Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90051) Ragnar95 válasza koma106 (#90050) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez nem éppen az a téma :D
Amúgy asszem JDownloadert használnak páran, de 2014-ben nem tudom, ki a franc használ már letöltésvezérlőt :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90052) buci30


buci30
addikt

A Dropbox-hoz hogy lehet beállítani a Touch ID-t?
Mert se a Touch ID se a dropbox beállításokba nem találom :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#90053) RockHaRD válasza Ragnar95 (#90045) üzenetére


RockHaRD
addikt

Mikor legutóbb cseréltettem a telefont ugyanilyen gonddal, akkor a szervizes megnézte, majd 2 perc múlva hozott hátulról egy másikat, és kész voltam. :F Mi tart most 2 hétig?

(#90054) Ragnar95 válasza RockHaRD (#90053) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az, hogy a T ügyfélszolgálatok már csak felvevőpontok és nem szervizek, így továbbítaniuk kell bevizsgálásra a telót.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90055) RockHaRD válasza Ragnar95 (#90054) üzenetére


RockHaRD
addikt

addig meg telefon nélkül maradok gondolom :W

(#90056) Ragnar95 válasza RockHaRD (#90055) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kapsz cseretelót, de az gyakorlatilag 100%,h nem 5S lesz. Innen a fórumról valaki múltkor S4-et kapott.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90057) RockHaRD válasza Ragnar95 (#90056) üzenetére


RockHaRD
addikt

Holnap ráveszem magamat, aztán akkor beadom. Viszont gondolom az előlapi védő üvegfóliát vegyem le róla, és úgy adjam oda. (6 ezer ft a kukában)

(#90058) kovacscsi válasza nederlanden (#89985) üzenetére


kovacscsi
tag

1 nap 21 óra készenlét, ebből 9 óra 30 perc használat, és akkor volt ma 17% az i6, szóval sokkal jobb az aksija, mint az 5s-nek, teljes mértékben elégedett vagyok az i6-al👍😀

(#90059) hossszú


hossszú
őstag

Iphone 4-es ma kikapcsolt, azóta nem lehet bekapcsolni, se kép se hang.
Itunes látja de a frissítés 4005-ös hibával végződik, mit lehetne még tenni?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#90060) nederlanden válasza kovacscsi (#90058) üzenetére


nederlanden
senior tag

Lehet idegesítő már,h sűrűn beírogatom de kegyetlenűl megszerettem a szerintem szintén nagyon megbízható i5s után,semmiért nem adnám....😁a tok viszont nem vált be,de jobb is így,csak fóliázva.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#90061) atirag válasza galaxys80 (#90016) üzenetére


atirag
őstag

Ezt annyira nem értem miért mondod. Egyrészt amúgy is aranyárban van náluk az iphone így igazán beleférhet az a néhány ilyen ember is. Másrészt vannak ott szervízesek akik megállapítják milyen a készülék.
Különben nem hiszem,hogy annyira nagyon sok lenne az ilyen ember.

(#90062) hroberto válasza sweet122 (#90038) üzenetére


hroberto
veterán

Thx!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#90063) kovacscsi válasza nederlanden (#90060) üzenetére


kovacscsi
tag

Én is megszerettem, első pillanattól fogva😀, vettem én is fóliát, tokot, melkco, ma érkezett meg, majd kiderül, hogy jó-e, fólia bizta marad, tok lehet nem😀

(#90064) bigdady


bigdady
nagyúr

Na megjott az uveg hatlap i4-re Angliabol, törve :DDD

(#90065) Wiz Khalifa válasza Wiz Khalifa (#89983) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Erre valaki? :U

Smoke some weed nigga!

(#90066) Dexter-2000 válasza bigdady (#90064) üzenetére


Dexter-2000
őstag

na ez a lol :DDD
és akkor most küldöd vissza vagy mi lesz?

Szépnapot!

