Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89751) hukli21


hukli21
tag

Sziasztok!

Frissítettem a 4S-emet IOS8-ra, és eltűnt a hotspot funkció. Rákerestem, és több megoldást is írtak, pl itt. https://discussions.apple.com/thread/6539292 de mégsem működik, bármit bárhova írok/kapcoslok ezek közül, a végeredmény mindig az, hogy megjelenik a wifi hotspot és mikro rámennék-->keresse carrier(szolgáltató gondolom).

Ti tudtok esetleg ajánlani vmit, akinek votl iylen problémája h oldotta meg?

Z3c-->LG G2-->Nexus 5--> Huawei P8 --> Iphone 4s --> LG G3

(#89752) kali válasza Kiskokó (#89750) üzenetére


kali
legenda

szia,

icloud mentéssel próbáld meg, tehát a felhőbe történjen a mentés és onnan a visszaállítás, de még ez sem garantálja a sikert, nem kizárt, hogy kénytelen leszel lemondani a teljes mentés visszaállításáról és csak úgy szabadulsz meg a hibától, ha csak a névjegyzék...stb kerül onnan visszaállításra, amik nem hordozhatják magukban a mentés során a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#89753) bull84ghia válasza Kiskokó (#89750) üzenetére


bull84ghia
őstag

Egyszer rezeg egyszer nem?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89754) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Van egy ki problémám, van egy ismerősöm akinek az iphone -ján mappákba vannak rendezve a zenéi, amik csak itt vannak meg, gépen nincsenek, hogyan lehetne ezeket a zenéket, így mappákkal együtt átvinni gépre?
itunesban erre így nincs lehetőség tudtommal, valami külső program? Hogy aztán ha csinálunk egy restoret a telefonon akkor itunesból újra át tudjuk másolni a zenéket egy friss telefonra!

Köszi előre is!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#89755) Kiskokó válasza bull84ghia (#89753) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igy van.. pontosabban mindig Rezeg... csak van amikor végig, van amikor csak egyetrezeg aztán abba marad stb
Olyan még nem volt hogy egyáltalán ne rezgett volna... csak idő után abba marad, van hogy 2sec után van hogy 5után van hogy rezeg végig még hívnak.

De pl alkalamazásoknál mindig rezeg ahogy kell!

Kali : Köszi :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#89756) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Kellene nekem egy reader program, amivel meg tudnék nyitni pdf, docx és több kiterjesztésű szöveges fájlokat. Tudok ajánlani valamit? :)

(#89757) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Az Applepay csak az USA-ban működik, vagy bárhol ahol van NFC terminál?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89758) agabe válasza adamssss (#89757) üzenetére


agabe
addikt

Csak USA (ja és ott sem mindenhol)

[ Szerkesztve ]

(#89759) bull84ghia válasza Kiskokó (#89755) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nekem hasonló volt, hívtak rezzgett egyet és abba maradt vagy nem is rezzgett. Máskor meg normálisan működött. Én csak úgy tudtam megoldani hogy nyomtam egy restore-t és csak a névjegyeket állítottam vissza.
Majd csináltam egy backupot. Ezután a régi backupból a számomra fontos adatokat ibackupbot-al belemásoltam az új biztonsági mentésbe, és azt állítottam vissza. Kicsit körűlményes de nekem ez volt a megoldás.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89760) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok. Pár napja képtelen vagyok összekapcsolni az iPhone 4-em (JB van rajta) az iTunes-szal, mert az alábbi hibaüzenetet adja: 0xe8000065. Mi lehetne a megoldás? Próbáltam már más USB portot, szerintem a kábellel sem kellene gond lenni. A sajátgép egyébként felismeri.

(#89761) gabormgp válasza pana0017 (#89760) üzenetére


gabormgp
senior tag

Mitől van az ha telefonomat mozgatom akkor néha mozog a háttér néha meg nem?

(#89762) _Csaba_ válasza pana0017 (#89760) üzenetére


_Csaba_
senior tag

iTunes újratelepítés szerintem megoldja. Előtte uninstallálj mindent.

(#89763) tekoteko válasza gabormgp (#89761) üzenetére


tekoteko
tag

Én tegnap megkaptam hogy USER ERROR! :D :C
Olvass csak kicsit vissza.
Akkor Te sem értesz hozzá, mint én se.. Nem a rendszer sz@r! :W

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#89764) Kiskokó válasza bull84ghia (#89759) üzenetére


Kiskokó
veterán

Most már csak elkellet szólni magam, alkalmazásba se jó most.

Huh Privátba letudnád esetleg írni hogy hogy kéne ezt megcsinálnom ?
Végül is a névjegyeken kívül nem lényeg más.. alkalmazások elvileg Cloudból lejönnek nem ? Képeket külön gépről is vissza tudom másolni nem ?

