Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55388) kolosanyi válasza ludsimon (#55374) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mellette se szólnak észérvek, csak a lám, ő is így kajál és izmos. Az én álláspontom nem csőlátás, pusztán józan paraszti ész. Én a csirkerizs ellen vagyok, ha állandóan azt eszed, az tuti nem egy egészséges dolog, ahogy állandóan ugyanazt a pár növényt enni se az. Ezek szélsőséges dolgok, ahogy az is az, ha csak junk foodot eszik valaki. Nekem az a természetes, egészséges, ha mindent eszem vegyesen. Sok zöldség, sok gyümölcs, húsok, tejtermékek, tojás, magvak stb.

(#55375) Tamoo
Oké. Ma kardió nap lesz, de holnap hátazni fogok. Három hete csak súllyal húzódzkodok, most szerintem feldobom a programot és nehezített saját súlyos variációkkal fogom nyomni. Kezdésnek törölközős lesz. A rúdon átlógatsz egy törölközőt úgy, hogy az egyik oldalra nyújtott kartávolságra legyen. A másik karoddal szűken, talsó fogással megmarkolod a rudat, az asszisztáló karral meg a törölközőt fogod. Úgy próbálod felhúzni magad, hogy minél kevesebb terhelés érje a segítő kart. Komoly egy variáció, már várom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.