Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89901) B-L-A-C-K válasza Noxy (#89899) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De biztos ott van, láttam már ~100 eredetit mindenbe ott volt, itthon van most 3 eredeti azokba is ott van. Erről beszélek amúgy, most fotóztam. Szóval ha nincs ott akkor az nem eredeti...

szerk: na akkor neked is ott van...;)

[ Szerkesztve ]

(#89902) Noxy válasza B-L-A-C-K (#89901) üzenetére


Noxy
veterán

Ja csak sza..szemmel nem láttam, a fotón már igen.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89903) Noxy válasza pana0017 (#89900) üzenetére


Noxy
veterán

http://support.apple.com/kb/TS3221?viewlocale=hu_HU#0xE800000a

Google 5mp: iTunes 0xe8000065 hiba or error

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89904) matyi19 válasza B-L-A-C-K (#89898) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, azt észre vettem hogy puhább az eredeti kábel mint a kínai, csak gondoltam ezek kívűl esetleg van más is...
A füllhalgatónál is kb. ugyan az, mármint puhább.
Az a helyzet én is megtudom állapítani, de úgy könnyebb ha van egy erdeti, és ahoz hasonlítom.

(#89905) Scoobyka


Scoobyka
addikt

"Kerdesem nekem is lenne. A store-bol kisepertek minden olyan appot ami youtube-rol tud letolteni videot?
Csak mert eddig megvol az iTube es ment popecul,ma meg semmi es mar nem is talalom. A mctube-bol meg eltunt a telefonra letoltes dolog. "

(#89906) Noxy válasza matyi19 (#89904) üzenetére


Noxy
veterán

Nincs más. Ha ez nincs bent a lighting csatlakozóba a telefon rögtön ki írja, hogy nem támogatott eszköz. Elég csak bedugni.
Töltőt meg Black le írta, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89907) B-L-A-C-K válasza Noxy (#89906) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj kábelnél nem mindegyik írja ki, múltkor is vetem egyet, nem jelzett semmit, töltött, majd jött a frissítés és egyből kiírta, és tölteni se töltött...Szóval itt maradt a kábel anyagának minősége hogy eldöntse az ember mi a gagyi és mi nem...

[ Szerkesztve ]

(#89908) Zjunior


Zjunior
veterán

Audiko pro-t hasznalja vki?
Letoltottem 2 csengohangot ki is irta downloaded utána azt hogy tudom berakni csengohangnak?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89909) bigdady


bigdady
nagyúr

Nekem i5 a sajat kabelevel kiirta kb fel eb utan hogy nem kompatibilis meguntam es felcsereltem ipad kabellel es az nem szol erte. Mindketto 7.1.2...

Zjunior: meg en sem jottem rá :)

[ Szerkesztve ]

(#89910) Zjunior válasza bigdady (#89909) üzenetére


Zjunior
veterán

Pfff király!:DDD
0,89€ kuka:DD
Elkuldtem uzenetbe is semmi...:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89911) bigdady válasza Zjunior (#89910) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mintha nem is latna a letoltott zeneket a dalok kozott...

[ Szerkesztve ]

(#89912) whited


whited
addikt

sziasztok
otthon sikerült hagynom az adatkábelem (i5s)
Ha veszek egy ilyen kábelt, menni fog vele? :F
[link]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#89913) B-L-A-C-K válasza whited (#89912) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg illene, de menj be érte a boltba és próbáld ki a helyszínen...

