Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89251) Zjunior


Zjunior
veterán

Melyik az a bongeszo ami tud mobil nezetet?
Safarira ralehet varazsolni?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89252) Ragnar95 válasza Newyorker (#89250) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem látok bele mások fejébe, hogy mit miért tesznek :))
Nyilván az emberek nagy részénél egyszerű tényközlés, még csak felvágásnak sem kell titulálni, egyszerűen büszkék, örülnek,h az adott telefont használják.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89253) cseter


cseter
tag

Sziasztok szerintetek megérné váltani egy bb z10-ről 5s-re?

(#89254) Ragnar95 válasza cseter (#89253) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

BB-ről bármire megéri váltani ;]
Viccet félretéve ha leírod, hogy mi nem tetszik/hiányzik a BB-ből, akkor jobban tudunk segíteni neked eldönteni,h az i5 megfelelő lesz-e számodra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89255) madgie válasza Newyorker (#89248) üzenetére


madgie
titán

Mé', a PSN ID kit érdekel? ;]

(#89256) Newyorker válasza madgie (#89255) üzenetére


Newyorker
addikt

Olvasd végig és megtudod :) Istenem!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89257) madgie válasza Newyorker (#89256) üzenetére


madgie
titán

Azt tudom, hogy a C-vel kell kúszni, meg is sérültél, hogy fel kel venni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#89258) cseter válasza Ragnar95 (#89254) üzenetére


cseter
tag

Igazából nem régóta van meg de olyanok előfordulnak vele hogy magától bebootol,elveszti az amúgy stabil wifi jelet vagy előfordult olyan is hogy felakarok valakit hívni rákattintok az illetőre és látszólag nemtörténik semmi közben meg a háttérben hívja,amúgy nekem a legfontossabb része egy telónak a kiváló hangminőség és térerő!

[ Szerkesztve ]

(#89259) kali válasza cseter (#89258) üzenetére


kali
legenda

szia,

z10-hez nem tudom viszonyítani - illetve annyira, hogy néhány ismerős lecserélte másmilyenre az önállósága, a kikapcsolások/újraindulgatások miatt -, de sok más típushoz igen, és térerő valamint hangminőség kapcsán is jó az 5s, pláne ha adott a hd hang.
wifi kapcsolattal használom 2.4 és 5 GHz sávon is, nincs probléma, meg úgy általánosságban sem lehet panaszom az 5s-re.

[ Szerkesztve ]

(#89260) Ragnar95 válasza cseter (#89258) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Stabilitással itt nem lesz baj, bár az iOS8 sajna már messze nem olyan stabil, mint iOS6-al bezárólag volt a platform, de még mindig elég jó ezen a téren.
Kiváló hangminőséggel és térerővel nem lesz problémád 5S-el.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89261) Newyorker válasza cseter (#89253) üzenetére


Newyorker
addikt

Szia! Nekem volt Bold 9900-ám, i5 mellett, de rájöttem felesleges a BB az iphone mellett! Szval nem bánod meg!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89262) nederlanden válasza Kicsirics77 (#89204) üzenetére


nederlanden
senior tag

En kerdeztem,!
Nagyon jo,man is nekifutok megegyszer az i6-nak.koszi

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#89263) Tibiajax válasza Ragnar95 (#89249) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kérdezitek ezt egy olyantól, akinek szintén ki van rakva az aláírásba a telefonja.. :DDD
még régen beszélgettünk erről nagy nevetések közepette, mennyire rossz már, aki kirakja a konfigját az aláírásába.. :) kb ugyanaz, mint amikor a hősidőkben kirakták a mobiltelefont az övcsatukra és úgy mászkáltak az utcán, meg mindenhova
:D
mekkora gáz már..

(#89264) cseter válasza Ragnar95 (#89260) üzenetére


cseter
tag

Köszönöm a hozzászólásokat szerintem beujjítok eggyet!

(#89265) madgie válasza Tibiajax (#89263) üzenetére


madgie
titán

Azért az se gyenge, mikor valaki a cuccok részben még a kábeleket is felsorolja. Hogy is szoktad mondani? Sznobb ;]

(#89266) bull84ghia válasza Tibiajax (#89263) üzenetére


bull84ghia
őstag

Gondolom nekem szántad mert csak nekem van kiírva. ;]
Viszont így a macbook topicban ha kérdezek valamit akkor nem kell kiírni pl az adatokat mert az aláírásban ott van. Az én mac-emre amúgy sem lehet felvágni mivel már 6 éves :DDD
Szvsz a forumban ezt közzétenni ne akkor gáz mint frászbukon :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89267) psanyika


psanyika
csendes tag

Kezdőként szeretném megkérdezni,hogy hogyan tudnék névnapokat szinkronizálni a telóra.

(#89268) bigdady


bigdady
nagyúr

Azt vettem észre hogy mintha jobban birná az aksim ha usbről töltöm fel előtte mint hogy töltőről. Létezik?
Most pl 50%-on vagyok 3:40 használattal...

