Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90201) matyi19


matyi19
őstag

Szerintetek melyik lenne jobb valasztas? iPhone 5s-rol van szo...

USA-bol vasarolt, 7-en aktivalt-> Nincs garania EU teruleten.
EU-ban vasarolt, garanciaban cserelt par napja, meg nem aktivalt. (Garancia ervenyes ev vegeig)
Vagy Romaniabol vasarolt iden aprilisban (Altex, kb olyan mint a Media Markt), garancia ~1,5 ev.

Mindharom telefon, ugyanabban az arban lenne (1850 lei~ 130eFT)

Koszonom!!

Tibee86 Ok :R

[ Szerkesztve ]

(#90202) Zjunior válasza matyi19 (#90201) üzenetére


Zjunior
veterán

Usa keszulekre is van garancia, mert vilaggarisak!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#90203) Tibee86 válasza matyi19 (#90201) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahogy előttem is írják, világgarancia van már.
A biztonság kedveért felhívnám az Apple ügyfélszolgálatát, serial alapján megmondják, hogy tudod garanciáztatni az USA-n kívül vagy sem, ha igen, akkor egyértelműen az első.

[ Szerkesztve ]

(#90204) tekoteko válasza Romvr (#90199) üzenetére


tekoteko
tag

Ezért nyűglődök én :)
Mert mintha a 4S-es képeim jobbak lennének mint az i5-ösek...
Na de azt kéne akkor kideríteni mi a nem jó.. a szoftver vagy a kamera..
Vagy várjuk meg a 8.1et azt meglássuk :)
De azért más is csinál6na 8.0.2-es fotókat, mert végig néztem én a fotós topic i5 képeit, azokkal bőven megelégednék.

Szerintem direkt fognak rajta rontani apránként h vegyél i6-ot :D

[ Szerkesztve ]

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#90205) Romvr válasza tekoteko (#90204) üzenetére


Romvr
őstag

"Szerintem direkt fognak rajta rontani apránként h vegyél i6-ot"

Én még ezen se csodálkoznék nagyon.

Bár az 100% hogy csak akkor lesz i6-om ha előkerül egy gazdag nagynéni, vagy nagybácsi Kanadából és hozzám vág egyet, mert szerintem az utolsó jó Apple telefon az i5s (amire majd váltok az i4s-ről).

A 4,7"-os iPhone az elvesztette a varázsát a szememben. Hát még a hólapát barátja. (éééééés.... most utálnak ki a fórumról :DDD )

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#90206) StLui válasza Tibee86 (#90200) üzenetére


StLui
veterán

Ezt benézted, inkább töröld amit írtál! Kötőjel elé nem teszünk pontot, az ékezetet pedig a többi résznél sem használt, tehát nem elírta, hanem valami ok miatt ékezet nélkül ír.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#90207) matyi19


matyi19
őstag

Tibee86, Zjunior
Ezt, nem tudtam, azt hittem csak azokra van garancia amik EU teruleterol szarmaznak...

(#90208) matyi19 válasza StLui (#90206) üzenetére


matyi19
őstag

Igazabol egy gagyi androidrol irok, meg igy ekezetek nelkul is eleg nehezkes, azert nem irok ekezeteket...

(#90209) #05876992


#05876992
törölt tag

Sziasztok,

Külső töltőt szeretnék vásárolni,nézegettem ezeket a 6000mAH LEPOW külső töltőket,de a 16 ezer forintos áruk annyira nem volt szimpatikus,van valakinek tapasztalata külső töltőkkel? Ebay-en, DX.com-on megtalálható töltők mennyire biztonságosak? Előre is köszönöm a segítséget :R

(#90210) Kicsirics77 válasza #05876992 (#90209) üzenetére


Kicsirics77
veterán

[link]

Kollégámnak ilyen van és tökéletes

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#90211) ratam23 válasza #05876992 (#90209) üzenetére


ratam23
aktív tag

Árérték arányban amit itthon boltban megtudsz venni szerintem a Yoobao márka a legjobb. Én egy 4400-ast vettem és tökéletesen működik teszi a dolgát. Most pl egy ilyet tudnál venni: [link] De vannak kisebb nagyobb változatok is.

[ Szerkesztve ]

(#90212) matyi19 válasza Tibee86 (#90203) üzenetére


matyi19
őstag

Mégis közbe jött valami, az első kilőve...
A következő kettő közöl melyik lenne jobb?

