Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89451) SpongyaBob válasza -secret- (#89450) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Esetleg elárulnád melyik az? :D A Pro?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#89452) Kicsirics77 válasza SpongyaBob (#89451) üzenetére


Kicsirics77
veterán

szerintem a compact widget lenne de az 1,99$ és külön kell megvenni.
mármint a dataman-on belül.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89453) Vgabor92 válasza Kicsirics77 (#89452) üzenetére


Vgabor92
tag

a sima dataman úgy néz ki mint az alsó képen látható kijelzés. Lehet állítani, hogy színes legyen vagy ne(piros ha kevés maradt, zöld ha van még bőven/vagy ne legyen semmi). Ha valaki az előzően felsorolt színeken kívül szeretne mást használni az már fizetős + más betűtípus is fizetős.

(#89454) -secret- válasza SpongyaBob (#89451) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, a sima (piros ikonos) csak a slide balra -> widget -> és a standardot állítsd át minimalra.

(#89455) r3dsnake válasza -secret- (#89450) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És vajon az az időjárás app mi, hogy ilyen részletes?

[ Szerkesztve ]

(#89456) madgie válasza r3dsnake (#89455) üzenetére


madgie
titán

Szerintem a Yahoo weather.

(#89457) Kicsirics77 válasza Vgabor92 (#89453) üzenetére


Kicsirics77
veterán

tudom,hogy úgy néz ki mivel használom
én csak tippeltem,hogy az lehet a compact nézet ami fizetős már
az időjárás meg a yahoo weather

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89458) -secret- válasza r3dsnake (#89455) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ebből a cikkből szedtem a képeket. :)

(#89459) r3dsnake válasza madgie (#89456) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem, az hatalmas képet dob ki.

-secret-: Köszi! :) Sajna az hardveres kütyühöz tartozó widget.

[ Szerkesztve ]

(#89460) vtechun válasza novieris (#89384) üzenetére


vtechun
veterán

Az a titka, hogy frissíted :)

(#89461) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Tudom, hogy az 5C az apple szeretők között elég nagy mostohagyerek, de róla szeretnék egy rövidet kérdezni :)
Úgy adódott, hogy egy teljesen legális úton hozzá tudok jutni (értsd: magyarországi, az Apcom Hungary által forgalomban lévő) egy teljesen új 8GB-os, kártyafüggetlen példányhoz 90.000 Ft-ért.
A kérdésem arra irányulna, hogy szerintetek élhet-e akkora életciklust, mint mondjuk jelenleg a 4S? Kb egy 3 évre ruháznék be rá, szerintem ennyit teljesen megér.
A 8GB háttértár teljesen megfelel nekem, egyik telefonomon se tudtam még a 3/4.ét se megtölteni, mivel nem tárolok se videot, se zenét a telefonon. Csak képet és kamerával rögzített videókat, de azt se hosszú távon, erre felhőt használok.
Tudom, hogy az 5s pl sokkal jobb választás lenne, de annyit nem tudok rákölteni.

[ Szerkesztve ]

(#89462) mondomén válasza Pano (#89461) üzenetére


mondomén
őstag

Elvileg meg 2 evig kap frissitest.

(#89463) Pano válasza mondomén (#89462) üzenetére


Pano
addikt

Köszönöm!

Egy olyan kérdés (mivel 20 percnél tovább nem használtam még iOS-t :D ), hogy tegyük fel 2 évig kap, utána nem. Ilyen alap alkalmazások mennyire ragaszkodhatnak az újabb verziójú op rendszerhez, mint pl: facebook, facebook messenger, instagram?
Nem tudom, hogy az iOS fejlesztők mennyire háklisak ilyesmire, vagy nem lehet előre megmondani?
Hosszútávon biztos jobb mint egy droid (meg amúgy is), mert még évek múltán használható maradna a telefon.

(#89464) gabormgp


gabormgp
senior tag

Az 5S-set ha megrazom,akkor kicsit zorog.Az gondolom a kamera lehet.Pont az elobb egy kicsit oda koccintottam neki a kamerahoz.

(#89465) tomcsi23 válasza gabormgp (#89464) üzenetére


tomcsi23
veterán

Vagy a bekapcs gomb.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#89466) kali válasza gabormgp (#89464) üzenetére


kali
legenda

a kamera tagja nagyon sok típusú telefonban zörögnek - valamelyikben még jobban is, mint az 5s esetén -, de ez nem probléma.
próbáld ki bekapcsolt kamerával, ha úgy nem - mert bekapcsolt kamera esetén fixálódnak a tagok -, akkor azt hallottad.

[ Szerkesztve ]

(#89467) gabormgp válasza tomcsi23 (#89465) üzenetére


gabormgp
senior tag

A nem hinnem.Tokban van.
Kali: kiprobaltam,mintha fenykepeznek+meg a bekapcs gombot is lefogtam,es ugy mar viszont nem zorog.
ha bevan kapcsolva a fenykepezes,es nem fogom a bekapcs gombot,akkor is zorog.