Ajj de nincs kedvem szórakozni vele.
Köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#89765) kchris78 válasza LordAxwell (#89754) üzenetére


kchris78
veterán

iExplorer a te baratod.

(#89766) Zjunior válasza tekoteko (#89763) üzenetére


Zjunior
veterán

Attól h gúnyos megjegyzést teszel, attól még resetelni kell akarmennyire is fáj, vagyis respring is elég neki mar ha erted mi az:).
Mondjuk nekem egyszer kellett mikor backupbol toltam vissza a telot.
Várj!
Kibírtam:D
Nem mondtam h szar emiatt a rendszer.
Van ennél nagyobb gond is hidd el amitol bugos a 8.0, de ez nem az;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89767) tekoteko válasza Zjunior (#89766) üzenetére


tekoteko
tag

Ki szólt hozzád?
És én gúnyos? Bár van aki USER ERROR-ral kedveskedik, az normális? Nem...
Nem kellene ennyire csőlátónak lenni..
A hiba restratal megoldódott, mással nem, és azóta többen jelezték, külföldi fórumokon is, itt is, más ájfos topikokba is, a hiba létezik. De USER ERROR... :W
Nem jó fele halad a dolog. Hardveresen se, és szoftveresen se. Ez van.
2G-nél piacot teremtettek, mindenki előtti lépés volt, és igen, azzal kezdtem, imádtam is.
Most a 6-al erős piackövetés, emlékezz csak amikor az 5 kijött volt a sírás rívás magyarázkodás h akkora kijelző bőven elég. Most? Jött egy tepsifon, mivel kell.
Szoftveresen meg? Kijött a 8.0, azt pár napra jött a 8.0.1..összes i6 beszart aki lefrissítette.. nem volt a pocon a nagy imádott apple központban egy 6-os hogy kipróbálják? Azt hamar jött a javítás..
A régi megszokott stabilitás, megbiz6óság sehol. Jha, vagy csak én nem értek hozzá... :))

(#89768) Saycz : Nem is azt írtam h nem jó, jó is.. De akkor Te a 8.0.1-et biztosan kihagytad, mert ott térerő off volt....és ilyen hibák régen nem voltak..

[ Szerkesztve ]

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#89768) Hikvision válasza tekoteko (#89767) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nálam i6, és semmi hiba, sőt sztem cseszett jó lett az egész. Na jó a 6-os iOS kinézetével, tényleg a legjobb lenne, de ezt a bohóc sz*rt már tavaly megszoktam az 5s-nél.

20 éve a PH-n.

(#89769) bull84ghia válasza Kiskokó (#89764) üzenetére


bull84ghia
őstag

Az a lényeg hogy nyomsz egy restore-t akkor újként kell beállítani a készüléket. Megadni az apple id-t és akkor visszakerülnek a jegyzetek,névjegyek. Az alkalmazásokaz az appstore purched fül alatt találod meg és tudod telepíteni őket, de ebben az eseben a beállításaik nem lesznek meg.

Az ibackupbot műveletről itt olvashatsz részletesen. Ez alapján csináltam én is ;)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89770) Noxy válasza tekoteko (#89767) üzenetére


Noxy
veterán

Igen, most le tudtad írni hogy RESTART?
Minek? A mozgás csökkentésének, vagy a telefonnak?
Mert ugyi te egy sima kikapcs.., bekapcs.. választ adtál, ami után megoldódott e qrva nagy problémád. A mozgás csökkentését ki be kapcsoljuk, a telefont meg ujra indítjuk vagy RESTARTOLJUK más néven.
Olvass vissza, hogy miket írtál.
Amúgy meg már ringy.. szilva magasságokba emeled ezt a topikot is. Máson nem is tudsz itt lovagolni, csak ezen.
Tanulj meg érthetően, világosan fogalmazni, és válaszolni.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89771) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Az előbb lezártam a telefonom, letettem az asztalra.. kb 2 perc eltelt és jött az almalogó, mint újraindításnál.. kb 10 percig mutatta aztán toltam egy hard resetet.. Ez mi?

(#89772) TheMarci válasza -secret- (#89771) üzenetére


TheMarci
addikt

témánál maradva, restart. :DDD

amíg nem rendszeres, addig nincs vele baj, megesik az ilyen.

Do You Dream?

(#89773) tekoteko válasza -secret- (#89771) üzenetére


tekoteko
tag

Majd megkapod Te is.. :) User Error ...
Vagy ennek így kell működnie. :F

(#89772) TheMarci : :C

[ Szerkesztve ]

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#89774) kali válasza -secret- (#89771) üzenetére


kali
legenda

szoftveres vagy hardveres hiba, idővel kiderül.