(#90067) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez igen jó megoldás: [link]
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#90068) ittakary válasza bigdady (#90064) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jájmán... Én már 2 éve kinőttem ebből :D

(#90069) Scoobyka válasza ittakary (#90068) üzenetére


Scoobyka
addikt

ez nagyon joooo!!! ;) :C

Ragnar95:Ez a t csak atvevo mostmar eddig is igy volt nem? Megneztek,majd papir kitoltes es jott az uj....mi is valtozott akkor?

[ Szerkesztve ]

(#90070) Wiz Khalifa válasza ittakary (#90068) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ilyen nincs i5S-re? :DD

Smoke some weed nigga!

(#90071) tomcsi23 válasza Wiz Khalifa (#90070) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hasonló van. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#90072) Wiz Khalifa válasza tomcsi23 (#90071) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De ez i5-re van. :)

Üvegfóliát nem tudsz valami jófélét?

Smoke some weed nigga!

(#90073) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok
A 6-osomra keresek valami normálisabb fóliát, ami nem karcolódik meg egy hét alatt, milyet érdemes?

(ebayről)

[ Szerkesztve ]

(#90074) Tibee86 válasza Wiz Khalifa (#90072) üzenetére


Tibee86
veterán

Otao, vagy ha ráér akkor ebay-ről tudsz olcsóbban. 0,2-est keress, szerintem az még pont tűrhető, a 0,3-as kicsit zavaró már.

aero.: Szerintem túl sok tapasztalata még nincs innen senkinek, mindenesetre ne a legolcsóbbak között nézelődj.

[ Szerkesztve ]

(#90075) viperabácsi válasza Scoobyka (#90069) üzenetére


viperabácsi
addikt

Tudom nem nekem jött a válasz , de meg szeretném jegyezni .ÉN 2 HETE VÁROM A CSERE KÉSZÜLÉKET (i4 s )Nem értem mit kell ennyit sz.....dni egy cserével?Érdekes ZTE megoldotta ezt úgy AZONNAL adott másikat (HÁROMSZOR)

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#90076) Tibee86 válasza viperabácsi (#90075) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem eddig nem volt több, mint 2-3 munkanap, se a T-nél, se APR szervizben.
Zargasd őket, a 2 hét nagyon nem normális.

[ Szerkesztve ]

(#90077) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Telefonon a fotókon belül 'legutóbb hozzáadott'-ba az utolsó egy hónapban készülteket teszi?

[ Szerkesztve ]

(#90078) Hikvision


Hikvision
senior tag

Működő hívásrögzítő program még mindig nem megoldott iphone-on?

20 éve a PH-n.

(#90079) Totheground válasza Hikvision (#90078) üzenetére


Totheground
addikt

És JB/trükközésnélkül nem is lesz soha.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#90080) Hikvision válasza Totheground (#90079) üzenetére


Hikvision
senior tag

Remek :DDD

20 éve a PH-n.

(#90081) animatrix11


animatrix11
őstag

Üdv

Amcsiból ha egy olyan iphone 5s-t rendelek ami feketelistás (t-mobilos, nem tudom mitől lett feketelistás) azt itthon fogom tudni használni? Nem volt még iphoneom, bocs ha hülye a kérdés

Előre is köszi a választ :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#90082) szentkuti11 válasza animatrix11 (#90081) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azt nem fogod tudni itthon használni több okból sem.

(#90083) hdanit610 válasza animatrix11 (#90081) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Olcsón vedd, így iPod touchként használhatod, telózni sosem fogsz tudni vele. :)

(#90084) animatrix11


animatrix11
őstag

azért annyira nem olcsó, úgyhogy felejtős

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#90085) kelzsoca válasza viperabácsi (#90075) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bocs hogy beleszólok, de ott nem a ZTE cserélt azonnal, hanem a T-Mobile, és sokáig az Apple telefonokat is cserélték, de valószínűleg sok volt a visszaélés ezzel kapcsolatosan ,így változtattak a dolgokon, tehát mostantól bevizsgálják a készülékeket, és nyilván azért 2 hét, mert nem csak a Tiéd van ott, hanem időrendi sorrendben dolgozza fel a szerviz a beérkezett készülékeket.

https://vertigostore.eu

(#90086) misterfox


misterfox
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, ellopták az iphone 5 telómat egy buliban. Find my iphone be volt kapcsolva. Utána egy másik telefonról icloudban be is mértem hogy hol van, de egyből utána már nem működött: azt írja, hogy No devices, set up your icloud account... stb.

