Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89201) 407 válasza _Csaba_ (#89193) üzenetére


407
tag

Marbella,spanyol.Amugy most nézem valóban jó nagy barom vagyok a kezeléséhez,kissé szokatlan a másik oprendszer után.De egy biztos, ez egy gördülékeny csoda a volt telefonomhoz képest.

(#89202) lupus_l válasza Kicsirics77 (#89199) üzenetére


lupus_l
aktív tag

(#89203) Zjunior válasza Scoobyka (#89196) üzenetére


Zjunior
veterán

Ne fárassz mán...:(
Oszt belinkel egy notebookcheck oldalt:DDD
Menj a verge-tesztre es nezegesd ott!;)
Mit akarsz egetverő különbséget?
8mp mind2 telo rosszabb fenyviszony mellett sokkal jobb kepet csinal sotetbe az i6...
Videokban meg nagyon latni.
Ha profi kamera kell akkor azt kell venni...

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89204) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

Valaki kérdezte,hogy vodafone-nál is bekerült-e a 8.1-be.

Sikerült beletenni voda alatt megjelenik és lehet választani is.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89205) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv erről a boltról van valakinek tapasztalata?

Ő róla van szó

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#89206) _Csaba_ válasza Kicsirics77 (#89204) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Dejó, akkor ezek szerint 8.1 alatt már 2G-t is kiválaszthatom?
Én telenornál vagyok.

407: Jaa értem :)

[ Szerkesztve ]

(#89207) galaxys80 válasza Kicsirics77 (#89204) üzenetére


galaxys80
veterán

Én voltam. Köszönöm. Ez szuper.:D

(#89208) bigdady


bigdady
nagyúr

Icloud backup visszarakja az elfelejtett korlátozási jelszót is? Csak nekem rémlik hogy újat kell megadni? ios6 i4

[ Szerkesztve ]

(#89209) B-L-A-C-K válasza bigdady (#89208) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vissza rakja sajnos...

(#89210) madle


madle
őstag

Haló,

a Mail app-om valamiért nem akar frissíteni Push funkcióban, nem értem. Eddig minden jó volt most pedig ha kapok levelet, nem értest róla, csak ha manuálisan frissítem. Gmailes a fiókom. IOS 7.1.2-vel.

(#89211) Zolom89


Zolom89
senior tag

Valakinek van infoja arról h idehaza mikor jelenik meg szolgaltatonal az i6?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#89212) mondomén válasza madle (#89210) üzenetére


mondomén
őstag

Gmail-nek csak fetch van, push-t tiltotta a google. Csak a gmail app-ben van push...

[ Szerkesztve ]

(#89213) B-L-A-C-K válasza madle (#89210) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csinálj egy Home+Power gombos újraindítást...

Zolom89: Elvileg e hónap vége november eleje körül...

(#89214) madle válasza mondomén (#89212) üzenetére


madle
őstag

Pedig egy héttel ezelőttig működött a Mail app-ban is a Pushos funkció a gmail címemhez. Akkor ezek szerint ezt mostanában tiltotta le a google? Frankó. Akkor Gmail app, csak az többet eszik az akksiból.

(#89215) Kicsirics77 válasza madle (#89214) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Mostanában ? Lassan másfél éve :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89216) madle válasza Kicsirics77 (#89215) üzenetére


madle
őstag

De akkor eddig miért működött nekem? Közel egy éve iPhonom van. És mindig azonnal megérkeztek a Mailek az Apple beépített alkalmazásán is. Azért nem értem, hogy most miért nem akarja azonnal jelezni nekem, ha kapok levelet. :DDD

(#89217) Scoobyka válasza Zjunior (#89203) üzenetére


Scoobyka
addikt

A the verge-rol mindenki tudja,hogy apple fele hajlik. Ezert az o velemenyuk sztem nem korrekt. Valamint a sajat tapasztalatom is az,hogy akadozgat es nalam a sima fotozasi tulajdonsagaim kozepette nem vettem eszre egetvero kulonbseget i6 es i5s kozott.

A notebookchek teljesen partatlan tech oldal,nem csak tablagepeket hanem minden tech kutyut tesztel. A kaliberes mereseket meg egyertelmuen az i5 nyeri i6al szembe. Szerencsere azert a fekete sokat fejlodott az i6-ban ezt en is tapasztaltam este.

(#89218) Kicsirics77 válasza madle (#89216) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Addig működött amig a google tavaly február elején le nem tiltotta,azóta fetch van és azt lehet időzíteni.
Icloud tudja csak a push-t vagy a gmail app

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89219) mondomén válasza Kicsirics77 (#89218) üzenetére


mondomén
őstag

Icloud meg a tobbi.