[ Szerkesztve ]

(#89468) krisi047


krisi047
aktív tag

Tudtok olyan helyet, ahol kártyafüggetlen iPhone-ra lehet biztosítást kötni?

(#89469) mondomén válasza Pano (#89463) üzenetére


mondomén
őstag

Most peldaul szinte az osszes app frissiteshez kell az uj rendszer, mert sok uj dologhoz nyulhatnak hozza a fejlesztok. Ha regebbi rendszeren vagy, akkor hasznalod az app regebbi verziojat...

(#89470) kali válasza gabormgp (#89467) üzenetére


kali
legenda

akkor meg a főkapcsoló külső gombja lehet, de azt kintről is érzed, ha mozog kicsit.

(#89471) Ragnar95 válasza Pano (#89463) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ami már megvan app, az futni fog továbbra is a legtöbb esetben, ergo nem számít, h kapsz-e frissítést, max az app újabb verzióját nem fogod tudni felrakni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89472) galaxys80 válasza kali (#89466) üzenetére


galaxys80
veterán

Az első I5-öm nekem is irdatlanul zörgött, mikor megráztam.
Amit nemrég kaptam gariztatás után bárhogy rázom nem hallom a zörgést.
Az első telefonomnál a home gomb is enyhe recsegő hangot adott. A mostani tökéletesen puha.

(#89473) Pano


Pano
addikt

Köszönöm mindenkinek!

(#89474) vmiki4


vmiki4
tag

Sziasztok!

Öcsém i5je fullra lemerült és töltőn nem ad semmi életjelet....ez nagy bajt jelent?:(

[ Szerkesztve ]

Privátra illik válaszolni!

(#89475) Ragnar95 válasza vmiki4 (#89474) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hagyjátok töltőn, fel kéne élednie. Esetleg ha egész éjszakás töltés után home+powerre sem reagál, akkor iTunesszal meg kell próbálni feléleszteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89476) Newyorker


Newyorker
addikt

Mennyire megbízható lehet ez a hirdetés? Vki tapasztalat?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89477) Ragnar95 válasza Newyorker (#89476) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyon gyanúsan olcsó, ráadásul 2év gari nincs is iPhone-ra, de utólagos fizetéssel nem nagyon van vesztenivalód, bár én ígysem vállalnám be, láttunk már cifra dolgokat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89478) kleinguru válasza Newyorker (#89476) üzenetére


kleinguru
addikt

Türelmetlen vagy?:R

Én is nagyon gondolkozok rajta és az ára sem rossz, de megvárom az itthon startot, hátha jövőhét pénteken már lesz:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#89479) Newyorker


Newyorker
addikt

Hát már jár a lábam :) folyamatodan olvasom a hirdetéseket és ez megfogott :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89480) vmiki4 válasza Ragnar95 (#89475) üzenetére


vmiki4
tag

Volt már ilyennel tapasztalatod? Csak mert nekem nem meg neki sem.

Privátra illik válaszolni!

(#89481) Pano válasza Ragnar95 (#89477) üzenetére


Pano
addikt

Ennek utána érdeklődtem, minden iphone-ra 2 év garancia van.
Csak annyi, hogy 1 évig tudod a viszonteladóval rendezni a garanciát, a következő 1 évben meg csak közvetlen az apple-el, neked kell eljuttatnod hozzájuk a telefont és az az 1 év korlátozott jótállás.

(#89482) Ragnar95 válasza Pano (#89481) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez így egyáltalán nem igaz.
Minden Apple termékre 1 év gyártói gari jár...Maximum az eladó vállalhat 2. évre garit, de annak köze nincs a gyártóihoz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89483) galaxys80 válasza Pano (#89481) üzenetére


galaxys80
veterán

Én ilyenről még sosem hallottam.
IPhone-ra szerintem mindig csak 1 év gari van.

(#89484) Pano


Pano
addikt

Az EU kötelezte az Apple-t rá. Csak EU tagállamokra érvényes.
Apple support mondta, hívjátok fel őket nyugodtan.

Csak nem szeretik hangoztatni... igaz körülményes az intézése, de hivatkozva az európai jogszabályra már nem terelik el, addig mélyen hallgatnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#89485) kali válasza galaxys80 (#89483) üzenetére


kali
legenda

magyarországon egy év a (kötelező) jótállás - sokan keverik a szavatossággal, mert az több, de ott a feltételek is eltérnek -, de ha olyan országban vásárolja, ahol 2 év a jótállás - van olyan oszág -, akkor ott annyi is, csak akkor ott is kell intézni a garis ügyet, más országban nem.

