Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167101) patbrit válasza Pfiucska (#167097) üzenetére


patbrit
újonc

Végül is azzal a havi 12 ezer Ft-tal nem vagyok sokkal beljebb...De ha éves szinten nézem, azért a 144 ezer plusz már nem kevés. A diákmunka is csak éhbér.

(#167102) Pfiucska válasza patbrit (#167101) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

12 ezer egy atlag arufelto diakmunkaval is sztem max 12 ora alatt megvan, az masfel nap diakmunka. De lehet h egy jobban fizeto, vasarnapi-potlekos napon osszeszeded :K

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#167103) Angel2014 válasza capafog23 (#167100) üzenetére


Angel2014
addikt

Pár ezer forintért hoztam volna.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167104) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Udv!
Blekkfrajdej alkalmabol nincs valami pici oco vitamin/feherje? :D

(#167105) kexksz


kexksz
addikt

Hol lehet vitaminokat venni (patikakon kivul) ahol direktben lehet egeszsegpenztari kartyaval fizetni? (Hogy ne kelljen utolag leadnom a szamlat.)

(#167106) joeypapa


joeypapa
tag

Sziasztok! Talán volt már kérdés, ha igen, elnézést az ismétlésért! A Gymbeam termékeiről mik a vélemények? Nagyon sok és nagyon olcsó termékük van, de mivel az alap kiegészítőkön kívül kevés termékből ismerek több gyártót, ezért kevés az összehasonlítási alapom (pl. ZMA, ginseng, gingko, stb.) Nemrégiben 1-2 cuccot rendeltem tőlük (C vitamin, D-K vitamin, annyit vettem csak észre, hogy semmi urizálás nincs a csomagoláson és a kapszulákon, minden gondolom a legolcsóbb és legegyszerűbb, és ez nekem így teljesen rendben is van – vajon ennyi spórolást számít ez?

Nagyon megköszönöm, ha bármi személyes tapasztalatot írtok a cégről (kifejezetten a saját márkás termékeikről). :R

"Censorship tells the wrong story..."

(#167107) aelod


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167108) Jim-X válasza aelod (#167107) üzenetére


Jim-X
őstag

Pisiteszt lesz-e? ;] :DDD

A játék az nem játék!

(#167109) stratova


stratova
veterán

Ez komoly.

(#167110) aelod válasza Jim-X (#167108) üzenetére


aelod
veterán

Minek? Ez nem erről szól. Jó dolog szerintem, érdemes jelentkezni 💪

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167111) benfolds válasza stratova (#167109) üzenetére


benfolds
őstag

élmény lehet.

(#167112) Dani82 válasza joeypapa (#167106) üzenetére


Dani82
senior tag

Jók :) ha bármivel gondod lenne, az üfsz. segít megoldani. Tegyél egy próbát ;)

(#167113) Tamoo válasza Dani82 (#167112) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nincs valami jó egyet fizet kettőt kap kedvezménykódod? :D

(#167114) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Tud valaki olyan oldalt, ahonnan rendelhető YOHIMBE?
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#167115) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#167114) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Fatburners.at

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#167116) aelod


aelod
veterán

link edzés covid után.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167117) Elektrosokk válasza aelod (#167116) üzenetére


Elektrosokk
addikt

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#167118) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#167115) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R
Innen szállítanak hazánkba?
Te vásároltak már náluk?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#167119) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#167118) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igen. Rugalmasak, korrektek. Ha nincs valami raktáron, akkor írnak üzit. Angolul is tudsz velük beszélni. Vannak kuponok is az oldalon, pl a PHS15.
Az összetételeket jól nézd meg, hogy mit veszel, nehogy valami szürkezónás prohormonba beleszaladj. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#167120) HUTCHDB válasza tibcsi0407 (#167119) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:DD

Csak yohimbe érdekel, és már tavaly sem tudtam venni, pedig nekem az használ fogyókúrakor a legjobban termo zsírégetővel kávéval (koffeinnel).

