Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89351) paci88 válasza viperabácsi (#89337) üzenetére


paci88
tag

Szia. Youtubon vannak videók ahol összehasonlítják az eredetit a koppintottal és már a csomagolás is elárulja ha nem igazi. Én is ilyen tokban használom építkezésen és baromi jó.

(#89352) Onderon válasza kelzsoca (#89336) üzenetére


Onderon
senior tag

köszi! igaz, hó't kínai a kábel, de lehet adok neki egy esélyt :D

[ Szerkesztve ]

(#89353) B-L-A-C-K válasza kelzsoca (#89336) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez elég baráti áron van...

(#89354) yimm válasza Noxy (#89350) üzenetére


yimm
aktív tag

Nem én hirdetem de minegy..............

(#89355) Tibee86 válasza yimm (#89354) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor nem reklámoznád folyamatosan, és főként nem állítanál valótlan dolgokat..

(#89356) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok! Létezik iPhone ötösre és iPhone hatra olyan vízálló tok amin működik a Touch Id.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89357) madle válasza adamssss (#89356) üzenetére


madle
őstag

iPhone 5s-re nekem Lifeproof Fré van és tökéletesen működik. Ráadásul a tok is zseniális. Gondolom 6-ra is csinal majd vagy már van a Lifeproofnak.

(#89358) Ringloszilva válasza bicajoskema (#89327) üzenetére


Ringloszilva
tag

Azt megkérdezhetem, hogy mi bajod a 8-al? Nem lebeszélni akarlak, csak érdekelne mert magam is azt használok. És jobb az akkuidő. Két bugja van eddig, hogy amikor fogadom a hívást még utána is cseng és csak másodpercek múlva tudok beszélni, valamint az, hogy már rég elolvastam a beérkezett emailt majd utána jelenik meg az értesítési sávban fölül. Viszont kinézetre ugyanolyan mint a 7-es. De szerintem ezeket a hibákat hamarosan javítják és ezekkel simán együtt lehet élni.

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89359) szekfizsolt válasza Ringloszilva (#89358) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Ugyan nem nekem szólt, de IOS8 után tettem vissza a 7-et, amíg lehetett. A legnagyobb gondom 4S-en nem a rendszer volt (sőt, azzal szinte semmi), hanem az alkalmazások (pl. Face) lassúsága. IOS 7 alatt sokkal gyorsabban indultak és kevésbbé (vagy egyáltalán nem) szaggattak, míg IOS8 alatt sajnos igen. A 8.1 jobbnak ígérkezik, ahogyan olvastam, de egyelőre 4S-re nem szokták javasolni... :K

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#89360) domerator válasza need (#89332) üzenetére


domerator
veterán

[Olvasni is szoktál? :U ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#89361) B-L-A-C-K válasza Ringloszilva (#89358) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Két bugja van eddig, hogy amikor fogadom a hívást még utána is cseng és csak másodpercek múlva tudok beszélni, valamint az, hogy már rég elolvastam a beérkezett emailt majd utána jelenik meg az értesítési sávban fölül."

Nekem a jelenlegi i5-öm alatt ezek nem jönnek elő, néha kilép pár programból, meg párszor a kamera lefagyott, ennyit tapasztaltam eddig.

(#89362) Shodan válasza vtechun (#89323) üzenetére


Shodan
addikt

valaki használ ifttt és pushbulletet bármilyen recipevel? mert én akármit állítok sehogy nem megy.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#89363) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Egyik volt osztálytársam úgy döntött, hogy vesz egy iPhone 6 vagy 6+-t.
A kérdés az lenne, melyik lenne jobb? Megéri a 6+ a plusz 100-150 eurót? A kamerán kívül miben jobb mint a sima 6-os?
Igazából mikor megjelent o 6+-t akart, viszont most attól fél, hogy meghajlik...
Valakinek van itt 6+-a?

(#89364) Shodan válasza Shodan (#89362) üzenetére


Shodan
addikt

ugy néz ki csak idő kellett hozzá hogy átfrissüljön

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#89365) #99546112 válasza B-L-A-C-K (#89361) üzenetére


#99546112
törölt tag

Ja hogy ez bug? Én meg azt hittem, hogy alapból ilyen. :D De akkor ez így gáz, reméljük a 8.1-ben lesz erre is javítás. Sajnos viszonyítási alapom nincs, hiszen csak pár hete van iPhone-om, ill. a 7-hez sem tudom viszonyítani, az is csak 1 hétig volt használatban.

(#89366) bobooo válasza matyi19 (#89363) üzenetére


bobooo
addikt

1. nem hajlik. 2. nagyobb aksi van a +ban

(#89367) B-L-A-C-K válasza matyi19 (#89363) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha a külső nem szempont, és szeret videózni, fotózni akkor talán megéri a nagyobb, + üzemidőben is jobb. De ha most nekem kellene venni biztos 5S-t vennék, én fogtam 6+-t anyag használata szerintem gyengébb mint az 5S, tudásra meg nem tud annyit amennyivel többe kerül. Majd egy fél év múlva mikor aprón 150 körül már lehet venni ezeket akkor kell rámenni, nem most. Persze ha Apu/Anyu kifizetni neki akkor mind1 mikor veszi...:)

[ Szerkesztve ]

(#89368) matyi19 válasza bobooo (#89366) üzenetére


matyi19
őstag

(#89369) TheMarci válasza matyi19 (#89368) üzenetére


TheMarci
addikt

Szerinted mi az, amit nem tudsz meghajlítani? Kicsit már unalmas, milliószor végig lett beszélve a dolog, olvass vissza.