(#89775) -secret- válasza kali (#89774) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez az első komolyabb iOS 8 hiba amit észrevettem, örültem a topikot olvasgatva, hogy az nem fordult elő ami többieknek. Amúgy hamar kiderülhetne mert 10 nap és lejár a garanciám. :D

(#89776) ronson88


ronson88
tag

Sziasztok,

a névjegyeimben (az összesnél) megjelent egy évforduló bejegyzés (ráadásul 4501.01.01. dátummal :D ), ezt hogy tudnám eltüntetni egyszerre az összesből? Egyenként elég macerás lenne.

MS Outlook-kal szinkronizál a telefonom iCloud-on keresztül. Az Outlook-ban nem találok sehol ilyen opciót.

[ Szerkesztve ]

(#89777) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Na, jön egy rövid teszt az i6-ról. Nálam vendégeskedik 2 napig, én bontottam ki, kapcsoltam be, aktiváltam, minden. Most szórakozok vele, de elsőre bátran kijelenthetem, hogy a méretével semmi gond nincs. Seder is rajta a 8.0, ami random kidobált üzenetírás közben. Hát, ott szeretkezzen mindenféle felmenőivel, inkább rárakom a 8.0.2-őt és várom a csodát. :))

Élőben tényleg szép, a szürke nagyon elegáns, szerintem az a legszebb. Sajnos a nálam lévő példány arany, de hát nem az enyém lesz, gondolom ez könnyen kitalálható. Szal most az 5s kissé hanyagolva lesz, megnézem milyen az élet nagyobba(l)n.

(#89778) #92275200


#92275200
törölt tag

Üdv!

Szeretném a segítségeteket kérni. Tudnék szerezni egy új iphone 5c 8GB verziót 100.000 Ft-ért függetlenül.
Olvasgattam a netet, rengetegen érvelnek a 8 GB tárhely ellen vagy éppen mellette és nem tudom eldönteni mit higgyek el.
Annyit tudok biztosan, hogy eddig mindig 8GB-os telefonjaim voltak (android) és mindig max 1- (egyszer nagyon max) 1,5 GB-ot foglaltam el a fennmaradó 4-ből.
Az összes képemet felhőben tárolom (meg amúgy se lövök sokat), videózni max fél perces montázsok, de azok is mennek a felhőbe és telóról törlés.
Magát a telefont navigálásra (nem autós csak térkép nézegetés), netezésre, online steaming zenehallgatásra, közösségi kapcsolattartásra meg természetesen telefonálásra szoktam használni. Meg naptár, jegyzetek.

Csak IOS esetében mivel nincs tapasztalatom nem tudom mi legyen. Tudom, hogy eléggé csonkított iphone-ról beszélünk, de ezt tudom megfizetni, meg ár/érték arányban nem rossz ez az ár.

[ Szerkesztve ]

(#89779) szentkuti11 válasza #92275200 (#89778) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha tényleg csak ennyire használod, akkor elég lesz a 8GB.

(#89780) hdanit610 válasza #92275200 (#89778) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ezek alapján ez bőven elegendő lesz neked! Bátran megveheted, bár idővel a sok "szemét" foglalhat némi helyet egyéb címszóval, de annyira talán nem lesz sok, hogy gondod legyen belőle. :) iOS8-cal vigyázz, mert az levesz a még eleve sem sok tárhelyből és persze rosszabb is, mint a 7. :)

(#89781) #92275200


#92275200
törölt tag

Köszönöm szépen!
S mennyivel vesz le többet? Nem kötelező frissíteni?

Azért kérdezem, mert ha mondjuk a hetesből a javítottat szeretném (utána volt még pár alverzió), mert mondjuk gyárilag az első kiadás van rajta, akkor csak egyből a nyolcasra tudok ugrani a frissítés engedélyezésével a bellításokban, nem?

[ Szerkesztve ]

(#89782) oszy válasza #92275200 (#89781) üzenetére


oszy
veterán

Egyáltalán nem kötelező ;) Igen csak arra tudsz "ugrani".

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#89783) #92275200


#92275200
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, sokat segített! :R
Akkor holnaptól én is belekóstolok az Apple féle világba, ha bejön akkor a következő már egy "normális" iphone lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#89784) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

Wondershare TunesGo-ról van valakinek valami véleménye? :)
itools megint nem megy nekem :(

(#89785) baro130


baro130
tag

Sziasztok!
Létezik olyan alkalmazás az AppStore-ban, ami kvàzi elalváskapcsolóként működik? A lényeg, hogy annyit tudjon, hogy egy előre beállított idő után zárja le a képernyőt. Ismertek ilyet?