(#90213) nederlanden válasza Romvr (#90205) üzenetére


nederlanden
senior tag

Én is úgy voltam az i6-tal elsőre mikor megvettem,de most semmi pénzért nem lépnék vissza 5s-re.Figyeld meg mikor már több tapasztalat lesz,beírják és meg is élik páran azt,h jóval jobb es szerethetőbb telefon az i6 az eddigieknél.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90214) SpongyaBob válasza nederlanden (#90213) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem mindenki akar péklapátot, ezt is meg kell érteni. Ha így halad a tend - már pedig így halad - akkor csak idő kérdése és minden vásárló rá lesz kényszerítve hogy megvegye a nagy készüléket mert nem lesz más, de amíg van kisebb verzió is (5s) addig nem mindenki szalad i6-ért.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#90215) kovacscsi válasza nederlanden (#90213) üzenetére


kovacscsi
tag

:R :R :R

(#90216) kovacscsi válasza SpongyaBob (#90214) üzenetére


kovacscsi
tag

Szerintem az i6 nem péklapát

(#90217) smallmer


smallmer
őstag

CycleCount: 237
DesignCapacity: 1430
FullChargeCapacity: 1300
Status: Success
BatteryCurrentCapacity: 26
BatteryIsCharging: true
ExternalChargeCapable: true
ExternalConnected: true
FullyCharged: false
GasGaugeCapability: true

ilyen az akksim adatai
kell a csere vagy még nem? :)

(#90218) Edi77 válasza smallmer (#90217) üzenetére


Edi77
őstag

Sziasztok!

Adott egy film AVI formátumban, ezt szeretném Google Drive-on keresztül megosztani. Az illetőnek 5S-e van, meg fogja tudni nézni a filmet, vagy át kellene konvertálni, és ha igen, akkor milyen formátumba?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#90219) harley


harley
senior tag

Üdv

Nem tud valaki egy jó fotóalbum programot?
Ami gyárilag van benne egy nagy ....
Olyan kéne amiben van magyar nyelv és a képeket tudom rakosgatni az albumok között
és egyszerűen lehet törölni is.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#90220) nederlanden válasza SpongyaBob (#90214) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nekem a 4.7" van,és iszonyatosan elleneztem a nagyobbra váltást már a 4s-ről 5-re,de ez most így olyannyira nem péklapát,h egy pillanatra nem jutott eszembe,h nagy lenne sőt, most a 4" kényelmetlen nem megfelelő/élvezhető már nekem semennyire.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90221) Romvr válasza nederlanden (#90213) üzenetére


Romvr
őstag

Én 30 percig nyomorgattam egy amerikai kolléga i6-osát pár hete, ott volt a másik kezemben egy i5c és ha akkor ott választanom kellett volna akkor tuti hogy inkább az 5c-t választom.
Nekem a mérete túl nagy az i6-nak. Túl sok minden van a kijelző körül és így a készülék maga pont annyira lógott ki a farmerem zsebéből mint egy keskenyebb kialakítású 5"-os android telefon. Egyszerűen zavart, főleg leülésnél (direkt teszteltem :P ).
Azért is váltottam i4s-re többek között mert kicsi, kompakt. Az 5"-is Tepsi-droid után majdnem elélveztem hogy végre egy olyan telefon ami úgy van a zsebemben hogy nem feszül rajtam a nadrág tőle.. :DDD

i5c/i5/i5s még pont az a méret ami még használható. Ha ugyanakkor házba tették volna a nagyobb kijelzőt szavam nem lenne, de sajnos a Home gomb mérete miatt ez nem lehetséges.

Szóval ha nekem most odaadnának egy i6-ot hogy ezt kell használnom hát nem repesnék az örömtől. Ellenben az i5s-t szívesen fogadnám.

De persze ízlés dolga a méret. Nálam a 4-4,3" a maximum amit telefonból elviselek. (az 5"-osra kényszerből váltottam majd 3 hónapig) Van 8"-os tabletem, ha nagy képernyőre vágyom azt veszem elő a táskából, most meg lassan ott tartunk hogy ezt a méretet akarják egyesek zsebre vágni (aztán csodálkoznak ha elhajlik #bendgate)... hát köszönöm nem!

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#90222) r3dsnake válasza Mappa (#90189) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ugyanaz, és nem lehet csak ezeket kimenteni külön. Bár a JB-s bugokat általában az iCloud restore nem viszi át.