Do You Dream?

(#89370) matyi19 válasza B-L-A-C-K (#89367) üzenetére


matyi19
őstag

Jelenleg iPhone 5S-e van.
Szeret videózni fotózni, de ami talán fontosabb számára a nagyobb kijelző plusz az akku idő (elég sokat játszik). Eredetileg akart egy iPad mini-t, de így meglenne egyben a telefon és az "iPad" is.
Amúgy saját keresete van, abból venné...

TheMarci
Fogalmam sincs, nekem nem volt 4"-nél nagyobb telefonom.
Valószínű mind meghajlik, de a sok videó láttán attól fél hogy ez pl. attól is meghajlik ha lehajol megköti a cipőfűzőjét. Egy jó ideje nem követtem nyomon a topic-ot.

[ Szerkesztve ]

(#89371) TheMarci válasza matyi19 (#89370) üzenetére


TheMarci
addikt

Ha nem túl nagy neki, vegye a 6+ -ot.

Do You Dream?

(#89372) mondomén válasza matyi19 (#89368) üzenetére


mondomén
őstag

Ha igy csinal vele, akkor tuti. Merete, vekonysaga es anyaga miatt meg tud hajlani, konnyebben mint egy 5 vagy akar a sima 6. Viszont normal hasznalat mellett nem hajlik az meg, ez ne tantoritsa ot el...

(#89373) need válasza domerator (#89360) üzenetére


need
addikt

természetesen igen és köszi is a válaszod..

DE.. itt van a m.társam aki azt állítja hogy ez nem igaz én felolvastam azt amit te írtál erre a válasz az hogy képtelenség..elbizonytalanított.. :O

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#89374) ittakary válasza matyi19 (#89368) üzenetére


ittakary
nagyúr

Torkán nyomnám le ezeknek az okádék kölyköknek a torkán azokat a telefonokat... Hogy én mennyire gyűlölöm a vandalizmust :W

Akár abból is lehetne hír, hogy ha fellvágod a csuklódat, akár elvérzel. Elhajlítod a telefont, akkor ELHAJLIK.... sooo much wow :U

(#89375) viperabácsi válasza matyi19 (#89368) üzenetére


viperabácsi
addikt

Az i....a b...m miért nem a sajátját hajlítgatja .Agyon kéne csapni (bár az nehéz lenne)

De legalábbis fel kellene koncolni a b..t

Mondjuk azt is minősíti aki kirakta a szakmai topikba :(((

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#89376) matyi19 válasza viperabácsi (#89375) üzenetére


matyi19
őstag

"Mondjuk azt is minősíti aki kirakta a szakmai topikba :((("
Most mi van? :F :U

[ Szerkesztve ]

(#89377) szucsy89 válasza matyi19 (#89370) üzenetére


szucsy89
tag

Ha a hátsó zsebében hordja és lehajol megkötni a cipőjét, igen, valszeg egy idő után meg fog hajolni... a fizika törvényei itt is uralkodnak, akármennyire is hihetetlen.

(#89378) Mappa válasza ittakary (#89374) üzenetére


Mappa
addikt

Pont ez akartam írni, nem gyenge. Szemrebbenés nélkül, ezt, ott, így lenyomják :(((

nem kötelező megadni

(#89379) matyi19


matyi19
őstag

Tehát összegezve úgy értem:
Normál körülmények között nem lehet semmi baja a telefonnak, viszont a mérete miatt nagyobb odafigyelést érdemel.

(#89380) Garada válasza matyi19 (#89379) üzenetére


Garada
őstag

Ez pontosan úgy van ahogy leírtad.

(#89381) Gergőke88 válasza matyi19 (#89376) üzenetére


Gergőke88
addikt

A haverod nem tud kérdezni? Vagy csak flamelni jottel ide?!

(#89382) Adorjanksz válasza gabormgp (#89333) üzenetére


Adorjanksz
tag

Mondd ezt még egyszer. Mondd ezt még egyszer, hogy hogy mi. Mondd még egyszer, ha mered ************** :D! Mondd még egyszer, ha mered!

i6s

(#89383) matyi19 válasza Gergőke88 (#89381) üzenetére


matyi19
őstag

Mert kérdezett tőlem az i6-al kapcsolatban, és én gondoltam megkérdezem itt, ő nem regisztrált itt...
Nem flamelni jöttem!!
Amúgy hülye kérdés volt, nem értem mit számít neked hogy ki kérdez... :U

(#89384) novieris


novieris
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy 5C 8 GB tárhellyel. Megjelent az értesítés rajta, hogy új szoftververzió érhető el hozzá, de nem szeretném telepíteni, viszont az értesítést nem tudom eltüntetni.
Mi a titka, hogy ne jelezze az elérhető szoftverfrissítést?
Bocs ha elég láma a kérdés, kezdő ios használó vagyok.

