Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6115) PazsitZ válasza cekkk (#6113) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem értem, mire gondolsz a webes felülethez csatlakozáson :F

A beállítások menüben az audio cues alatt lehet beállítani, h milyen időközönként, hány km-ként mondjon eredményt. Az utolsó km. azt hiszem a current pace lesz esetleg a current split pace. ha km-re állítod a triggert.
Én konkrétan az időt (time), távot (distance) és az átlagot használom (average pace).

(#6112) Alg:
Én zenét szoktam hallgatni, de van egy haverom, aki hangos könyvet nyomat közben :)
Na meg az én esetemben pl. a Tisza part, gáton azért elnézegeti az ember a környezetet, hajókat, madarakat... Külön jó is az egész napi irodába zártság után :).

Ami a mai futásomban idegesítő volt, hogy ezek a kis árvaszúnyogok vagy mik, mikor bolyban vannak és belefutsz szemed szád tele lesz tőlük, idegesítő jószágok. Nem elég, h a nap szembe sütött visszafele, még ezeket is könnyezhettem és dörzsölhettem ki a szememből :((( .

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.