[ Szerkesztve ]

(#90223) nederlanden válasza Romvr (#90221) üzenetére


nederlanden
senior tag

A 4s már nem is okos telefon😁
Hihetetlen,de vicces kézbe venni őket és nem csak a kisebb méretük miatt....😉

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90224) r3dsnake válasza nederlanden (#90223) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Na én pont ezt gondolom az i6-ról. :)

(#90225) gabormgp


gabormgp
senior tag

Elképzelhető az hogy még ma kiadják az iOS 8.1-et?

(#90226) nederlanden válasza r3dsnake (#90224) üzenetére


nederlanden
senior tag

Csak annyi különbséggel,hogy én használtam mindkettőt😂😂😂
Mentsd el ezeket a beírásaimat/véleményeimet és vedd elő jövő tavasszal őket,és vigyázállás lesz előttük😂

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90227) galaxys80 válasza nederlanden (#90226) üzenetére


galaxys80
veterán

Én 5"-on is jártam már, de nem szívesen térnék vissza.

[ Szerkesztve ]

(#90228) r3dsnake válasza nederlanden (#90226) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én meg használtam i4-et, i4S-t és i5S-t. Az i4/i4S SOKKAL kényelmesebb, mint az i5S. Szvsz a 4" is határeset.

(#90229) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#90228) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem pont fordítva van, az i5/5S a legjobb szerintem jelenleg ilyen szempontból.

(#90230) atirag válasza B-L-A-C-K (#90229) üzenetére


atirag
őstag

Szerintem is az 5/5s a legjobban használható. A 4/4s azon kívűl,hogy kicsi még vastag és nehéz is.

(#90231) nederlanden válasza r3dsnake (#90228) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ezt már te sem hiszed el😳

Az i4-4s már a múlté,viszont az i5-5s nagyon jó telefonok és azok is maradnak még jó pár évig,az i6-ot meg ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90232) B-L-A-C-K válasza atirag (#90230) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem most 5S után volt 4S egy darabig, nagyon gáz már i5/5S után... :N

(#90233) vadászcsiga válasza madgie (#90174) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miii? OnePlus One-od van? Lecserélted a motorolát? Milyen?
Fotós kolléga

[ Szerkesztve ]

(#90234) Mappa válasza r3dsnake (#90222) üzenetére


Mappa
addikt

:K Köszi, lehet megpróbálok egy icloud bit. mentést akkor.

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#90235) r3dsnake válasza nederlanden (#90231) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Imádom, amikor valaki meg akarja magyarázni, hogy mit gondolok és mi a jó nekem. :)

(#90236) nederlanden válasza galaxys80 (#90227) üzenetére


nederlanden
senior tag

Én jártam 5.5"-n is(g3),piszok jó és élvezhető,csak kényelmetlen volt hordani",az i6-ról ez mégcsak eszembe sem jutott,csak csodálom minden nap,hogy az első negatív benyomás után hogy megszerettem.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90237) nederlanden válasza r3dsnake (#90235) üzenetére


nederlanden
senior tag

5s-t mennyi ideíg használtad??mert már komolyan kezdek nem hinni neked!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90238) D@niel


D@niel
addikt

iOS 8.1 mikor jön ki?

még egy kérdés: a beépített e-mail alkalmazásba valahogy be lehet tenni a gmail accountot úgy, hogy push-ba jöjjenek az értesítések. ennek menetét ismeri valaki?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#90239) aero. válasza D@niel (#90238) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Még nem tudjuk. Hétfő!
Nem.

[ Szerkesztve ]

(#90240) vadászcsiga válasza D@niel (#90238) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lehet, Google megszüntette pár éve. 15 perces push viszont működik.

(#90241) r3dsnake válasza nederlanden (#90237) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hónapok óta ez a telefonom. És minden tekintetben SOKKAL jobb, mint az i4S. De azt kényelmesebb volt fogni, és egy kézzel elérni a kijelző sarkait.

