Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90901) koma106 válasza Tibiajax (#90890) üzenetére


koma106
senior tag

Nálam csak akkor működik, ha a telefonon állítom be a fényképeket a kontaktokhoz. Ha icloud-ban vagy MAC-en társítok jó minőségű fotót, akkor a telefonra történő szinkronizáció során lebutítja a minőséget. :Y

-

(#90902) koma106 válasza r3dsnake (#90900) üzenetére


koma106
senior tag

Elég káoszos az Apple új fotókezelése. Végigolvastam a friss iPhone használati útmutatót is, de továbbra sem értem a gondolatmenetet. Külön-külön értem én, hogy hogyan működik a fotó-adatfolyam, az icloud fotókönyvtár, az iTunes fotómegosztás és a fotóalbumok kezelése, de az egyszerűen használható és átgondolt rendszert nem látom mögötte. Csak remélem, hogy ez egy átmeneti időszak és ha az icloud fotó kilép a bétából akkor leegyszerűsítik az egészet.

-

(#90903) Kommy válasza r3dsnake (#90900) üzenetére


Kommy
veterán

A telefonon ugye az optimalizált van beállítva nálad.

[ Szerkesztve ]

(#90904) TXT


TXT
őstag

Na meg1x! Sracok hasznal itt valaki iPhone 6 Plus-t?

(#90905) r3dsnake válasza Kommy (#90903) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Igen, azt pipáltam ki.

(#90906) Gicz válasza TXT (#90904) üzenetére


Gicz
addikt

Én nem tudok senkiről, viszont azt tervezek venni 31-én :) ma elmegyek megfogdosni egy note 4-et, mart az kb akkora. A mérettől tartok picit, de nekem a 4" az kevés, és tetszene egy FHD kijelző :)

(#90907) TXT válasza Gicz (#90906) üzenetére


TXT
őstag

Ha a meretet akarod megtudni, sok helyen letesztelheted, mert GSM boltokban tobb helyen is lehet kapni. (Westend, Mammut stb...) Igy legalabb pontosan latod es meg is tapizhatod. ;)
Egyebkent szerintem a 6 Plus nem fog bejonni elso korben, vagy ha igen, nagyon keves, mint ahogy nalunk ez a korabbi modelleknel is volt, kint sem lehet hozzajutni azota sem, kizarolag rendelesre. Nem gyozi a gyartosor. :D

[ Szerkesztve ]

(#90908) Kommy válasza Gicz (#90906) üzenetére


Kommy
veterán

viszont azt vedd számításba, hogy hiába ugyan akkor az iPhone akkor is teljesen más lesz a fogása a kialakítás miatt, így nem fogsz normális képet kapni róla. A kialakítás rengeteget tud számítani a méret megítélésben.

Nézzük csak az iPhone 3GS vs iPhone 4(S) -et én a 3GS-t vékonyabbnak éreztem pedig 3 mm különbség van köztük és ez mind csak a kialakítás miatt volt.

(#90909) buci30


buci30
addikt

Ez a tok i6-ra milyen? Mennyire lesz dundi tőle szerintettek?

Olyat keresek aminél hátul látszik az alma :)
Ez az egy van ami elől is védi a telefont.
Más márkába nem is találtam edig :(

Vagy esetleg ugy ugy hátúl alma logo látszodjon és oldalra kinyithatós de olyat se találtam még :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#90910) B-L-A-C-K válasza buci30 (#90909) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Alig van még itt valakinek i6, azaz még ilyen tok tapasztalatoktól nagyon messze vagyunk...

(#90911) -secret- válasza buci30 (#90909) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#90912) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Rájöttem miért nem tudom frissíteni az 5S-t 8.0-ról 8.1-re:
Ki kellett kapcsolni a tűzfalat a gépen. :U

⭐ Stella

(#90913) baro130


baro130
tag

Sziasztok! 5S-nél mennyire sűrűn előforduló hiba, hogy a bekapcsológomb lötyög annyira, hogy rezgéskor kisebbfajta csörömpölő hangot ad a telefon? Ha lefogom a gombot, akkor megszűnik a zaj.

(#90914) SpongyaBob válasza buci30 (#90909) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ha nekem i6-om lenne, akkor ilyet vennék ;)

[link]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#90915) B-L-A-C-K válasza baro130 (#90913) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mostanában egyre többet hallani ilyenekről...

(#90916) ratam23 válasza baro130 (#90913) üzenetére


ratam23
aktív tag

Szia!

