Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89801) 407 válasza r3dsnake (#89796) üzenetére


407
tag

Köszönöm a választ,ezért a stilusért érdemes volt regisztrálnom ide.Szép napot

(#89802) koháry válasza kali (#89799) üzenetére


koháry
tag

Ez igaz. Én most is használok bővítő csomagokat, csak az iphoneokhoz alapból a next csomagokat adják, ehhez adják a kedvezményes készülékárakat, mint régen az ikon csomagokhoz. Erősen gondolkozom rajta, hogy független helyett megint a t-nél kéne venni a készüléket, mert a tavalyi évvel ellentétben amikor lecseréltem az iphone 4-et egy független 5-re tudom, hogy jövőre nem veszek 6s-t, majd csak két év múlva váltok ha megéri, így nem jelentene gondot ha hűséget kéne aláírnom. Az iphone 6+ 64 gigás verzióba csúnya összeg lesz itthon és nem bánnám, ha nem kéne év vége előtt levennem 250-300 ezret a számlámról, csak kb a felét, ehhez azonban a next m-es díjcsomag kéne kibővítve pár giga nettel. 😊

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#89803) Ferko75HUN válasza 407 (#89801) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Általánosságba írta, nem téged bántott vele, ne legyél már cukorból!

(#89796) r3dsnake: Nagyon igazad van! :)

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#89804) holapito


holapito
tag

Emberek mi az a fotostream ? Letöröltem minden fotót de van 500mb fotostreamem de hol ?

(#89805) Totheground válasza kali (#89799) üzenetére


Totheground
addikt

De ha jól tévedek, ezekben már nem megy a voip. Vagy igen?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#89806) kali válasza Totheground (#89805) üzenetére


kali
legenda

mehet, ha olyan csomaghoz vannak aktiválva bővítő formájában, amiben adott a voip - az aktiválás időpontja vagy a konstrukció függvényében.

(#89807) adika4444 válasza koháry (#89788) üzenetére


adika4444
addikt

Na ezt meg ki mondta? Inkább
[ezt]
hidd el, iPhone5C 5/5 sáv, mobilneten elég is:D
Bár az vicces, hogy a UPC 120-ból 25 mega jön át, kvázi már 3-4 sávnál gyorsabb a mobilnetem mint teljes Wi-fi-nél! Persze csak LTE alatt...
(#89796) r3dsnake: Én nyertem, nekem a képek eleve nincsenek is!
(#89802) koháry: Hát, én tudom javasolni ezeket az új T-s korlátlan böngészés meg korlátlan csevegő funkciót amibe a Facebook-on kívűl nem sok értelmes van, VO-IP természetesen tiltva...
(#89805) Totheground: nem megy. Egyikben sem, talán de ott is kis esélyel a 20000 Ft-os hatalmas csomagban...
(#89804) holapito: Körül néznék az iCloud-ban, ott vannak azok a fotók...

üdv, adika4444

(#89808) kali válasza adika4444 (#89807) üzenetére


kali
legenda

gigabit képes dual band router kell, és átfér jóval több is wifi útján a telefonra, mint 25 megabit/sec, pláne 5 GHz sávon!
átnézhetnéd a telekom kapcsolódó szabályozását, és akkor nem írnál ilyen butaságokat, hogy talán csak a 20.000 ft-os hatalmas csomagokban, mert sokkal olcsóbban is adott, illetve a 2013. november 1-je előtt történő előfizetés esetén például a 6000 ft-os ikon 200 csomagban is, és ha valaki arra kér bármilyen bővítőt a korábban leírtak közül, akkor az a teljes adatmennyiségre (csomagban adott + bővítő) fog vonatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#89809) Totheground válasza kali (#89806) üzenetére


Totheground
addikt

Azt tudom, de ha én pl most ikonról váltanék erre a kombóra, akkor buknám a voipot. Pedig azon kívül jól járnék.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#89810) adika4444 válasza kali (#89808) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Hát, a dual band-hoz hosszabban még nem volt szerencsém, meg hát általában 2.4 Ghz-s routerek vannak általában ahol netezni akar valaki, persze most már terjed az 5G is... Amúgy azt eltelejtettem, de igazad van... Viszont a vo-ip tiltás az nagyon megoszlik, van aki szív, van aki nem ezzel a problémával, legalább is ahogyan én hallom

