát passzolom.[link]

[ Szerkesztve ]

(#89084) Gergőke88 válasza Gerold (#89081) üzenetére


Gergőke88
addikt

Sose értettem, hogy a boltok neveit egyesek miért csillagozzák ki. :U

(#89085) galaxys80 válasza kali (#89078) üzenetére


galaxys80
veterán

Én az IOS 8 megjelenése óta ilyen környezetben használom a nap egy részében a telefont.
Én is meglepődtem rajta, de egyáltalán nem vettem észre, hogy jelentősebben merülne a csak 2G kapcsolathoz
képest.

(#89083) Tibee86
Előbb-utóbb csak felteszi, majd egy vodás kolléga is a 8.1-et és kiderül. :D
Bár elég vicces lenne, ha pont a vodánál nem lenne benne ez a lehetőség, mikor még nincs is LTE náluk. :)

(#89086) M@te


M@te
senior tag

kis segítséget szeretnék igényelni! remélem sikerül érthetően leírnom. szóval...
amikor a telefonról feltöltöm a gépre a képeket akkor ugye mindig külön mappába teszi őket az adott dátummal és 001-től 0xx-ig számozza a képeket attól függően hogy hányat importálok. nekem van a gépemen 4 ilyen mappa mindegyikben 001-től kezdődnek a képek. ezeket szeretném betenni egy mappába (hogy ne legyen a fotókban a telefonon 6-7 könyvtár) de ugye ha egy mappába teszem őket akkor vagy felülírja vagy átnevezi 001(1)-re az ugyan olyan nevűeket és így a dátumok is elcsúsznak. hogyan tudnám megoldani azt, hogy mindegyiknek más legyen a neve de megtartsa a dátum szerinti rendezést. szeretném ha a telefonon is dátum szerint lennének a régi képeim 1 mappában.
remélem érthető. előre is köszi

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#89087) puru


puru
senior tag

Magyar Apple ID-val miért nem lehet a kétlépcsős azonosítást bekapcsolni? :(

(#89088) TheMarci válasza puru (#89087) üzenetére


TheMarci
addikt

Mert még nem tették elérhetővé/lehetővé.

Do You Dream?

(#89089) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Sziasztok,

Találkozott már valaki 8.0/8.0.2-n olyannal, hogy böngészés közben egyszer csak megáll a zene? Mondjuk mintha jönne egy hívás agy ilyesmi...

Opera mini amivel küzdök, lehet az a ludas?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#89090) vtechun válasza CharlieDrop (#89089) üzenetére


vtechun
veterán

Nekem spotify szokott olyat csinálni, hogy hallgatom a zenét, aztán elnémul 1-2 másodpercre. Bár, ha jobban belegondolok. Akkor lehet bármilyen hanglejatszasnal (pl. Podcast ) is előjön ez...

(#89091) Zjunior


Zjunior
veterán

Vki vett i6-ra bőrtokot?
Jobb minőségű mint a tavalyi?:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89092) CharlieDrop válasza vtechun (#89090) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nálam megáll, nem folytatódik... :(

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#89093) mhorvat


mhorvat
senior tag

iPhone 5S-emre elkészült a teljes "burkolat". Fontos volt a megfelelő védelem, vékony kivitel, olyan tok, amely teljesen körben védi a keretet is. Az elejére egy Otao X-Lambo üvegfólia került. Sokba kerül, de az élmény tökéletes. Vastagságra egyedül a home gombnál lehet zavaró, de pár ujjmozdulattal teljesen hozzászoktam, egyáltalán nem feltűnő. Cserébe a kijelző simítása finomabb, mint az eredeti üvegé, az ujjlenyomatot is kevésbé gyűjti. Hátuljára került egy Spigen SGP fólia, ez háromrészes, elég precízen fel lehet tenni. Csak a tok és a telefon közé jutó por és kosz miatt tettem rá. Erre jött a Spigen Bounce nevű tokja, amelyet tejfehérnek mondanék, mintsem a telefon színével megegyező, árnyalatnyival törtebb fehérnek. A tok kívülről sajnos "csillogós", amitől elég girly. Cserébe alul és felül is véd, a gombok nagyon precízen használhatóak vele, illeszkedése az alját leszámítva teljesen tökéletes. Plusz előnye, hogy oldalt fél mm-rel jobban kijön a szegélye az előlapon, így a telefont háttal felfelé letéve sem a képernyőn fekszik.

(#89094) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Hali!
Tudtok ajánlani valami helyet ahol netán olcsóbban kapnék egy apple earpods fülest, mint a sima apple.hu oldal? 4S-em sima fülesét elvesztettem, mivel a távirányítós márkásabb fülesek kicsit drágábbak, ezért gondoltam veszek egy ilyet. Persze csak eredeti érdekelne, ezért nehéz nézegetni ezeket ebay-ről sajna. Ettől függetlenül tuti eredetit áruló ebay oldal is jöhet, ha valaki már vett onnan.
Köszi!

(#89095) galaxys80 válasza mhorvat (#89093) üzenetére


galaxys80
veterán

Jól beöltöztetted. :D
Megértem azt is aki csak így érzi biztonságban a telefonját, de én egy kijelzővédő fólián kívül semmi pénzért nem tennék rá mást.

(#89096) _Csaba_ válasza galaxys80 (#89095) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Ezzel én is így vagyok.. :) Készüléken körbe fólia van, bármilyen másik tok csak csúfít rajta szerintem..

(#89097) Newyorker válasza mhorvat (#89093) üzenetére


Newyorker
addikt

Vastag lett és pont a telefon szépségei tűntek el!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89098) galaxys80 válasza _Csaba_ (#89096) üzenetére


galaxys80
veterán

Én már a hátlapi fóliát is leszedtem. Pont a kellemes fémes tapintást vesztette el vele. :)

(#89099) Tibiajax válasza mhorvat (#89093) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tehettél volna rá még egy plusz búvárruhát is

(#89100) Tibee86 válasza Zjunior (#89091) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem hiszem, hogy 1 év alatt sikerült az Apple-nek megváltoztatni a bőr tulajdonságait. :(

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.