Az egész topik mindig ezzel van tele, szóval gyakran előforduló hiba a bekapcsoló gomb lötyögése. :)

(#90917) Tibee86 válasza ratam23 (#90916) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerintem ez nem hiba, ez ilyen. Legalább ne hal meg olyan hamar, mint az i5-ön.

(#90918) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Olyan problémába ütköztem, hogy nem tudom aktiválni az SMS handsoff funkciót 8.1-en. Hiába megyek arra a kapcsolóra, amivel elvileg elküldi a másik eszközre (iPadre) a megerősítő kódot, nem küld el semmit.

Hallottam olyat, hogy az iCloudból ki-be jelentkezés megoldja a dolgot, de ekkor kapok egy figyelmeztetést, hogy minden adatot törölni fog, ha kijelentkezek a fiókomból, ezt pedig nem szeretném. Vagy ez csak egy figyelmeztetés és nem fog törölni semmit se, ha felszinkrózott már mindent?

[ Szerkesztve ]

(#90919) galaxys80 válasza koma106 (#90901) üzenetére


galaxys80
veterán

Nálam is így volt. Kénytelen voltam az összes kontakt fotót feltenni a telefonra. Utána beállítottam és töröltem őket.
Remélem, hogy egy esetleges restore utáni iCloud mentés-visszaállításnál nem kell ezt újra eljátszani.

(#90917) Tibee86

Hát nem tudom. Én nagyon nem örülnék neki, ha ilyen lenne nálam.
Miért halna meg attól hamarabb, ha normálisan, lötyögés nélkül van megcsinálva?

[ Szerkesztve ]

(#90920) Tibee86 válasza galaxys80 (#90919) üzenetére


Tibee86
veterán

Mert tipushiba az 5-nél a lock gomb.
Túl van lihegve ez a lötyögés is szintén. Bár azt se értem, hogy minek rázogatják az emberek a telefont, fülelve, hogy vajon zörög vagy nem valami... Vigyétek el szervizbe, majd jól kiröhögnek és elhajtanak.

(#90921) galaxys80 válasza Tibee86 (#90920) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha típushiba,akkor cserélik és nem elhajtanak.
Nekem nem kell szervizbe vinnem, mert olyan stabilan áll, mint Katiba a gyerek. :D
Viszont akinél lötyög és zavarja azt teljesen megértem.
Egy prémium terméknél had várja már el a vásárló, hogy ne zörögjön és lötyögjön semmi.
A kolléga pedig az imént említette, hogy rázni sem kell neki ahhoz, hogy zörögjön. Elég ha éppen hívja valaki.

(#90922) Tibee86 válasza galaxys80 (#90921) üzenetére


Tibee86
veterán

5-nél tipushiba, 5S-nél van a lötyögés.
A két telefon nem ugyanaz, még ha te mindig annak állítod be akkor se. Folyamatosan összemosod a két tipust.

[ Szerkesztve ]

(#90923) r3dsnake válasza Kommy (#90903) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálad jó? Visszamenőleg is optimalizálnia kéne nem?

(#90924) Hikvision válasza buci30 (#90909) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nálam i6-on van egy Spigen Thin Fit, és van még hozzá egy Slim Armor a nehezebb napokra. Az előbbivel egész formás marad a telefon, az utobbi pedig a létrázáshoz kell ;]

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

20 éve a PH-n.

(#90925) D@niel


D@niel
addikt

4s-hez milyen tokot ajánlanátok? spigen slim armor, tough armor? esetleg book type tokok?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#90926) lajki7


lajki7
senior tag

Helloztok! Annyi lenne a kerdesem hogy mst mar veeeegre frissithetek 8.1re? :) i5S. Jelenleg a stabil 7.1.2 van fent! Remelem nm banom meg mert akkor marha pipa leszek:D direkt ezert vartam! Koszi

iPhone 11 Pro

(#90927) Zjunior válasza galaxys80 (#90921) üzenetére


Zjunior
veterán

Volt vagy 15 iphone-m sarga kijelzo hiba volt, kamera lotyoges az a zafir miatt van:(
Lila fotozas is...
Johogy lotyog:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90928) r3dsnake válasza r3dsnake (#90923) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Most nézem, hogy a webes felületen 2048 széles képeket lehet letölteni. Ez így rakás kaki.

(#90929) B-L-A-C-K válasza lajki7 (#90926) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, teljesen korrektek a felhasználói vélemények eddig...

(#90930) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok van egy svéd hálózat függő iphone 5-öm.Tudom ezt valahogy aktiválni hogy ipod-nak lehessen használni?

