Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89401) legiaap válasza Ragnar95 (#89398) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy ezt csak utólag valamilyen appal tudod megnézni ugye? Mert a kamera nem írja ki.

bull84ghia: iPhoto nincs iphone-on meg ipad-en sincs. Mac-em meg nincs. Így én szerintem max. valami appal tudnám csak.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#89402) bull84ghia válasza legiaap (#89401) üzenetére


bull84ghia
őstag

Pl iphoto kiírja az infoknál mac-en.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89403) misiizsai


misiizsai
tag

Lenne egy olyan kérdésem hogy az normális jelenség e hogy az iPhone 5C m sötétbe fotózva 1-2 helyen ilyen fehér pont villog de amint fényhez fordítom elmúlik?Néztem fekete háttérnél nem pixel hibás a kijelző.itt egy kép róla bal alsó sarokban van a pont.Hibás? Vigyem garanciáztatni? Vagy ez normális jelenség? Előre is köszönöm a válaszokat! http://kepfeltoltes.hu/view/141005/134174979image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#89404) misiizsai


misiizsai
tag

Elnézést jobb oldal alul mert a hülye fordítva rakta be a képet.

[ Szerkesztve ]

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#89405) talamasca válasza szucsy89 (#89393) üzenetére


talamasca
senior tag

Tegyük hozzá k*rva sebesen, hogy SZERINTED...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#89406) Ringloszilva válasza talamasca (#89405) üzenetére


Ringloszilva
tag

Szerintem is. A fehér b*zis, az arany c*gós (lásd fuximádat). Bár egy rózsaszín inghez biztosan jól megy. Állítólag már az sem b*zis. Én még a fehér gyári fülessel se mutatkozok akkor se ha fizetne érte valaki.

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89407) Landon


Landon
őstag

Sziasztok!

Kéne egy ks gyors info: ameddig egy készüléken még van Telekomos hűség, addig egyáltalán nem lehet eladni? Akkor sem ha az illető Telekomos kártyát tesz bele, ez jogilag nem megengedett?

Még van kb 1 szűk hónap a hűség lejártáig az 5S-emen és meghírdettem de felhívták rá a figyelmem, hogy ameddig nem járt le a hűség addig nem függetleníthetem ki Telekomnál. Ezért félek, hogy addig eladni sem tudom mert hiába lesz a másik illetőnél a telefon de papíron még hozzám fog tartozni.

Köszönöm a segítségeteket! :R

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#89408) szentkuti11 válasza Landon (#89407) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha a vevő bízik benned annyira, hogy megveszi az általad aláírt hűségnyilatkozat ellenére, akkor Telekom függőként semmi akadálya annak, hogy eladd. Függetlenítés a T-nél csak a hűségnyilatkozat lejárata után.

(#89409) ittakary válasza Landon (#89407) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nyugodtan add el, nem te leszel az első a világon :)

Nyilván a független telefonért több pénzt kaphatnál, viszont ugye az kemény pénzekbe kerül.

(#89411) ronson88


ronson88
tag

Sziasztok,
3 év (elégedett) droid használat után, pár napja ismét szifon tulaj lettem (végre megcsinálták a NEKEM ideális kijelző és készülék méretet) és miután belaktam a készüléket, összeállt pár kérdés, remélem tudtok segíteni.

1. Droidon nagyon hasznos volt a Call Meter 3G program, amivel átláttam a kimenő/bejövő hívásaim idejét összesítve (ti. ennek alapján választ az átlag user, előfizetési díjcsomagot).
Mivel a szifonban (tudtommal) sosem volt ilyen funkció, erre keresek valami hasonló programot.
(Anno, az i4-en a Call Counter –vagy v.mi hasonló nevű – programot használtam erre, de az csak JB után, cydiából volt megvásárolható. Most valami AppStore-os, hivatalos program érdekelne.)

2. Droidon megvettem, a Navigon Europe programot xx összegért. Át tudom ezt valahogy hozni az IOS-re, vagy elbuktam, meg kell vennem újra a szifonra?

3. A naptárbejegyzéseimet (több év) átszinkronizáltam MS Outlook-ból (közel 20 éve ezt használom e célra), de csak az elmúlt 1 évet (kb. 365 nap) tudom megnézni tételesen, jóllehet a havi bontású naptár mutatja, hogy pl. 2013 jan. 1.-én volt bejegyzett esemény, de csak 2013 okt. 07.-étől mutatja részletesen. Ez hibája, vagy tulajdonsága a rendszernek?
(Remélem érthető, amit írtam.)

4. Nagyon kedvelem a Szókereső nevű játékot, de ezt nem találom az AppStore-ban. Létezik, hogy ez nem létezik IOS-re? (Más változat nem játszik, csak az eredetit keresem.)

Bocs, ha esetleg olyanokat kérdeztem, ami számotokra tök nyilvánvaló, de saját kútfőből nem találtam ezekre válaszokat.

Segítségeteket előre is köszönve,
üdv.