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#167121) tibcsi0407 válasza HUTCHDB (#167120) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó cucc az, csak ésszel kell használni. :K
Még nagyon régen, amikor itthon is lehetett kapni, a Scitec-nek volt Yohimbine-es zsírégetője, elég jó kis hatása volt.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#167122) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Komolyan mondom kellene építenem egy erőkeretet itthonra. Eléggé zavar hogy nem tudok menni terembe. :(

Pontosabban tudnék menni, mivel az itteni terem megoldja okosan: akik kifizetik azoknak szereznek valami testépítős egyesületi igazolást, szóval elméletben versenyzők lesznek és úgy mehetnek edzeni. Viszont a 40k+-t sajnálom erre a két hónapra egyetemistaként, mivel januárban újra ki kellene fizetni. :))

Izomzatomat nagyjából meg tudom tartani azzal amik itthon vannak, de engem az erő jobban zavar. Megint mehet a kukába a felhúzás, guggolás és fekvenyomás power. :O

Viszont legalább a futás kezd kifejezetten jól menni megint. :B

[ Szerkesztve ]

(#167123) aelod válasza Alcsi69 (#167122) üzenetére


aelod
veterán

Ez nem két hónap lesz...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167124) Alcsi69 válasza aelod (#167123) üzenetére


Alcsi69
senior tag

"..., mivel januárban újra ki kellene fizetni."
Nem is mondtam hogy annyi. :F

[ Szerkesztve ]

(#167125) T_Stark


T_Stark
őstag

Most hogy akciós a GymBeam fehérje, gondoltam betárazok belőle. Ízre mit érdemes, ami jó?

(#167126) tibcsi0407 válasza T_Stark (#167125) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem még egyik sem ízlett igazán. Szerintem nagyon lapos az ízviláguk sajnos.

https://utdetailing.hu/

(#167127) T_Stark válasza tibcsi0407 (#167126) üzenetére


T_Stark
őstag

Megkóstolom. 7200-ért a 2,5 kg most nagyon jó áron van.

(#167128) tibcsi0407 válasza T_Stark (#167127) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Majd meglátod, mindenkinek más az ízlése. :)

https://utdetailing.hu/

(#167129) aelod válasza T_Stark (#167125) üzenetére


aelod
veterán

Ha fontos az íz akkor ne ott keresgélj 😉

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167130) T_Stark válasza aelod (#167129) üzenetére


T_Stark
őstag

Az ár fontosabb :DDD
De azért legyen iható.

(#167131) Tamoo válasza T_Stark (#167127) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én se tudtam választani. :DDD Így rendeltem két ízesítetlent. Abban több a kox.

[ Szerkesztve ]

(#167132) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Családon belül, többen kezdtek el napi szinten kollagént fogyasztani (Após (térdével régen kínlódik, gyógyszerek, kivizsgáláson ajánlgatottak nem igazán hatottak), anyós fájós könyök), sőt még a párom is (Üllő munka home office, fájó csukló, stb) és azt kell hogy mondjam, hogy brutálisan jó volt a tapasztalat.

Gyakorlatilag napi fogyasztással mindenki a családban szinte tünetmentes lett. Még apósom térde is sokkal jobb lett pedig már jó pár éve kínlódik vele.

Van valamilyen jó ötletetek beszerzésre?

Valami gyümölcsös vinné a prímet, de ettől olcsóbban sehol se látni igazán:

Articular Drink ízületvédő 390 g - GymBeam (málna/narancs)

(#167133) nepszter1 válasza Soulfly842 (#167132) üzenetére


nepszter1
addikt

[link]
esetleg ez ?

[ Szerkesztve ]

(#167134) Soulfly842 válasza nepszter1 (#167133) üzenetére


Soulfly842
addikt

A link valamiért nem volt jó.

Ez nagyon drága ehhez képest:
[link]

Köszi azért.

(#167135) Madwe válasza Soulfly842 (#167134) üzenetére


Madwe
nagyúr

[link] myprotein? Teljes áron nem szabad ott venni semmit, minden héten van valami 30-50% akció, most épp 42% a PENTEK kóddal...

(#167136) MuMa012


MuMa012
tag

Sziasztok!
Otthoni átmozgató edzésekhez, fogyókúra kiegészítéséhez minimális (pár évente 2-3 hónapnyi magán és edzős edzés) kondis tapasztalattal rendelkezőnek megfelelő lehet ez a jövő héttől az Aldiban kapható kis pad/gép? Gondoltam esetleg sajátsúlyos gyakorlatra is, egy spinning bicaj kölcsönzésével, de azzal hasonló árban lennék, mint ezzel a géppel.

(#167137) Agyrák666 válasza MuMa012 (#167136) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Fekvenyomopad + par rud/ sulyzoval mindent meg lehet otthon csinalni.

(#167138) Angel2014


Angel2014
addikt

Nem tudom hogy ismertétek Pintye Szabolcs-ot de ő is elment ma, egyszerűen kutyasétáltatás közben összeesett. Év elején a kislánya 3 hónaposan most meg ő is....