(#90931) Kommy válasza perfegor17 (#90930) üzenetére


Kommy
veterán

svéd kártyával

(#90932) r3dsnake válasza r3dsnake (#90928) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vajon desktopra miért nem synceli le a képeket? (oda egyáltalán a teljes felbontású menne az iCloud webessel ellentétben?) A legfrissebb iCloud drive app van fenn gépen.

(#90933) Zjunior válasza perfegor17 (#90930) üzenetére


Zjunior
veterán

Ebayen vegyel sved simet...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90934) Gicz válasza TXT (#90907) üzenetére


Gicz
addikt

Áh, ez jó hír, tudnátok írni egy konkrét boltot, ahol tuti, hogy van, és meg is lehetne fogni? Westend közel van hozzám, ott jólenne pl.

(#90935) kali válasza baro130 (#90913) üzenetére


kali
legenda

szia,

orvosold, ha annyira zavaró; link

(#90936) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Pont a minap volt erre vonatkozó kérdés a topikban, úgy tűnik, az USA-n kívül is működik az Apple Pay.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90937) Zjunior válasza Ragnar95 (#90936) üzenetére


Zjunior
veterán

Te meg írtad h feleslegesen keresen a beállításokat, csak Usa!:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90938) Ragnar95 válasza Zjunior (#90937) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azt is leírtam,h talán a régió átállításával menni fog, de nem garantált :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90939) CrAck69 válasza Ragnar95 (#90936) üzenetére


CrAck69
senior tag

most láttam meg a cikket én is linkelni akartam
de frissítettem és láttam h már posztolták xD

Egyszer fenn....

(#90940) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Hello mindenki. Valaki nem tudja esetleg hogy lehet kikapcsolni azt hogy amit törlök fotó az azonnal törlödjön, és ne bohockodjon ezzel a 30 napos végleges törléssel? Kicsit idegesit hogy duplán kell törölgetni mint valami rossz windowsba...

(#90941) -secret- válasza .zSoLTi. (#90940) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem ezzel nem lehet kezdeni semmit sem, engem is zavar. :(

(#90942) radi8tor válasza .zSoLTi. (#90940) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A felhő előnyei. :U

⭐ Stella

(#90943) matyi19


matyi19
őstag

Tegnap vásárolt új i5S-en (nem refurb), ma fólia felhelyezéskor egy porszemet láttam meg a kamera lencséje alatt, körülbelül itt:

Mivel nem maga az optika előtt van, képeken abszolút észrevehetetlen, de engem jelenleg nagyon zavar (leginkább akkor lehet észrevenni, ha merőlegesen nézem a kamerát, más szögből alig észrevehető).
Mennyi az esély rá hogy az elmozdul onnan? Igazából ezzel nem vinném garanciáztatni, hogy kapjak egy refurb-ot, a tiszta új tegnap aktivált telefon helyet... :U

(#90944) perfegor17


perfegor17
senior tag

Rsimmel lehet esetleg aktiválni?

(#90945) Tibee86 válasza matyi19 (#90943) üzenetére


Tibee86
veterán

Amíg a képekre nincs hatással, nem is cserélnék.

(#90946) viktorhmv válasza domerator (#90895) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Szia! A poen az hogy nem abban a szogben hajlott meg ahogy a zsebemben hordom hanem pont ellenkezoleg. :-S

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#90947) FET-MEN


FET-MEN
veterán

sosem gondoltam volna, de üdv köztetek! :DD már ólma lógó is fennt van a verdán, szóval 2 hét alatt a rabjává tett a cucc, pedig csak egy 4 :)

Iphone 7

(#90948) TXT válasza Gicz (#90934) üzenetére


TXT
őstag

Pl a Westendben legalul kozepen a mozgolepcsonel levo GSM boltban par hete neztuk.

(#90949) matyi19 válasza Tibee86 (#90945) üzenetére


matyi19
őstag

Értem. Remélem be lett, szorulva a lencse és az a szürke árnyalatu keret közé, mivel szemből látszik leginkább, gondolom lapos lehet. Ha tényleg így van akkor valószinűleg, nincs hogy elmozduljon...Viszont ennek ellenére nagyon zavar..

[ Szerkesztve ]

(#90950) szentkuti11 válasza FET-MEN (#90947) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nem volt még olyan régen, amikor meg akartál kövezni azért, mert azt találtam mondani, hogy az iPhone nem rossz. :U

Üdv!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.