(#89914) legiaap válasza bigdady (#89864) üzenetére


legiaap
nagyúr

A hiba a csajom iPhone-jában volt. A kontkatjai közt a nevem alatt nem volt beírva az email címem. Kezdő még nagyon.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#89915) Noxy válasza Zjunior (#89908) üzenetére


Noxy
veterán

Így.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89916) Noxy válasza bigdady (#89911) üzenetére


Noxy
veterán

Miért kellene látni?
Csengőhangok soha sem voltak a zenék, vagy a dalok között.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89917) bigdady válasza Noxy (#89916) üzenetére


bigdady
nagyúr

A bajom hogy amit letoltottem nem jelenik meg sehol. Sem hangok alatt sem a create rigtone alatt nem lehet kivalasztani. Legalabbis en nem latom

Legiapp: mindig a nőkkel van a baj :)

[ Szerkesztve ]

(#89918) _Csaba_ válasza whited (#89912) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Szerintem nem lesz vele gond. Sokkal olcsóbb mint az apple, én is beszerzek ilyet :)

(#89919) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Tudom,nem ide illő kérdésem lenne,de szeretném kikérni a véleményeteket.Van egy fekete iphone 4s 8gb T függö kb 2 hónap garival,és el szeretném adni.Szerintetek mennyit ér?Hol érdemes eladni,vagy esetleg beadni?

(#89920) B-L-A-C-K válasza kisjimy (#89919) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

~50 ezer, hirdesd meg itt aprón, OLX-en....

(#89921) kisjimy válasza B-L-A-C-K (#89920) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Kb. én is ennyire gondoltam.Köszönöm a válaszod! :)

(#89922) Zjunior válasza Noxy (#89915) üzenetére


Zjunior
veterán

Hasznalati utmutatot en is elolvastam.
Te hasznalod is?
Mert nincs ott a zeneknel amibol ringtones-t csinalsz...:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89923) hdanit610 válasza bigdady (#89917) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Anno, amikor a ringtone makert használtam, akkor a szinkronizálásnál az alkalmazások menüpont alatt rá kellett menni magára a ringtone makerre és alul volt egy saját mappája, amiben tárolta az elkészített csengőhangokat m4r formátumban. Onnan csak ki kellett másolni az asztalra és duplakatt+szinkron.

(#89924) 407


407
tag

Sziasztok i6 on a gyári időjárás appon hol tudom a városokat törölni a tartalomból?Csak a + jelet látom és hozzáadtam 4 várost csak kiváncsiságból most viszont idegesít,hogy ott van😀MEGTALÁLTAM,csak balra húzom és ott a törlés mint mindig😳😳Kissé kezdő vagyok sorry😄😄

[ Szerkesztve ]

(#89925) B-L-A-C-K válasza 407 (#89924) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amelyik törölni akarod, arra ráteszed az ujjad, és balra húzod majd megjelenik a törlés...

szerk: Látom közbe meg is találtad...:)

[ Szerkesztve ]

(#89926) 407 válasza B-L-A-C-K (#89925) üzenetére


407
tag

Köszi kissé pancserkodok még!!Most váltottam droidról😀

(#89927) bigdady válasza hdanit610 (#89923) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez app

(#89928) nederlanden válasza Noxy (#89896) üzenetére


nederlanden
senior tag

na szaladj neki Újra és álmod meg mégegyszer miröl is van szó!csak közvetlen beszélgetés utáni lezáráskor nincs lakathang!!!szerinted nem tudtam,h azt be kell kapcsolni?!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89929) -secret- válasza nederlanden (#89928) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Múltkor nekem sem volt, hard reset megoldotta, lehet az segít. :)

(#89930) Noxy válasza nederlanden (#89928) üzenetére


Noxy
veterán

Szerinted írtál arról egy szót is arról, hogy a lakat hang be van kapcsolva, és így is produkàlja ezt a "nagy" problèmát?
A kèrdésed meg az volt, hogy lehet elővarázsolni. Ott ahol írtam.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89931) Ombi5 válasza VoidXs (#89880) üzenetére


Ombi5
őstag

Elég csak a S/N szam a gariztatasnal ugye? :R

(#89932) szentkuti11 válasza Ombi5 (#89931) üzenetére


szentkuti11
addikt

Apple-nél igen, szolgáltatónál nem.

(#89933) Shodan


Shodan
addikt

Most mi az álláspont az iphonok szervizelésével kapcsolatban?
A szervízben szétszerelik a telefonokat vagy sem? A telomat bevittem a szervízbe és a srác ugy pattintota le előttem a kijelzőt mint a kisangyal.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#89934) TheMarci válasza Shodan (#89933) üzenetére


TheMarci
addikt

Melyik szervíz?