(#90242) szekfizsolt válasza D@niel (#90238) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Én nem értem, miért nem használjátok a Gmail-t (már az alkalmazást)? Mi a baj vele? Azonnal jelez, ha jön üzenet és nem is lassú. Nálam a Gmail mellett van beállítva a gyári egy hotmail-es címre, így mindkettő kifogástalanul működik... :N

r3dsnake: Nem kérdés, valószínűleg az 5 (5C) és az 5S jobb, mint a 4S, ezen szerintem felesleges is vitázni... Viszont a 4S a mai napig jó telefonnak számít, a sebessége elfogadható és a tudása is rendben van. Ráadásul megbízható, mert Iphone... :)
Mondom ezt úgy, hogy nyomagattam 5-öt és azon túl, hogy könyebb, érezhetően gyors volt, a formája "még" fekszik a kézben rendesen, elérhető, tehát szerintem teljesen rendben van. Ettől függetlenül nem rossz a 4S a mai napig (azt használok), ugyanazt hozza, mint amikor megvettem és elégedett vagyok vele... Majd a 8.1-es IOS-re leszek kíváncsi, hátha jobb lesz, mint a 8 és akkor még frissíteni is merem... :F

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#90243) atirag válasza B-L-A-C-K (#90232) üzenetére


atirag
őstag

Igen nagyon nem fura már. Viszont kb 2 hete 6-ot használok és a páromnak i5 van. Mikor azt kell használjam akkor rettentően kicsinek tűnik a 6 után .Viszont sokkal jobbnak érzem. Még mindig azt érzem nem is tudom milyen szóval jellemezzem olyan minőségibb telefonnak.
Ráadásul mikor tokban van akkor aztán minden apple-ös érzés oda van. Olyan érzésem van mint egy akármilyen samsung vagy hasonló lekerekített telefon lenne. Pedig nagyon örültem mikor megláttam ezt a formát.
Most már olyan mint egy a sok közül:(

(#90244) tekoteko válasza atirag (#90243) üzenetére


tekoteko
tag

= Piac követése.. 2G-vel még piac teremtés volt...

ETC.... i6plus 128Gb, galaxy tab S 10.5 .

(#90245) nederlanden válasza atirag (#90243) üzenetére


nederlanden
senior tag

Pont így voltam/vagyok ezzel én is,de naprol napra meglátom/érzem a minőséget már annyira,h simán átbillent minden az i6 javára minőségben is.Itt nincs gomb recsegés csattogás,nem lötyög semmi,nem kopik sehol,nem karcolódik a hátlap/oldal tok nélkűl,brutális észrevehetetlen s fényérzékelő stb..Korábban írták nekem h csak be akarom magyarázni magamnak meg önnyugtatás stb.,de a legőszintébben mondom semmi becsapás rábeszélés nélkűl,nagyon eltalálták minden téren ezt az i6-ot(tokkal valóban nem annyira jó)

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90246) atirag válasza nederlanden (#90245) üzenetére


atirag
őstag

Nincs bajom a minőséggel. Mert ezek mind igazak. És mivel tok nélkül kevés esetben lehet hordani így az érzés nem jön elő. Anélkül valóban jobb a helyzet. Pedig direkt ozakit vettem rá amit az 5s-re is. És az 5s-nél megmaradt az érzésem,hogy ez egy apple készülék. Van még ezen kívül két apple termékem és mindkettő még 1-2 év után is apple érzéssel tőlt el. És nem akarok sznob lenni nem azért írom. Lehet megszokom majd idővel és jó lesz szeretni fogom. Viszont az eddigi telefonoknál egyből jött az érzés.

(#90247) gabormgp válasza D@niel (#90238) üzenetére


gabormgp
senior tag

Igen.Hétfő

(#90248) B-L-A-C-K válasza atirag (#90243) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Még mindig azt érzem nem is tudom milyen szóval jellemezzem olyan minőségibb telefonnak."

Én az i6+ nézegettem, és ugyan ezt mondtam én is, abszolút nem érződik annyira minőséginek mint az előző szériák...

(#90249) madgie válasza B-L-A-C-K (#90248) üzenetére


madgie
titán

Nyugi, én már az i5-ön is ezt éreztem :D

Meg anno az i4 sem tetszett elsőre. Ez ilyen.

(#90250) atirag válasza B-L-A-C-K (#90248) üzenetére


atirag
őstag

Különben az i6 nél minden rendben van ilyen téren.Minden a helyén van . Az illesztések lekerekítések . Nincs recsegés és akadás sem.
Csak az egésznek olyan jó iparos munka jellege van.

nederlanden:

Nekem sajnos karcolódna mert nem igaznán tudok vigyázni a telefonokra. Így nekem 1 hétig volt tok nélkül,de untam,hogy mindenre figyelnem kellett. Most elkezdtem valami jó tokot keresni ami vissza adja nekem a telefonom:))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.