Ez hogy lehetséges? Sajnos nem a tiltásra nyomtam egyből. Van még valamilyen módszer szoftveresen, hogy tiltsam? Vagy sétáljak el a rendőrségre az adásvételivel amin az IMEI van rajta? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#90087) <NewL>


<NewL>
addikt

Sziasztok!

Nemtudom mi van az iPhone 5-el. Nem lehet vele telefonálni!

2 hete frissítettem iOs8-ra, azóta használhatatlan.
Nyár elején is ezt csinálta 2-3 napig, de akkor helyrejött. De most két hete. Mindig ledob a hálóról, recseg ropog a hangszóró, de csak telefonáláskor. Van amikor csak én hallom, van amikor csak a hívó hallja amit beszélek a telefonba. Leejtve nem volt, esetleg kicsit mostanában porosabb helyekre (zseb) kerül a telefon, pedig tokban hordom.
Térerő van rajta, a voda torony itt van egy km-re. Mi lehet vele? Garancia nincs rajta.

Megszakad a hívás telefonáláskor, és Hívás hibát ír.

There's an app for that

(#90088) B-L-A-C-K válasza misterfox (#90086) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Utána már azért nem láttad mert kikapcsolták...

Semmi mást nem tudsz csak a rendőségen bejelented, hátha megtalálják alapon (de 99% nem lesz meg már arra számíts). Jelkód zár már gondolom volt rajta, így az adataidhoz se tudnak hozzá férni, így ettől nem kell aggódni hogy nem tudtad resetelni...

<NewL>: Szia haver! :)

Teljes rendszer visszaállítás, ha ez sem segít szerviz...

[ Szerkesztve ]

(#90089) Ragnar95 válasza Scoobyka (#90069) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az,h mostmár beküldik bevizsgálni a szervizbe, így 2 hét a csere ideje...Nincs már azonnali csere.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90090) TheMarci válasza Ragnar95 (#90089) üzenetére


TheMarci
addikt

Ha keszulekbiztositasi gondja van, pl leesik, betorik a kijelzo, vajon akkor is megvizsgaljak, es varhatok 2 hetet egy uj telefonra?

Do You Dream?

(#90091) Ragnar95 válasza TheMarci (#90090) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudom, ebben az esetben hogy működik a dolog, de feltételezem mostmár az ügyfélszolgálatoknál nincs is raktáron refurb teló, így ha 2 hetet nem is, de valamennyit szerintem tuti várnod kell.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90092) kali válasza TheMarci (#90090) üzenetére


kali
legenda

az több tekintetben is más kategória, és akkor is aránylag sokat fogsz várni, de nem feltétlenül a szerviz miatt, hanem hosszú az átfutás, amíg minden szintre eljut oda és vissza az ügy.

(#90093) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Nálatok nem csinál érdekes dolgokat fb / messenger / skype?

Sötét képernyő, gondol egyet és kilép, ja és mikor gépelek eszméletlen milyen lag van, tiszta android érzésem van, lenyomok egy betűt néhány mp-vel később hozza be. :F

4s / ios 8.0.2

Xr

(#90094) Ragnar95 válasza Hunt3r22 (#90093) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Fb nekem is szokott crashelni időnként. Gépelési sebességgel nincs bajom.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#90095) Scoobyka válasza Ragnar95 (#90089) üzenetére


Scoobyka
addikt

Na en soha nem kaptam rogton meg telefont...mindig 4-7napot minimum varnom kellett( szerencsere 4x csak a 3gs ota)

Mas:
Egy eleg komoly dilemmaban vagyok. Van egy i5-om feher es lenne egy i5s fekete. Erdemes szerintettek a feheret lecserelni +45e ft rafizetessel? T fuggo mind2 es 16gigas. Az i5on 7.1.2 van az 5sen ios 8.0.2. Garis mind2. Igazabol en meg nem talalkoztam olyan dologgal,h az i5 keves lenne,de ez lenne az elso fekete iphoneom 5s(mindig feher volt). Az ujjlenyomat olvaso annyira nem izgat,a kamera es m7proci inkabb. A 45e-t ennek fenyeben viszont tulzasnak erzem kicsit,vagy ki mit gondol :/

Tudom nekem kell merlegelni,de sokan vagytok akik mar csereltek ilyen modon es erdekelne hozz annyi pluszt,h megerje a 45e-t?