(#89786) Kicsirics77 válasza baro130 (#89785) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Persze,be lehet állítani a telefont 1 perctől,hogy mikor zárjon le a kijelző.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89787) bull84ghia válasza Kicsirics77 (#89786) üzenetére


bull84ghia
őstag

Gondolom ő valami olyant akar mint a tv-ken az elalvás kapcsoló.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89788) koháry válasza bull84ghia (#89787) üzenetére


koháry
tag

Szerintetek lesz valami normális díjcsomag a t-nél az iphone 6-hoz, mert ugye most a legnagyobb Next csomag is csak 3 giga 60 Mb/s sebességű lte-t tartalmaz egy laza 20 ezerért havonta. Ennyiért normális országokban már havi 10-20 giga netet adnak. Nekem a telefonálás és az sms annyira nem fontos, de a netre szükség lenne. Ugye az két új iphone már sokkal gyorsabb lte sebességre képes, ehhez kitalálhatnának valami normális konstrukciót, mert a nekem tetsző next s csomagban pl 500 mega net van ami ráadásul le is van korlátozva 21 Mb/s-re. :(((

ui: Most látom, hogy válaszként küldtem el, nem annak szántam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#89789) baro130 válasza Kicsirics77 (#89786) üzenetére


baro130
tag

Nem arra gondoltam. Hanem ha pl. TV-zek (MindigTV appon keresztül), akkor egy idő után zárjon le, ne arra kelljek reggel, hogy egész éjjel ment és leszippantotta az akksit. A gyári kijelző zárolás tétlenség esetén működik csak.

(#89790) Noxy válasza baro130 (#89789) üzenetére


Noxy
veterán

Óra-->Időzítő-->Amikor lejár:A lejátszás leállítása.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89791) adamssss


adamssss
veterán

Azért az Apple tökéletes marketing gépezetébe is csúsznak apróbb hibák... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#89792) tekoteko válasza adamssss (#89791) üzenetére


tekoteko
tag

:Y

Burkolt beismerés :D

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#89793) baro130 válasza Noxy (#89790) üzenetére


baro130
tag

Köszönöm szépen, pontosan ilyenre gondoltam. :)

(#89794) Gsx-rr válasza hdanit610 (#89777) üzenetére


Gsx-rr
veterán

És hol a teszt? :DD

(#89795) 407


407
tag

Sziasztok!Miért van az,hogy a hívó képe egyes kontaktoknál egész képernyőn jelenik meg ha hívnak,a többinél meg csak kis kőrben??Köszi a segítséget..

(#89796) r3dsnake válasza 407 (#89795) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vicces, hogy ez minden nap felmerulo kerdes itt. En vagyok csak aki pontleszarja, hogy mekkora az ismerosei feje? Minel kisebb, annal jobb. :D

[ Szerkesztve ]

(#89797) galaxys80 válasza r3dsnake (#89796) üzenetére


galaxys80
veterán

Valószínűleg igen.
Mint látható a többségnek tetszik ez a funkció.

(#89798) krisi047


krisi047
aktív tag

A hétvégi Glamour napok keretében a Media Marktban 20% kedvezmény van, elvileg mindenre. Szóval aki telefonvásárláson gondolkodik, érdemes megérdeklődnie.

(#89799) kali válasza koháry (#89788) üzenetére


kali
legenda

nem, csak az új iphone 6 típusok kedvéért nem feltétlenül állítanak össze új csomagokat, más országokhoz meg felesleges hasonlítgatni a konstrukciókat...
van 60-as lte csomag a telekomnál, sok díjcsomaggal és bővítővel azt adják, és ideális esetben bőven 60 megabit/sec fölé is megy a sebesség.
amely díjcsomag alapban tartalmaz valamennyi - bármennyi, még a legolcsóbb 1990 ft-os move xs a 30 megabyte keretével is jó - benne foglalt adatmennyiséget, ahhoz olcsóbb formában aktiválható bővítés, akár 5 gigabyte 60-as sebességű net 3090 ft ellenében, de ha kevesebb kell, akkor 3 gigabyte 2290 ft, vagy csak 1 gigabyte 1290 ft, és ezek is 60-as lte sebességet adnak.
akinek tényleg nem fontos a sok telefonálás és sms, és inkább az adatforgalom a lényeg, az move xs (1990 ft) + bővítőt használ, az 1990 ft leforgalmazható, és mellé;
+ 1290 ft netplusz l 1 gigabyte 60-as lte bővítés
+ 2290 ft netplusz xl 3 gigabyte 60-as lte bővítés
+ 3090 ft netplusz xxl 5 gigabyte 60-as lte bővítés
5080 ft-ból 1990 ft leforgalmazható, és van benne 5 gigabyte 60-as lte net!

[ Szerkesztve ]

(#89800) Gergőke88 válasza krisi047 (#89798) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem mindenre.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.