(#89220) B-L-A-C-K válasza Kicsirics77 (#89218) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a céges email exchange-el van beállítva, az is tudja...

(#89221) Ringloszilva


Ringloszilva
tag

Volt itt ez a téma, hogy eredeti kábel vs gyári kábel. Páran azt állították, hogy csak az eredeti kábellel használható a készülék mert az utángyártott kábelt egy idő után letiltja a telefon.
Hát valamelyik nap azt vettem észre, hogy a teszkós 1300 forintos kábelem nem tölt a kocsiban. Na mondom magamban, ha ez most letiltott, akkor csípőfogóval apróra metélem a kábelt és kólával megiszom, majd veszek eredeti kábelt szégyen szemre CSIPPPPESET!!!.
Így ma szétszedtem és látom, hogy bizony nem erről van szó, semmilyen csip nincsen benne, ellenben le van szakadva a kábel a csatlakozóról. Megforrasztottam 10 perc alatt és tökéletesen működik. Ismét megspóroltam pár ezer forintot. Vajon miért van az a gyanúm, hogy másnál is csak kábeltörés van?

Amúgy ha valaki hasonló problémával küzd és nem hisz a szellemekben, itt a kapcsolási rajz...

[ Szerkesztve ]

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89222) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#89220) üzenetére


Zjunior
veterán

Backupbol?:/

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89223) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#89220) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Exchange tudja de a sima mezei user fiók a gmailnél már nem tudja
Céges nekem is mert exchange.
A magánszemélyek részére szünt meg a gmail exchange beállítási lehetősége.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#89224) mondomén válasza Ringloszilva (#89221) üzenetére


mondomén
őstag

4s-hez nem lightning kabel van.

(#89225) B-L-A-C-K válasza Ringloszilva (#89221) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem volt már olyan hogy vettem egy ebay-es kábelt, és szoft frissítés után nem töltött, de ezt ki is Írta hogy a telefon nem támogatja. Ha nem ír ki semmit úgy nem tölt, akkor kábelszakadás okés lehet, de ha kiírja nem erről van szó...:)

(#89226) Ringloszilva válasza mondomén (#89224) üzenetére


Ringloszilva
tag

Ezt értem, de akkor mi kerül benne ~5000 forintba? Mármint az eredetiben.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89227) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#89225) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja hogy 4S kábelről van szó...

(#89226) Ringloszilva: Az hogy eredeti...Pl a nike cipőket is kb ~1500 Ft-ból állítják elő, még is megveszik 20-40 ezrekért...:)

[ Szerkesztve ]

(#89228) mondomén válasza Ringloszilva (#89226) üzenetére


mondomén
őstag

Nem tudom, nem is erdekel. Jolvan ha erted, de mi lenne ha egyszer utana neznel mielott irsz? Annyi hulyeseget megsporolnal.

[ Szerkesztve ]

(#89229) kali válasza B-L-A-C-K (#89227) üzenetére


kali
legenda

adja valaki a nevét hozzá - nem mindegy, hogy ki -, meg azért nem mindegy az anyaghasználat, a minőség és szabványok betartásának az ellenőrzése...stb.
az iphone előállítása is a töredékébe kerül, mint az eladási ára, és akinek olyan igénye van, az vehet helyette klónt, akár többet is, valamire azok is jók...
mert te írtad a nike cipős példát. :)

általánosságban; szinte minden kiegészítőből van után gyártott, olcsóbb példány, más kérdés, hogy nem mindegyik hozza az elvárt minőséget, illetve szélsőséges esetben akár kárt is tehet a készülékben, így nem mindig éri meg spórolni rajta...

[ Szerkesztve ]

(#89230) B-L-A-C-K válasza kali (#89229) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ezt mi a túrónak nekem írod? :D

(#89231) Ringloszilva válasza mondomén (#89228) üzenetére


Ringloszilva
tag

És mi lenne ha pl nem személyeskednél? Én nem sértegettelek hogy hülyeséget írtál. Valaki azt írta korábban hogy csippeltek ezek a kábelek. Megcáfoltam. Ennyi. Most én is jelentgesselek fel ahogy itt szokás, hogy személyeskedsz?