üdv, adika4444

(#89811) kali válasza Totheground (#89809) üzenetére


kali
legenda

igen, akkor sajnos buknád.

adika4444; meglepődnél, ha látnád, hogy mennyit mér a 120-as netből az iphone - 5 és felette, mert a 4s még nem dual band képes -, ha egy megfelelően beállított 5 GHz hálóhoz csatlakozik.
azoknak adott a voip tiltás, akik eleve olyan csomagot használnak, vagy a korábban írt dátum után kiváltottak a megfelelő díjcsomagból.
akiknek adott, azoknak jó a bővítés is, attól még marad a voip elérés.

[ Szerkesztve ]

(#89812) smallmer


smallmer
őstag

Skacok itools miért nem működik megint?? :(

(#89813) TigerCat válasza kali (#89811) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Gyorsan toltam egy Speedtest-et, elég jól megy az iPhone 5 is 5GHz-en. Gondolom a 6-os még jobban hasít.

UPC 250 / 25 Mbit/s
Asus RT-AC66U router, 5GHz
iPhone 5, 32GB

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#89814) @matthew@


@matthew@
őstag

Asztali gépen a Chrome-ból tudom importálni/szinkronizálni a könyvjelzőket s Safariba?

Matthew 24:42

(#89815) Ragnar95 válasza @matthew@ (#89814) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, exportáld őket chrome-ból, majd Fájl>Könyvjelzők importálása alatt importáld őket Safariba.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89816) univerzita válasza smallmer (#89812) üzenetére


univerzita
addikt

Nekem müködik. És a iTunes müködik?

(#89817) smallmer válasza univerzita (#89816) üzenetére


smallmer
őstag

az megy. de lehet az a baja, hogy megint a legújabbat raktam fel belőle

(#89818) univerzita válasza smallmer (#89817) üzenetére


univerzita
addikt

Én nem szokom frissíteni, amit régen felraktam ozóta semmi gond.

(#89819) Ringloszilva


Ringloszilva
tag

8.1-en működik már a bluetooth rendesen?

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89820) Kommy válasza Ringloszilva (#89819) üzenetére


Kommy
veterán

Nekem mindenhol működött eddig is rendesen.

Amúgy mi a bajod a bluetooth-al?

[ Szerkesztve ]

(#89822) koháry válasza TigerCat (#89813) üzenetére


koháry
tag

Na ilyen nekem soha nem lesz lásd itt az UPC 29-es körzet topikot. :DDD

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#89823) Shodan


Shodan
addikt

Ha az iphonomon ugy érzem hogy szarakszik a touch ID és beviszem a szervízbe van rá esély hogy cserélik a telót? Egyátalán javitják ezt vagy készülék csere?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#89824) Ringloszilva válasza Kommy (#89820) üzenetére


Ringloszilva
tag

Az, hogy ha kikapcsolom a headsetet, majd vissza kapcsolom, akkor nem hogy nem csatlakozik fel automatikusan (ellentétben bármelyik másik telefonnal), hanem ha bemegyek a beállítások Bluetooth menübe, akkor rákattintva sem csatlakozik ujra, csak ha törlöm a felismert eszközök közül és újra párosítom. Másnál is láttam ilyesmi küzdelmeket, ezért kérdezem, hogy 8.1-ben ezt javították-e.

[moderálva]

[ Módosította: Karma ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89825) Blaise válasza Shodan (#89823) üzenetére


Blaise
veterán

Csere.

(#89827) ronson88 válasza Ringloszilva (#89819) üzenetére


ronson88
tag

Nálam 8.0.2.-n csatlakozik az autós rendszeremhez is és a bukósisakom kihangosítójához is, üzembiztosan.

üdv.