(#90096) B-L-A-C-K válasza Scoobyka (#90095) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én most 5S-ről mentem vissza 4S-re, el is adtam mert nekem lassú volt, utána vettem egy i5-öt bagóért, és úgy vagyok vele teljesen felesleges lenne visszatérnem 5S-re mert nem ér annyi ráfizetést. Régen mikor i5-ről tértem 5S-re 25-30 ezret fizettem rá annyit akkor megért mert 5S tény hogy kényelmesebb az ujjlenyomat olvasó miatt, szebb képet csinál, aksija is jobb, picit gyorsabb is, de ha ezek annyira nem érdekelnek akkor neked se éri meg. Én az i5-öt 8.0.2-vel használom, teljesen megvagyok vele elégedve jelenleg...Innen ha már váltok szerintem i6-ra fogok később, mikor esik lemegy az ára...

[ Szerkesztve ]

(#90097) hdanit610 válasza Scoobyka (#90095) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ebben a cipőben jártam én is nemrég, de nálam az anyagi oldala nagyon kedvező volt, így kérdés nélkül ugrottam bele. Ha az egész felárat nekem kellett volna kicsengetni, akkor a mai napig is az 5-öt használnám, mert annyira nem éreztem, hogy többet tudna az 5s.

Többet tud, nyilván és seder rajta a rendszer pöpecül, a TouchID pedig remekül teszi a dolgát, nagyon megkedveltem (meg a lassítós videó is jó móka). Összességében, viszont most sem érzem, hogy ekkora pluszösszeget megérn, ráadásul a fehér5 nem is kopik (ahogy a fekete 5s sem, de szebb sokkal, mint a fekete5).

(#90098) Gicz válasza Scoobyka (#90095) üzenetére


Gicz
addikt

hasonló helyzetben voltam én is, június környékén gondolkodtam 5s-en 5 helyett kb 40-50 ráfizetéssel, de inkább megvártam a 6-ost. Most már "kibírom" okt 31-ig, és benevezek egy 6 plus 64GB-re feketében :)

Ha nem vonz a nagyobb méretű képernyő akkor nyilván cska 5S-re tudsz upgradelni. szerintem plusz 40-et megérhet, bár mondtad h neked a touch ID nem fontos, nekem viszont pont az az, ami miatt megérné.

(#90099) aero. válasza Hunt3r22 (#90093) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Tegnap a 6-oson volt ugyanez, gépeltem és 1 másodperccel később írta, odaragadtak a lenyomott betűk. A messengerbe van eltolva valami. Ugyanez volt 5-ösön is. De teljesen random és ritkán jön elő.

(#90100) Scoobyka


Scoobyka
addikt

B-L-A-C-K,hdanit610,Gicz : Koszonom mindenkinek a velemenyt es tapasztalatot.

Ugy latom akkor nem csak nekem nehezkes ez a dontes meghozas. Azert akik valtotak azok kedvezo aron tudtak szerencsere azt megtenni,ezert is kerdezem,hogy a 45e az meg az az ar amit meger,vagy inkabb felejtos?

Ha eladom az i5-t mondjuk kapok erte 90et(jobb esetben tobbet,de minimummal szamoltam)+45e az 135e. I6 1 eves next elofizuval sztem ennyiert elhozhato lesz mar. Elofizetest meg en ugyis elhasznalom,ezert is nehez a dontes. :F

A slow-motionra az i5 is kepes megfelelo appal igaz,csak 60fps-el...a kamera hajszalnyival jobb,de teny ott van valami fejlodes. En az m7 es A7 proci miatt agyalok folyamatosan rajta :/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.