[ Szerkesztve ]

(#89269) kovacscsi válasza bull84ghia (#89266) üzenetére


kovacscsi
tag

Nekem is ki van írva, de nem felvágás sztem, akinek nem tetszik, nem néz oda 😀

(#89270) gabormgp válasza Zjunior (#89203) üzenetére


gabormgp
senior tag

Fifa 14-ben hogyan lehet meghosszabitani a szerzodesuket a jatekosoknak? Telefonon.

(#89271) Romvr válasza Newyorker (#89248) üzenetére


Romvr
őstag

Valaki leírja hogy milyen asztali gépe, laptopja, telefonja, tabletje, hangrendszere... stb-je van, na azokba mi ütött? Ez számomra kb olyan mintha az utcán kilógó kolbival járna hogy mindenki lássa neki milyen van. :F

szerk.: nem láttam hogy közben született vagy 50hsz... :)

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#89272) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Ismerosom i5-osen 7.1.2 van es most megjelent nala is a kis piros 1es a settingsnel,h frissitsen. Azonban a usage-n belul nincs semmi amit lehetne torolni es utalna a frissitesre.

Hogy lehet azt az 1-est eltuntetni? Egyaltalan el lehet?

[ Szerkesztve ]

(#89273) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok! Nem rég lettem boldog tulajdonosa egy iPhone 5C-nek iPhone 4-ről váltva.Alapból 7.1.1-el kaptam kézhez.Érdemes frissíteni IOS 8.0.2-re? Nem merek mert hallottam olyanokat hogy vannak alkalmazások amik még instabilak.Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#89274) bigdady válasza Scoobyka (#89272) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor jelenik meg torlesre ha letoltotte a telo magatol. Az egyest nem lehet eltuntetni csak jb-vel

(#89275) Scoobyka válasza bigdady (#89274) üzenetére


Scoobyka
addikt

Ertem...koszi... :/

(#89276) oszy válasza misiizsai (#89273) üzenetére


oszy
veterán

Még NE frissítsd!!! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#89277) Noxy válasza misiizsai (#89273) üzenetére


Noxy
veterán

Várd meg a 8.1

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89278) misiizsai


misiizsai
tag

Mikor jön előre láthatólag a 8.1? :) Nektek melyik új funkciók tetszenek az IOS 8-ba ami nincs a 7-be? :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#89279) kali válasza misiizsai (#89278) üzenetére


kali
legenda

talán a hónap vége felé.
a diktálás nagyon bejön például, illetve a mobilinternetes adatforgalom és a használati statisztika pontosabb kielemzése/kijelzése, valamint a jobb/részletesebb konfigurálhatóság.
5c esetén, én már frissítettem volna 8.0.2 verzióra - ahogy 5s-en meg is tettem.

[ Szerkesztve ]

(#89280) Newyorker válasza Romvr (#89271) üzenetére


Newyorker
addikt

Hár erről beszélek, aztán meg akarják magyarázni a miértjét, egy szó: ARCOSKODÁS!!! És ezt az is alátámasztja, h csak az új, újabb dolgok íródnak ki, pl IPHONE 3GS, vagy 4 az nincs kiírva, bezzeg az 5S, a 6, meg majd a 6 PLUSZ - hajajjj.... Kammerolás, arcoskodás van, ennyi :D

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89281) kelzsoca válasza Newyorker (#89280) üzenetére


kelzsoca
félisten

A legjobb benne, hogy a készülék(ek) birtoklása nélkül is bármi kiirható. :D

https://vertigostore.eu

(#89282) galaxys80 válasza Tibiajax (#89263) üzenetére


galaxys80
veterán

Elárulom neked, hogy én ,miért tettem ki.
Mert 99%-ban az Iphone általános topicba írok és mikor felteszek mondjuk egy kérdést,akkor nem kell utána felesleges köröket futnom arról, hogy melyik telefont és melyik rendszert is használom.
Ugye milyen gáz?

(#89280) Newyorker
Te is nagyon okos vagy.

[ Szerkesztve ]

(#89283) Hikvision


Hikvision
senior tag

Újra visszatértem a topicba egy i6 space gray-el, 5s után próbáltam Z2-t és Z10-et de most megint mintha hazatértem volna :)

20 éve a PH-n.

(#89284) Tibiajax válasza madgie (#89265) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd, ott a cuccodat kérdezik, konkrétan.. tegyem meg, h ne válaszoljak rá tisztességesen??..xd
az aláírás akkor is überalles tud lenni

bull84ghia dehogy neked.. ez a sztori sokkal régebbi annál, mint ahogy te beregeltél anno :)

[ Szerkesztve ]

(#89285) Ferko75HUN válasza Newyorker (#89280) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Veled mi van kolléga megsütött ez a gyenge őszi nap?
Ahhoz képest milyen rég vagy itt, hogy lehet ekkora marhaságokba belekötnöd!
Amióta megy a PH nagyjából azóta kiírjuk sokan a preferált-gyakran látogatott fórumhoz kapcsolodó cuccokat.
Az értelmesebb többséget szerintem sokkal jobban zavarja amikor vki pár napon belül megismétli azt a blődséget, hogy hol éri meg i6-ot venni.
Otthon, amikor fingunk nincs még az árról, vagy a sógoréknál? :U

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#89286) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

legyek már kicsit on is
alleeba láttam ma az egyik mobilos pavilonban egy 6osat. szép fehér, patika, dobozában, 249pénz.
..az jó, nem?