Vigyázatok tényleg a Coviddal és az edzéssel.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167139) szabi325 válasza Angel2014 (#167138) üzenetére


szabi325
tag

Jaja biztos ő is a covid miatt halt meg

Nem kéne feleslegesen riogatni az embereket...

(#167140) aelod válasza szabi325 (#167139) üzenetére


aelod
veterán

Azért azzal sem értek egyet, hogy el kéne bagatellizálni a dolgot.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167141) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Ismertek olyan oldalt ahol vegán testépitő étrendeket lehet találni? :R
Fontos szempont lenne, hogy fehérjedús legyen

[ Szerkesztve ]

(#167142) aelod válasza BUZZLGHTYR (#167141) üzenetére


aelod
veterán

Bocs de nekem ez a két szó egy mondatban totál ellentmondás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167143) Madwe válasza aelod (#167142) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem feltétlen zárja ki a kettő egymást :) kétségtelen nem vegánként könnyebb s gyorsabb elérni a célokat, de vegánként se lehetetlen...
én január óta ezen vagyok, sőt, TÉNÉ-n, ami

BUZZLGHTYR ajánlom ezt a facebook csoportot: [link]
ezeket a youtube csatornákat: [link] [link]
most ez a csomag akciós még ma: [link]
De egy hasonlót megvettem még év elején (az jobban testépítés fókuszú volt), ha gondolod azt átküldöm :)

[ Szerkesztve ]

(#167144) Madwe válasza Madwe (#167143) üzenetére


Madwe
nagyúr

Téné-n, ami szigorúbb, ez lemaradt :)

amit még hozzátennék, h első sorban a makro céljaid legyenek meg, ez ugyanúgy igaz vegánként is mint mindenevőként, az a legfontosabb. (Nekem pl a ch fehérje zsír az 60-20-20 tömegelésnél s 50-30-20 szálkásításnál, 500 kcal hiánnyal vagy töblettel, 2g/száraz testsúlykg fehérje ebből bőven megvan, az a célom de általában felette vagyok bőven - fehérjeporok nélkül...)
s nem árt ha a főételeid nagyja a bab, lencse, csicseri, gomba, brokkoli körül forognak, zsírosabb fehérjénél mandula, mandulavaj, kendermag, lenmag (ezt napi szinten amúgy is érdemes enni omegák miatt), tofu, tempeh. Szénhidrátosból fekete / barna rízs, bulgur, zabpehely, amaránt amik jók pl.
feltétnek az aduász a sörélesztőpehely (amúgy is nagyon egészséges, gyk. csak fehérje ráadásul). [link] Fehérje: 49g Szénhidrát: 9g Zsír: 5g (327 Kcal) ezt használhatod rászorva bármire mint egy parmezánt. Saját öntetekbe keverve, főzés közben sűrítésnek stb.
szójaital-al pl dahlokat csinálni lencsével mindig jó fehérjeforrás s finom :) kis sörélesztővel megszórva meg mármár túl sok fehérje is lesz benne :)

[ Szerkesztve ]

(#167145) benfolds válasza Madwe (#167144) üzenetére


benfolds
őstag

és hogy alakul a forma?

(#167146) Madwe válasza benfolds (#167145) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az utolsó pár hetet leszámítva a sérülésem miatt bomba a forma, bomba! :) Mind izomépítés mind tartás s zsírvesztés céljaimnak megfelelően alakult. Szálkásítani nekem ezen étrenden nagyon könnyen megy s kb magától adja magát, tömegelésnél azért rengeteget kell enni s azért a jellemzően több víz, rost s alacsony zsírtartam miatt volumenben se semmi amit magába kell toljon az ember…
egyébként ilyen sokmindent kizáró étrenden is baromi változatosan s ízletesen lehet főzni.
ettől függetlenül ha valakinek se elvi s egészségügyi oka nincs rá, nyilván sokkal könnyebb mondjuk csirkemellel túróval, cottage cheese-el letudni a fehérjéket :)

[ Szerkesztve ]

(#167147) benfolds válasza Madwe (#167146) üzenetére


benfolds
őstag

fasza. most mondani kell, hogy tegyél ki képet? :D

csak irigykedni tudok, hogy amíg mások fejlődnek, addig én csak várom, hogy regenerálódjanak a könyökeim, amiket hangsúlyozom, hogy nem edzéssel csesztem szét. sőt, egyik nap nyújtott karral elfordítottam az ablak kilincsét, és úgy beszart a vállam, hogy több, mint egy év edzéssel nem tudtam ennyire elcseszni. nem is értem. lehet, hogy edzéssel csesztem szét, csak most jön ki? ha így folytatom, karácsonyra tolószékbe kerülök anélkül, hogy súlyokra néznék.