Köszi

(#89385) Kommy válasza novieris (#89384) üzenetére


Kommy
veterán

Nem lehet eltüntetni, jailbreak nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#89386) B-L-A-C-K válasza novieris (#89384) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sehogy a beállítás ikonon addig ott lesz az értesítési jel míg nem frissíted.

(#89387) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az létezhet, hogy ez a tok kb 4000 Ft ebay-en [link]. De csak ennél az eladónál ennyi máshol jóval drágább. Mondjuk itt is hasonló árban van: [link]
Pedig az eladó csak pozitív értékeléseket kapott eddig. Szerintetek merjek rendelni, aztán meg belerakni a telót?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89388) madle válasza adamssss (#89387) üzenetére


madle
őstag

Szerintem Kamu, nézz fel youtube-ra, szinte alig van különbség a kamu és az original Lifeproof tokok között. De mégis van, és ott bemutatják mire kell figyelni, mondjuk itt csak illusztráció a kép... Szóval lehet küldd egy hamisat kínából. Én személy szerint nem kockáztatnám az 5s-em egy ilyen tokkal.

(#89389) adamssss válasza madle (#89388) üzenetére


adamssss
veterán

Te tudnal eredetit linkelni, ahol a legolcsobb es szallitanam mo-ra? Te hol vetted?

Koszi a valaszt.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89390) 407


407
tag

Sziasztok.Most már a 3. ismerősöm vette arany fehérben az i6 ot,férfiak.Szerintetek jobb mint az ezüst fehér?Tudom izlésről nem szoktak vitát nyitni, csupán kiváncsi vagyok a véleményetekre.

[ Szerkesztve ]

(#89391) Gergőke88 válasza 407 (#89390) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem a fekete a szebb a mostani szeriabol. Foleg kikapcsolt kijelzovel. De ez erosen szubjektiv.

(#89392) madle válasza adamssss (#89389) üzenetére


madle
őstag

Én itthon vettem Appsolute.hu-nál.

407: Én feketében szimpatizálnék vele!

(#89393) szucsy89 válasza 407 (#89390) üzenetére


szucsy89
tag

Arany/fehér férfiaknál buzis.

(#89394) 407 válasza madle (#89392) üzenetére


407
tag

Én fehér ezüstben vettem,mert szinte minden hasonló cuccom fehér.Aranyban picit erős lett volna férfi létemre,de bevallom nagyon tetszett.

(#89395) novieris válasza Kommy (#89385) üzenetére


novieris
csendes tag

Köszönöm!

(#89396) novieris válasza B-L-A-C-K (#89386) üzenetére


novieris
csendes tag

Köszönöm Neked is!

[ Szerkesztve ]

(#89397) domerator


domerator
veterán

Sziasztok,

Biztos volt szó az i5, i5c kamerájáról régebben kivesézés szinten, de akkor nekem még nem volt meg a teló... most viszont a sírba visz, hogy mi a rákért akar az összes kamera app 1/20 másodperces expóval fotózni? :W Az istennek se megy rövidebb zársebességgel... azISO-t még csak-csak tologatja feljebb némelyik, de olyan beállítást nem találtam, hogy a záridő legyen gyorsabb. Nekem rendszeresen kellene lámpafénynél történő fotózáshoz (dokumentumokat) legalább 1/50, de inkább 1/100 záridő.
Van erre mód valahogy? :U

Fontos lenne. :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#89398) Ragnar95 válasza domerator (#89397) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem i5 gyári appal is tud 1/30, 1/60, 1/74 (utóbbit nem értem, hogy csinálta :DDD ) záridőt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89399) domerator válasza Ragnar95 (#89398) üzenetére


domerator
veterán

Na jó, de hogy állítod be előre kézzel? Hogy lehet feltolni pl. az ISO-t 200 körülre vagy feljebb?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#89400) kchris78


kchris78
veterán

olvastam hogy Voda/Telenor-ral tud a 8.1 iOS kezileg 2G only-t pedig vodanal mar elvileg van service bundle file... En arra gondoltam (ne legyen igazam) hogy a T koncepcioja lehet ez a tiltas hogy ahogy jonnek be az ujabb es ujabb telefonok amik tudnak mar 3G/LTE-t, NE a GSM-en logjon... Ugye a 3G/LTE hatekonyabb (ugyanakkora spektrumbol nagyobb savszelesseget).. ezert kapacitas optimalizalasbol atterelni a telefonokat ezekre a savokra (halozatmernokkent engem is nagyon zavarna es tennek ellene ha az egyik optikai kabelen 100% kihasznaltsag masikon meg alig menne adat). S mivel sok ember nem feltetlenul tudatosan de 2G onlyra teszi telefonjat, (aztan meg hivja az UFSZ-t hogy miert lassu a mobilnet...) logikus hogy elvesszuk az emberektol a valasztas lehetoseget. Sok Droidon sincs meg ez a valasztasi lehetoseg, volt hogy ezert csereltem ROM-ot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.