Do You Dream?

(#89935) mondomén válasza Shodan (#89933) üzenetére


mondomén
őstag

Szerviz. Gondolom megnezik az indikatorokat, nincs e kicserelve benne alkatresz stb.

(#89936) Ombi5 válasza szentkuti11 (#89932) üzenetére


Ombi5
őstag

Nem szolgaltatos.. :R

(#89937) Shodan válasza TheMarci (#89934) üzenetére


Shodan
addikt

istyle, remélem ezek után kicserélik akkor legalább...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#89938) Noxy


Noxy
veterán

Már kezdem azt hinni, hogy a világ összes sz@r, selejtes Iphone-át m.. országra küldik.
Egy telefonom sem származott m..országról.
3GS Svéd, 4 Német, 4S osztrák, 5S angol. Mind hasznàlt volt, de egyikkel sem volt, van problémám.
Életemben 1x láttam besárgult kijelzőt, egy 5S-n ami M.országi T-Mobilos volt.
Màr csak azért is, mert itt a hsz fele nem szól másról, mint a javításról, gariról, meg ugye egy lènyeges dologról a CSERÉRŐL, mintha ez lenne a világ legsz@rabb telefonja amit àllandóan javitani, cserèlni kell.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89939) _Csaba_ válasza Shodan (#89937) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Nekem is lepattintotta azonnal... majd vissza is kaptam ugyan azt a készüléket. Szétszedik most már, nincs az mint régen hogy adod a régit kapsz egy újat..

(#89940) tekoteko válasza Noxy (#89938) üzenetére


tekoteko
tag

Sógor a nokiánál dolgozott, technikusként.
Ott is úgy válogattak, hogy "ez megy nyugarta, , azt ahol érintésre a kijelző kcisit benyomódott, és ha hozzáértél homályosodott, az még az oroszoknak jó lesz" ...
SZerintetek ha rendelsz egy ugyanolyan felszereltségű pl. ford-ot, ittthon a szalonba, vagy németbe a szalonba, akkor ugyanazt kapod? Dehogyis... És sajnos ez mindennel így van, fogyasztási cikkek, élelmiszerek stb...
Itt leveszed a polcrol a nutellát, 13% mogyorótartalom, ausztriába amit vettünk, 38%....és lehetne sorolni, mosóporok pl.. meg minden.
És ezek szerint a nagy alma se kivétel... ezeknek jólesz.. ennyi...cserébe meg kapjuk a kinti eldobott, optikailag felujítottat, amire sokan azt hiszik újat kapnak...

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#89941) r3dsnake válasza Noxy (#89906) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Két utángyártott kábelt is használok, valamin microusb-lightning átalakítót is Nokia töltőhöz. Mindennel megy hibátlanul.

(#89942) kali válasza Noxy (#89938) üzenetére


kali
legenda

ezzel csak az a baj, hogy akik itt problémákról írtak/írnak, azoknak jelentős hányada kintről behozott telefont birtokol...
nekem például telekomos telefonokkal nem volt még problémám, pedig a bő 17 év alatt csak egy telefonom volt, amit nem náluk vettem, de azt is hazai hivatalos forrásból, eredetileg is ebbe a régióba szántat.
az iphone telefonjaim is a t-től voltak/vannak, és egyikkel sem volt probléma, amíg ismerősi körben a kintről behozott példányokat sokszor cseréltetni kellett, és nem csak mondvacsinált indokkal...

[ Szerkesztve ]

(#89943) kIsDe`


kIsDe`
tag

Sziasztok! i4s vásárlásánál mire érdemes odafigyelni? Köszi

(#89944) B-L-A-C-K válasza kIsDe` (#89943) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindene működjön, iCloud keresés ki legyen kapcsolva előtte, ha szolgáltatós érdemes megkérdezni van e rajta még hűség, mert ha igen és nem fizeti letilthatják...