(#167148) aelod válasza benfolds (#167147) üzenetére


aelod
veterán

Ezek szerint mondani kell :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167149) t256


t256
őstag

[link]

Akármilyen rossz a helyzet, mindig van valaki, aki pénzt tud csinálni belőle.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#167150) aelod válasza t256 (#167149) üzenetére


aelod
veterán

Ezzel csak az a baj, hogy azt fogják elérni, hogy tovább legyenek zárva a termek. Azért megnézném, hogy kik ezek a "sportolók"...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167151) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Rövid helyzetjelentés: áprilisban kezdtem diétázni (141,6kg) és mozogni, a hétvégén átléptem a -40kg-ot, szóval aki fogyni akar hajrá! Simán meg lehet csinálni egyedül, terem és éhezés nélkül is, csak akarni kell! A kezeimre már szedtem is fel némi izmot, a lábaimon pedig maradt bőven, még 5kg és elérem a normál BMI indexet.

(#167152) aelod válasza diegho (#167151) üzenetére


aelod
veterán

Szép teljesítmény! Gratulálok :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#167153) whitezo88 válasza diegho (#167151) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Gratu, szép! Követsz előre írd étrendet, vagy mi a rendszer?

(#167154) HussarF válasza t256 (#167149) üzenetére

Nálunk rendes sportorvos volt, nem hagytak rést a pajzson. Ennek ellenére pénteken razziáztak a rendőrök, a hétvégére be is záratták a termet kisebb szabálytalanságok miatt, de gyorsan pótolták is a dolgokat, ma már lehetett menni. Jó kevesen vagyunk azért, nem sokan vállalják be most a dolgot, év végén amúgy is lemorzsolódás van. Most lehet jókat edzeni, nem foglaltak a gépek.

(#167155) diegho válasza whitezo88 (#167153) üzenetére


diegho
nagyúr

Saját magam csináltam az étrendemet. Meghallgattam a tanácsokat és elolvastam rengeteg irodalmat, megnéztem rengeteg youtube csatornát ami ezzel foglalkozik, aztán összeraktam magamnak egy alapot azokból, amiket szeretek és azt követem. A lényeg, hogy vannak helyzetek, amikor nem lehet követni, lásd pl nagyobbik lányom szülinapján pénteken kellett ennem egy szelet tortát, de ezeket mindig lekompenzálom. Mindent amit eszek megnézem mi van benne, figyelem a kalóriát, cukrot, fehérjét, zsírt (szénhidrátot nem). Mindenből a csökkentett cukortartalmút, vagy zérót (ha van) veszem. Sajnos az epeműtétem óta nem nagyon bírom a K betűs zöldségeket, mint paprika, karfiol, brokkoli, ezért elég óvatosan kell velük bánni, sajnos nem ehetem a szoksásos zöldségköret+csirkemellett állandóan, mert nagyon puffadok tőlük. Vannak fix dolgok, mint a reggeli, az mindig 3 tojás+sonka/virsli, az uzsonna pedig mindig egy alma és egy csökkentett cukortartalmú műzliszelet. Rengeteg félkész cuccot eszek, mert simán belefér (pl knorr és uncle bens szószok - az olcsóbbak tele vannak cukorral - panírozott csirkemell filé) Konkrétan április óta nem használtam sem lisztet, sem kristálycukrot, sem étolajat. Pénteken próbáltam ki pl egy isteni receptet. Burito, tésztát is én csinálom natúr light krémtúróból, először én is kételkedtem, de valami isteni lett. Sajnos a zabot nem bírom megenni, pedig az még tudna segíteni. Vacsorára pl nagyon jó a 100g zsírszegény túró, 100g light natúr joghurt és hozzá 100g konzerves gyümölcs, amiben alig van cukor. Nyáron lehet igazából a legjobban haladni, nem csak a mozgás miatt, hanem mert tudsz enni semmit (dinnye) amivel eltelítődsz és még a vizet is hajtja rólad.
Ahogy kijön a jó idő elkezdek futni és kicsit komolyabban rámenni a dolgokra, mert a mostani csak hobbikertészet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.