Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89101) mhorvat


mhorvat
senior tag

Minden csúfít a telefonon, ez teljesen egyértelmű. De egy tok elsődleges funkciója a védelem, aztán csak a méret és kinézet. A 3GS-emet háromszor ejtettem le valamivel több, mint két év alatt, minden alkalommal a tok tört és a fólia sérült a telefon helyett. Statisztikai alapon hónapok kérdése, hogy az 5S is egy baleset folytán repüljön egyet. Ha ezt szimplán egy előlapi fóliával tenné, akkor utána évekig nézhetném a gyári fotókat, milyen szép lehetne a telefon egy vitrinben. Tudom, van aki képes rá, és évekig nem ejti le a telefonját, nem horzsolja véletlen neki bárminek. Én sem vagyok egy szétszórt típus, de az ördög nem alszik. :U
Ha 2mm-rel vastagabb lesz a telefon és nem látszik az Apple logo, mikor a fülemhez emelem, vagy nem fémet tapintok, ha megfogom, nos ezek számomra egyelőre eltörpülnek amellett, hogy másfél-két év múlva ugyanilyen állapotban tudom majd eladni a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#89102) Kbali válasza Zjunior (#89091) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mi volt a baj a tavalyival? A feketével semmi, a többire meg rá is van írva, hogy a használattól elszíneződhet.

(#89103) B-L-A-C-K válasza mhorvat (#89093) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem feleslegesen adtál ki ennyi pénzt. Ebayen teljesen korrekt üveg fóliát veszel ~1000 Ft-ért. Hátulra meg minek több ezer forintos SPIGEN fólia ha tokban használod? Pár száz forintos sima ebay-os fólia szintén elég lett volna hátra. Akkor a tok az jól néz ki, viszont látom alul eláll, azaz nem passzol normálisan, engem pl ez idegsít tokoknál. Illetve ajánlom a keret fóliát is, szintén lehet venni ebay-on pár száz forintért, és a tok alá ha nagyon vigyázni akarsz a telefon keretére akkor kell. Mert egy idő után ami bemegy por alá a keretet szépen barmolja, de ha van ott is fólia ugye megvédi ettől.

(#89104) vtechun válasza mhorvat (#89101) üzenetére


vtechun
veterán

[iPhone 5C Case, Spigen® [AIR CUSHION] [+Screen Shield] Apple iPhone 5C Case Bumper ULTRA HYBRID]

Ez az enyém

Mód: tudnám miért lett fejjel lefelé :)

[ Szerkesztve ]

(#89105) Newyorker válasza mhorvat (#89101) üzenetére


Newyorker
addikt

Hát de ami pluszt most ráköltöttél közelmse fog annyi plusszért később majd drágábban elmenni! Illetve ettől a full becsomagolástól gagyivá válik a tel., inkább figyelj arra, h ne ejtsd el ennyiszer!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89106) Zjunior válasza Tibee86 (#89100) üzenetére


Zjunior
veterán

Szerintem sem:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89107) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#89103) üzenetére


Zjunior
veterán

;]
Fólia Mester !:DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89108) Ragnar95 válasza Newyorker (#89105) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ízlések és pofonok, szerintem ezen pont tök felesleges vitázni, van, akinek a biztonságérzet a fontosabb, van, akinek a gyári kinézet és fogás, meggyőzni úgysem fogja tudni egyik sem a másikat, hagy használja mindenki úgy, ahogy szeretné a telefonját tokban vagy anélkül :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89109) puru válasza Zjunior (#89091) üzenetére


puru
senior tag

Én szilikon tokot keresek, de sehol nem kapni :( még a gyárit se :(
én az apple bőrbe nem bízok már. tavaly 3x cseréltettem az 5s gyűri kék színű bőrtokját. az utolsónál kidobtam a kukába, szégyen volt az apple.höz képest annak a bőrtoknak a minősége.

(#89110) Tibee86 válasza Zjunior (#89106) üzenetére


Tibee86
veterán

Fekete nem jó, vagy milyet akarsz?

puru: miért cserélték?

[ Szerkesztve ]

(#89111) Newyorker válasza Ragnar95 (#89108) üzenetére


Newyorker
addikt

Ámen!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89112) Noxy válasza Tibiajax (#89099) üzenetére


Noxy
veterán

Aha.
Hèten mutatott itt valaki egy 5S-t, akinek biciklizés közben kiesett a kezéből. Ha lett volna rajt egy üvegfólia nem tört volna sza..á a kijelzője. Mennyibe is kerül egy 5S-n a kijelző csere?