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89232) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

iPhone szervizelése október 1-től aki Telekomos, annak a Váci út 30.-ba történik. Telekom boltokba csak eszközleadás van, a bevizsgálás meg minden a fent említett címen történik. Valaki esetleg tudna segíteni hogy ezen a címen milyen cég található pontosan?
Csak mert a Telekomtól csak a címet meg telefonszámot kaptam, de pontos cégnevet nem. Elvileg ugye hivatalosan nem javítanak itthon iPhone-t, vagy akkor október 1-től mégis?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#89233) mondomén válasza Ringloszilva (#89231) üzenetére


mondomén
őstag

Még jó, én nem írtam hülyeséget. 4s topikot már széttoltad a tájékozottságodnak köszönhetően, ezért írtam. Nálam nem szokás, de nyugodtan ha attól jobb.

@jozsi252
Almarium-pro.

[ Szerkesztve ]

(#89234) bull84ghia válasza Ringloszilva (#89231) üzenetére


bull84ghia
őstag

chip
Azért írták mert a lighting kábel ami eredeti valóban tartalmaz chipet.

[ Szerkesztve ]

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89235) jozsi252 válasza mondomén (#89233) üzenetére


jozsi252
veterán

Stimm a telszám is.

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#89236) sdd2


sdd2
veterán

Sziasztok!

Valaki tud egy lehetőleg inyenes, de jó hívás perc számláló appot?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#89237) bigdady


bigdady
nagyúr

I4-en nehéz hátsó betört üveglapot cserélni? Vagy vhol jó áron cserélik?

(#89238) Kommy válasza bigdady (#89237) üzenetére


Kommy
veterán

Nem nehéz, két csavar kicsavar alul, majd feltol és le is lehet emelni

(#89239) bigdady válasza Kommy (#89238) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köszi akkor rendelek egy üveget ebayről ha találok

(#89240) Ringloszilva válasza mondomén (#89233) üzenetére


Ringloszilva
tag

Én toltam szét? Kb 4000 hsz itt csak arról szól, hogy ki milyen tokot vegyen, pedig ott a gugli. Cseszegesd őket. Na hagyjuk.

Hm, szerintetek éhes vagyok? Nem tudom eldönteni. És milyen gatyát vegyek fel? Ti milyet vennétek fel? Az ádidász jobb, vagy a nájki? Golyóálló mellényhez hol tudok brando fóliát venníííí? Help plíz!

(#89241) TheMarci


TheMarci
addikt

Kíváncsiságból bekapcsoltam ios 8 alatt az iCloud Photo Libraryt, erre letörölte az iTunessal syncelt képeim a telóról. iTunes ezek után képtelen a telefonra másolni képeket, mert, hogy 'icloud photos on, the iphone can access photos in icloud,' vagy valami hasonlót ír. Hogy tudok a telefonra képet rakni? :/

Do You Dream?

(#89244) bull84ghia válasza bigdady (#89239) üzenetére


bull84ghia
őstag

Azokkal figyelj oda mert kritikán aluli a minősége. Pl sötétben fény szűrődik ki az illesztéseknél :F

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#89245) bigdady válasza bull84ghia (#89244) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ugy sem szedtem szét meég iphonet de meglesem ha ideér. Kivancsi leszek kosz

(#89246) vtechun válasza lupus_l (#89202) üzenetére


vtechun
veterán

Ha jól értem a 11 dollárossal megoldható pl. hogy feltelepithetem ezt? : itransmission

Vajon a 15 dollárosban ez nincs benne mert lenne egy ipad is :)

A kábellel kapcsolatban meg annyit mondanék, hogy nekem a kéztől vette ipad4-emhez tuti nem volt eredeti a kábel, mert csak kb. 7 Watt teljesítménnyel töltött, miközben az eredeti 5C kábelével meg ment szépen 14 Watt körül

[ Szerkesztve ]

(#89247) kovacscsi


kovacscsi
tag

Sziasztok, használ valaki ilyen tokot? Vélemény? Vagy valami ajánlat 😀 Melkco Air PP 0.4mm iPhone 6 tok - fekete, köszi

(#89248) Newyorker


Newyorker
addikt

Észrevétel: Az aláírásokba miért írja ki sok ember, h milyen telefonja van? Ez jaszkarizásnak számít??! Vagy vkit érdekel?

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#89249) Ragnar95 válasza Newyorker (#89248) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igazából nem sok értelme van, de például hogyha valaki aktív egy-egy telefonos topikban, nem kell leírnia minden kapcsolódó hsz-ben,h milyen telóról ír éppen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#89250) Newyorker válasza Ragnar95 (#89249) üzenetére


Newyorker
addikt

És valójában ez a pszihológiája?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.