(#89287) Enjoy válasza Tibiajax (#89286) üzenetére


Enjoy
addikt

64-esért igen (link) :U

► més que un club ◄

(#89288) szekfizsolt válasza Newyorker (#89280) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy megszóltok másokat 1 db OFF bejegyzésért, de a szakmai topicot tele-offoljátok... Nem akarok beleszólni, engem nem is zavarna, csak vagy uralkodjatok magatokon Ti is, vagy ne kössetek bele fűbe-fába (és ez nem konkrétan Neked szól), amiért nem "csak" konkrétan szakmai dologról van adott esetben szó. :U

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89289) samgar válasza Ferko75HUN (#89285) üzenetére


samgar
őstag

+1

Oppo Find X5 PRO

(#89290) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Szeretném az elkövetkezendő hónapokban lecserélni a 4S-t, egy 5-re... Érdemesebb rajtahagynom a 7.1.2-t, így érdekesebb lehet valaki számára, mint ha lefrissítem, vagy ez nem befolyásol semmit? :F Vagy kifejezetten friss szoftverrel lenne érdemes?
Más: öcsémnek 5S van és azt mondta, hogy a 4S volt az utolsó minőségi Iphone... Tényleg lehet minőségi különbség negatív irányba, vagy csak őt befolyásolhatta egy rossz élmény?

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89291) kali válasza szekfizsolt (#89290) üzenetére


kali
legenda

hagyhatod, előnyt jelenthet, frissíteni bárki tudja, de visszafelé nincs út.
nekem volt 4s, most 5s van, és nem érzem úgy, hogy a 4s házában szeretném tudni az 5s-t is.

(#89292) szekfizsolt válasza kali (#89291) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

:R

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89293) B-L-A-C-K válasza szekfizsolt (#89290) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most van egy eladó 4S-em, mellette jelenleg egy i5...4S nehezebb, azt az érzetet kelti hogy van benne anyag, de nekem minőségre az i5 semmivel sem tűnik gyengébbnek...+ jobban kézre esik, könnyebb, egyszóval ha csak a külsőt nézzük sokkal jobb mint a 4S. Persze ez egyén függő kinek mi tetszik.

(#89294) szekfizsolt válasza B-L-A-C-K (#89293) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

:R

Le is döbbentem kicsit, hogy még mindig megvan, pedig szerintem ára alatt van, de persze a kereslet diktálja az árat... Nem érné meg egy hivatalos függetlenítés? Nem lenne kelendőbb, vagy drága a vodánál? Megkövezhettek,de 1 éve rengeteget kerestem, mire egy tényleg tiszta és szép 4S-t találtam a rengeteg újszerű (agyonhasznált) mellett... Énszerintem függetlenül olyan szép állapotban, mint a Tiéd egy 70-75-ért megérné... ...már csak azért is, mert ritka a tényleg tiszta forrásból származó megbízható használt Iphone... Már ha van erre egyáltalán kereslet és nem csak arra mennek az esetleges vevők, hogy olcsó legyen és iphone... :F

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89295) B-L-A-C-K válasza szekfizsolt (#89294) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most nem azért írtam hogy reklámozzam meg dicsérjem, de hiszen pont ellene is írtam hogy szerintem az i5 sokkal jobb minden szempontból. Te meg itt futtatod szerencsétlen hirdetésem az egekbe...:D Amúgy köszi, de tényleg csak a formavilágra válaszoltam a hozzászólásod kapcsán...:)

(#89296) Magnum_


Magnum_
nagyúr

srácok! én használtam iCloudot. de nincs apple cuccom. beléptem online a gépemről iCloudba, de nem látom a képeimet.. hogy tudom azokat megtekinteni?

I humbly and respectfully decline™

(#89297) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Otao X-lambo-n kívül tudtok még jó üveg képernyővédőt? Vagy mivel óvhatnám legjobban a képernyőm?

(#89298) szekfizsolt válasza Magnum_ (#89296) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Telepítettem az iCloud vezérlőközpontot (vagy vmi hasonló a neve) és ott lett a sajátgépben az iCloud fotók parancsikon. Nálam bent vannak a képek. Ez talán "jobban" hozzáfér és kihasználja, mint a webes felület...
Próbáld meg, hátha... :D

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89299) Magnum_ válasza szekfizsolt (#89298) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szuper vagy, köszönöm!

I humbly and respectfully decline™

(#89300) szekfizsolt válasza Magnum_ (#89299) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

:R

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.