(#89829) Ragnar95 válasza Ringloszilva (#89824) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyedi hiba lesz, nálam tökéletes az autós kihangosító 8.0.2 alatt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89830) TigerCat válasza koháry (#89822) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem meg Vodafone hálózatom nincs ha hazamegyek. 3g néha bejön, de inkább csak lassabb, stabilan az is csak a konyhaablakban. Veszprém belterületén. Durva. Voda azt mondta, hogy tudják, de nem fejlesztenek, amíg nincs elegendő előfizető, vagy reklamáló.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#89831) baliii


baliii
senior tag

Sziasztok,

Eddig iphone 4em volt, most vettem egy 5s-t, gondoltam maradok a platformon mert igy könnyü lesz átállni... hát nem igazán...
Először is a gépemet hiba "authorise"olom, az alkalmazásokat sehogy sem menti le az i4ről a gépre amikor backupot cisnálok...
De ami a nagybb baj, nem ismeri fel az i4et, mint fényképezőt, ezért nem tudom a fotóimat lementeni róla...

Ezekkel a problémákkla mit lehet kezdeni?

Előre is kössz!
Balázs

(#89832) r3dsnake válasza Ringloszilva (#89824) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egyeni problema, nalam teljesen jo.

(#89833) r3dsnake válasza baliii (#89831) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hasznalj iCloudot

(#89834) baliii válasza r3dsnake (#89833) üzenetére


baliii
senior tag

Sajnos a 8 gigányi képemet nem tudom felmenteni az 5 gigányi trhelyre :(

(#89835) r3dsnake válasza baliii (#89834) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pedig ez lenne a legkenyelmesebb megoldas. Esetlet fontold meg a 20gigara bovitest, havi 1 eur.

(#89836) baliii válasza r3dsnake (#89835) üzenetére


baliii
senior tag

Na igen, de sajnos most kellene megoldanom a problémát a laptopom és az adatkáel segítségével. Az alkalmazásokon túllépnék, majd letöltöm azt a párat a telefonra... De a fotóimat a laptopon akarom tudni, eddig amikor akartam, fel is dobta mindig az iphonet, mint fényképezőt, de most nem akarja...

(#89838) Ragnar95 válasza baliii (#89836) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eredeti az USB kábel?
Másik USB portot próbáltál? Gép és telefon restart megvolt?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89839) oszy válasza 407 (#89795) üzenetére


oszy
veterán

akinél kicsiben jelenik meg, annak a kontaktjára nyomj egy szerkesztést ;)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#89840) baliii válasza Ragnar95 (#89838) üzenetére


baliii
senior tag

Sajnos ezt mind próbáltam, de nem megy. A kábel eredeti, minden jó elvileg, valamiért nem megy. Pedig már a windows drivert is eltávol0tottam majd hozzádtam újrra, itunes is szinkronizál... nem értem

(#89843) Ringloszilva válasza ronson88 (#89827) üzenetére


Ringloszilva
tag

Köszönöm, akkor még próbálkozok vele. Csak furcsa volt, hogy három telefonhoz szépen csatlakozik a headset, ehhez az i4s-hez meg nem.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89845) Noxy válasza Ringloszilva (#89843) üzenetére


Noxy
veterán

Valamelyik topikban (4S vagy 5S) is volt hasonló gond a BT-l. Egy sima teló restart megoldotta.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#89846) Ringloszilva válasza Noxy (#89845) üzenetére


Ringloszilva
tag

Kösz, megpróbáltam. Most jó. De szerintem valami nem kerek ezzel, mert szórakáztam vele egy kicsit, hogy most derüljön ki ha gondja van, ne akkor amikor élesben használnám. Szóval kikapcsoltam a headsetet, akkor ugye bontja a kapcsolatot. Majd bekapcsoltam a headsetet, a céges Nokia (nem okostelefon) 1-2 másodperc múlva csatlakozik, az i4s az csak néha. Egyszer igen, egyszer nem. Na mindegy azért kösz a tippet.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89847) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hello! Ios8-ban hol van a personal hotspot?

(#89848) legiaap válasza Scoobyka (#89847) üzenetére


legiaap
nagyúr

Beállítások
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#89849) rihi16


rihi16
csendes tag

Hello
Lenne egy problemam hogy i5 om ios 8 ra frissites közben 3 as hibakoddal megallt Mi lehet a baj? :W

(#89850) 407 válasza oszy (#89839) üzenetére


407
tag

Köszönöm😃

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.