[ Szerkesztve ]

(#89412) Landon válasza ittakary (#89409) üzenetére


Landon
őstag

+szentkuti11

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#89413) domerator válasza ronson88 (#89411) üzenetére


domerator
veterán

Nekem csak az "elégedett droid használat" utáni visszatérés okoz némi képzavart, de biztos van ilyen :DDD

Bocsi hogy nem tudok válaszolni a kérdéseidre, illetve a 2. az szerintem 99% bukó (nem hallottam átjárásról a play és a store között)

Egyébként a sima 6, vagy a 6plus lett a befutó nálad?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#89414) ronson88 válasza domerator (#89413) üzenetére


ronson88
tag

Nekem csak az "elégedett droid használat" utáni visszatérés okoz némi képzavart, de biztos van ilyen :DDD

Samu Note I, Note II, S4, velük telt az elmúlt 3 évem és tényleg kedveltem őket, evvan :)
Hisztisebbek, mint az IOS, ez vitán felül áll, de ha másért nem, már azért érdemes volt megszületniük, hogy végre elkészüljön egy - SZÁMOMRA - ideális méretű szifon (sima i6). :D

[ Szerkesztve ]

(#89416) Ragnar95 válasza domerator (#89399) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy, az automatika állítja, csak arra reflektáltam,h tud az iPhone 1/20-nál gyorsabb záridőt. Manual plus amúgy tudja, amit keresel, mert iOS8 óta mindent lehet állítani 3rd party appokban a blende kivételével, mert az hardveresen fix.
legiaap: iPhotoban csekkoltam gépen, gyári kamera appban nem állítható a záridő, de pl a linkelt appban igen.
Mondjuk tartom magam ahhoz,h tök fölösleges bármit is állítgatni telón, mert a blende úgyis fix, ISO-t fölösleges felhúzni, mert használhatatlanul zajos a kép már 400-nál is, egyedül a záridő jöhet néha jól, de az is csak elég ritkán.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89417) domerator válasza Ragnar95 (#89416) üzenetére


domerator
veterán

Most már csak az nem teljesen vili, hogy ez a Manual csak iOS 8 alatt tudja a manuális beállításokat, vagy 7.1.2 alatt is? Merthogy én még nem frissítettem :U

Egyébként pedig ahogy említettem, A4 munkalapokat fotózok lámpafénynél rendszeresen, oda pedig lehet picit zajosabb a kép, csak ne mozduljon be, ezért kéne, hogy a nyomoronc kamera ne vigye le az ISO-t 60-ra hogy mindenáron tartsa az 1/20 záridőt, hanem maradjon az ISO 100-200 körül és legyen a záridő rövidebb. :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#89418) -secret- válasza Shodan (#89322) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

@ vtechun Köszi srácok, meglesem! :R

(#89429) Hikvision


Hikvision
senior tag

Tapasztalt már valaki olyat i6 esetében, h gyengébb a térerő azonos helyen mint mondjuk 5S-nél volt? Mert itthon most alig van 1-2 pötty 5S-nél pedig általában fix 3 pötty volt a térerő. természetesen azonos beállításokkal. Telekom LTE.

20 éve a PH-n.

(#89431) -secret- válasza Hikvision (#89429) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem 5S-4S-em van, és teljesen más a térerő adott helyen, a fényérzékelő szenzor sem egyformán sötétíti el az automatikus fényerőre állított kijelzőt... sorolhatnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#89432) Hikvision válasza -secret- (#89431) üzenetére


Hikvision
senior tag

Na igen, de itt elvileg pont azt mondták, h azért kenték bele a műanyagot az i6 hátlapjába h majd milyen jó lesz a térerő meg minden.

20 éve a PH-n.

(#89433) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Szerintetek mikor várható a következő Iphone 6 árusító országok bejelentése?
Vagy egyszer csak majd kapható lesz hivatalosan itthon is?

(#89434) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#89433) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Október vége, november eleje elvileg.

(#89444) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Kár lenne több szót áldozni arra, hogy mennyire férfias a fehér telefon ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#89445) hdanit610 válasza mukibuci (#89444) üzenetére


hdanit610
aktív tag

A fehér/ezüst 5/5s egyszerűen gyönyörű! Nagyon tetszik nekem is, de folyton fekete készüléket dob a gép. :D

(#89446) Ragnar95 válasza domerator (#89417) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak iOS8 alatt tudja, mivel ott engedélyezte az Apple a kamera manuális beállításait.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89447) bigdady


bigdady
nagyúr

Berlinben az apple storeban nem lehet i6-ot kapni csak ha elrakatsz előre. Beszarás. Hogy akarnak indulni a többi országban?

(#89449) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
i6Plus menünében mi az a "Mozgáskalibráció" és miért néz rá sűrűn a gps-re ez a szolgáltatás?

Köszi

(#89450) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ez melyik dataman widget/program, a drágább pro verzió talán?

Mert nálam ilyen a sima:

Megtaláltam!!! a hsz.-t vegyétek semmisnek! :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.