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89113) galaxys80 válasza Noxy (#89112) üzenetére


galaxys80
veterán

Biciklizés közben a kormányt kell fogni nem a telefont. ;)

(#89114) Tibiajax válasza Noxy (#89112) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne biciklizzen!
bicikizés közben ne telefonáljon, se sms-ezzen!!

mod. #89104 vtechun bszki ott vagyok...
:DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#89115) ittakary válasza Gergőke88 (#89084) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ketten vagyunk... Mintha félnének vagy nem is tudom.

(#89116) mr.robi


mr.robi
tag

valaki tud egy programot, amivel tudod zenét pakolni a telefonra, iTunes és iTools-on kívül, ami nem kéri, hogy törüljem az előző zenéimet? :))

(#89117) Newyorker válasza Noxy (#89112) üzenetére


Newyorker
addikt

Akkor vegyen neki diplomatatáskát és hordja abba :) a telefon egy eszköz, nem egy ékszer :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89118) Zjunior válasza puru (#89109) üzenetére


Zjunior
veterán

Van szilikon tok adok linket ha kell;)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89119) Zjunior válasza Tibee86 (#89110) üzenetére


Zjunior
veterán

Sosem hordtam tokban, nem is szandekozom, csak dicsertek review-ban:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89120) Noxy válasza Tibiajax (#89114) üzenetére


Noxy
veterán

Na ne basszus, nektek még az életben semmi nem esett ki a kezetekből.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89121) Ragnar95 válasza mr.robi (#89116) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunes se kéri, ha ugyanazzal az iTunes libraryvel szinkronizálod mindig vagy bekapcsolod a zene és videók kézzel való kezelését.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89122) mhorvat


mhorvat
senior tag

A véleményeket köszönöm, örömmel vettem. :R Ami meg nem az volt, azt nyilván ignoráltam.

(#89123) Zjunior


Zjunior
veterán

[iphone 6 silicon tok+5 fólia]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89124) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Valaki vett már ilyen aksit a telóba?

(#89125) SpongyaBob válasza B-L-A-C-K (#89124) üzenetére


SpongyaBob
veterán

2680mAh? Az mégis hogy fér bele?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#89126) B-L-A-C-K válasza SpongyaBob (#89125) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nagyságra elvileg ugyan akkora.

[ Szerkesztve ]

(#89127) kali válasza B-L-A-C-K (#89126) üzenetére


kali
legenda

azonos méret, és jóval nagyobb kapacitás?
nem életszerű...
arról nem is beszélve, hogy az ios támogatja/kezeli a nagyobb értéket belső akkumulátor formájában?

[ Szerkesztve ]

(#89128) Ragnar95 válasza kali (#89127) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valószínűleg magasabb feszültségen üzemel, így bár mAh-ban nagyobb a kapacitása, Wh-ban ugyanakkora, mint a gyári, ezért tud ugyanakkora lenni méretileg, de természetesen így a valós kapacitásuk megegyezik, csak átverésnek jó a 2600mAh-s érték.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89129) kali válasza Ragnar95 (#89128) üzenetére


kali
legenda

az meg úgy pláne nem okés, mert ha valami, akkor a volt értéke ne legyen nagyobb, legalábbis szerintem.

(#89130) madgie válasza kali (#89129) üzenetére


madgie
titán

Szerintem csak simán kamu érték van rajta.

(#89131) matyi19 válasza B-L-A-C-K (#89124) üzenetére


matyi19
őstag

Kamu!
Nem valós érteket ír rajta.

[ Szerkesztve ]

(#89132) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Akkor nem próbáljuk ki...:D

(#89133) Nazara


Nazara
őstag

Sziasztok!

Évek óta droidos vagyok, viszont kaptam uncsimtól ajándékba a levetett i4-ét, ami "öregsége" ellenére egész pöpec, és megtetszett, váltásra adnám a fejem. Most, hogy megjelenik az iPhone 6, az 5S hivatalos ára fog csökkenni? Vagy az új az bőven efölé a ~190 fölé fog érkezni? A 4S-en és az 5S -en gondolkozok, mert nagyon fontos az összhatás, ami az 5C-nél nem tetszik annyira.