(#89945) Ringloszilva válasza Noxy (#89938) üzenetére


Ringloszilva
tag

Mondhatnám, hogy nyílt titok, hogy ez így is van. De nem csak a telefonnál, hanem mindennél. Autónál is pl. Csak ott azzal magyarázták, hogy azért van jobb minőségből ugyanaz a modell amit nyugatra gyártanak, mint az amit keletre gyártanak, mert hogy a nyugat az nagyobb ország, komolyabb utakkal, távolságokkal. De a telefonnál mi lehet a magyarázat?

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89946) Noxy válasza kali (#89942) üzenetére


Noxy
veterán

Jaj dehogy.
90% azon agyal, hogy tudná gari lejárta előtt 1 héttel akár milyen bolha pöcsén pattanàs problémával kicserèltetni, hogy megint ujra induljon az 1 év. Mert ugyi a hirdetèsben jól mutat, hogy gariban cserélt új telefon.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89947) kali válasza Noxy (#89946) üzenetére


kali
legenda

a valós meghibásodásokra értettem, azért is írtam, hogy nem mondvacsinált indokkal.
a trükközők más kategória...
a t-s 4s-t kicsivel az egy év jótállás lejárta után adtam el, pedig még megfelelő ismerős is lett volna a szolgáltatónál, hogy kérdés nélkül cseréltessem akár az utolsó napokban, de inkább eladtam jótállás nélkül a használtat, mert olyan a mentalitásom.
valamennyivel kevesebbet kaptam érte így, mint azok, akik trükköznek - csalnak - és egy cseréset adnak el újraindított jótállással, de nekem nem ennyit ér a dolog.

(#89948) madgie válasza kali (#89947) üzenetére


madgie
titán

Az a baj, hogy kisebbségben vagy ezzel a hozzáállással. Az ügyeskedőket két hétig beültetném mondjuk egy teszkó pénztárba, hadd lássák a másik oldalról, milyen szórakoztató a szarrágás.

[ Szerkesztve ]

(#89949) Ringloszilva válasza Noxy (#89946) üzenetére


Ringloszilva
tag

Nekem speciel nem. Pont hogy nem veszek ilyen telefont. Ugyanis bennem motoszkál a kisördög, hogy vajon miért kellett szervizbe vinni. Továbbá tisztában vagyok azzal, hogy ha egy gyári (robotgépek által) összerakott telefont szétszed budapesten egy batanított munkás minimálbér+kafetéria fizetésért, abból semmi jó nem származik. Nem egy garanciális telefonom volt már és ha egyszer azt szervizbe vittem, akkor oda általában mehettem még vagy 2-3 alkalommal. Viszont ha egy telefonhoz nem kell nyúlni 1-2 évig, akkor az az akkucserén kívül másra nem nagyon tart igényt. Használt telefon vásárlásakor szigorúan megnézem a rögzítőcsavarokat. Ha icipicit is sérült a csavarfej hornyolása, akkor már köszönöm is meg és távozok.

Amúgy nem értem miért fújtok az "ügyeskedőkre"? A szerviz nem hülye. Ha a csere indokolatlan lenne, akkor nem cserélnék ki. Ezt elhiheted. Amúgy meg nem árt elolvasni a garanciális szabályokat. Bár az almáékat nem olvastam, de a többieket igen. Azoknál nem az egész telefonra vonatkozott az újabb X hónap garancia, hanem csak a kicserélt fődarabra. Megkülönböztetnek fődarabot, mellékdarabot és kopóeszközöket.

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89950) kali válasza Ringloszilva (#89949) üzenetére


kali
legenda

számtalanszor kicserélik mondvacsinált indokkal is, a szerviz(es)ek ügyeskedéséről nem is beszélve...
a telefon cseréje esetén új - vagy annak megfelelő gyári felújított - készüléknél új azonosítók, tehát jogilag új, az annak megfelelő 1 év gyártói jótállással.
itt jön közbe persze az, hogy honnan származik a készülék, mert csak a hazai hivatalos forrásból értékesítettekre vonatkozik a hazai jogszabály.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.