(#89486) Ragnar95 válasza Pano (#89484) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kevered a szezont a fazonnal. :U
1 év garancia és 1 év szavatosság van, márpedig a szavatosság nagyon nem ugyanaz, mint a garancia...
Ráadásul az expansysos áru nem EU-ból származik, ergo nem vonatkozik rá ez.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89487) paci88


paci88
tag

Sziasztok. Sajnos le kell adjam a telefonom cserére mert sajna elvált az előlap és kattog ha megnyomom. A kérdésem az lenne, hogy az iCloud kontaktjaimat hogyan tudnám egy Nokia 8600 Luna telefonra varázsolni? A válaszokat előre is köszönöm :R

(#89488) megema válasza Ragnar95 (#89482) üzenetére


megema
őstag

Díjmentes támogatás szekciót tessék nézegetni. Az iCentre is azt mondta, hogy a számla kiállításától számított 2 éven belül tudják nekem garanciálisan cserélni.

Közben felhívtam az Apple-t, hogy egy új, dobozos készüléket kérjek, mivel a 4. cserélt készülék is hibás. Megerősítették, hogy van lehetőségem egy teljesen újat kérni, nem csak újszerűt(!), amire a szervizben cserélnék. Először azt mondták, hogy a hazai szervizpartnereknél lehet igényelni a dolgot és nyugodtan hívjam fel őket a cserekor, hogy tényleg újat kapok-e. Erre felhívtam az iCentre-t és az iStyle-t is. Előbbi csak magát a készüléket tudja cserélni, ahogy eddig is. Utóbbi pedig csak akkor cserélné nekem dobozosra, ha náluk vettem volna. Újra felhívtam az Apple-t és meglepődtek a dolgon, de elkezdték intézni. Bekérték a papírokat, és egy videót a hibákról. Ha nem fogadják el, akkor le kell adni bevizsgálásra valamelyik partnernél. Utána viszont kapok egy teljesen új, dobozos készüléket új garanciával!

A bekapcsológomb hangos lötyögése is hiba szerintük!!!

[ Szerkesztve ]

(#89489) Ragnar95 válasza megema (#89488) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez érdekes, mert az EU jogszabályok szerint 1 év gari és további 1 év jótállás jár :F
Mondjuk kérdés,h az Apple support nem vette-e egy kalap alá a jótállást a garival, hiszen jótállás esetén is cseréltethetsz, csak épp neked kell bizonyítani,h a hiba gyártási hiba és nem használat közben jelentkezett.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89490) kali válasza Ragnar95 (#89489) üzenetére


kali
legenda

mondanak néha olyanokat a gyártói ügyfélszolgálatok, hogy a hazai jogi szabályozáshoz köze nincs, néha már azt hiszi az ember, hogy nem is magyarországon dolgozik az illetékes, hanem valamelyik másik országban csörög a telefon és onnan válaszolgat, az ottani viszonyokat alapul véve...
ami a gyártó által elismert hiba, azt a jótállási idő leteltével, még a szavatosság keretében is intézik cserésen, ezt is sokan tévesen értelmezik, és azt hiszik, hogy bármilyen meghibásodással lehet fordulni a csere irányába a jótállás leteltével, a szavatosság keretében is, pedig az már nem olyan egyszerű, ha a gyártó nem ismeri el hibának, akkor a vásárlón a bizonyítási teher. (szavatosság esetén 6 hónapon túl is, de attól kedvezőbb az 1 év jótállás)

(#89491) ittakary válasza Ragnar95 (#89486) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mond valamit a srác, mert a Oneplus One-okra is EU nyomásra kellett kibővíteni a garit 2 évre. Anélkül nem forgalmazhatták volna!

(#89492) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Létezik olyan időjárás app, aminek a widgetje mutat napkeltét/napnyugtát és teliholdat?

(#89493) ronson88


ronson88
tag

Ajjaj, ilyen nehezet kérdeztem, hogy senki sem tud rá válaszolni? :(

(#89494) Kommy válasza ronson88 (#89411) üzenetére


Kommy
veterán

1. nincs ilyen jb nélkül.
2. újra meg kell venned
3. beállításokban beállítható, hogy mennyit szinkronizáljon.
4. meg kell kérdezni a fejlesztőjét a játéknak.

(#89495) Jojo5


Jojo5
őstag

FM rádiót próbálta már valaki ?

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#89496) ronson88 válasza Kommy (#89494) üzenetére


ronson88
tag

Köszönöm :R

(#89497) r3dsnake válasza Jojo5 (#89495) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez csak szimplán netrádió. FM rádió nincs iPhone-on.

(#89498) Jojo5 válasza r3dsnake (#89497) üzenetére


Jojo5
őstag

FM transmitter van benne tudtommal....

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#89499) r3dsnake válasza Jojo5 (#89498) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs.

(#89500) kleinguru


kleinguru
addikt

Holnap lenne itt az ideje, hogy bejelntsék a 17-én esedékes magyar premiert:K

Remélem kapható lesz otthon addig, nem húzzák novemberig.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.