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#89134) Ragnar95 válasza Nazara (#89133) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már csökkent az 5S hivatalos ára, a 185k a csökkentett ár, a 6 kb 230-240e lesz itthon.
4S-t már nem vennék, mivel az iOS8 az utolsó hivatalos szoftver rá, egy 5S vagy használtan egy i5 mindenképp jobb választás.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89135) puru válasza Tibee86 (#89110) üzenetére


puru
senior tag

2-3 nap után erőteljes kopás és mattulás jelentkezett.
2 hét után olyan volt, mintha egész nap össze vissza vágnám a tokot.
Pedig egyáltalán nem volt extra igénybevételnek kitéve.

(#89136) Nazara válasza Ragnar95 (#89134) üzenetére


Nazara
őstag

Használtat most már kerülném, őszintén szólva valami gond mindig van, rengeteg telefont vettem már használtan, de elenyésző százalékban voltak minden téren rendben (értem ezalatt, hogy teljesen hibátlan, vagy nem előfizetéses, stb.)

Igazából internetezésre, zenehallgatásra, fényképezésre, meg chatelni kellene a telefon, azért gondoltam, hogy a 4S is elég lenne, nem vagyok szoftverhuszár. Van valami hátránya egyébként a régi szoftnak?

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#89137) Ragnar95 válasza Nazara (#89136) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az a baj, hogy sebességben nem járnál sokkal előrébb, mint a 4 esetén, iOS8-al a 4S sem egy gyorsnaszád.
Egyelőre még nincs, hiszen az iOS8 a legújabb szoftver és elérhető 4S-re is, de amikor megjelenik majd az iOS9, 10,11..., akkor már lesznek appok, amik csak azokra lesznek elérhetőek és nem fogod tudni őket telepíteni a 4S-re.
Én 1 évnél tovább semmiképp nem terveznék már a 4S-el.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89138) Grougon válasza Nazara (#89136) üzenetére


Grougon
tag

Én saját+barátnőm telefonját (5s) használtan vettem és semmi gondja egyiknek sem.
Ha kipróbálod, átnézed előtte akkor nem hiszem hogy nagy gondja lehet. Vagy csak szerencsém volt eddig :))

(#89139) B-L-A-C-K válasza Nazara (#89136) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha értesz hozzá, és átnézed akkor eltudod dönteni hogy hibás e vagy sem. Én is csak használtan vásárlok, a jelenlegi telefonom a 13. iPhone 2 év alatt és egyikkel se volt nagyobb gond még. Ha alap dolgokra kell a 4S is elég, de nekem az 5S után lassú azért, most egy i5-öt használok, és majdnem olyan mint az 5S, szóval leginkább ezt ajánlom...

(#89140) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Valaki használ ilyen, vagy ehhez hasonló bumpert? Esetleg olcsón tudtok vmerre hasonlót?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#89141) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#89139) üzenetére


Zjunior
veterán

Csak a hat a jó;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89142) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#89141) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

6+-t néztem, minőségben gyengébb érzet mint az elődök, tudásban nem veszel észre nagy változást, nekem most 200 ezer feletti összeget egy sima 6 nem ér, majd talán fél év múlva...:)

(#89143) krisi047


krisi047
aktív tag

A stylebolt.hu-tól rendelt iPhone esetében újraindul az 1 év jótállás csere esetén?

(#89144) pockos13 válasza B-L-A-C-K (#89103) üzenetére


pockos13
aktív tag

Én is az ebay-n rendeletem 3mm-es üveglapot a telefonra. Hibátlanul "működik" 470ft volt és ingyen hozták haza Kínából.

(#89145) pockos13


pockos13
aktív tag

Lenne egy kérdésem. A párom ma kapott egy szifont ,hogy tudja a kártyán lévő számokat átírogatás nélkül az új kártyájára rakni? Köszönöm a segítséget.

(#89146) Ragnar95 válasza pockos13 (#89145) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sehogy, de fölösleges is, úgyis az iPhone-on tárolódtak eddig is a számok, nem a SIMen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89147) Newyorker válasza pockos13 (#89144) üzenetére


Newyorker
addikt

És full lefedi az előlapot?! Vagy a szélén ez se?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89148) Zjunior válasza Newyorker (#89147) üzenetére


Zjunior
veterán

Zagg az szar lett i6-ra ne vegyél...
Ők 5s-re vettek anno:)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89149) Newyorker válasza Zjunior (#89148) üzenetére


Newyorker
addikt

Jah, nem fogok, most rendeltem egyet ebayról, hátra meg sima fóliát, aztán meglátom :) ebayen is annyi van, h hujuj :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89150) kovacscsi


kovacscsi
tag

Sziasztok, i6-ra fóliát és tokot tudtok ajánlani, vmi jót és amit itthon lehet kapni, köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.